Przeczytaj oficjalny opis

Belgijska, Włoska Izba Handlowa powstała w 1950 roku w celu wspierania kontaktów między Belgii i we Włoszech. Jest to punkt odniesienia nominalnej doskonałości dla firm chcących promować własną działalność i poszerzyć swoją sieć we Włoszech i w Belgii i znajduje się w centrum Brukseli, w pobliżu instytucji europejskich.

Izba rzeczywiście oferuje szeroki zakres usług promocyjnych, pomocy, szkoleń i doradztwa, co stanowi korzyść dla jej członków. Od 2009 roku, belgijsko-Włoska Izba Handlowa jest zaangażowany, jako lider lub partner, w różnych ofert i projektów unijnych.

Od ponad dziesięciu lat, Belgijska-Włoska Izba HandlowaWe współpracy z Instytut Studiów Europejskich Uniwersytetu w Louvain-la-Neuve, Daje do 30 studentów szansę zrozumieć i doświadczyć Europę i projektów europejskich z Międzynarodowego Mistrza Studiów Europejskich, który odbywa się dwa razy w roku, od kwietnia do czerwca i od września do grudnia, w Brukseli, stolicy Europy.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Belgian-Italian Chamber of Commerce and the IEE of University of Louvain-La Neuve

IMES - Zasady Doradca i Project Consultant - Podyplomowe intensywny kurs od instytucji europejskich, polityk i fundings, Propozycje zmian, zarządzanie cyklem projektu ... [+]

IMES (www.europeanmaster.net) to intensywny kurs podyplomowe na instytucjach europejskich, polityk i fundings z poszczególnych modułów w programach finansowania w szczegóły, propozycja redakcyjnymi, zarządzania projektami UE.

Ten intensywny Mistrz jest organizowane w 3-miesięcznym harmonogramem, co umożliwia studentom uzyskanie konkretnych kompetencji i umiejętności w krótkim okresie czasu. Mistrz metodyka nauczania jest podejście zorientowane na praktykę, która ma na celu przekazywanie wiedzy w procesie uczenia się przez działanie. Około 30 studentów z różnych krajów i różnych środowisk edukacyjnych mają możliwość uczestniczenia Mistrza dla każdej edycji; w związku z tym, wszystkie zajęcia odbywają się w języku angielskim i jest to doświadczenie nauki wielokulturowym, że będzie również wzbogacić osobiste zdolności do pracy w kontekście europejskim.... [-]

Belgia Bruksela
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

European Studies in Brussels! It's a most exciting story!