ISPED

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

o ISPED

Południowo-Amerykański Instytut Badań i Rozwoju - ISPED to brazylijska firma, z siedzibą w Sao Paulo / SP reprezentowany w kilku miastach kraju poprzez partnerstwa z kursów przygotowawczych i innych firm z sektora edukacyjnego.

Instytucja ma bardziej elastyczny dostęp do doświadczeń edukacyjnych i zawodowych w innych krajach, a także wsparcie od pierwszego kontaktu do wydawania i potwierdzania Peerage.

Przekształcenie uczniów na wykwalifikowanych specjalistów w naszym kraju jest głównym celem ISPED, że stara się być informowanym o światowym rynku, zwłaszcza poprzez nowe możliwości, które instytucje dostarczają Ameryce Południowej.

Oferowane kursy dążyć do spełnienia wymogów krajów pochodzenia, brazylijski standardów, a zwłaszcza oczekiwań naszych studentów.

MISJA

Oferta kultury i rozwoju zawodowego, jak również międzynarodowe doświadczenie dostarczone przez renomowanych instytucji.

WIZJA

Zwiększenie oferty kursów i są ujmowane jako nowoczesnego i zglobalizowanego firma na świecie.

WARTOŚCI

Uczciwość, szacunek i możliwości na rynku pracy oraz tych, którzy przychodzą do nas w celu poprawy i innowacyjnych doświadczeń; Odpowiedzialny i zrównoważony aktywne równolegle do umowy międzynarodowej, która ma wzrostu gospodarczego jako główny cel; Innowacyjne zarządzanie w otwarte na nowych członków oraz niektórych zawodowych i określonych celów; Ambitny i Spółka zaspokaja studentów, partnerów i ubezpieczone tak, że wszyscy mają rozwój jako cel do osiągnięcia; Credit relacje pomiędzy pracownikami jak to konieczne przesłanki do tworzenia sieci kontaktów i zaawansowany rozwój naszego kraju.

O Universidad Autónoma de Asunción

UAA - Universidad Autónoma de Asunción powstała w 1978 roku poprzez utworzenie Wyższej Szkoły Administracji (ESAE), z początkowym celem szkolenia kadr dla istniejących firm w Paragwaju.

Wraz z upływem czasu i dzięki temu obraz powagi i popytu transmitowanego przez UR w celu uzyskania wysokiej jakości kształcenia i przystępne dla jego mieszkańców, ESAE rozszerzyła swoją infrastrukturę fizyczną i akademickich, zwiększając swoją ofertę kursów na innych obszarach, takich jak: w dziedzinie nauk społecznych, prawa, nauk humanistycznych, polityki, Zdrowia i Technologii.

Od roku 1991 Bank za pośrednictwem dekretu nr 11615 Ministerstwa Edukacji jego kraju przekształcono w uniwersytet, rozszerza swoją listę istniejących kursów zamierza także zapewnić swoim studentom studiów podyplomowych Lato sensu i sensu stricto.

Obecnie UAA ma ponad 125 umów na całym świecie, będąc jedynym krajem, uznawany w USA przez ACBSP - Rada Akredytacyjna dla szkół biznesu i programów. Poza tym ujęciu, UAA ma również wielki międzynarodowy prestiż, są uważane w 2015 roku przez QS najlepszych uniwersytetów jednym z 3 najlepszych uniwersytetów w Paragwaju i wymienione wśród najbardziej odpowiednia w Ameryce Łacińskiej.

Aby osiągnąć to wszystko odpowiedzialność, misja UR jest dalsze oferowanie wysokiej jakości usług, przy pomocy odpowiednich zasobów fizycznych wyraźnie wyższym wykształceniem i wyspecjalizowanych zasobów ludzkich w swoich działaniach, a tym samym utrzymanie uznanie lepszej infrastruktury edukacyjnej Paragwaju.

O Uniwersytecie Moron

UM to prywatna instytucja, która od 1960 roku jest dedykowany do nauczania w dziedzinie akademickiej. Obecnie posiada 26.000 metrów kwadratowych infrastruktury edukacyjnej, 6.000 m² dla laboratoriów i nowoczesnych swoich urządzeń bibliotecznych.

Dla ich pomieszczenia minęło ponad 50.000 absolwentów, z jednym z 10 istniejących wydziałów, w tym Wydział Lekarski.

Specjaliści pracujący w instytucji zostały starannie dobrane zgodnie z ich osiągnięciami i doświadczeniem, dzięki czemu jakość kształcenia i szacunek pierwszeństwo przed wszystkimi istniejącymi kariery na uniwersytecie.

Uniwersytet wyróżnia się duży obraz, który pozostaje w jego obecnym kierownictwem. Instytucja posiadająca szeroką różnorodność dyscyplinarnemu i autentycznego demokratycznego ducha, który charakteryzuje się w innej koncepcji z innych prywatnych uczelni w Argentynie, który zapewnia nowoczesny pogląd, w zależności od potrzeb i wymagań ich społeczności i społeczeństwa, a także ekspansji w edukacji międzynarodowej scenie.

School of Medicine

Jej cele skupiają się na kształceniu zawodowym w dziedzinie nauki i techniki medycznej, której celem jest zrozumienie struktury człowieka, promocji zdrowia, profilaktyki i leczenia chorób.

Szkoła Medycyny używa do skończenia jego przeznaczeniem, solidne naukowe, techniczne i humanistyczne, z obecnością głównych badaczy, wysoko wykwalifikowanych wykładowców i laboratoria wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt na świecie.

Instytucja jest uważana za jedną z najlepszych uczelni medycznych na świecie, a jego Prorektora dr Domingo Liotta, jest rozpoznawany na całym świecie jako twórca sztucznego serca. Ponadto, ważne jest, aby pamiętać, że A ma najwyższy wskaźnik homologacji dla testów na pobyt w Argentynie, o numerach wyższych niż 70% swoich absolwentów.

Obecnie jest odpowiedzialny za zdrowie czterech milionów mieszkańców, poprzez wizyty dokonane przez jego uczniów, dlatego też z największą instytucją społeczną odpowiedzialność państwa w odniesieniu do zdrowia publicznego.

Z tych aktywów zapewnia zachęcić przyszłych lekarzy i innych pracowników do nabywania i budowania wiedzy, aby wzmocnić podstawy teoretyczne niezbędne do wykonywania zawodu lekarza renomowanego i ducha śledczej.

O Narodowego Uniwersytetu w Kordobie

UNC - National University of Cordoba rozpoczął karierę w Argentynie w połowie XVII wieku, kiedy to rozpoczęła działalność pod nazwą Colegio Máximo, gdzie jego uczniowie, którzy w większości byli religijni miasta Kordoba otrzymał lekcje filozofii i teologii ,

To właśnie dzięki urodzeniu UNC że Argentyna rozpoczął swoją historię w edukacji. Dzięki tej instytucji, która od ponad 400 lat świadczy usługi edukacyjne, całe miasto Cordoba może ewoluować i zobaczyć z tej instytucji, absolwenci włączyć prezydentów.

Obecnie UNC jest najstarszą instytucją Argentynie i sposób ponad 110 tysięcy studentów z różnych lokalizacji za pośrednictwem 250 programów studiów licencjackich i magisterskich oferowanych i uznanych na całym świecie. Każdego roku, ponad 1500 projektów badawczych związanych bezpośrednio do niej, a także 13 uczelnie, ośrodki badawcze, 100 25 16 bibliotek i muzeów.

Wydział Prawa

Wydział Prawa i Nauk Społecznych, UNC jest najstarszą częścią miasta, obok pierwszego budynku Uniwersytetu, Colegio Nacional de Monserrat, a także innych budynków czasu.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język hiszpański

Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister Administracji Biznesu

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 - 5 lat March 2018 Brazylia São Paulo

ISPED we współpracy z UR - Uniwersytet Autonomiczny Assuncion oferuje Program Master w zupełnie wyjątkowy i zróżnicowany Business Administration dla Brazylijczyków poszukuje jeden certyfikat sensu stricto międzynarodowym. Uczestnicy będą mieli regularne zajęcia w okresach od stycznia do lipca w zajęciach dostosowanych do Brazylijczyków w krótkich modułów z ciągłym monitorowaniem revalidate tytuł w Brazylii. [+]

