Przeczytaj oficjalny opis

Pierwszy uniwersytet prywatny w Królestwie Bahrajnu do osiągnięcia HEC Akredytacja

Test Królewski Uniwersytet dla kobiet (RUW) Jest to pierwsza prywatna, specjalnie zaprojektowanym, Międzynarodowy Uniwersytet w Królestwie Bahrajnu dedykowany wyłącznie edukowanie kobiet. RUW zapewnia komfortowe środowisko, w którym chcesz utworzyć liderów, rozwijania osobowości żywe, dynamiczne decydentów, niezależnych myślicieli i osoby społeczności świadomych. Naszym głównym celem jest na doskonałości naukowej i rozwoju osobistego. Wstępne studia RUW zostały zaprojektowane we współpracy z dwoma renomowanymi uczelniami, Uniwersytet McGill w Kanadzie oraz Middlesex University w Wielkiej Brytanii

Królewski Uniwersytet dla Kobiet

Nasza misja

Aby zaoferować naszym studentom nagradzanie i wymagające środowisko uczenia się multi-kulturowy, który kultywuje silne, dobrze zaokrąglone osobowości, zachęca do lidera, a buduje charakter, świadomości społecznej i społeczności. Aby zrealizować nasze zobowiązanie do nauczania, uczenia się, badań i usług poprzez działania wszystkich członków społeczności uniwersyteckiej.

Nasza wizja

Królewski Uniwersytet dla kobiet stanie się regionalnym liderem w doskonałości akademickiej dla kobiet. Programy i praktyki, które spełniają międzynarodowe standardy przygotowuje naszych absolwentów stać się liderami, którzy są zaangażowani członkowie ich społeczeństwa wykazujących inicjatywę i przez całe życie nawyki uczenia się i rozwoju indywidualnego. RUW Absolwent będzie oszczędny, pewny siebie i przyszłościowe myślenie.

Królewski Uniwersytet dla Kobiet

Stypendia

Zgodnie ze zobowiązaniem do zapewnienia wyższego wykształcenia dla kobiet, Królewski Uniwersytet dla Kobiet oferuje pomoc finansową dla kwalifikujących się studentów. Pomoc ta jest dostępna dla studentów, dla których dostęp do szkolnictwa wyższego może być utrudniony ze względu na ograniczenia finansowe. Studenci korzystająca z pomocy w ramach programu pomocy finansowej są niezbędne do utrzymania całej GPA kumulacyjny ich studiów. Udzielanie pomocy finansowej jest regulowana poprzez kryteria określone przez RUW Kuratorium.

RUW oferuje ograniczoną liczbę pomocy finansowej na początku każdego roku akademickiego:

 • Wnioskodawcy kwalifikujące się do pomocy finansowej RUW musi przedstawić dowód mający wysoką pozycję naukową w swojej klasie liceum. będą rozpatrywane tylko kandydaci ze średnią w szkole średniej wynoszącej 85% i powyżej. * Wysokie stopnie naukowe nie gwarantują pomocy finansowej.
 • pomoc finansowa RUW obejmuje wyłącznie zatwierdzony procentowego w zaledwie czesnego.
 • RUW oferuje pomoc finansową w postaci częściowych stypendia na czesne tylko w zależności od pisemnego odwołania oraz dowodów dostarczonych.
 • Komisji Stypendialnej oceni każdy wniosek z własnej zasługi i zalecenia.
 • Wnioskodawcy mają obowiązek postępować zgodnie ze zwykłą procedurą odprawy, przedstawiając wszystkie niezbędne dokumenty wraz z listem żądanie wyjaśniając swoją sytuację finansową.
 • Urząd sekretarza odpowiedzialna będzie śledzić z wnioskodawcą oraz poinformować wnioskodawcę o ostatecznej decyzji.
Królewski Uniwersytet dla Kobiet

Zasady przyjęć

RUW Zasady rekrutacji stosuje wytyczne Bahrajn Szkolnictwa Wyższego. Dla każdego programu oferowane w RUW, istnieją szczególne wymagania wstępne. Wstęp na program studiów opiera się na zasługi akademickiego klas licealnych wnioskodawcy. Językiem wykładowym na RUW jest angielski.

