Przeczytaj oficjalny opis

O UVA

UVA

A UVA Została założona w 1971 roku i przeszedł w ostatnich latach znacznym procesie wzrostu akademickiej i uzyskanych wyników najważniejszych w ostatnich ocen Ministerstwa Edukacji (MEC). W 2012 roku, instytucja osiągnęła utwór 4 z MEC Ogólnego Wskaźnika Kursów (1-5), najwyższy osiągnięty przez prywatnych uczelni w kraju. Dziś zajmuje siódme miejsce w rankingu najlepszych prywatnych uczelni w kraju, jest drugim najlepszym szczególności stanu Rio de Janeiro.

Oferuje on 40 ukończeniu licencjackich i technologiczną stopni pięcioletnich magisterskich i ponad 70 sensu kursy po ukończeniu studiów. W 2012 roku przyznano zezwolenia na utworzenie pierwszego uniwersytetu doktorskiej w dziedzinie psychoanalizy, Zdrowia i społeczeństwa, która miała swoją pierwszą klasę w 2013 roku.

Z czterech kampusach, trzech z nich w mieście Rio de Janeiro - Tijuca, bar i centrum - a czwarty w Cabo Frio, w Jezior i centrum odnowy biologicznej, uczelnia przeżywa okres znaczących inwestycji w infrastrukturę.

UVA oferuje kursy korespondencyjne i programów studiów podyplomowych podwójny certyfikacyjne, w partnerstwie z amerykańskich uniwersytetów. Pierwsze kursy są we współpracy z University of Texas Arlington (UTA).

Rektor

Arlindo Cardarett Vianna

Dziekan absolwenta

Katia Cristina Czarnogóra Kroki Prodziekan absolwent edukacji, badań i rozszerzenia Maria Beatriz Duarte Balena Prorektor do spraw studenckich

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Portuguese (Brazil)

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Universidade Veiga de Almeida (UVA)

Absolwent Inżynierii Cywilnej Oczywiście można dokonać w ciągu pięciu lat (10 okresów) i jest tak skonstruowane, aby zapewnić klasyczne podstawy teoretyczne i najbardziej ... [+]

Kurs

Absolwent Inżynierii Cywilnej Oczywiście można dokonać w ciągu pięciu lat (10 okresów) i jest tak skonstruowane, aby zapewnić klasyczne podstawy teoretyczne i najbardziej nowoczesnych zaawansowanych technik mających zastosowanie do rozwiązywania problemów w tym obszarze.

Kurs zapewnia studentowi solidne wykształcenie w obszarze pracy, rosnące w zakresie ze względu na stały rozwój technologiczny współczesnego świata, podkreślając nie-agresji w środowisku i udział, zwiększając inżynierów cywilnych w działalności zarządzania , zarządzania i planowania. Każdego dnia jest wiele i głębokie zmiany, ze względu na rozwój nowych materiałów i technologii, a także stworzenie i przyjęcie nowych metod analitycznych, pod wpływem korzystania z komputerów. Dlatego pole Inżynieryjne działalności rozszerzył i ekstrapolowane tradycyjnie preferowane obszary (budowle, geotechniczne i transport, zasoby wodne i materiałów budowlanych).... [-]

Brazylia Belém
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku