Przeczytaj oficjalny opis

na

Z żywą i innowacyjnym podejściu, jesteśmy w 6. roku, University Center najlepszych prywatnych kopalń i 7 rok z rzędu University Center Najlepszy Prywatny BH; zgodnie z oceną IGC (ogólny indeks kursów) wydany przez Ministerstwo Edukacji (INEP / MEC) w marcu / 2017 - głównego wskaźnika krajowego jakości w szkolnictwie wyższym w Brazylii.

Nasza pozycja jako Best Private University Center kopalni jest zaangażowanie wynik stałym rozwojem zawodowym i ludzi naszych studentów.

Mamy ponad 50 licencjackich programy, w tym studiów licencjackich, studiów licencjackich i technologicznego, a wiele z nich trafia w redakcji za Student Guide kwietnia (z 62 gwiazd w edycji 2017 Przewodnika) i Uniwersytetu Klasyfikacja Folha de Sao Paulo - RUF.

Nasz program studiów podyplomowych oferuje ponad 60 specjalistycznych kursów i dwa magistra Zarządzania i Gospodarki Społecznej, Edukacji i Rozwoju Lokalnego w rankingu wśród najlepszych w Brazylii przez Wyższą Edukacji Kadr poprawy koordynacji (CAPES).

Zaangażowanie i pasja

Cała ta praca jest stosowana przez nauczycieli, mistrzów i lekarzy o uznanej kompetencji akademickiej i rynku, przy wsparciu doświadczonych pracowników i pasjonatem edukacji. Obaj otrzymują pełne wsparcie One jako szkolenia i rozwoju zawodowego, jak również całą uwagę na człowieka i osobiste.

Jesteśmy jednym ze 100 najlepszych miejsc pracy w Brazylii, do 6 roku z rzędu (2011, 2012, 2013, 2014, 2015 i 2016), wybierany przez GPTW Instytut / Dz Times. W 2016 roku badanie przeprowadzone przez GPTW również zostali wybrani najlepszą firmę 2nd pracować w Minas Gerais, w „ponad 1000 pracowników.” A w 2017 roku, byliśmy uważany za 2 kolejne lata, najlepszą firmą dla kobiet do pracy w Brazylii.

W całym naszym 56-letnim doświadczeniem w dziedzinie szkolnictwa wyższego, obchodzone 20 października, przybył w 2016 roku z 16 jednostek w Minas Gerais i Goiás, znajduje się w Belo Horizonte, Betim, Dobrego Porządku, katalońskim, ilość, Divinópolis, Nova Serrana, Pouso Alegre, Sete Lagoas i Uberlândia.

Osiągnięcia te były możliwe tylko i codziennego wysiłku zbudowania nauczania i inspirujące środowisko uczenia się, która budzi w ludziach pasję do pełnego życia i szacunku charakterystykę każdego z nich.

Misja, wizja i wartości

Z efektywnego uczestnictwa i bezpośredni udział ponad 2000 osób, w tym nauczycieli i pracowników, zbudowaliśmy naszą misję i wizję, w doskonały przykład tego, jak można zbudować przyszłość Una zbiorowo.

  • Misja

Przekształcić kraj na edukację, z kompetencji i pasji, inspirując naszych uczniów, nauczycieli i pracowników, aby realizować swoje marzenia i potencjału jako jednostki, specjalistów i przedstawicieli transformacji społecznej.

  • Widok

Być uznane jako uczelni wyższej oddziaływania edukacyjnego kraju, ceniony za jakość edukacji, specjalistów rozwoju i wykonalności swoich studentów i absolwentów.

  • Nasz statut wartości

Una zbudowała swoją Kartę wartości, z pięcioma podstawowymi zasadami, którymi kieruje wszystkie decyzje instytucji. To jest prawdziwy kompas, który przeniesie każdego w kierunku realizacji śnie napędzany naszej misji, która ma przekształcić kraj na edukację, kształcenie specjalistów dla rynku pracy, kierując etycznego zachowania i postawy obywatelskiej, poprzez doskonałości akademickiej i administracyjne i przyjęcie nowoczesnych metod nauczania.

  • Współpraca - Do współpracy jest aby pracować razem w zdrowej relacji współzależności wobec wspólnych celów i wzajemnych korzyści. Współpraca wzmacnia ducha zespołu, solidarności i wzbudzaj naszą zdolność do wymiany informacji, wiedzy i doświadczeń.
  • Przejrzystość - jest praktyka odpowiedzialny i dwukrotnie ręka prawdy i uczciwości, która zakłada spójność między tym, co myślisz i co robisz, biorąc pod uwagę poglądy innych.
  • Szacunek - Jest świadomy swoich praw i obowiązków, jak również innych, zrozumienia i akceptacji różnic indywidualnych i egzekwowania naszą troskę o wartości ludzkich.
  • Zaangażowanie - Jest patrząc poza interesy osobiste, interesy innych osób i instytucji, przyjmując zobowiązanie do budowania lepszego świata.
  • Innowacje - to zrobić inaczej. Rozwijać zdolność sobie wyobrazić, co nie istnieje. Kwestionuje rutyny i przyzwyczajenia. Można nauczyć się żyć z nieznanego, różne, zaskakujące i nowe. Okazuje marzenie w rzeczywistość.
Programy prowadzone przez:
Portuguese (Brazil)

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Centro Universitário UNA

Os quase 50 anos de tradição e excelência da Una no ensino e na pesquisa da Administracje i zadania związane z formami de sucesso agora chancelam o novo Mestrado Profissi ... [+]

Os quase 50 anos de tradição e excelência da Una no ensino e na pesquisa da Administracje i zadania związane z formami de sucesso agora chancelam o novo Mestrado Profissional em Administração.

Um curso certo para os profissionais que déjjam transitar em diferentes áreas de conhecimento, com rigor técnico e metodológico, comprometidos com a inovação ea dinâmica organizacional.

Clique aqui para acessar o edital do curso.

Público

Wyjaśnij, aby uzyskać więcej informacji i uzyskać więcej informacji na ten temat, aby uzyskać więcej informacji na ten temat, aby uzyskać więcej informacji na ten temat, aby uzyskać więcej informacji na ten temat, kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na stronie internetowej: http://www.microsoft.com/support/documentation/ desenvolvimento de iniciativas neles sustentados; habilitados a desenvolver ou contratar serviços de terceiros. Docentes comprometidos com o conhecimento transformador, articulado com jak atividades de pesquisa e extensão e que possam levar seus alunos a desenvolverem habilidades voltadas para a inovação ea dinâmica organizacional.... [-]

Brazylia Belo Horizonte
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Centro Universitário UNA

O Mestrado Profissional em Gestão Social, Educação e Desenvolvimento Lokalne korzyści i formy profissionais que atendam necessidades sociais e demandas de políticas, prog ... [+]

O Mestrado Profissional em Gestão Social, Educação e Desenvolvimento Lokalne korzyści i formy profissionais que atendam necessidades sociais e demandas de políticas, programas, planos e desenvolvimento local, mediante o aperfeiçoamento de conhecimentos, metodologias e recursos de tecnologia social, que representem efetivas soluções, especialmente nos campos da educação e gestão social.

Clique aqui para acessar o edital do curso.

Proposta única pelo pioneirismo, originalidade e consistência. Busca equilibrar erudição e criatividade, interagir formação teórica e prática. Coloca-se aberta à contextualização, à interação social e à valorização dos conhecimentos da prática, a serem potencializados mediante o emprego de métodos didáticos participativos e cooperativos.... [-]

Brazylia Belo Horizonte
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku