Przeczytaj oficjalny opis

ESPM

ESPM urodził się w 1951 roku w ramach projektu Rodolfo Lima Martensen, uczestniczy zaproszenie Pietro Maria Bardi, ówczesnego dyrektora Muzeum Sztuki w Sao Paulo (MASP) - i wspierany przez Assis Chateaubriand, prezes gazet zrzeszonych w czas największą grupę medialną w Brazylii. Z nazwą MASP Reklama Szkoły, które odbyło się początkowo salę muzealną.

Pod kierunkiem Martensen i hasłem „nauczyć kto robi”, szkoła spotkała się w tym czasie na rynku profesjonalistów, aby dostarczyć darmowy kurs; ale utrzymane na obecnym filozofii zawsze kojarzy praktykę z teorią, która dziś charakteryzuje większość kursów uniwersyteckich.

A już z nazwą Sao Paulo Szkoły Propagandy pozostał zainstalowany na MASP aż do 1955 roku, kiedy to przeniósł się do własnej siedziby w tym samym budynku, a wygrał „superior” oznaczenie. W 1971 roku Otto Hugo Scherb przejęła i zaproponował zmianę nazwy na Escola Superior de Propaganda e Marketing, utrzymuje się do dziś. Przy wsparciu Antonio Delfim Neto - na ministra finansów czasu, a także wykładnikiem USP - kurs został przystosowany do formatu ówczesnych kursach komunikacyjnych stworzonych przez cztery lata, a wkrótce potem, uznawany przez Ministerstwo Edukacji.

Misja, wizja i wartości

MISJA

Generowanie wartości dla liderów społeczeństwa tworzących transformatory dla edukacji.

wizja 2020

Być najważniejszą instytucją edukacyjną, nauka i badania naukowe - w komunikacji, zarządzania i technologii - zorientowanej rynku.

wartości

  • zrównoważony rozwój gospodarczy, społeczny i środowiskowy
  • Wzmocnienie i promocja kultury brazylijskiej
  • system społeczny oparty na wolnej przedsiębiorczości, swobody wypowiedzi, norm etycznych i merytokracji
  • Transformacja, twórczy i innowacyjny, jako główny motywator naszych działań
  • Ludzie popełnione, szanowane i cenione
Programy prowadzone przez:
  • Portuguese (Brazil)

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

ESPM

O curso de Mestrado Profissional, Producão Jornalística e Mercado (MPPJM) da ESPM tempo como objetivo habilitar profitsais para gerenciar processos de produção de inovaçã ... [+]

OBJETIVO

O Mestrado Profissional em Producão Jornalística e Mercado (MPPJM) da ESPM tempo como objetivo habilitar profitsais para gerenciar processos de produção de inovação, visando a attadé à la dansas, a privatés e da sociedade civil.

O egresso do Mestrado Profissional em Producão Jornalística e Mercado (MPPJM) deverá, ao término do programa, estar apto a:

Ćwiczenia i obrońcy o jornalismo ético, responsado e orientado ao interesse social; Compreender e atender as demandas da sociedade contemporânea, w odniesieniu do każdego przedsiębiorstwa, interwendują się następujące rodzaje działalności: Inovar processos e procedimentos nie jornalismo forma a colaborar com jako organizações públicas e privadas e com sociedade civil; Propor soluções e modelos aplicáveis ​​a empreendimentos jornalísticos, vista a qualificar a gestão no campo da comunicação; Desenvolver processos de crãoção e explorar novas possibilidades de distribuição e circulação de conteúdos jornalísticos; Produzir conteúdos inovadores em jornalismo, tendo em vista jako demandas contemporâneas em um contexto de constante mutação tecnológica; Aplicar metodologias, instrumentos e técnicas com o objetivo de gerar conhecimento e produtos na mare; Empreender rozpatruje wniosek w sprawie wzoru w celu uniknięcia konfliktu. Área de concentração ... [-]
Brazylia São Paulo Rio de Janeiro Porto Alegre
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESPM

Program profesjonalnego magistra Zachowania Konsumentów (MPCC) ma na celu przeszkolenie specjalistów w stanie zrozumieć rolę konsumpcji i konsumentów we współczesnym społ ... [+]

cel

Program profesjonalnego magistra Zachowania Konsumentów (MPCC) ma na celu przeszkolenie specjalistów w stanie zrozumieć rolę konsumpcji i konsumentów we współczesnym społeczeństwie, podkreślając ich podstaw społecznych i kulturowych, aby przyczynić się do wzrostu konkurencyjności organizacji i poprawę zbiorowej samopoczucie.

Istnieją dwa cele szczegółowe:

Rozwijanie umiejętności interpretacji, analizy i oceny decyzji konsumenckich. Promować integrację pionową wiedzy o stosunkach marketingu / konsumpcji w celu przygotowania specjalistów do pracy w marketingu i konsumpcji do stosowania wiedzy w sytuacjach rynkowych, jak również w badaniach. Obszar stężenie: zachowania konsumentów ... [-]
Brazylia São Paulo Rio de Janeiro Porto Alegre
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESPM

Zawodowiec Mistrz jest bezpośrednio związana z innowacji i badań stosowanych. Poprzez akademickiego wysokim poziomie, dostosowane do stałej bazy badawczej i aplikacji tem ... [+]

PREZENTACJA

Zawodowiec Mistrz jest bezpośrednio związana z innowacji i badań stosowanych. Poprzez akademickiego wysokim poziomie, dostosowane do stałej bazy badawczej i aplikacji tematycznych dla rynku pracy, możliwe jest, aby analizować sytuacje wynikające z codziennego życia w szerszym zakresie i aby je przewidzieć.

Wśród głównych wejść do wykonywania tego typu mapowania są: informacje, techniki i narzędzia pochodzące z dziedzin projektowania, Komunikacji i Administracji.

Profil absolwentów

Menedżerów i przedsiębiorców działań strategicznych w twórczym gospodarki.

Absolwenci Professional Master w istocie, strategicznych menedżerów i przedsiębiorców w artystycznych, kulturalnych i kreatywnych sektorów. Będą przygotowani do pracy w: projektowanie urządzeń i produktów rolnych, oszczędny sieci współpracy, procesy innowacji, technologii do przemysłu kreatywnego, komunikacji organizacyjnej, planowanie sektory kreatywne, produktów komunikacyjnych i marketingowych, pochłaniającą rozrywkę i dziedzictwa kulturowego.... [-]

Brazylia São Paulo Rio de Janeiro Porto Alegre
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku