Universidade de Mogi Das Cruzes (UMC)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet

To był rok 1962 roku, kiedy profesor Manoel Bezerra de Melo stworzył w mieście Mogi das Cruzes, jednej szkoły podstawowej, który w tym czasie był jeszcze pod nazwą "siłownia". Tam zaczął Mogiana Organizacji Edukacji i Kultury - COME.

W 1964 roku, pierwsze uczelnie powstały kompleks edukacyjny, który od 1973 roku stał się Uniwersytet Mogi das Cruzes (UMC). Tradycja i innowacyjność znak historia pięćdziesięciu lat instytucji.

Przez cały ten okres, UMC chodzi o przygotowanie swoich uczniów, obecnie licząca ponad 20.000 w Mogi das Cruzes kampusach Villa-Lobos i / Lapa, do potrzeb rynku pracy i wykonywania praw obywatelskich.

Obecnie Uniwersytet Mogi das Cruzes dziesiątki kursów, których treść i metody nauczania-uczenia się są stale aktualizowane i udoskonalane. Wydział składa się z UMC 60% panów i lekarzy, z których wielu rozwoju dużych projektów naukowych. Studenci mogą również brać udział w projektach badawczych, otrzymując stypendia badawcze.

W tym celu, Uniwersytet prowadzi rozmowy z instytucjami krajowymi i międzynarodowymi, a także oferuje laboratoria, nowoczesne wyposażenie i specjalnie zaprojektowane przestrzenie dla rozwoju zajęć, wykładów, konferencji, wśród wielu innych zajęć akademickich.

Dzięki tym cechom, Uniwersytet w Mogi das Cruzes był wybitny w dziedzinie kształcenia w zakresie nauk ścisłych i technologicznych, humanistycznych i Nauk o Zdrowiu. Dziś UMC jest jednym z najlepszych uniwersytetów.

Uczelnia została oceniona niedawno przez Ministerstwo Edukacji (MEC) i uzyskał Uwaga 4 w skali 1-5, co plasuje go wśród najlepszych prywatnych uczelni w Brazylii i najlepsza w regionie Górna Tiete.

Nasza misja

"Generowanie i rozpowszechnianie wiedzy do tworzenia społecznie odpowiedzialnych specjalistów, przedsiębiorców i przetwórców współczesnej rzeczywistości."

Lokalizacje

San Paulo

Address
San Paulo, São Paulo, Brazylia

Programy

Ta szkoła oferuje również: