Przeczytaj oficjalny opis

EBAPE brazylijski Szkoły Administracji Publicznej i firm (Escola Brasileira de Administração Pública) &nbsp Brazylijski Szkoły Administracji Publicznej i Biznesu Getúlio Vargas Foundation - powstała w kwietniu 1952 roku i odegrał ważną rolę w uniwersyteckie kształcenie i personelu rządu zarówno w Brazylii i innych krajów Ameryki Łacińskiej i Afryki. &nbsp Od samego początku, to prowadzi kursy administracji na poziomie studiów magisterskich i specjalistycznych, a także szeroki program badań naukowych i technicznych usługi doradcze dla firm, rządu i jednostek. &nbsp Master of Public Administration programu, utworzony w 1967 roku, posiada wykwalifikowany personel do podejmowania kluczowych stanowiskach w bezpośredniej i pośredniej administracji w przedsiębiorstwach państwowych i największych firm brazylijskich. &nbsp Na polu edukacji, oprócz studia licencjackie w administracji, Master of Public Administration, Master of Business Administration oczywiście, Ph.D. w trakcie Administracji EBAPE obecnie oferuje rozszerzenie i specjalizacji kursy dla pracowników i kadry kierowniczej przedsiębiorstw państwowych, oprócz otwartego kształcenia ustawicznego i szkolenia dla ponad czterech tysięcy studentów rocznie. &nbsp Projektów badawczych wspieranych przez EBAPE obejmować obszary władzy i administracji, zarządzania sektorem publicznym i prywatnym, porządku publicznego, społecznego zarządzania, edukacji w administracji publicznej oraz wgląd w infrastrukturę publiczną sektora. EBAPE publikuje także bi-monthlyPublic Administracji Journal (RAP - Journal of Public Administration), założona w 1967 roku, dwa miesiące i Brazylii portugalski Journal of Management (RPBG - portugalskiej i brazylijskiej zarządzania Magazine) i elektroniczne Jounal - Notebooki EBAPE. BR. &nbsp EBAPE Fosters współpracy między instytucjami i programów wymiany. Przez lata tych programów zachęt dla rozwoju wspólnych wysiłków badawczych i projektów technicznych, doradztwo w innych Szkoły Administracji. &nbsp Akademickiego polityki EBAPE jest sformułowane przez Radę Konsultacyjną składa się z członków wydziału. Zarząd Spółki jest odpowiedzialny za administrację szkoły, choć jego Academic Training i ośrodków badawczych, Lato sensu Graduate Center i doradztwo, szkolenia i kierownicze Development Center. &nbsp Oprócz działań prowadzonych na główną siedzibą w Rio de Janeiro, EBAPE rozszerzyła i umocniła się na pracę w regionalnym jąder w całym kraju i za granicą. Specjalne programy w szkolenia techniczne i doradztwo odbywają się w Brasília i innych miastach Brazylii.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

EBAPE Brazilian School of Public and Business Administration

Mistrz w administracji jest odpowiedzią EBAPE do bieżącego zapotrzebowania na Absolwent Kursy w administracji, zgodnie z wytycznymi CAPES / Ministerstwo Edukacji, które . ... [+]

Mistrz w administracji

&nbsp

Mistrz w administracji jest odpowiedzią EBAPE do bieżącego zapotrzebowania na Absolwent Kursy w administracji, zgodnie z wytycznymi CAPES / Ministerstwo Edukacji, które akredytuje go pod klasyfikacji jako Profesjonalne magisterskich zgodnie z decyzji administracyjnych N. 080/98 .

&nbsp

Profesjonalne magisterskich jest przede wszystkim w niepełnym wymiarze godzin kurs, który umożliwia pana studentów do pogodzenia studiów z ich działalności zawodowej.

&nbsp

Struktura kursu opiera się na doświadczeniu EBAPE ze Lato sensu kursów podyplomowych określenie potrzeb organizacji i sporządza widocznego profilu administratora do wypełnienia miejsc w zarządzaniu średniego i wyższego szczebla oraz na stanowiskach doradczych. To doświadczenie wykazało duże zapotrzebowanie rynku na specjalistów z szeroko zakrojonej znajomość narzędzi do zarządzania i informacji na temat międzynarodowych dynamika rynku, jak i ducha przedsiębiorczości i wrażliwością na warunki rynkowe. W ten sposób od selekcji kandydatów aż do opracowania ostatecznego pracy, kurs ma na celu rozwój wiedzy, kompetencji, umiejętności i postaw, aby sprostać tym wymaganiom. ... [-]

Brazylia Rio de Janeiro
March 2020
Zaoczne
24 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku