International University Of Sarajevo IUS

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Międzynarodowy Uniwersytet w Sarajewie jest organizacją non-profit niezależną instytucją szkolnictwa wyższego, które autonomicznie zapewnia finansowanie dla jego pracy. Oferuje programy edukacyjne we wszystkich trzech cykli studiów, jak również konkretne programy rozwoju zawodowego w obszarze zarejestrowanych.

IUS jest akredytowany z krajowymi Agencja Rozwoju Szkolnictwa Wyższego i Zapewniania Jakości i wpisany do rejestru państwowego akredytowanych instytucjach szkolnictwa wyższego w Bośni i Hercegowinie. Uczelnia jest wspólnikiem członkiem European University Association (EUA) oraz pełny członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Uniwersytetów (IAU), Dodatkowo, wszystkie siedem programów reprezentowane przez Keystone są akredytowane przez AQ Austrii przez okres sześciu lat począwszy od września 2016 r IUS następująco struktura czteroletni stopień W poziom licencjackich, Programy są kompatybilne z systemem bolońskim i pozwalają na swobodne przenoszenie kredytów przez ECTS. Licencjat w IUS jest szacowana na 240 punktów. ZA Master Program trwa w IUS jeden rok i jest wyceniana na 60 punktów.

Wymagania językowe

Test język komunikacji i edukacji w IUS jest AngielskiI wszyscy potencjalni studenci muszą dowód znajomości języka (IELTS 6 lub 79 TOEFL IBT). Studenci, którzy nie posiadają tego poziomu biegłości mogą studiować w English Language School, dopóki nie są gotowe do ich badań wydziału język mądry.

Opłaty

W poziom licencjackich Koszt programu rozpoczyna się od 3600 Euro z odpowiednimi stypendiów. Dla Magister Genetyki i Bioinżynierii opłata wynosi 3500 Euro, Dla Programy stosunków międzynarodowych oraz elektrotechniki i elektroniki InżynieriaOpłata jest 3000 Euro.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MSc » Zobacz programy magisterskie » Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Magister Inżynierii Elektrycznej I Elektronicznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2018 Bośnia i Hercegowina Sarajevo

Program Elektrotechniki i Elektroniki oferuje Master of Science w dziedzinie systemów wbudowanych systemów zasilania energią elektryczną, jak i elektroniki oraz. [+]

Program Elektrotechniki i Elektroniki oferuje Master of Science w dziedzinie systemów wbudowanych systemów zasilania energią elektryczną, jak i elektroniki oraz.

Program studiów skupia się poprzez oferowanych programów dotyczących stosowanych aspektów badanych zagadnień. Stąd, student jest zachęcany do opracowania kompleksowego zrozumienia pola, które otworzyć różne możliwości dla niego / niej czy dla przemysłu, środowisk akademickich lub badań i rozwoju.

Rozległe zmiany w sektorach energii, począwszy od źródeł odnawialnych do rozproszonych generatorów, a kończąc na mikro-sieci, zadzwoń do nowych pomysłów i różnych sposobów integracji badań w tych dziedzinach i jest to aplikacja na rynku. Na to i wiele więcej, program EEE stwarza okazję dla studentów do aktywnego udziału w torze związanej z analizy i projektowania systemów zasilania w jednej ręce, a do sterowania i optymalizacji tych systemów za pośrednictwem wbudowanego torze systemów.... [-]


Magisterskie

Magister Genetyki I Bioinżynierii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2018 Bośnia i Hercegowina Sarajevo

Genetyka i Bioinżynierii jest jednym z najszybciej rozwijających się dyscyplin i istnieje coraz większe zapotrzebowanie na genetyków i bioengineers kształcie współczesnych standardów technicznych. Dążymy do pociągu otwartogłowych genetyków i bioengineers, świadom problemów lokalnych i globalnych, a wrażliwy na kwestie etyczne. [+]

Genetyka i Bioinżynierii jest jednym z najszybciej rozwijających się dyscyplin i istnieje coraz większe zapotrzebowanie na genetyków i bioengineers kształcie współczesnych standardów technicznych.

Dążymy do pociągu otwartogłowych genetyków i bioengineers, świadom problemów lokalnych i globalnych, a wrażliwy na kwestie etyczne.

Program koncentruje się na praktycznych zastosowaniach ramy teoretyczne dostarczonym na poziomie licencjackim, budując na ramieniu badania i rozwój praktyk branżowych. Współpraca z przemysłem jest jednym z głównych celów programu, aby dodać do rozwiązania rozpoznawcze umiejętności i umysłu zestawu badawczego oparciem praktyczność. ... [-]


Magister Stosunków Międzynarodowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2018 Bośnia i Hercegowina Sarajevo

Na poziomie absolwenta, nacisk programu IR na pokojowych i konfliktowych badań i bezpieczeństwa międzynarodowego. [+]

Na poziomie absolwenta, nacisk programu jest na IR Badań nad Pokojem i konflikt i Bezpieczeństwa międzynarodowego.

Program zapewnia studentom absolwentów w umiejętności niezbędne do funkcjonowania we współczesnym świecie oraz zbadanie motywów, metod i strategii państw realizujących swoje partykularne interesy na arenie międzynarodowej i sił działających na kształt i ograniczyć te stany.

W programie znajduje się również bardzo udany Szkoła Letnia na uczenie się od przeszłości Transitional Justice Pojednania oraz innych powiązanych dziedzin.

Stopień jednoroczny 60 ECTS AQ Austria akredytowanych 3000 euro rocznie [-]

Filmy

International Relations Office of IUS

Kontakt

International University of Sarajevo

Adres Hrasnička cesta 15 Ilidža
71210 Sarajevo, Federation of Bosnia and Herzegovina, Bośnia i Hercegowina
Strona internetowa https://www.ius.edu.ba/
Telefon +387 33 957-101