Centro Universitário Una

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Najlepszy Prywatny University Center of Mines (MEC / INEP)

Z żywą i innowacyjnego podejścia, University Center Una jest 3 lata, University Center najlepszych prywatnych kopalń, a na 4. rok z rzędu, University Center Najlepszy Prywatny BH; według oceny IGC (ogólny indeks kursów) wydany przez Ministerstwo Edukacji (INEP / MEC) w grudniu / 2014 - głównego wskaźnika krajowego jakości w szkolnictwie wyższym w Brazylii.

Strona, która waha się od 1 do 5, bierze pod wydajności konta studenckiego w Enade (Narodowy Badanie Studentów wydajności), oceny infrastruktury szkół i ilość szkoleń wydziału.

Czy 53 lat oferując solidne kształcenie zawodowe przez inny proces uczenia się. Nasz wydział składa się z mistrzów i lekarzy o uznanej kompetencji naukowych i rynku, a nasz program edukacji jest nowoczesny, i zawsze na celu wspieranie rozwoju autonomii i zdolności podejmowania decyzji przez uczniów, i zapewniają doświadczenie świata pracy w pokoju klasy.

Una inwestuje również w rozwój osobisty i zawodowy studentów (tylko w 2 połowie 2014 roku, 1267 studentów zatrudnionych przez 713 firm partnerskich) także poprzez Outreach Program, który pomaga w działaniach edukacyjnych przyrodniczych, społecznych, kulturalnych, naukowych i technologii.

To poświęcenie i zaangażowanie, aby włączyć ten kraj do edukacji znajduje odzwierciedlenie w wynikach: kilka pól są punktowane w redakcji ucznia Przewodnik kwietnia (z 55 gwiazd, największą ilość od 2009 roku, rekord w 2015 edycji Przewodnika) i ranking Arkusz University São Paulo - RUF.

Same doskonałości akademickiej w dziedzinie nauk humanistycznych, stosowane nauki społeczne, nauki przyrodnicze i zdrowia, komunikacji i sztuki, sprawia, że ​​krajową podstawę Una w studiach technologicznych, poprzez Instytutu Technologii (Unatec Una). Innowacyjna propozycja studiów dla każdego z wiarygodności i szybko, by wywiązać się z nowych wyzwań zawodowych. Zgodnie z rynku, kursy obejmują tworzenie zawodowych musi być w stanie rozwinąć w pełni i innowacyjny sposób, działania w danym obszarze zawodowym.

Nasz program studiów podyplomowych oferuje ponad 100 specjalistycznych kursów i dwa magistra w zarządzaniu i Gospodarki Społecznej, Edukacji i Rozwoju Lokalnego w rankingu wśród najlepszych w Brazylii przez Doskonalenia Kadr Szkolnictwa Wyższego Koordynacji (peleryny). Również MBA są jednymi z najlepszych w Ameryce Łacińskiej, według Journal AmericaEconomia (2012).

W 2014 roku, mamy wzmocnione w brazylijskiej edukacji sceny z wydaniem naszej studiów licencjackich i magisterskich w 100% odległości. Teraz oferujemy edukacji bez granic, w znacznej części kraju, w centrach zlokalizowanych w Minas Gerais, São Paulo, Mato Grosso do Sul, w północno-wschodniej. Wśród zalet są naszą innowacyjną metodologię, indywidualną i wysoki standard relacji z naszych uczniów i skupić się na karierze i rozwoju zawodowego.

Mamy 12 jednostek zlokalizowanych w strategicznych punktach w miastach Belo Horizonte, Betim, Contagem, Divinópolis i Sete Lagoas, oferując kursy, w osoby i odległości, licencjackich, magisterskich, Technologia ukończeniu studiów podyplomowych i kursów technicznych Oferowane przez Pronatec Narodowego Programu dla - dostęp do edukacji i zatrudnienia Technicznego, rządu federalnego. Urządzenia wyposażone są w nowoczesne przestrzenie akademickie, laboratoria dla praktycznej działalności, obszary relacji i doskonałej lokalizacji.

Una wybierany jest również jeden z 100 najlepszych miejsc pracy w Brazylii, w 4. roku z rzędu (2011, 2012, 2013 i 2014), w GPTW Institute / Dz Times. W 2014 roku badania przeprowadzone przez GPTW w partnerstwie z gazety Estado de Minas, magazyn i ABRH Encounter-MG, Centrum również Uniwersytet został nazwany jeden z 30 najlepszych firm do pracy w kopalniach. Te osiągnięcia były możliwe tylko z codziennego wysiłku budowania środowiska nauczania i uczenia się, że budzi się w inspirującej ludzi zamiłowanie do pełni życia i poszanowania cechy każdego z nich.

Lokalizacje

Belo Horizonte

Address
Campus Guajajaras
Rua Guajajaras, 175, centro

Belo Horizonte, State of Minas Gerais, Brazylia

Belo Horizonte

Address
Campus Liberdade
R. da Bahia, 1764 - Centro

30160-011 Belo Horizonte, State of Minas Gerais, Brazylia

Belo Horizonte

Address
Campus Barro Preto
Rua dos Goitacazes, 1159 - Barro Preto

30190-051 Belo Horizonte, State of Minas Gerais, Brazylia

Programy

Ta szkoła oferuje również: