IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Miasto na stałe poszukiwania czegoś nowego.

Rio de Janeiro zawsze było podsumowanie wszystkiego, co jest Brazylia.

Jest to punkt, w którym zbiegają się różnorodności kulturowej, a teatr, w którym wszystkie państwa prowadzące ruchy kulturowe i imprezy scenie debiutowali.

Rio jest domem dla samby i bossa novy, do Brazylii nowoczesnej architektury i sztuki współczesnej, do poezji konkretnej i neo-realista ruch "Cinema Novo".

Bogata twórczość plastik miasto, pomysłowe pojemność, schematy kolorów i fascynujące "wynalezione" materiały są prawdziwym znakiem Brazylia wielu tożsamości.

To jest spontaniczne i nie-akademickich forma projektu w praktyce, rodzaj crossdiscipline gdzie moda, grafika i projektowanie produktów spotykają się w poszukiwaniu ewolucji form i doświadczeń.

W granicach Rio genius loci, IED będzie koncentrować swoje programy nauczania, aby wziąć udział nie tylko design, modę, Komunikacji i Sztuk Wizualnych, ale także innowacyjnych zasad zrównoważonej architektury i strategiczne oraz usługi projektowania.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Portuguese (Brazil)

Zobacz programy magisterskie » Widzieć Kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister Marketingu Mody

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 400 godziny March 2019 Brazylia Rio de Janeiro

Chcesz się nauczyć marketingu i mody? Chcesz się uczyć mody i lubisz marketing? Jej miejsce jest w IED Rio, w Professional Professional Marketing Master uczysz się marketingu z profesorami, którzy są punktem odniesienia na rynku mody. [+]

W towarzystwie profesjonalistów takich firm jak Vogue i Osklen, student opracuje projekt marketingowo-komunikacyjny dla marki modowej.

Dzięki kilku powiązaniom z rynkiem student będzie miał bieżącą wizję obszaru i będzie mógł zarówno założyć własną markę, jak i dołączyć do działów komunikacji dużych firm modowych.

We współpracy z Levi's, Professional Master in Fashion Marketing oferuje studentom szansę na nawiązanie kontaktu z codziennym życiem jednej z największych firm odzieżowych na świecie.

Podczas całego kursu studenci będą mieli wykłady z profesjonalistami od marki i opracują projekt marketingowy w przestrzeni zaprojektowanej przez firmę tutaj w szkole.... [-]


Filmy

Cassino da Urca

Kontakt

IED Rio - Istituto Europeo di Design

Adres Av. João Luis Alves, 13 22291-090
Rio de Janeiro, Brazylia
Strona internetowa http://www.iedrio.com.br/
Telefon +55 21 3683-3786