KU Leuven

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

KU Leuven . Inspirujące zaległe.

Założona w 1425 r. KU Leuven była centrum nauki od niemal sześciu stuleci. Obecnie jest to największy i najwyżej notowany uniwersytet w Belgii, a także jeden z najstarszych i najbardziej renomowanych uniwersytetów w Europie.

Jako wiodący europejski uniwersytet badawczy i współzałożyciel Ligi Europejskich Uniwersytetów Badawczych (LERU), KU Leuven oferuje szeroką gamę programów w języku angielskim, wspieranych przez wysokiej jakości interdyscyplinarne badania prowadzone zarówno na uniwersytecie, jak i w uznanych na całym świecie szpitalach. Szczycąc się doskonałą lokalizacją w sercu Europy, KU Leuven oferuje prawdziwie międzynarodowe doświadczenie, wysokiej jakości edukację, światowej klasy badania i najnowocześniejsze innowacje.

KU Leuven konsekwentnie spisuje się dobrze w międzynarodowych rankingach. Obecnie zajmuje 47. miejsce w rankingu światowym Times Higher Education (2017-2018) i 71. w rankingu QS World University (2017-2018). Został nazwany najbardziej innowacyjnym uniwersytetem w Europie przez Reuters (2016 i 2017).

Dowiedz się więcej o programach oferowanych w KU Leuven :

  • Wydział Inżynierii Bioscience
  • Wydział Ekonomii i Biznesu
  • Wydział Nauk Inżynierskich
  • Wydział Psychologii i Studiów Edukacyjnych
  • Wydział Nauk

Orientacja międzynarodowa

KU Leuven jest domem dla dynamicznej społeczności międzynarodowych studentów i pracowników rozmieszczonych w różnych kampusach. 16% z 56 000 studentów uniwersytetu jest międzynarodowych, reprezentujących ponad 150 krajów. Szkoły doktoranckie KU Leuven zapewniają ścieżki doktorskie o zasięgu międzynarodowym dla ponad 5 000 doktorantów. KU Leuven współpracuje z wybraną liczbą instytucji partnerskich najwyższego szczebla na całym świecie i stymuluje celową międzynarodową mobilność i intensywną współpracę badawczą. Nieustannie dąży do integracji lokalnych i międzynarodowych społeczności studenckich ze wszystkimi kampusami za pomocą różnych programów i działań.

www.kuleuven.be/internationalprogrammes

Edukacja wysokiej jakości

Doskonałość w edukacji i doskonałość w badaniach idą w parze. Programy badawcze KU Leuven opierają się na badaniach, co zapewnia studentom zdobywanie kompetencji akademickich, jednocześnie rozwijając postawę krytyczną i nastawioną na badania. Elastyczność i najnowocześniejsza technologia stanowią integralną część każdego programu studiów. Stopień KU Leuven oferuje znaczącą przewagę nad konkurencją i jest wysoko ceniony na całym świecie. Znak jakości ECTS gwarantuje, że wszystkie kredyty uzyskane w KU Leuven są przejrzyste i w pełni zbywalne.

www.kuleuven.be/education

Światowe badania

KU Leuven ma silną międzynarodową reputację w zakresie doskonałości badawczej . Jako wszechstronna uczelnia realizuje oparte na ciekawości i strategiczne badania pionierskie, a także ukierunkowane i oparte na popycie badania, wszystkie w interdyscyplinarnym środowisku. KU Leuven jest członkiem-założycielem Ligi Europejskich Uniwersytetów Badawczych (LERU), wybranej grupy wyróżniających się intensywnych badań uniwersytetów, które nadają ton badaniom w Europie.

KU Leuven ma mocne osiągnięcia w pozyskiwaniu finansowania z najbardziej konkurencyjnych funduszy badawczych, w tym z prestiżowych grantów ERBN przyznawanych przez Europejską Radę ds. Badań Naukowych. KU Leuven zajmuje szóste miejsce w całkowitych projektach w ramach siódmego programu ramowego UE po Cambridge, Oksfordzie, Imperial College, ETH Zurich i University College London. Jego całkowita wydajność badawcza konsekwentnie plasuje się w czołówce Europy .

www.kuleuven.be/research

Nowatorskie innowacje i R

KU Leuven Research

www.lrd.kuleuven.be

Lokalizacje

Leuven

Address
Oude Markt 13 - bus 5005
3000 Leuven, Flandria, Belgia

Akredytacje

EFMD Equis Accredited

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: