Belgian-Italian Chamber of Commerce and the IEE of University of Louvain-La Neuve

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Belgijska, Włoska Izba Handlowa powstała w 1950 roku w celu wspierania kontaktów między Belgii i we Włoszech. Jest to punkt odniesienia nominalnej doskonałości dla firm chcących promować własną działalność i poszerzyć swoją sieć we Włoszech i w Belgii i znajduje się w centrum Brukseli, w pobliżu instytucji europejskich.

Izba rzeczywiście oferuje szeroki zakres usług promocyjnych, pomocy, szkoleń i doradztwa, co stanowi korzyść dla jej członków. Od 2009 roku, belgijsko-Włoska Izba Handlowa jest zaangażowany, jako lider lub partner, w różnych ofert i projektów unijnych.

Od ponad dziesięciu lat, Belgijska-Włoska Izba HandlowaWe współpracy z Instytut Studiów Europejskich Uniwersytetu w Louvain-la-Neuve, Daje do 30 studentów szansę zrozumieć i doświadczyć Europę i projektów europejskich z Międzynarodowego Mistrza Studiów Europejskich, który odbywa się dwa razy w roku, od kwietnia do czerwca i od września do grudnia, w Brukseli, stolicy Europy.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Międzynarodowy Magister W Badaniach Europejskich

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 miesięcy September 2018 Belgia Bruksela

IMES - Zasady Doradca i Project Consultant - Podyplomowe intensywny kurs od instytucji europejskich, polityk i fundings, Propozycje zmian, zarządzanie cyklem projektu [+]

IMES (www.europeanmaster.net) to intensywny kurs podyplomowe na instytucjach europejskich, polityk i fundings z poszczególnych modułów w programach finansowania w szczegóły, propozycja redakcyjnymi, zarządzania projektami UE. Ten intensywny Mistrz jest organizowane w 3-miesięcznym harmonogramem, co umożliwia studentom uzyskanie konkretnych kompetencji i umiejętności w krótkim okresie czasu. Mistrz metodyka nauczania jest podejście zorientowane na praktykę, która ma na celu przekazywanie wiedzy w procesie uczenia się przez działanie. Około 30 studentów z różnych krajów i różnych środowisk edukacyjnych mają możliwość uczestniczenia Mistrza dla każdej edycji; w związku z tym, wszystkie zajęcia odbywają się w języku angielskim i jest to doświadczenie nauki wielokulturowym, że będzie również wzbogacić osobiste zdolności do pracy w kontekście europejskim. Nie ma limitu wieku, jednak 80% naszych studentów są zwykle w wieku od 25 do 35. Ponadto, nie ma ograniczeń co do tła studentów, jednak większość uczniów posiadać doświadczenie w tematy związane europejskim i są niedawno absolwentów lub młodzi profesjonaliści. Celem procedury wyboru jest zorganizować grupę, w której różni wiek, narodowość, a kariera może zwiększyć zarówno osobistego i umiejętności zawodowych uczestników. 21 edycja Mistrza odbędzie się w Brukseli w dniach od 13 kwietnia do 10 lipca 2015. Termin składania wniosków jest na 13 marca 2015. Jest to intensywny, stacjonarne, 3-miesięczny (400 godzin) Mistrz, starannie zaprojektowane, aby przyspieszyć proces pozycjonowania lub ponownego pozycjonowania do pracy-rynku. Ponadto Mistrz w Brukseli i to przewiduje spotkania z ekspertami już pracuje w "arenie Brukseli". Dlatego zaraz po Mistrz zwykle studenci prowadzą stażu lub znalezienia pracy (również w zależności od ich wcześniejszych doświadczeń), a my organizujemy... [-]

Filmy

European Studies in Brussels! It's a most exciting story!