IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Miasto na stałe poszukiwania czegoś nowego.

Rio de Janeiro zawsze było podsumowanie wszystkiego, co jest Brazylia.

Jest to punkt, w którym zbiegają się różnorodności kulturowej, a teatr, w którym wszystkie państwa prowadzące ruchy kulturowe i imprezy scenie debiutowali.

Rio jest domem dla samby i bossa novy, do Brazylii nowoczesnej architektury i sztuki współczesnej, do poezji konkretnej i neo-realista ruch "Cinema Novo".

Bogata twórczość plastik miasto, pomysłowe pojemność, schematy kolorów i fascynujące "wynalezione" materiały są prawdziwym znakiem Brazylia wielu tożsamości.

To jest spontaniczne i nie-akademickich forma projektu w praktyce, rodzaj crossdiscipline gdzie moda, grafika i projektowanie produktów spotykają się w poszukiwaniu ewolucji form i doświadczeń.

W granicach Rio genius loci, IED będzie koncentrować swoje programy nauczania, aby wziąć udział nie tylko design, modę, Komunikacji i Sztuk Wizualnych, ale także innowacyjnych zasad zrównoważonej architektury i strategiczne oraz usługi projektowania.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Portuguese (Brazil)

Zobacz programy magisterskie » Widzieć Summer courses » Widzieć Kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Absolwent Marketingu I Komunikacji Mody

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 400 godziny March 2018 Brazylia Rio de Janeiro

Podyplomowe Studia Marketingu i Komunikacji IED mody Fashion Rio specjalistów zdolnych do tworzenia i wdrażania strategii komunikacji i marketingu od postrzegania możliwości, łącząc tożsamości marek w kontekście współczesnym marketingu. [+]

Ten program jest w języku portugalskim Nauczeni

Tworzenie i wdrażanie strategii komunikacji i marketingu od postrzegania możliwości, łącząc tożsamości marek w kontekście współczesnym marketingu.

3rd Panel i Mkt z mody Start: marzec Zajęcia: wtorki i czwartki - 19:30 do 22:30 Godziny: 400 godzin Portugalski Język Opis i cele:

Kurs Podyplomowe Marketingu i Komunikacji IED Fashion Rio Profesjonalny sposób tworzyć i wdrażać strategie komunikacji i marketingu od postrzegania możliwości, łącząc tożsamości marek w kontekście współczesnym marketingu.

Z naciskiem na scenie na brazylijskiej jego interfejs z rynków krajowych i zagranicznych oraz eksploatacji segmentów - od produkcji do konsumpcji doświadczenie - Oczywiście oferuje kursy, które dotyczą strategii komunikacji i marketingu, sieć sklepów z odzieżą, zachowanie, innowacje, handel detaliczny, marki i gospodarka kreatywna, również wyposażony w warsztatach prowadzonych przez profesjonalistów.... [-]


Absolwent W Projekty Cyfrowe

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 400 godziny March 2018 Brazylia Rio de Janeiro

Absolwent w Digital Projekt ma na celu zachęcenie uczniów do opracowania projektów dla mediów cyfrowych, w tym jej granic i możliwości. [+]

Ten program jest w języku portugalskim Nauczeni

Absolwentka Projekty cyfrowe Jego celem jest umożliwienie studentom do opracowania projektów dla mediów cyfrowych, w tym jej granic i możliwości.

2nd panel projektów cyfrowych Start: marzec Lekcje: Poniedziałek i środa - 19:30 do 22:30 Godziny: 400 godzin Portugalski Język Opis i cele:

Absolwent w Digital Projekt ma na celu zachęcenie uczniów do opracowania projektów dla mediów cyfrowych, w tym jej granic i możliwości.

Podczas zajęć student rozwija serię ćwiczeń i projektów, które stawia się w kontakcie z pomysłów, metod i narzędzi, które promują innowacyjne i kreatywne efekty.... [-]


Filmy

Cassino da Urca

Kontakt

IED Rio - Istituto Europeo di Design

Adres Av. João Luis Alves, 13 22291-090
Rio de Janeiro, Brazylia
Strona internetowa http://www.iedrio.com.br/
Telefon +55 21 3683-3786