Access Masters

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wiosenna runda 2018 Access Masters rozpoczyna się 24 stycznia od wydarzenia w Brukseli, oferując aspirantom Masters możliwość spotkania najlepszych szkół One-on-One.

Od stycznia do kwietnia 2018 r. Tour umożliwi przyszłym kandydatom spotkanie z wiodącymi międzynarodowymi uniwersytetami i szkołami biznesu podczas 17 wydarzeń w Europie, Ameryce Łacińskiej, Indiach i na Bliskim Wschodzie. Tour Access Masters Tour po raz pierwszy odwiedzi Berlin i Brukselę. Znajdź pełny harmonogram na stronie wydarzeń na accessmasterstour.com

Zindywidualizowane wrażenia edukacyjne

Podczas Access Masters studenci lub nowi absolwenci studiów licencjackich mogą odkryć najlepiej pasujący program studiów magisterskich. Wydarzenia łączą się z targami szkolnymi, spotkaniami indywidualnymi i sesjami doradczymi, które umożliwiają aspirantom odkrywanie możliwości edukacyjnych w sposób najlepiej pasujący do nich.

Spotkania indywidualne umożliwiają uczestnikom spotkania z najlepszymi uczelniami - rekrutującymi dyrektorów, profesorów, obecnych studentów i absolwentów. Dzięki temu są w stanie lepiej określić najlepsze programy i zwiększyć swoje szanse na przyjęcie. Spotkania indywidualne to okazja, aby dowiedzieć się więcej o indywidualnych programach magisterskich dla firm bezpośrednio ze źródła, odkryć wszystkie szczegóły, które są dla Ciebie najważniejsze i porównać różne perspektywy i doświadczenia.

Targi Access Masters pozwalają uczestnikom poznać wiele różnych programów Masters na raz. W otwartym formacie targów przyszli kandydaci na studia magisterskie mogą spotkać się ze wszystkimi uczestniczącymi uniwersytetami i uzyskać szczegółowe informacje na temat pełnego zakresu swoich programów dla absolwentów, wykraczających poza biznes i zarządzanie. Zapewnia to poczucie środowiska uniwersyteckiego i interdyscyplinarnego doświadczenia, w które można zanurzyć się.

Ale te wydarzenia to nie tylko pomoc przyszłym uczniom w znalezieniu odpowiedniego programu. Aspiranci mogą również skorzystać z fachowej informacji zwrotnej na temat mocnych stron i obszarów, w których można ulepszyć swój profil MBA, profesjonalnej porady dotyczącej wyboru właściwych programów i tego, co stanowi wyjątkową aplikację. Mogą również uzyskać praktyczne wskazówki dotyczące przygotowania do testów (GMAT, GRE, TOEFL, IELTS itp.), Aplikacji stypendialnej i innych opcji finansowania.

Krótko mówiąc, Access Masters Tour pozwala odkrywać, przygotowywać i rozpoczynać studia podyplomowe w najlepszy możliwy sposób.

Kto może skorzystać

Access Masters mają na celu pomóc przyszłym studentom magisterskim w znalezieniu programów magisterskich, które najlepiej im odpowiadają.

Organizatorzy zachęcają studentów w ostatnim roku studiów licencjackich, a także ostatnich absolwentów do udziału w wydarzeniu. Większość studiów magisterskich przyjmuje kandydatów bez doświadczenia zawodowego. Jednak niektóre programy skierowane są do młodych profesjonalistów, którzy mają już około dwuletnie doświadczenie zawodowe związane z planowaną dziedziną specjalizacji w szkole wyższej.

Znajomość języka angielskiego dla studiów akademickich jest koniecznością, ponieważ większość programów prezentowanych na wydarzeniach Access Masters odbywa się w języku angielskim.

Ważne jest również, aby wiedzieć, że format imprezy One-to-One i targi Access Masters obsługują różne typy kandydatów.

Format wydarzeń typu "jeden do jednego" jest przeznaczony dla przyszłych studentów zainteresowanych programami studiów biznesowych. Kandydaci łączą się ze szkołami biznesowymi, które pasują do ich profilu i preferencji podczas 20-minutowych spotkań zaplanowanych z wyprzedzeniem.

Z kolei targi pozwalają kandydatom spotkać dziesiątki przedstawicieli szkół, aby poznać różne programy studiów magisterskich. Ta różnorodność programów i formatów umożliwia organizacjom Access Masters pomaganie dużej liczbie kandydatów w wyborze ścieżki życiowej.

Lokalizacje

San Paulo

Address
Alameda Santos, 1123 - Jardim Paulista
San Paulo, São Paulo, Brazylia

Buenavista

Address
Alameda Santos, 1123
Buenavista, Stan Meksyku, Meksyk

Mumbai

Address
462, Senapati Bapat Marg, Lower Parel
Mumbai, Maharasztra, Indie

Mediolan

Address
Piazza della Repubblica 20
Mediolan, Lombardia, Włochy

New Delhi

Address
Barakhamba Avenue, Connaught Place
New Delhi, Delhi, Indie

Paryż

Address
2 place de la Defense CNIT - BP 210
Paryż, Île-de-France, Francja

Moskwa

Address
31A bld.1 Leningradsky prospect
Moskwa, Moskwie, Rosja

Rio de Janeiro

Address
Avenida Atlantica, 2600, Copacabana
Rio de Janeiro, Stan Rio de Janeiro, Brazylia

Bejrut

Address
Bejrut, Gubernatorstwo Bejrut, Liban

Monachium

Address
Maximilianstraße 17
Monachium, Bawaria, Niemcy

Medellín

Address
Carrera 42a No. 1-15
Medellín, Antioquia, Kolumbia

Kijów

Address
5, Alla Tarasova Street
Kijów, Miasto Kijów, Ukraina

Bruksela

Address
Rue du Commerce 9
Bruksela, Belgia

Lima

Address
Av. Malecón de la Reserva 1035
Lima, Region Callao, Peru

Bangalore

Address
Vivanta By Taj - MG Road
Bangalore, Karnataka, Indie

Bogota

Address
Calle 73 No.8-60
Bogota, Bogota, Kolumbia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium