KASK & Conservatorium / School of Arts Gent

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kim jesteśmy?

The Royal Academy of Fine Arts (KASK) i Royal Conservatory stanowią School of Arts z University College w Gandawie. Szkoła skupia utalentowanych i zmotywowanych studentów z wybitnych pedagogów, aktywnych artystów, projektantów i teoretyków sztuki i wzornictwa z całego świata. Misją szkoły określa jego główne zadania: rozwój sztuki, edukacji i badań w perspektywie międzynarodowej.

Zróżnicowana gama dyscyplin artystycznych w KASK & Conservatory, sprawia, że ​​wzajemnie inspirujących i stosunkowo otwartych programów szkoleniowych. Jak interdyscyplinarność w sztuce staje się coraz ważniejsze, istnieje możliwość krzyżowania w naszym programie szkoleniowym. Ponadto, studenci zostaną wprowadzone do niektórych z licznych teoretycznych i artystycznych projektów badawczych nasi wykładowcy są zaangażowane w.

W Kask & Conservatory kampusy znajdują się w epicentrum Ghent. Gandawa jest bardzo otwarci na międzynarodowej scenie artystycznej, a szczególnie przyjazna dla studentów. Oprócz tego, że osadzone w tym artystycznie bogate środowisko, sama szkoła jest aktor kulturowe, organizuje wystawy, koncerty, festiwale, wykłady i pokazy filmowe i koprodukcji magazynka sztuki międzynarodowej.

historia

Obecny School of Arts łączy dwie starożytne i renomowanych instytucji. The Royal Academy of Fine Arts (KASK) powstała 260 lat temu i jest jedną z najstarszych uczelni w Gandawie. Został założony w 1751 roku przez artystę Philippe-Carel Marissal. W czasie studiów w Paryżu, Marissal pod wrażeniem akademii. Zgodnie z austriackim zasadę, że „królewski” znakiem rozpoznawczym przyznano Gandawy akademii przez cesarzowej Marii Teresy w 1771 roku. Pola rysunku, malarstwa, rzeźby i grafiki nadal spełniać centralne miejsce w programie. Z biegiem lat, Akademia dodała nowe obszary, takie jak montaż i sztuki mediów, fotografii, animacji i filmu, a także projektowania, dramatu i kształtowania krajobrazu.

The Royal Conservatory, założona przez Josepha-Martin Mengal w 1835 roku, jest więcej niż 150 lat. Podobnie jak Marissal, Mengal studiował także w Paryżu. Potem wędrował po Europie z armii Napoleona. Zgodnie z okresu Mengal pisał pieśni patriotyczne, a także romanse i opery. Wyszedł jako specjalista klaksonu. Szkoła Mengal natychmiast włączono 300 studentów w 1835 roku, kilka lat później było 800 studentów. Każdy 10 lat i starszych było mile widziane.

W 20 wieku, szkolenia oranżerii przekształciła się wyższym wykształceniem artystycznym poziomie akademickim dla kandydatów z dyplomem szkoły wtórnym i ofiary zostały poszerzone o jazz, muzyka pop, produkcja muzyczna i budowy instrumentu muzycznego.

KASK i Royal Conservatory były departamenty Ghent University College od 1995 roku. Z ponad 18.000 studentów, Ghent University College to największa uczelnia uniwersytet we Flandrii. Który oferuje korzyści skali przy opracowywaniu efektywnej administracji, zarządzania infrastrukturą, rozwój badań i oferuje zaplecze socjalne. Umieszczanie programów sztuki w strukturze jak School of Arts aktywnie gwarantuje specyficzną jakość programów artystycznych w praktyce. Szkoła Sztuki robi to w HoGent iw ścisłej współpracy z Ghent University. Silna ekspansja poszukiwań artystycznych i teoretycznych w Szkole Sztuki i utworzenie pracowni że przeszczep na nowych mediów technologicznych i nowych form artystycznych, świadczy o niezachwianej woli do poprawy jakości programów i odzwierciedlać dynamikę w pole artystyczne działania w programach.

zielona Ścieżka

Zielona Ścieżka to sieć składająca się z ponad 40 organizacji w dziedzinie sztuki i kultury, którzy łączą siły, aby obejść ekologii i zrównoważonego rozwoju. School of Arts Ghent jest częścią tej organizacji od 2014 roku i przyczynia się do tych ideałów na różne sposoby.

