IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

BIZ na świecie i świat w FDI

O Istituto Europeo di Design Jest to międzynarodowa sieć wysokiego szkolenia w zakresie projektowania, mody, wizualnej komunikacji i zarządzania dyscyplin twórczych.

Od momentu inauguracji w 1966 roku, jeszcze zanim powstały uniwersytety projektowe we Włoszech, FDI jest przedstawiana jako środek wysoce innowacyjnych propozycji, z pragmatycznego modelu edukacyjnego oraz bogate kulturowo. Łącząc najlepsze cechy szkół zawodowych i Akademii, Istituto jest realizacja modelu instytucji, w oparciu o syntezę myśli jej założyciela i obecnego prezydenta, Francesco Morelli. "Wiedza i know-how" jest zasadą przewodnią nauczania projektu FDI.

Obecnie Istituto jest międzynarodową siecią na poziomie uniwersyteckim. Posiada biura we Włoszech, Hiszpanii i Brazylii, począwszy od Chin, poszerzyć swoją międzynarodową obecność ze zwróceniem szczególnej uwagi na kraje bohaterów nowej gospodarki, nadal będzie projekt kulturalny i przedsiębiorca stale się rozwija.

Środowisko, zrównoważony rozwój, sztuka, doskonałość made in Italy i mediów cyfrowych to tylko niektóre z profesjonalnych scenariuszy, do których podjęcia nowych ścieżek szkoleniowych proponowanych przez IED.

FDI SAO PAULO

O Istituto Europeo di Design - IED São Paulo, Pierwsza jednostka spoza Europy, otwarty w 2005 roku, kiedy Brazylia rozpoczęła swój wzrost gospodarczy. Wielkie zasoby naturalne, z jednej strony i afirmacja własnych wartości kulturowych, z drugiej cast Brazylii w wielkości państw, które mogą coś zmienić w nowym światowym ładzie gospodarczym, który jest sporządzony.

Ocenę, przez Brazylijczyków włoskiej kreatywności w dziedzinie mody i designu zapłodnione grunt na studia i pozwolił FDI prześledzić szkolenie w stanie przygotować cenionych specjalistów i odgrywaną przez brazylijskich firm.

Każdego roku BIZ przyczyniają się do pozycji São Paulo jako stolicy mody latynoamerykańskiej. W dziedzinie projektowania, szkoła przyczynia się do emancypacji produktu brazylijskiego na rynku zagranicznym. Dydaktyczny model BIZ również pozwoliło na realizację programów edukacyjnych dla rozwoju różnych sektorów produkcyjnych w niektórych stanach brazylijskich, strategiczne partnerstwa z sektorem publicznym i prywatnym.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Portuguese (Brazil)

Zobacz programy magisterskie » Widzieć Kursy » Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Absolwent Doświadczenia Marki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy March 2019 Brazylia Sao Paulo

Żyjemy w świecie rządzonym przez marek i ich strategii. Obszary zarządzania, marketingu, komunikacji i Projektowania Branding zbiegają się podejść do rozwikłać skomplikowaną zjawisko konsumpcji i handlowych stosunków z wielkich możliwości. [+]

DLACZEGO?

Żyjemy w świecie rządzonym przez marek i ich strategii. Obszary zarządzania, marketingu, komunikacji i Projektowania Branding zbiegają się podejść do rozwikłać skomplikowaną zjawisko konsumpcji i handlowych stosunków z wielkich możliwości.

Dla kogo?

Dla profesjonalistów chcących poszerzyć swoją wiedzę lub skierować swoją karierę na obiecującym obszarze Branding, opracowanie strategii, planów i działań mających na celu budowanie, zarządzanie i komunikowanie wartości atrybutów i zawartości marki.

JAK?

„Marki, nie produkty”, dziennikarka i pisarka Naomi Klein w kontrowersyjnym „No Logo” jako sposób krytykować co wtedy byłoby ożywienie marketingu teraz jako sposób czyli produktów.... [-]


Absolwentka Projektowania I Innowacji Strategicznych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy March 2019 Brazylia Sao Paulo

Strategiczny projekt jest skonfigurowany jako Understanding „duży obraz” żądań społeczeństwa, z nowego sposobu myślenia (model mentalny) i wizji systemowego, który redefiniuje podejście do wyzwań, z naciskiem na identyfikację możliwości działania. [+]

DLACZEGO?

O Projekt strategiczny Wydaje się jako Understanding „duży obraz” żądań społeczeństwa, od nowego sposobu myślenia (model mentalny) i wizji systemowego, który redefiniuje podejście do wyzwań, z naciskiem na identyfikację możliwości działania.

Dla kogo?

