KU Leuven: Faculty of Social Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

WITAMY W WYDZIALE NAUK SPOŁECZNYCH

Wydział Nauk Społecznych w KU Leuven jest domem dla około trzech tysięcy studentów, około pięćdziesięciu profesorów i dwustu asystentów badawczych. Celem wydziału jest przyczynianie się do jakości społeczeństwa oraz analizowanie i informowanie trendów społecznych poprzez edukację i badania. Nasze programy są zatem ściśle powiązane z bieżącymi wydarzeniami. Jako student będziesz uważnie śledził rozwój współczesnego, dynamicznego i zmieniającego się społeczeństwa.

Aktualne i innowacyjne aspekty naszych programów można znaleźć również w naszej nowoczesnej infrastrukturze. Nasz kampus jest wyposażony w zaawansowaną technologię nauczania, Wi-Fi, bibliotekę wyłącznie poświęconą naukom społecznym, centrum medialne z laboratorium usability i lustrem obserwacyjnym oraz centrum konferencyjne ze sprzętem do wideokonferencji. Dzięki interaktywnemu cyfrowemu środowisku edukacyjnemu (Toledo) i naszemu internetowemu portalowi studenckemu, możesz sprawdzić internetową tablicę ogłoszeń, zapoznać się z materiałami do nauki i wnieść swój wkład na forum dyskusyjne.

Nasze programy mają również silną orientację międzynarodową, zarówno ze względu na ich treść, jak i międzynarodową wymianę studentów. Wydział oferuje także programy Advanced Master dla języka angielskiego.

Edukacja na Wydziale Nauk Społecznych opiera się na doskonałych badaniach naukowych różnych wydziałów badawczych wydziału. Nasi uczeni działają w kontekście krajowym i międzynarodowym i publikują swoje wyniki w bardzo różnorodnych formach, od raportów rządowych do artykułów w renomowanych czasopismach.

Oprócz edukacji i badań naukowych, poradnictwo dla studentów jest trzecim wielkim filarem Wydziału Nauk Społecznych. Studenci na naszych wydziałach nigdy nie są pozostawieni samym sobie. Zaangażowany zespół profesorów i radnych studyjnych zawsze służy pomocą.

PRZYJDŹ DO STUDIUM AT KU LEUVEN

Witamy w Katholieke Universiteit Leuven, jednym z najstarszych uniwersytetów w Europie. Oferujemy wysokiej jakości edukację opartą na najnowszych międzynarodowych badaniach naukowych oraz doskonałe, szerokie zaplecze dla studentów. Leuven to malownicze historyczne miasto, ale tętniące życiem i życiem studencki rytm.

Położony w Belgii, w sercu Europy Zachodniej, KU Leuven jest centrum nauki od prawie sześciu wieków. Obecnie jest to największy uniwersytet w Belgii i, założony w 1425 roku, jeden z najstarszych i najbardziej renomowanych uniwersytetów w Europie. Jako wiodący europejski uniwersytet badawczy i współzałożyciel Ligi Europejskich Uniwersytetów Badawczych (LERU), KU Leuven oferuje szeroką gamę międzynarodowych programów magisterskich, wspieranych przez wysokiej jakości, innowacyjne, interdyscyplinarne badania.

Od momentu założenia KU Leuven ma swoją siedzibę w mieście, które ma swoją nazwę. Leuven to przyjemne, bezpieczne i tętniące życiem miasto studenckie, w którym wielowiekowa bogata historia spotyka się z najnowocześniejszą nauką. Uniwersytet oferuje również programy studiów na kampusach w 11 miastach belgijskich, w tym w Brukseli, Gandawie i Antwerpii.

Misja

KU Leuven wypełnia swoją misję, zapewniając wysokiej jakości interdyscyplinarne badania i edukację z katolickim podpisem.

Lokalizacje

Leuven

Address
Parkstraat 45 bus 3600
3000 Leuven, Flandria, Belgia