BRAC University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

nagłówek

BRAC UNIVERSITY

BRAC University (BRACU) powstała w 2001 roku. Wynika z tego podejścia do nauki humanistyczne, które żywi świeże pomysły i daje nowy impuls w dziedzinie szkolnictwa wyższego. Zapewnia wysoką jakość edukacji i ma na celu sprostać wymaganiom współczesności. Opierając się na doświadczeniu brac za poszukiwania rozwiązań dla wyzwań związanych ze skrajnym ubóstwem, BRACU pragnie zaszczepić w swoich studentów do zaangażowania w działania na rzecz rozwoju narodowego i postępu. Medium nauczania i badania w BRAC University jest angielski. BRACU jest akredytowany przez Uniwersytecką Komisję Grants (UGC) i zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji, rząd Bangladeszu.

fotka

MISJA

Misją BRAC University jest wspieranie krajowego procesu rozwoju poprzez stworzenie centrum doskonałości w dziedzinie szkolnictwa wyższego, które jest dostosowane do potrzeb społeczeństwa i możliwość rozwijania twórczych liderów. Aktywnie przyczynia się do uczenia się i tworzenia wiedzy.

fotka

CEL

Celem Uniwersytetu jest zapewnienie doskonałej edukacji opartego na szerokich ze szczególnym naciskiem na rozwój zawodowy dla studentów w celu wyposażenia ich w wiedzę i umiejętności niezbędnych do prowadzenia kraju w jego dążeniu do rozwoju. Wraz z tym, Uniwersytet zapewnia środowisko dla rozwoju wydziału, aby zapewnić dynamiczne środowisko nauczania. Wydział będzie wyposażona w środowisku, w którym mogą one dalej swoje umiejętności nauczania-uczenia się i przyczynienia się do tworzenia nowej wiedzy poprzez rozwój i wykorzystanie ich umiejętności badawcze.

fotka

Lokalizacje

Dhaka

Address
66 Mohakhali

1212 Dhaka, Dhaka Division, Bangladesz