Przeczytaj oficjalny opis

Khazar University

Khazar University to prywatna instytucja edukacyjna dla studiów licencjackich, magisterskich i zawodowych promująca zaawansowane studia i badania, politykę edukacyjną i rozwój w Republice Azerbejdżanu.

Khazar University jest pierwszym uniwersytetem w Azerbejdżanie złożonym z wielu niezależnych szkół połączonych tą samą polityką akademicką i zasadami, które oferują szeroki zakres różnorodnych kierunków w dziedzinie sztuki, nauk humanistycznych i społecznych, architektury, inżynierii i nauk stosowanych, ekonomii, zarządzania i Administracja biznesowa, edukacja .

Khazar również jednym z wiodących uniwersytetów w Azerbejdżanie pod względem relacji z przemysłem.

Dziś Uniwersytet nawiązał skuteczne relacje z wiodącymi firmami lokalnymi i międzynarodowymi.

Profesorowie Khazar zdobyli uznanie i przywództwo w swoich dziedzinach zawodowych lub są liderami biznesu, artystami i prawnikami o krajowej i międzynarodowej reputacji.

Studia magisterskie, w tym studia zawodowe, doktoranckie i magisterskie, a także najbardziej obszerny program MBA w Azerbejdżanie mają ważne miejsce w profilu edukacyjnym Uniwersytetu.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

Khazar University

Dwuletni program Master of Arts w stosunkach międzynarodowych i dyplomacji zapewnia studentom kształcenie akademickie i praktyczne w zakresie stosunków międzynarodowych i ... [+]

Dwuletni program Master of Arts w stosunkach międzynarodowych i dyplomacji zapewnia studentom kształcenie akademickie i praktyczne w zakresie stosunków międzynarodowych i dyplomacji. Program wzywa uczniów do pogłębienia wiedzy na temat spraw międzynarodowych i międzynarodowej dyplomacji.

Program nauczania obejmuje obszary tematyczne, takie jak:

Historia stosunków międzynarodowychGlobalne bezpieczeństwoAnaliza polityki zagranicznejEkonomia swiataMetody badawczeTerroryzm ponadnarodowy itp.

Studenci uczą się kursów z wykładowcami wykształconymi na wiodących światowych uniwersytetach oraz doświadczonymi wykładowcami. Otrzymują możliwość uczestniczenia w interaktywnych seminariach, rozwijania swoich umiejętności analitycznych i badawczych. Po ukończeniu studiów studenci są gotowi przejść do kariery w organizacjach międzynarodowych, organach rządowych, ośrodkach badawczych, ambasadach itp.... [-]

Azerbejdżan Baku
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Khazar University

Location address
Khazar University (Neftcilar Campus)
11 Mehseti Str.

Baku, Baku, AZ1096 AZ