W szkole, zobowiązujemy się do edukować naszych uczniów na uczynienie ich bardziej świadomi środowiska. Robimy tak w kursach, ale także w całej polityki szkolnej samego. Dążymy do zrównoważonej polityki i starają się pamiętać naszego śladu ekologicznego jak najwięcej.

Stymulować zarówno studentów i profesorów do twórczego podejścia zrównoważonych, przyjaznych dla środowiska materiałów i procesów. Spowoduje to nowej generacji artystów, do którego te ideały są naturalnie.

Dzięki sojuszowi z zielonym szlakiem możemy również skorzystać z wiedzy i doświadczenia innych członków i mają dostęp do rozległej sieci partnerów w okolicach Gandawy.

gent.greentrack.be

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MA » Widzieć Świadectwa studiów podyplomych »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

Advanced Master Muzyka Współczesna

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Belgia Gandawa

Ci, wybierając Advanced Master w programie Współczesnej Muzyki w Royal Conservatory / Szkoła Sztuki Ghent pracy pod kierunkiem udarem mózgu i Spectra zespołów muzyki współczesnej, na projekty z dobitny uwzględnieniem ostatnio skomponował muzykę. Studenci specjalizują się w muzyce współczesnej, jako soliści lub członków zespołu. Odgrywają one aktywną rolę w tworzeniu nowych dzieł młodych i ustalonych kompozytorów. [+]

Muzyka Współczesna Ci, wybierając Advanced Master w programie Współczesnej Muzyki w Royal Conservatory / Szkoła Sztuki Ghent pracy pod kierunkiem udarem mózgu i Spectra zespołów muzyki współczesnej, na projekty z dobitny uwzględnieniem ostatnio skomponował muzykę. Studenci specjalizują się w muzyce współczesnej, jako soliści lub członków zespołu. Odgrywają one aktywną rolę w tworzeniu nowych dzieł młodych i ustalonych kompozytorów. Warsztaty i wykłady wprowadzają uczniów w kontakcie z ekspertami międzynarodowymi, a także wymiana poglądów z innymi tego samego pokolenia: kompozytorów, choreografów, twórców teatralnych i artystów wizualnych. Pod szyldem Ghent Advanced Master Ensemble, lub gry, ty i twoi koledzy zaawansowanych doktorantów dawać koncerty w ramach i poza mury Konserwatorium. inicjatywy osobowe są też pewni podium. Studenci zakończyć badanie z koncertu oraz pisemne tezy. praktyka artystyczna Jest to zasada celem programu studiów. Obejmuje trzy odrębne segmenty: Mistrz Projekt studenta. Jest to projekt, z którym stosuje się wprowadzić Master w programie Sztuki Współczesnej. Dzięki zaawansowanym procesie uczenia się, jak przebiega badanie, projekt staje się coraz bardziej konkretne. To jest prowadzony w chwilach indywidualnego coachingu, ułożone w miarę potrzeb. To kończy się juried koncert w Sali Koncertowej Miry, który w Master II (drugi rok) jest pełnoprawnym publiczny koncert. GRA, Ghent Advanced Master Ensemble W tej części badania, studenci biorą udział w produkcjach o tym zespołem magisterskich studentów. wypełnić również roczną produkcję wraz z udarem mózgu i Spectra grup muzycznych (naprzemienne lat). Sesje z Ictus i widm Wszyscy uczniowie w programie spotykają się pięć razy w roku, otrzymując informację o swojej pracy z mieszanej grupy muzyków w... [-]

Master Of Arts W Muzyce

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Belgia Gandawa

Szkoła Sztuki oferuje anglojęzyczne programy mistrza w sztukach wizualnych, sztuki audiowizualne i muzykę. Każdego roku dziesiątki zagranicznych studentów wybierze programy magisterskie o naszym wydziale, aby kontynuować naukę. Obecność studentów z różnych środowisk międzynarodowych jest wzbogacenie naszej tradycji edukacyjnej i stanowi wartość dodaną do szkolenia studentów zagranicznych mistrzów flamandzkich i studentów poruszających się z programów licencjackich w języku holenderskim podobne. [+]

English Master Szkoła Sztuki oferuje anglojęzyczne programy mistrza w sztukach wizualnych, sztuki audiowizualne i muzykę. Każdego roku dziesiątki zagranicznych studentów wybierze programy magisterskie o naszym wydziale, aby kontynuować naukę. Obecność studentów z różnych środowisk międzynarodowych jest wzbogacenie naszej tradycji edukacyjnej i stanowi wartość dodaną do szkolenia studentów zagranicznych mistrzów flamandzkich i studentów poruszających się z programów licencjackich w języku holenderskim podobne. Programy są zorganizowane tak, aby ułatwić spotkania pomiędzy flamandzkojęzyczna i anglojęzycznych studentów w nieformalnych kontekstach, w seminariach i kursach, a nawet w projektach artystycznych zaczną się ze sobą. Nie ma żadnych różnic w programach nauczania, kwalifikacji, efektów kształcenia lub organizacji między programów anglojęzycznych i ich odpowiedniki w języku holenderskim. Anglojęzyczny kandydatów posiadających tytuł magistra muzyki mogą również udać się do Advanced Master 'solista muzyki współczesnej ". Testy orientacja programów ramowych oraz pomostowych Aby uzyskać dostęp do programów ramowych jest coroczna procedura selekcji na wiosnę, a jeden w lecie. Poniżej znajdą Państwo broszurę informacyjną z formularza zgłoszeniowego na testach orientacji. Przeczytanie tej broszury ostrożnie; znajdziesz opisy i praktyczne informacje tam jak również terminów obserwować. Kandydaci na studia magisterskie lub pomostowej muszą najpierw zarejestrować. Po rejestracji kandydatów otrzyma formularz zgłoszeniowy, aby zakończyć. Każdy grudnia informacja odnosząca się do testów orientacji w przyszłym roku pojawi się również tutaj. Uczenie trenerzy ścieżek chętnie udzieli Państwu dalszych informacji. Mistrz Sztuk Audiowizualnych Programy do nauki Wykonanie muzyki: muzyka poważna (intr / głos) Wykonanie muzyki: muzyka poważna (głos) Wykonanie muzyki: jazz (instr / głos) Wykonanie muzyki: pop (instr / głos) Komponowanie muzyki: skład Komponowanie muzyki: produkcja... [-]

Master Of Arts W Sztukach Audiowizualnych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 60 godziny September 2018 Belgia Gandawa + 1 więcej

Szkoła Sztuki oferuje anglojęzyczne programy mistrza w sztukach wizualnych, sztuki audiowizualne i muzykę. Każdego roku dziesiątki zagranicznych studentów wybierze programy magisterskie o naszym wydziale, aby kontynuować naukę. Obecność studentów z różnych środowisk międzynarodowych jest wzbogacenie naszej tradycji edukacyjnej i stanowi wartość dodaną do szkolenia studentów zagranicznych mistrzów flamandzkich i studentów poruszających się z programów licencjackich w języku holenderskim podobne. [+]

English Master Szkoła Sztuki oferuje anglojęzyczne programy mistrza w sztukach wizualnych, sztuki audiowizualne i muzykę. Każdego roku dziesiątki zagranicznych studentów wybierze programy magisterskie o naszym wydziale, aby kontynuować naukę. Obecność studentów z różnych środowisk międzynarodowych jest wzbogacenie naszej tradycji edukacyjnej i stanowi wartość dodaną do szkolenia studentów zagranicznych mistrzów flamandzkich i studentów poruszających się z programów licencjackich w języku holenderskim podobne. Programy są zorganizowane tak, aby ułatwić spotkania pomiędzy flamandzkojęzyczna i anglojęzycznych studentów w nieformalnych kontekstach, w seminariach i kursach, a nawet w projektach artystycznych zaczną się ze sobą. Nie ma żadnych różnic w programach nauczania, kwalifikacji, efektów kształcenia lub organizacji między programów anglojęzycznych i ich odpowiedniki w języku holenderskim. Anglojęzyczny kandydatów posiadających tytuł magistra muzyki mogą również udać się do Advanced Master 'solista muzyki współczesnej ". Testy orientacja programów ramowych oraz pomostowych Aby uzyskać dostęp do programów ramowych jest coroczna procedura selekcji na wiosnę, a jeden w lecie. Poniżej znajdą Państwo broszurę informacyjną z formularza zgłoszeniowego na testach orientacji. Przeczytanie tej broszury ostrożnie; znajdziesz opisy i praktyczne informacje tam jak również terminów obserwować. Kandydaci na studia magisterskie lub pomostowej muszą najpierw zarejestrować. Po rejestracji kandydatów otrzyma formularz zgłoszeniowy, aby zakończyć. Każdy grudnia informacja odnosząca się do testów orientacji w przyszłym roku pojawi się również tutaj. Uczenie trenerzy ścieżek chętnie udzieli Państwu dalszych informacji. Mistrz Sztuk Audiowizualnych Programy do nauki Program English Animation Film English Program Film Part-Time English Program Mistrz sztuki audiowizualne Cele Program studiów opiera się na kurs licencjata i ma na celu kształcenie studentów, aby stać się... [-]

Master Of Arts W Sztukach Wizualnych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 60 godziny September 2018 Belgia Gandawa

Szkoła Sztuki oferuje anglojęzyczne programy mistrza w sztukach wizualnych, sztuki audiowizualne i muzykę. Każdego roku dziesiątki zagranicznych studentów wybierze programy magisterskie o naszym wydziale, aby kontynuować naukę. Obecność studentów z różnych środowisk międzynarodowych jest wzbogacenie naszej tradycji edukacyjnej i stanowi wartość dodaną do szkolenia studentów zagranicznych mistrzów flamandzkich i studentów poruszających się z programów licencjackich w języku holenderskim podobne. [+]

English Master Szkoła Sztuki oferuje anglojęzyczne programy mistrza w sztukach wizualnych, sztuki audiowizualne i muzykę. Każdego roku dziesiątki zagranicznych studentów wybierze programy magisterskie o naszym wydziale, aby kontynuować naukę. Obecność studentów z różnych środowisk międzynarodowych jest wzbogacenie naszej tradycji edukacyjnej i stanowi wartość dodaną do szkolenia studentów zagranicznych mistrzów flamandzkich i studentów poruszających się z programów licencjackich w języku holenderskim podobne. Programy są zorganizowane tak, aby ułatwić spotkania pomiędzy flamandzkojęzyczna i anglojęzycznych studentów w nieformalnych kontekstach, w seminariach i kursach, a nawet w projektach artystycznych zaczną się ze sobą. Nie ma żadnych różnic w programach nauczania, kwalifikacji, efektów kształcenia lub organizacji między programów anglojęzycznych i ich odpowiedniki w języku holenderskim. Anglojęzyczny kandydatów posiadających tytuł magistra muzyki mogą również udać się do Advanced Master 'solista muzyki współczesnej ". Testy orientacja programów ramowych oraz pomostowych Aby uzyskać dostęp do programów ramowych jest coroczna procedura selekcji na wiosnę, a jeden w lecie. Poniżej znajdą Państwo broszurę informacyjną z formularza zgłoszeniowego na testach orientacji. Przeczytanie tej broszury ostrożnie; znajdziesz opisy i praktyczne informacje tam jak również terminów obserwować. Kandydaci na studia magisterskie lub pomostowej muszą najpierw zarejestrować. Po rejestracji kandydatów otrzyma formularz zgłoszeniowy, aby zakończyć. Każdy grudnia informacja odnosząca się do testów orientacji w przyszłym roku pojawi się również tutaj. Uczenie trenerzy ścieżek chętnie udzieli Państwu dalszych informacji. Master of Visual Arts Programy do nauki FOTOGRAFIA Projektowanie graficzne moda Tekstylia Projekt Multimedia Projektowanie sztuki piękne Cele Program studiów opiera się na kawalerem i ma na celu włączyć uczniów do plastyków lub niezależnych projektantów, którzy... [-]

Kontakt
Adres lokalizacji
The Royal Academy of Fine Arts in Ghent
Campus Bijloke
Jozef Kluyskensstraat 2

Ghent, 9000 BE
Media społecznościowe