Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited

KU Leuven . Inspirujące zaległe.

Założona w 1425 r. KU Leuven była centrum nauki od niemal sześciu stuleci. Obecnie jest to największy i najwyżej notowany uniwersytet w Belgii, a także jeden z najstarszych i najbardziej renomowanych uniwersytetów w Europie.

Jako wiodący europejski uniwersytet badawczy i współzałożyciel Ligi Europejskich Uniwersytetów Badawczych (LERU), KU Leuven oferuje szeroką gamę programów w języku angielskim, wspieranych przez wysokiej jakości interdyscyplinarne badania prowadzone zarówno na uniwersytecie, jak i w uznanych na całym świecie szpitalach. Szczycąc się doskonałą lokalizacją w sercu Europy, KU Leuven oferuje prawdziwie międzynarodowe doświadczenie, wysokiej jakości edukację, światowej klasy badania i najnowocześniejsze innowacje.

KU Leuven konsekwentnie spisuje się dobrze w międzynarodowych rankingach. Obecnie zajmuje 47. miejsce w rankingu światowym Times Higher Education (2017-2018) i 71. w rankingu QS World University (2017-2018). Został nazwany najbardziej innowacyjnym uniwersytetem w Europie przez Reuters (2016 i 2017).

Dowiedz się więcej o programach oferowanych w KU Leuven :

Orientacja międzynarodowa

KU Leuven jest domem dla dynamicznej społeczności międzynarodowych studentów i pracowników rozmieszczonych w różnych kampusach. 16% z 56 000 studentów uniwersytetu jest międzynarodowych, reprezentujących ponad 150 krajów. Szkoły doktoranckie KU Leuven zapewniają ścieżki doktorskie o zasięgu międzynarodowym dla ponad 5 000 doktorantów. KU Leuven współpracuje z wybraną liczbą instytucji partnerskich najwyższego szczebla na całym świecie i stymuluje celową międzynarodową mobilność i intensywną współpracę badawczą. Nieustannie dąży do integracji lokalnych i międzynarodowych społeczności studenckich ze wszystkimi kampusami za pomocą różnych programów i działań.

www.kuleuven.be/internationalprogrammes

Edukacja wysokiej jakości

Doskonałość w edukacji i doskonałość w badaniach idą w parze. Programy badawcze KU Leuven opierają się na badaniach, co zapewnia studentom zdobywanie kompetencji akademickich, jednocześnie rozwijając postawę krytyczną i nastawioną na badania. Elastyczność i najnowocześniejsza technologia stanowią integralną część każdego programu studiów. Stopień KU Leuven oferuje znaczącą przewagę nad konkurencją i jest wysoko ceniony na całym świecie. Znak jakości ECTS gwarantuje, że wszystkie kredyty uzyskane w KU Leuven są przejrzyste i w pełni zbywalne.

www.kuleuven.be/education

Światowe badania

KU Leuven ma silną międzynarodową reputację w zakresie doskonałości badawczej . Jako wszechstronna uczelnia realizuje oparte na ciekawości i strategiczne badania pionierskie, a także ukierunkowane i oparte na popycie badania, wszystkie w interdyscyplinarnym środowisku. KU Leuven jest członkiem-założycielem Ligi Europejskich Uniwersytetów Badawczych (LERU), wybranej grupy wyróżniających się intensywnych badań uniwersytetów, które nadają ton badaniom w Europie.

KU Leuven ma mocne osiągnięcia w pozyskiwaniu finansowania z najbardziej konkurencyjnych funduszy badawczych, w tym z prestiżowych grantów ERBN przyznawanych przez Europejską Radę ds. Badań Naukowych. KU Leuven zajmuje szóste miejsce w całkowitych projektach w ramach siódmego programu ramowego UE po Cambridge, Oksfordzie, Imperial College, ETH Zurich i University College London. Jego całkowita wydajność badawcza konsekwentnie plasuje się w czołówce Europy .

www.kuleuven.be/research

Nowatorskie innowacje i R

KU Leuven Research

www.lrd.kuleuven.be

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: