KU Leuven: Faculty of Social Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

WITAMY W WYDZIALE NAUK SPOŁECZNYCH

Wydział Nauk Społecznych w KU Leuven jest domem dla około trzech tysięcy studentów, około pięćdziesięciu profesorów i dwustu asystentów badawczych. Celem wydziału jest przyczynianie się do jakości społeczeństwa oraz analizowanie i informowanie trendów społecznych poprzez edukację i badania. Nasze programy są zatem ściśle powiązane z bieżącymi wydarzeniami. Jako student będziesz uważnie śledził rozwój współczesnego, dynamicznego i zmieniającego się społeczeństwa.

Aktualne i innowacyjne aspekty naszych programów można znaleźć również w naszej nowoczesnej infrastrukturze. Nasz kampus jest wyposażony w zaawansowaną technologię nauczania, Wi-Fi, bibliotekę wyłącznie poświęconą naukom społecznym, centrum medialne z laboratorium usability i lustrem obserwacyjnym oraz centrum konferencyjne ze sprzętem do wideokonferencji. Dzięki interaktywnemu cyfrowemu środowisku edukacyjnemu (Toledo) i naszemu internetowemu portalowi studenckemu, możesz sprawdzić internetową tablicę ogłoszeń, zapoznać się z materiałami do nauki i wnieść swój wkład na forum dyskusyjne.

Nasze programy mają również silną orientację międzynarodową, zarówno ze względu na ich treść, jak i międzynarodową wymianę studentów. Wydział oferuje także programy Advanced Master dla języka angielskiego.

Edukacja na Wydziale Nauk Społecznych opiera się na doskonałych badaniach naukowych różnych wydziałów badawczych wydziału. Nasi uczeni działają w kontekście krajowym i międzynarodowym i publikują swoje wyniki w bardzo różnorodnych formach, od raportów rządowych do artykułów w renomowanych czasopismach.

Oprócz edukacji i badań naukowych, poradnictwo dla studentów jest trzecim wielkim filarem Wydziału Nauk Społecznych. Studenci na naszych wydziałach nigdy nie są pozostawieni samym sobie. Zaangażowany zespół profesorów i radnych studyjnych zawsze służy pomocą.

PRZYJDŹ DO STUDIUM AT KU LEUVEN

Witamy w Katholieke Universiteit Leuven, jednym z najstarszych uniwersytetów w Europie. Oferujemy wysokiej jakości edukację opartą na najnowszych międzynarodowych badaniach naukowych oraz doskonałe, szerokie zaplecze dla studentów. Leuven to malownicze historyczne miasto, ale tętniące życiem i życiem studencki rytm.

Położony w Belgii, w sercu Europy Zachodniej, KU Leuven jest centrum nauki od prawie sześciu wieków. Obecnie jest to największy uniwersytet w Belgii i, założony w 1425 roku, jeden z najstarszych i najbardziej renomowanych uniwersytetów w Europie. Jako wiodący europejski uniwersytet badawczy i współzałożyciel Ligi Europejskich Uniwersytetów Badawczych (LERU), KU Leuven oferuje szeroką gamę międzynarodowych programów magisterskich, wspieranych przez wysokiej jakości, innowacyjne, interdyscyplinarne badania.

Od momentu założenia KU Leuven ma swoją siedzibę w mieście, które ma swoją nazwę. Leuven to przyjemne, bezpieczne i tętniące życiem miasto studenckie, w którym wielowiekowa bogata historia spotyka się z najnowocześniejszą nauką. Uniwersytet oferuje również programy studiów na kampusach w 11 miastach belgijskich, w tym w Brukseli, Gandawie i Antwerpii.

Misja

KU Leuven wypełnia swoją misję, zapewniając wysokiej jakości interdyscyplinarne badania i edukację z katolickim podpisem.

Lokalizacje

Leuven

Address
Parkstraat 45 bus 3600
3000 Leuven, Flandria, Belgia

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: