United Business Institutes

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

United Business Institutes (UBI) to prywatna uczelnia wyższa w Brukseli w Belgii, z afiliowanymi kampusami w Luksemburgu i Chinach. Od założenia w 1992 r. UBI zapewnia najwyższej jakości brytyjską edukację biznesową na poziomie licencjackim, magisterskim i podyplomowym. Wszyscy studenci UBI studiują i zdobywają uznany na całym świecie dyplom Wielkiej Brytanii dzięki współpracy UBI z Middlesex University, Londyn (Wielka Brytania).

Programy studiów UBI koncentrują się na biznesie w kontekście międzynarodowym, a tym samym uwzględniają różnorodne aspekty zarządzania międzynarodowego i globalnej gospodarki na wszystkich kursach. Szkoła projektuje ponadto specjalne programy zanurzenia, które pozwalają uczniom na bezpośrednie zapoznanie się z globalnymi tematami biznesowymi. Na przykład podczas Global Immersion Course w Chinach studenci wyruszają w tygodniową podróż do Szanghaju, aby poznać Azję i jej otoczenie biznesowe.

Kursy UBI są celowo opracowywane w celu połączenia aktualnych tematów w świecie rzeczywistym z najnowszymi sposobami zarządzania. UBI wierzy w edukację, która przygotowuje studentów do środowiska zawodowego, a tym samym kładzie nacisk na praktyczne projekty, działania zorientowane na karierę i staże.

Kolejną cechą charakterystyczną podejścia edukacyjnego UBI jest bardzo osobiste środowisko nauczania i uczenia się, które UBI jako prywatna instytucja jest w stanie zapewnić swoim studentom. Małe sale lekcyjne oraz bezpośrednia interakcja i wskazówki wykładowców i pracowników umożliwiają uczniom rozwijanie indywidualnych umiejętności i ścieżek kariery. Studenci UBI stają się częścią zwartej społeczności innych studentów, wykładowców, pracowników i naszych cenionych absolwentów na całym świecie.

Ta udana kombinacja zdobycia uznanego na całym świecie dyplomu brytyjskiego, koncentrującego się na zarządzaniu międzynarodowym, orientacji zawodowej i bardzo osobistym środowisku rozwoju, została rozszerzona o otwarcie nowych kampusów w Luksemburgu w 2013 r. I Chinach w 2018 r.

Lokalizacje

Bruksela

Address
Rue de Namur 48
1000 Bruksela, Bruksela, Belgia

Wiltz

Address
Château de Wiltz
9516 Wiltz, Diekirch, Luksemburg