Solvay Brussels School of Economics and Management, Université Libre de Bruxelles

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

• Solvay Brussels School

Solvay Brussels School jest wydziałem ekonomii i zarządzania Université Libre de Bruxelles, jednego z największych uniwersytetów w Belgii, z ponad stuletnią tradycją doskonałości w szkolnictwie wyższym. Każdego roku szkoła akredytowana przez EQUIS i AMBA przyjmuje z zadowoleniem ponad 4000 studentów, uczestniczących w ponad 30 programach, w tym studia licencjackie, magisterskie, zaawansowane studia magisterskie, MBA, studia wykonawcze i programy w przedsiębiorstwach . Misją SBS-EM jest wywarcie decydującego i pozytywnego wpływu na wyzwania gospodarcze i biznesowe. Szkoła stara się sprostać najbardziej palącym wyzwaniom gospodarczym i biznesowym naszych czasów dzięki wyjątkowemu połączeniu dyscypliny naukowej, zaangażowania kontekstowego i umiejętności rozwiązywania problemów.

as
Solvay Szkoła brukselska:

Bezpłatne zapytanie, doskonałość, duch przedsiębiorczości, integracja, równe szanse, zarządzanie demokratyczne, znaczenie społeczne

• Bruksela, międzynarodowe miasto i europejski kapitał

W sercu Europy, zaledwie 1h20 pociągiem z Paryża, 1h30 z Amsterdamu i 1h50 z Londynu i Kolonii, Bruksela oferuje wszystkie zalety stolicy i jakość życia dużego i tętniącego życiem miasta. Bruksela jest siedzibą wszystkich głównych instytucji europejskich. Jest to oficjalna siedziba UE i wielu innych podmiotów podejmujących decyzje polityczne i gospodarcze, a także „rośnie liczba przedsiębiorstw, organizacji i międzynarodowych ekspertów. Długa tradycja gościnności i wymiany w najbardziej zielonej Europie oznacza zarówno turystów, jak i mieszkańców. może cieszyć się szeroką gamą światowego jedzenia i muzyki, podczas gdy sępy kultury mogą wybierać spośród wielu muzeów i pokazów.

• Usługa karier

SBS-EM oferuje działania związane z rozwojem osobistym - które dostarczają praktycznych wskazówek i indywidualnych coachingów dotyczących podejścia do rynku pracy, warsztatów, pisania CV i listów motywacyjnych, symulacji wywiadów itp. - oraz imprez firmowych (wykłady i seminaria) z widocznymi danymi biznesowymi , prezentowanie firm i ich możliwości zatrudnienia. Przez lata SBS-EM halt = "as opracował sieć rekrutujących i zatrzymał =" jako nawiązane kontakty z firmami w całej Belgii i na całym świecie.

• Program międzynarodowy

Ponieważ globalizacja jest już rzeczywistością, szkoła uważa, że możliwość życia i studiowania za granicą jest podstawą w nauce słodu = „uczniów asterów”. Szkoła oferuje wiele możliwości mobilności: międzynarodowy program wymiany (jeden semestr za granicą - ponad stu partnerów), kilka podwójnych stopni (jeden rok za granicą), rosnący sieciowy słód QTEM = "aster (dwa semestry za granicą). Życie i studia za granicą to najlepszy sposób na przygotowanie uczniów do życia zawodowego i środowiska międzynarodowego.

• Znani absolwenci

Marianne Bertrand, profesor ekonomii, University of Chicago

Punit Bhatia, General Manager, ING (Indie)

Laurent Bouton, profesor ekonomii, Boston University

Lior Cohen, menedżer produktu ds. Bankowości

Eric Boyer de la Giroday, prezes ING Belgium

Gaëtan de Ralt = "assenfosse, Research Fellow, University of Melbourne

Mathialt = ”jako Dewatripont, Dyrektor, Narodowy Bank Belgii

Dominique Leroy, CEO, Belgacom

Izabel Medeiros, Expert Process Manager, ING Belgium

Olivier Pauls, główny menedżer ds. Negocjowania sprzedaży hurtowej, usługi roamingowe Vodafone

Peter Praet, Członek Zarządu, Europejski Bank Centralny

Nicolalt = ”jako Steisel, współzałożyciel

Jean Van Wetter, Country Director (Tanzania), VSO Talk

José Zurstralt = "assen, Przedsiębiorca, założyciel Skynet i Keytrade Bank

Więcej informacji: solvay.edu

Lokalizacje

Bruksela

Address
Solvay Brussels School
Avenue F.D. Roosevelt 42
1050 Bruxelles

B-1050 Bruksela, Belgia

Georgetown

Address
Georgetown, Dystrykt Kolumbii, Stany Zjednoczone

Mediolan

Address
Via Raffaele Lambruschini,4C
20156 Mediolan, Lombardia, Włochy

Akredytacje