ISPED utrzymywany przez AELA - Amerykańskie Stowarzyszenie Edukacyjne Łacińskiej i oferta Universidad Autónoma de Asunción do specjalistów w zakresie ogólnego zarządzania przedsiębiorstwem zupełnie wyjątkowa i różni się oczywiście dla tych, którzy szukają certyfikacji Sensu stricto poziomie. Jest Program Master in Business Administration międzynarodowo uznane za jego poziomu doskonałości. Instytucje zaproponować Nauczyciela akademickiego możliwość wykonania go w zajęciach przeznaczonych dla studentów brazylijskich, a dla specjalistów, którzy mają mało czasu dostępne. Uczestnicy będą mieli regularne zajęcia w Asuncion - Paragwaj, w okresach od stycznia do lipca, w sumie 3 modułów. Dynamika programu pozwala Mistrz dostosować swoje procedury do profesjonalnego kursu, zapewniając znakomitą wydajność i wysoki poziom doskonałości. CEL Rozwijać wiedzę, aby zapewnić przegląd zarządzania spółki. Wzmocnienie zdolności do wdrażania strategii zarządzania w różnych firmach i branżach. Studiować i stosować modele zarządzania i innowacji w obszarze administracyjnym praktykowane na całym świecie. Poznaj różne zarządzania wiedzą, w odniesieniu do organizacji publicznych i prywatnych, pozwalające uzyskać wgląd, które umożliwiają analizę rezolucję wyższej złożoności spółki. Ocenić liczne narzędzia i ich właściwe użycie w każdej działalności gospodarczej. Analizować i stosować metody nauczane dla rozwoju zarządzania koncentruje się na wynikach. Mechanizmy różnicowe Kurs Hiszpański prowadzone przez ISPED EAD z 45 godzin / klas dla lepszego przygotowania i adaptacji do kraju i kursu (Meet treści programu tego kursu). Program z 700 godzin / klas wymagające rygorystyczny trening, który pomaga w badaniach naukowych, tworząc nauczycieli, specjalistów i badaczy na wysokim poziomie. możliwości rozwoju zawodowym i międzynarodowym w małych grupach do lepszego wykorzystania. wyłączne klas do Brazylijczyków, którzy lubią trochę czasu... [-]

Stopień Magister W Dziedzinie Nauk Pedagogicznych

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu March 2018 Brazylia São Paulo

ISPED utrzymywany przez AELA - Amerykańskiego Stowarzyszenia Edukacyjnego Łacińskiej i Universidad Autónoma de Asunción oferują specjalistów w sektorze edukacji, zupełnie wyjątkowy i inny kurs dla tych, którzy szukają certyfikacji Sensu stricto poziomie. Jest to program magistra Nauk o Wychowaniu międzynarodowo uznane za jego poziomu doskonałości. Instytucje zaproponować Nauczyciela akademickiego możliwość wykonania go w zajęciach przeznaczonych dla studentów brazylijskich, a dla specjalistów, którzy mają mało czasu dostępne. Uczestnicy będą mieli regularne zajęcia w Asuncion - Paragwaj, w okresach od stycznia do lipca, w sumie 3 modułów. Dynamika programu pozwala Mistrz dostosować swoje procedury do profesjonalnego kursu, zapewniając znakomitą wydajność i wysoki poziom doskonałości. [+]

ISPED utrzymywany przez AELA - Amerykańskiego Stowarzyszenia Edukacyjnego Łacińskiej i Universidad Autónoma de Asunción oferują specjalistów w sektorze edukacji, zupełnie wyjątkowy i inny kurs dla tych, którzy szukają certyfikacji Sensu stricto poziomie. Jest to program magistra Nauk o Wychowaniu międzynarodowo uznane za jego poziomu doskonałości. Instytucje zaproponować Nauczyciela akademickiego możliwość wykonania go w zajęciach przeznaczonych dla studentów brazylijskich, a dla specjalistów, którzy mają mało czasu dostępne. Uczestnicy będą mieli regularne zajęcia w Asuncion - Paragwaj, w okresach od stycznia do lipca, w sumie 3 modułów. Dynamika programu pozwala Mistrz dostosować swoje procedury do profesjonalnego kursu, zapewniając znakomitą wydajność i wysoki poziom doskonałości. CEL Rozwijanie wiedzy w celu osiągnięcia zmian edukacyjnych w danym społeczeństwie, analizując go dla wszystkich istniejących problemów. Analizowanie projektu interwencji edukacyjnych poprzez opracowanie kryteriów właściwego planowania, realizacji i oceny w różnych kontekstach. Studiowanie modeli zarządzania innowacją w edukacji. Włączenie obszaru edukacyjnego z innymi sektorami obszaru edukacyjnego, wykorzystując do tych celów interdyscyplinarność jako odniesienie do badań. Pozwól Mestrandos możliwość opracowania narzędzi i technik, które umożliwiają transformację edukacyjnych poprzez szkolenie nowych specjalistów. Włącz rozszerzenie wiedzy i kultury w brazylijskich naukowców, którzy pracują w każdej dziedzinie edukacyjnej. Mechanizmy różnicowe Kurs Hiszpański prowadzone przez ISPED EAD z 45 godzin / klas dla lepszego przygotowania i adaptacji do kraju i oczywiście (Meet treści programu tego kursu) Program z 945 godzin / klas wymagające rygorystyczny trening, który pomaga w badaniach naukowych, tworząc profesorów i starszych naukowców. możliwości rozwoju zawodowym i międzynarodowym w małych grupach do lepszego wykorzystania. wyłączne klas do Brazylijczyków, którzy lubią trochę... [-]

Filmy

Postgrado UAA

UNC en numeros

Medicina na UM