Institut Supérieur des Métiers de l'Audiovisue - ISMA BENIN

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kim jesteśmy?

Historyczny

Transakcji Wyższy Instytut audiowizualny (ISMA) została założona w 2006 roku wokół jasnych wartości edukacyjnych, odpowiednimi programami, regularnych inwestycji technicznych, wydział jakości partnerstwa wysokiego szczebla w konkretnym celu: zawodowych studentów.

Ustanowienie prywatne wykształcenie wyższe techniczne, uznane przez państwo Benin, misja Isma jest oferowanie studentom z różnych środowisk, sposobów, aby skutecznie przygotować ich integracji w życiu zawodowym.

W tym celu ISMA oferuje kompleksowy program nauczania, kwalifikacje i dyplom przygotowujący do pełni zidentyfikowane, łańcuch audiowizualnych i kino. Również ISMA ma on akredytację Afryki i Madagaskaru Rady Szkolnictwa Wyższego (cames) licencji zawodowych i specjalistów Masters we wszystkich sektorach, które oferuje.

Szkolenie zawodowe, umiejętność jest definiowana jako moc do działania, sukces i przejść do wykonywania zawodu, który jest oparty na zorganizowanym zasób wiedzy i doświadczenia.

ISMA, ta umiejętność jest nabywany przez wielodyscyplinarny edukacji technicznej związanej z opanowaniem umiejętności i edukacji na poziomie podstawowym, który pozwala nabyć umiejętności, które wykraczają poza bezpośrednim ramach zawodu i które mogą być reinwestowane w kontekstach życiu osobistym i społecznym.

Szkolenie w Isma łączy teorię z praktyką. Studenci wykonują profesjonalnych projektów syntezę (raporty, dokumentalne, fabularne, czasopisma, itd) na koniec każdego roku akademickiego. Folie projektów następujących pedagogikę projektu zatwierdź swój koniec cyklu.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Francuski

Programy
Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree:

Filmy

ISMA Bénin: Une Escale au Premier Campus Africain de l'Image et du Son