 • Pokaż dowodu ich pomyślnym zakończeniu kształcenia na poziomie średnim lub jego odpowiednik w Królestwie Bahrajnu lub za granicą, potwierdzone przez Ministerstwo Edukacji, Królestwo Bahrajnu (MG).
 • Przedstawić dowody potwierdzające minimalny poziom znajomości języka angielskiego.
 • Poniżej przedstawiono przykłady akredytowanych międzynarodowym testów języka angielskiego z odpowiednimi poziomami biegłości wymaganej RUW: IELTS ogólnej paśmie 5.5. TOEFL na papierze 513; Komputer oparty na 183; W oparciu o Internet 65
 • Niektóre programy mogą także wymagać, aby wnioskodawcy podjąć rozmowę i / lub przedstawienie dodatkowych dokumentów.
 • Wszystkie dokumenty dołączone do wniosku o dopuszczenie stają się własnością RUW.

wymagane Poświadczenie

Bardzo ważne jest, że studenci uzyskania liczby zaświadczeń na oficjalnych dokumentach przed lub w trakcie procesu nakładania co RUW. Atesty są obowiązkowe, ponieważ są one wymagane przez Radę Szkolnictwa Wyższego Ministerstwa Edukacji w Bahrajnie.

Rząd i prywatne szkoły wyższe w innych krajach: należy tupać "oryginalne świadectwa liceum" brzmienie:

 • Szkoła średnia
 • Ministerstwo Edukacji państwa wydającego
 • Bahrajn ambasada w tym kraju
 • Ministerstwo Spraw Zagranicznych w tym kraju

Obudowa

Rezydencja znajduje się na Kampusie RUW i dostępne tylko dla kobiet. Oferuje on przestronne i komfortowe jednostki jedno- i dwuosobowe, z pięknymi widokami na Uniwersytecie i Riffa Valley. Istnieje dwadzieścia cztery godziny bezpieczeństwa kontrolowania dostępu do kampusu, ale uczniowie mogą swobodnie wchodzić i wychodzić, jak pozwalają na ich harmonogramy.

Królewski Uniwersytet dla Kobiet

Biuro Spraw Studenckich

Biuro Spraw Studenckich jest domem z dala od domu dla międzynarodowych studentów i oferuje różnorodne usługi. OSA organizuje zajęcia dla studentów (wyjazdy terenowe) i nadzoruje nasze wyjątkowe udogodnienia.

RUW Clinic

Królewski Uniwersytet dla Kobiet

RUW zobowiązuje się do ochrony zdrowia i bezpieczeństwa uczniów i pracowników. W pełnym wymiarze czasu pielęgniarki zarządza dobrze wyposażoną klinikę Campus, znajdujący się na parterze Centrum Studenckiego. Pielęgniarka jest również przygotowani do reagowania w sytuacjach kryzysowych w dowolnym miejscu na terenie kampusu.

Pracownik socjalny jest również dostępna w klinice kampusu. Pracownik socjalny jest odpowiedzialny za emocjonalnego dobrego samopoczucia wszystkich studentów. Ona kontroluje działalność Campus i studenci pomagają radzić sobie z problemów osobistych i interpersonalnych.

Centrum Student

Centrum Student RUW położony w samym środku kampusu oferuje szereg usług dla studentów, w tym studentów, klinikę dla kobiet-jedyna modlitwa pokój i majlis tylko dla studentów.

Kawiarnie i restauracje

Istnieje kilka kawiarni i restauracji dostępne na kampusie.

Królewski Uniwersytet dla Kobiet

Centrum sportowe

RUW jest dumny, aby zapewnić studentom i gościom z nowoczesnym ośrodku sportu i rekreacji. Studenci mogą również korzystać z pięknych, luksusowych udogodnień, takich jak spa, sauny i łaźni parowej. A 25 metrowy basen z podgrzewaną wodą mieści lekcje różnych stylów pływania pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Dobrze wyposażona sala do aerobiku oferuje najnowsze maszyny, aby utrzymać ciało i umysł w dobrej formie. Studenci mają również dostęp do tańca z lustrami pełnej długości, tenisa stołowego, bilard i piłkarzyki. Studencka działa kluby w piłkę nożną i koszykówkę wsparcia dostać od trenera.

Królewski Uniwersytet dla Kobiet
Programs taught in:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Royal University for Women

Ustalić College of Art and Design w wyspecjalizowanym ośrodku badawczym zarządzania projektowego. ... [+]

Ustalić College of Art and Design w wyspecjalizowanym ośrodku badawczym zarządzania projektowego. [-]
Bahrajn Riffa
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
36 godziny
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Royal University for Women

Wymagania Award Spełnienie wszystkich warunków z góry określonych w przepisach dotyczących programu Master. ... [+]

Wymagania Award Spełnienie wszystkich warunków z góry określonych w przepisach dotyczących programu Master. [-]
Bahrajn Riffa
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

Royal University For Women الجامعة الملكية للبنات

Royal University for Women - RUW
Address
GATE 366 MUASKAR HIGHWAY WEST RIFFA 942 KINGDOM OF BAHRAIN
Riffa, Southern Governorate, Bahrajn
Witryna
Telefon
+973 1776 4444