Fachhochschule Salzburg University of Applied Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Salzburg University of Applied Sciences

Na Uniwersytecie Nauk Stosowanych w Salzburgu 2700 studentów przechodzi szkolenie w dyscyplinach inżynierii , biznesu i nauk społecznych obejmujących turystykę, zarządzanie biznesem i pracę socjalną, projektowanie, media

Współpracujemy z instytucjami partnerskimi w Europie, Ameryce, Azji i Australii w międzynarodowych projektach, a także na wydziałach i wymianach studenckich. Oprócz studiów studenci mogą tworzyć sieci dla późniejszych zawodowych karier w Salzburg University of Applied Sciences. Wszystkie nasze audytorie i laboratoria zapewniają nowoczesny, najnowocześniejszy sprzęt. Nasze lokalizacje - Kampus Urstein, Kampus Kuchl, szpital uniwersytecki w Salzburgu i szpital Kardinal Schwarzenberg - znajdują się w jednym z najpiękniejszych zakątków świata.

Wysoka kompetencja badawcza

Uniwersytet Nauk Stosowanych w Salzburgu koncentruje się na badaniach stosowanych, szczególnie w zakresie technologii informatycznych, biznesu

Innowacyjne i interdyscyplinarne programy nauczania

Zapewniamy unikalne programy nauczania, które integrują aspekty technologii, treści, sztuki i biznesu. Wiedza specyficzna dla danej domeny jest uzupełniana umiejętnościami społecznymi.

Doskonałe kontakty branżowe

Mamy bliskie kontakty z wiodącymi firmami regionalnymi i międzynarodowymi. Profesjonalne staże i doświadczenia projektowe są centralną częścią naszych badań. Uniwersytet Nauk Stosowanych w Salzburgu ściśle współpracuje z firmami. Duży odsetek naszych wykładowców aktywnie działa również w świecie biznesu.

Zaawansowana infrastruktura

Najnowocześniejszy sprzęt laboratoryjny stanowi idealne miejsce dla kreatywnych umysłów i wspiera najbardziej zaawansowane metody nauczania. Oba kampusy można dojechać lokalnymi pociągami lub autobusami. Malownicze centrum Salzburga oddalone jest o zaledwie kilka minut jazdy. Posiadamy również możliwości mieszkaniowe w naszych lokalizacjach.

Programy

Programy licencjackie

Technologia produktów leśnych

Programy główne

Stosowane przetwarzanie obrazu i sygnału | Technologia produktów leśnych

Szybkie fakty

  • Rok założenia: 1995
  • Liczba programów: 18 Bachelor, 12 Master
  • Liczba studentów: 2.673
  • Liczba pracowników dydaktycznych i badawczych: 1.273

Lokalizacje

Salzburg

Address
Puch/Urstein Campus:
Campus Urstein Süd 1

A-5412 Salzburg, Salzburg, Austria

Salzburg

Address
Kuchl Campus:
Campus Kuchl, Markt 136a

A-5431 Salzburg, Salzburg, Austria