Uniabeu Centro Universitário

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Lata 50-te - jak to się wszystko zaczęło.

Wszystko zaczęło się w latach 50. ABEU ( Brazylijskie Stowarzyszenie Edukacji Uniwersyteckiej ) zaczęło się od Ginásio Belford Roxo. W tym czasie Belford Roxo był jeszcze częścią gminy Nova Iguacu.

LATA 60. - POCZĄTEK OBSZARU TECHNICZNEGO.

W latach 60. ABEU stworzył Szkołę Techniczną Belford Roxo. W 1964 roku kurs księgowości był już oferowany w regionie. Ponieważ popyt był wielki, Bank rozszerzył swoją gamę kursów technicznych tworzących centrum technologicznym w Nova Iguacu. W tym samym okresie, przyszedł kursy zawodowe.

LATA 70 - UPOWAŻNIENIE DO OFEROWANIA KURSÓW SUPERIOR

Szkolnictwo wyższe przychodzi do ABEU . Z upoważnienia MEC, instytucja zaczyna oferować kursy w zakresie zarządzania i księgowości. Ze względu na dostawę tych dwóch kursów powstał na Wydziale Ekonomii, księgowe i administracyjne Nova Iguaçu. Również z tej okazji ABEU została uznana za podmiot kliniczny o charakterze społecznym, edukacyjnym i filantropijnym , uznany za federalną użyteczność publiczną.

LATA 80. - WDROŻENIE JEDNOSTKI NILÓPOLIS

Jesteśmy już w latach 80., czas powstania jednostki Nilópolis i oferują kurs w technologii komputerowej. Ze względu na udany występ z wyższym wykształceniem, ABEU Faculdades Integradas został stworzony. W tej samej dekadzie ABEU Colleges Wyspa również był aktywny.

LATA 90 - PIERWSZY WYDZIAŁ ANGRA DOS REIS

W latach 90. ABEU Integrated College osiągnie Angra dos Reis jako pierwszej uczelni w regionie, oferując kursy w zakresie Zarządzania i Technologii w Rozwoju Systems Analysis.

LATA 2000 - OSTATNIO UNI ABEU !

Przyjechaliśmy w nowym tysiącleciu, to czas wielkich zmian również dla ABEU . W 2002 roku instytucja jest akredytowany przez MEC jako Uni ABEU University Center. Ponieważ wszystko zaczęło się w Belford Roxo, jednostka macierzysta znajdowała się w tej gminie . Oprócz siedziby, Uni ABEU już posiadała Nilopolis Nova Iguacu, Angra dos Reis i jednostek Rio de Janeiro.

OBECNY SCENARIUSZ - INSTYTUCJA REFERENCYJNA W MIASTECZKU

50s tutaj Uni ABEU nie przestał rosnąć. Obecnie istnieje 14 i 14 licencjackich absolwent. W Baixada Fluminense jesteśmy punktem odniesienia w szkolnictwie wyższym. Studenci, którzy przechodzą przez nasze jednostki mają ten sam cel - rozwijać się zawodowo szkoleniem jakości, w pełni koncentruje się na rynku pracy.

Lokalizacje

Rio de Janeiro

Address
Rua Itaiara,301
26113-400 Rio de Janeiro, Stan Rio de Janeiro, Brazylia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: