KU Leuven

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

KU Leuven będzie gospodarzem dnia otwartego online 1 grudnia 2020 r. W tym dniu otwartym zapoznasz się z naszą uczelnią i wszystkimi naszymi programami w języku angielskim. Możesz również uzyskać więcej informacji o przyjęciach, mieszkaniu w Belgii, rozmowach z obecnymi studentami itp.

www.kuleuven.be/online-open-day

Inspirujący wybitnych

KU Leuven to instytucja zajmująca się badaniami i edukacją o międzynarodowym zasięgu. Wszystkie programy na tym uniwersytecie opierają się na innowacyjnych badaniach naukowców i profesorów.

KU Leuven należy do 50 najlepszych uniwersytetów na świecie!

Od filozofii renesansu do najnowocześniejszej nanotechnologii: jako jeden z najstarszych uniwersytetów w Europie, KU Leuven może poszczycić się długą tradycją przełomowych badań i wysokiej jakości edukacji.

Badanie

Potencjalni studenci

Jako jeden z wiodących uniwersytetów badawczych w Europie, KU Leuven oferuje szereg programów studiów opartych na badaniach. Stopień KU Leuven jest wysoko ceniony na całym świecie, co zapewnia mu przewagę konkurencyjną.

Obecni studenci

Bez względu na to, w którym kampusie się znajdujesz, masz do dyspozycji sporo udogodnień. Nasze usługi dla studentów doradzają w zakresie zakwaterowania, studiów i stypendiów. Oferują także zajęcia sportowe i kulturalne.

Dlaczego KU Leuven

KU Leuven jest jednym z najwyżej ocenianych i najbardziej znanych uniwersytetów w Europie. Ma długą tradycję pionierskich badań i wysokiej jakości edukacji. Ale KU Leuven ma również kilka innych mocnych stron.

Programy

KU Leuven oferuje różne rodzaje programów, w tym programy licencjackie i (zaawansowane) magisterskie, kursy kształcenia ustawicznego i programy pomostowe.

Wydziały

Edukacja jest organizowana przez 15 wydziałów, podzielonych na trzy grupy: nauki humanistyczne i społeczne; Nauka, inżynieria i technologia; i nauki biomedyczne. Wiele wydziałów oferuje programy w różnych lokalizacjach we Flandrii i Brukseli.

Edukacja

KU Leuven odwołuje się do wyobrażeń uczniów na temat przyszłości. Uniwersytet przyczynia się do osobistego rozwoju studentów i sposobu, w jaki chcą pomóc w kształtowaniu społeczeństwa.

Organizacja

KU Leuven zajmuje się edukacją i badaniami w prawie wszystkich dziedzinach. Piętnaście wydziałów oferuje kształcenie, a działania badawcze są organizowane przez wydziały i grupy badawcze. Te wydziały i wydziały z kolei są podzielone na trzy grupy: nauki humanistyczne i społeczne , nauki, inżynierii i technologii (SET) oraz nauki biomedyczne . Każda z tych grup ma szkołę doktorancką dla swoich programów doktoranckich.

KU Leuven ma czternaście kampusów, rozmieszczonych w 10 miastach Flandrii.

Plan strategiczny dla KU Leuven w 5 projektach

Dzięki temu ogólnoświatowemu planowi politycznemu KU Leuven daje jasny cel i kierunek dalszego rozwoju jako ambitnej, zorientowanej na arenie międzynarodowej i intensywnie badawczej uczelni.

Punktem wyjścia jest plan strategiczny obejmujący 5 projektów. Te pięć długoterminowych projektów jest istotnych i niezbędnych w sensie ogólnym, ale jednocześnie zostaną one przełożone na konkretne cele i dalsze wybory polityczne.

Lokalizacje

Leuven

Address
Oude Markt 13 - bus 5005
3000 Leuven, Flandria, Belgia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje

EFMD Equis Accredited

Programy

MA
MSc