SUPINFO International University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

SUPINFO to prywatna uczelnia założona w 1965 roku, uznawany przez państwo francuskie i światowych liderów w branży komputerowej. Dzięki 36 uczelniach we Francji i za granicą, SUPINFO ma powołanie lub kapitału n szkolić starszych inżynierów, specjalistów w zakresie technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) i bezpośrednio w firmach działających na opuszczeniu szkoły. SUPINFO daje "International Master of Science" stopnia systemów eksperckich i informacyjnych certyfikowanych przez państwo francuskie i zarejestrowanych we Francji w Krajowym Rejestrze Certyfikacji Zawodowego na najwyższym poziomie, na poziomie I (Bac + 5 lat, Mistrz, inżynier).

Bachelor of Science (poziom matury 3 lata) odpowiadającej uzyskanie 180 punktów ECTS (po pomyślnie zdali egzaminy przewidziane w B1, B2 i B3)

Międzynarodowy Magister M.Sc (poziom matury 5 lat), uznane przez rząd francuski do poziomu 1 (mgr inżynier) na poziomie odpowiadającym uzyskanie 300 punktów ECTS (po pomyślnie zdali egzaminy przewidziane w B1, B2 , B3, M1 i M2)

Lokalizacje

Bruksela

Address
Bruksela, Belgia