Management Development Centre International

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jako jedna z najdłużej działających dostawców akredytowanego kształcenia podyplomowego w Zatoce, nasz "blended learning" i techniki uczenia się "na żywo" (w którym nauczyciele odwiedzić krajów przyjmujących dostarczyć Ci wykłady) zarówno pomóc zdobyć pierwszą klasę, Uniwersytet międzynarodowej stopień wyposażony w całym swoim obecnym miejscu zatrudnienia.

Jak będą mieszane i na żywo learning mnie?

Blended learning jest żyć i co najlepsze z obu światów, ponieważ umożliwia się uczniom kampusu zdobyć wszystkie korzyści płynące z interakcji twarzą w twarz z wykładowcami za pośrednictwem doświadczeń internetowych i samouczków wizyt bez opuszczania swojego kraju.

Będę przegap dzieląc mój kurs z innymi studentami?

Wręcz przeciwnie, nasi uczniowie są zachęcani do spełnienia, aby udostępnić notatki badania i omówić postępy może to być albo twarzą w twarz, na zorganizowanych imprezach lub online za pośrednictwem czatów itp.

Jak o jakości kursów edukacyjnych i przekazać?

W dużym stopniu wyższe, ponieważ pozwala uniknąć wszystkich problemów wynikających z konieczności przenieść za granicę, osiedlenie w i dostosować się do nowej kultury. Jako student MDCI można skoncentrować się na kurs z pierwszego dnia. Ponadto, masz elastyczność, dzięki czemu można studiować, kiedy ci pasuje, zamontowane wokół planu pracy.

(Zatwierdzony przez US Dept sprawozdania Edukacji opublikowane 2011)

Jakie kursy oferujecie?

Jak nasza nazwa wskazuje oferujemy kursy rozwoju gospodarki oczyszczenie cię do ról kierowniczych w przyszłości.

Ty związane z głównych uniwersytetów?

Tak, tak, International University nagrodzi swój stopień. (W dużej mierze Brytyjska) Nasze kursy śledzić identyczny program nauczania dla studentów kampusie. Zadania i badania są zgodne z standardami oceny University. Doktoranci korzystają wysoki poziom wsparcia technicznego, aby poprowadzić ich przez swoich badań naukowych. Wiele udanych podróży do ich studenci Uniwersytetu w ceremonii Degree Awards.

Czy sprawdzony sukces?

W ciągu ostatnich 20 lat MDCI pomogła ponad 2000 absolwentów z regionu Zatoki Perskiej pełne studia podyplomowe. Obecnie istnieje ponad dwieście studentów studiujących w uczelniach brytyjskich wszystkie obsługiwane lokalnie przez MDCI.

W 2000 roku, w uznaniu naszej pracy, byliśmy w grupie instrumentalnej MDCI wygrywając prestiżową nagrodę Queens na eksport, w usługach edukacyjnych. Premier Tony Blair, wręczyła nagrodę i niewielka grupa uczestniczyła w ceremonii z HM królowa.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Kontakt

Adres Government Avenue
Bahrain
Telefon +973 17216002

Adres Seeb, Oman
Telefon +968 24607625

Adres
Telefon