Dla specjalistów z różnych dziedzin wiedzy i doświadczenia zawodowego zainteresowanych w myśl projektu i jego destrukcyjne podejście z modeli zdolnych do generowania innowacji i kreatywnego przekształcać rzeczywistość, czy to w celach biznesowych lub przyczyn.

JAK?

Studenci zostaną wprowadzone do nowych modeli biznesowych, wspieranych przez twórczy, zrównoważonej i odpowiedzialnej współpracy wizji, wartości tłumaczeniu i ludzkich dążeń do żywych i projektowania rozwiązań, jako katalizator procesu tworzenia wartości.... [-]


Absolwent We Współczesnej Aranżacji Wnętrz

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy March 2019 Brazylia Sao Paulo

Studia podyplomowe w aranżacji wnętrz jest oparty na tradycji Italian Design jednocześnie promuje zaawansowanych rozwiązań innowacyjnych, mających na celu poprawę wykorzystania środowisk narodowych możliwości rynkowe projektu jako całości. [+]

DLACZEGO?

Dzięki innowacyjnemu podejściu, po myśli przestrzenie strategicznie i kompleksowo, ceniących kreatywność, tożsamość i wyjątkowość. Ćwiczenia, praktyczny charakter, zaangażowanie uczestników badań, biorąc pod uwagę aspiracje klientów i użytkowników.

Dla kogo?

Architekci, projektanci i specjaliści, którzy chcą pogłębić w obszarze objętym projektem przez kilka pomieszczeń, które chcą wyjść poza znaną wzorach dekoracji, aby objąć nowe praktyki w tym nowo uregulowane i bardzo obiecujący obszar.

JAK?

Uczestnicy kursu będą lepszego zrozumienia wszystkich czynników, które należy uwzględnić podczas konceptualizacji i planowania wnętrz projekty i będą przygotowani do zarządzania ich realizację na każdym etapie.... [-]


Studia Podyplomowe W Zakresie Marketingu I Komunikacji Mody

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy March 2019 Brazylia Sao Paulo

Postgraduate Diploma in Fashion Marketingu i Komunikacji di Design Istituto Europeo - IED São Paulo oferuje szkolenia z zakresu zarządzania marketingowego i specyficznej komunikacji dla branży mody. [+]

DLACZEGO?

Sukces rok po roku BIZ, ten post proponuje różne perspektywy dla różnych scenariuszy mody i promuje doświadczenie edukacyjne ukierunkowane na rynek, z ćwiczeń i wykładów renomowanych specjalistów branżowych i akademickich.

Dla kogo?

Specjaliści zainteresowani w promowaniu ich kariery lub bezpośredni lub potencjalny przedsiębiorca komunikat obszar zarządzania i marketingu mody, ceniąc ich potencjał i zbliża swój profil z najbardziej cenionych specjalistów.

JAK?

Program posiada dyscypliny marketingu stosowane do moda, styl życia i trendy, marki, projektowania mody Obrazek Zarządzania komunikacji cyfrowej, zarządzanie kanałami, marketingu strategicznego, Global Business, myśląc, designu i biznesu planu itp... [-]


Studia Podyplomowe W Zakresie Projektowania Interakcji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy March 2019 Brazylia Sao Paulo

Co było science fiction stopniowo staje się rzeczywistością w ludzkich interakcjach w interakcji człowiek-maszyna i interakcji między maszynami. W hiper-świata projektowania interakcji staje się jednym z najbardziej obiecujących dziedzinach zawodowych. [+]

DLACZEGO?

Co było science fiction stopniowo staje się rzeczywistością w ludzkich interakcjach w interakcji człowiek-maszyna i interakcji między maszynami. W hiper-świata projektowania interakcji staje się jednym z najbardziej obiecujących dziedzinach zawodowych.

Dla kogo?

Specjalistów z różnych dziedzin zainteresowanych pełnego zrozumienia projektów, które wymagają interakcji i które dążą do opanowania umiejętności, zdolności i narzędzi potrzebnych do projektowania, opracowywania i wdrażania końcami inicjatyw.

JAK?

Wały, które kierują stanowiska są: UX (User Experience); Myślenie gra; i Hypermedia. Uczestnicy znają różne podejścia w poszczególnych fazach projektowania, dzięki czemu nadaje się do przygotowania różnych interfejsów człowiek skupionych.... [-]


Filmy

Nova Pós - IED São Paulo

Brazilian Design Mission Silicon Valley 2015

IED conecta você com as empresas

Kontakt

IED - Istituto Europeo di Design

Adres Rua Maranhão 617 HIGIENÓPOLIS
01240-001 Sao Paulo, Brazylia
Strona internetowa http://www.ied.edu.br/
Telefon +55 11 3660-8000