Przeczytaj oficjalny opis

SUPINFO to prywatna uczelnia założona w 1965 roku, uznawany przez państwo francuskie i światowych liderów w branży komputerowej. Dzięki 36 uczelniach we Francji i za granicą, SUPINFO ma powołanie lub kapitału n szkolić starszych inżynierów, specjalistów w zakresie technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) i bezpośrednio w firmach działających na opuszczeniu szkoły. SUPINFO daje "International Master of Science" stopnia systemów eksperckich i informacyjnych certyfikowanych przez państwo francuskie i zarejestrowanych we Francji w Krajowym Rejestrze Certyfikacji Zawodowego na najwyższym poziomie, na poziomie I (Bac + 5 lat, Mistrz, inżynier).

Bachelor of Science (poziom matury 3 lata) odpowiadającej uzyskanie 180 punktów ECTS (po pomyślnie zdali egzaminy przewidziane w B1, B2 i B3)

Międzynarodowy Magister M.Sc (poziom matury 5 lat), uznane przez rząd francuski do poziomu 1 (mgr inżynier) na poziomie odpowiadającym uzyskanie 300 punktów ECTS (po pomyślnie zdali egzaminy przewidziane w B1, B2 , B3, M1 i M2)

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

SUPINFO International University

Instytut Informatyki w ogóle chce swój materiał do potrzeb przedsiębiorstw oraz zapewnienie możliwości rozszerzona o zatrudnienie. Tak więc, wszystkie opcje dzisiejszym I ... [+]

Mistrz

SUPINFO jest prywatna Wyższa edukacyjne Instytucja założona w 1965 roku, uznawany przez państwo francuskie i światowych liderów w branży IT.

Dzięki 36 Campus we Francji i na świecie, głównym powołaniem SUPINFO jest szkolić inżynierów wysokiego szczebla, specjalistów technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) i bezpośrednio w działalności operacyjnej po opuszczeniu szkoły , Dlatego dostarcza "International Master of Science" jako ekspert w systemach komputerowych i informacyjnych poświadczone przez państwo francuskie i Francji zarejestrowanego w Krajowym Rejestrze Professional Certification na najwyższym poziomie, na poziomie I (Bac + 5, Mistrz, inżynier).... [-]

Francja Paryż bordeaux Caen Clermont-Ferrand Grenoble Belgia Bruksela  + 4 Więcej
Wrzesień 2020
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku