Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

Misja ICHEC

ICHEC, talent scout, szkoli swoich uczniów, aby stać się odpowiedzialny i otwarty dla menedżerów światowych.

Aby osiągnąć ten cel, w ramach projektu szkolenia podkreśla pole link w rygorystycznego podejścia napędzany przez badania. Wiedza, umiejętności i kompetencji rozwiniętych pozwalają absolwentom zapisać w procesie uczenia się przez całe życie.

Szacunek, uczciwość i solidarność to wartości, które budują ICHEC umysł.

ICHEC, szkoła uniwersytet szczebla zarządzania

który jest w tradycji wielkich szkół biznesu i oferuje kursy dziennie w programach szkoleniowych zarządzania jako kursach wieczorowych w ramach kształcenia i kształcenia ustawicznego.

ICHEC, grupy zawierające 3 wyspecjalizowanych ośrodków w ciągłym centrum edukacji osób dorosłych

ICHEC Przedsiębiorstwa, MŚP ICHEC ICHEC-ESSF College of Science (fiskalny) tworzą obecnie centrum szkoleniowe ICHEC, dedykowane do jakości i doskonałości szkolenia dla kierownictwa.

ICHEC w sercu sieci

Ponad 2000 studentów, ponad 12.000 byłego spotkanie w ramach stowarzyszenia, ICHEC Alumni, wydział 200 osób, naukowcy i eksperci z profesjonalnego świata, którzy wprowadzają swoje doświadczenie codziennego zarządzania.

ICHEC związane z Louvain School of Management

Pierwsze udane osiągnięcia były uruchomienie w 2006 roku o „International MBA” i doktoranckie w zakresie zarządzania, aw 2008 możliwości drobnych wymian na Masters. ICHEC organizuje podwójny dyplom z Louvain School of Management na Master in Business Management, wyspecjalizowanego finansów. Szkolenie to ma uznanie CFA® (Chartered Financial Analyst).

ICHEC podpisanie sto dwustronnych umów z uczelniami i szkołami w Europie i na świecie

ICHEC podpisał podwójny dyplom z eSan w Peru.

ICHEC członkiem EFMD (European Foundation for Management Development).

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Francuski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

ICHEC Brussels Management School

Organizowany przez okres jednego roku, w tym 60 studiów magisterskich-kredytowej, głównie nie-specjalistyczna, umożliwia studentom, jako przedłużenie studiów licencjackic ... [+]

Organizowany przez okres jednego lub dwóch lat (a), program studiów tego 60 lub 120-kredytowej Master, głównie nie-specjalistycznych, umożliwi studentom, jako przedłużenie studiów licencjackich, w celu poprawy ich kompetencji w różnych tematów związanych z nauk handlowych ,

Okres stażu jest organizowana dla studia magisterskie 120-kredytowej, ale nie na studia magisterskie 60-kredytowej.

Student ukończeniu tego programu kwalifikują się jako "Mistrz nauk handlowych» dla MIBM-60 i jako «Mistrz w zarządzaniu przedsiębiorstwem" do MIBM-120.

Programy dostępne są również w języku francuskim (Magister Nauk Handlowych i Master w Business Management).... [-]

Belgia Bruksela
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ICHEC Brussels Management School

Organizowany przez okres dwóch lat, to 120 kredytów studia magisterskie, głównie nie-specjalistyczne, umożliwia studentom w celu poprawy ich kompetencji w zakresie różnyc ... [+]

Organizowany przez okres dwóch lat, to 120 kredytów studia magisterskie, głównie nie-specjalistyczne, umożliwia studentom w celu poprawy ich kompetencji w zakresie różnych przedmiotów związanych z naukami handlowych.

Na mocy porozumienia pomiędzy ICHEC, ULB i UCL, uczniowie muszą przestrzegać 15 punktów ECTS na kampusie ULB i jeden moduł opcji o wartości 15 punktów ECTS na jednym z UCL kampusach (Louvain-la-Neuve i Mons) w uzupełnieniu do programu podstawowego , Zarówno UCL i ULB również uczestniczyć w nadzorze MA Rozprawy.

Organizowany jest okres stażu. Wymagane jest również teza.

Student ukończeniu tego programu kwalifikują się jako "Master in Business Management".... [-]

Belgia Bruksela
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ICHEC Brussels Management School

Jako logiczną kontynuacją stopnia licencjata w zarządzaniu przedsiębiorstwem, Master of 120 punktów w zarządzaniu spółki proponuje dwuletni program. ... [+]

Jako logiczną kontynuacją stopnia licencjata w zarządzaniu przedsiębiorstwem, Master of 120 punktów w zarządzaniu spółki proponuje dwuletni program.

Wszyscy studenci kompletne wspólne szkolenia przez zestaw opcji w dyscyplinach zarządzania. Wtedy będzie to opcja do wyboru:

Wariant 1 (blok 1) aktywów finansowych lub International Business i Zarządzania; Wariant 2 (Blok 1): Rynki finansowe, Advanced International Business and Management, Marketing i rachunkowości Decyzje i Révisorat (1); Wariant 3 (Blok 2): Rozwój i Północ-Południe zarządzania, przedsiębiorczości i MŚP, zrównoważone zarządzanie, Perspektywy Europejskie, Rachunkowość i Révisorat (2), Podatki, Specjalizacja Marketing i International Business and Management. ... [-]
Belgia Bruksela
Skontaktuj się ze szkołą
Francuski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ICHEC Brussels Management School

Stopień tego pana jest logiczną kontynuacją stopnia licencjata w dziedzinie inżynierii Biznesu. Dwie konkretne koncerny specjalizacji zostały wdrożone dla przyszłych inży ... [+]

Program uczy się w całości w języku francuskim.

Master in Business Engineering Stopień tego pana jest logiczną kontynuacją stopnia licencjata w dziedzinie inżynierii Biznesu. Dwie konkretne koncerny specjalizacji zostały wdrożone dla przyszłych inżynierów biznesowych. Ponadto studenci zaokrąglić to szkolenie do wyboru jednego małoletniego. Oprócz wspólnego programu "rdzeń", uczniowie są przedstawiane z dwóch głównych opcji:

Technologia zarządzania Technika fiskalna

Zakres oferowanych przez nieletnich ICHEC umożliwia studentom, aby wybrać program, który najlepiej pasuje do swoich projektów i potrzeb. Małoletni do czynienia z jednym z wyspecjalizowanych obszarów zarządzania przedsiębiorstwem poprzez podejście interdyscyplinarne. Projekty ostatni rok (Staż i praca magisterska) nastąpi poprzez w kilku seminariach i będzie traktowane jako zadania zarządzania projektami w firmach. Student ukończeniu tego programu kwalifikują się jako "Magister Biznesu i metalurgii». Pamiętaj, że program jest dostępny tylko w języku francuskim.... [-]

Belgia Bruksela
Wrzesień 2020
Francuski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
ICHEC Brussels Management School rue au Bois 365 a
1150 Bruksela, Belgia
Telefon
false