Universidade Estácio

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założona w 1970 roku przez Johna Uchôa Cavalcanti Netto, przy realizacji studiów prawa, Jego imię na cześć założyciela wojskowego portugalskiego miasta Rio de Janeiro i ogólnego flagowy pierwszego gubernatora Rio de Janeiro. W 1980 UNESA poświęcona otwarciu innych humanistycznych kursów, które konwertowane na uniwersytecie w roku 1988,1 Dzięki, że w następnej dekadzie wzrósł kurs otwarcia w obszarze komunikacji nietradycyjne i biznesowym; który był głównym innowacji w marketingu szkolnictwa wyższego w Rio de Janeiro, a następnie na poziomie krajowym. W 2000 roku otworzył się nauki szybko biomedycznych.

Estacio ma rozległe struktury nauczania i oferuje studiów licencjackich i magisterskich szerokim tego słowa znaczeniu, a ściśle mówiąc w różnych dziedzinach wiedzy. Znany jest również na kursy wakacyjne oferują otwarte dla społeczności, w lipcu i styczniu.

Estacio de Sa Uniwersytet oferuje również międzynarodowe szkolenie w zakresie gościnności, bez konieczności opuszczenia kraju w ramach partnerstwa ze szkołami europejskimi. Jest partnerem w Lozannie Ecole Hoteliere (hotelarstwo), Lausanne Hospitality Consulting (Tourismology), Formacji Alain Ducasse (gastronomia), University of Coimbra (z prawej), Northen Caroline University Greensboro (Zarząd Ubezpieczeń) oraz The Walt Disney World Company (Business Management Hotelarze i turystyczny) .2 Oprócz nauczania w inwestycji, również udało profesjonalny zespół piłki nożnej, Estacio de Sa klub piłkarski w latach 2004 i 2011.

Lokalizacje

Rio de Janeiro

Address
R. do Bpo., 83 - Rio Comprido
20261-063 Rio de Janeiro, Stan Rio de Janeiro, Brazylia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium