WU - Vienna University of Economics and Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Rozwój strategiczny, internacjonalizacja, połączenia do społeczności biznesowej i zarządzania jakością są szczególnie ważnymi kryteriami w tym procesie.

Wszystkie programy Wu wykonawczego Akademii MBA są AMBA akredytowanych, co oznacza, że ​​spełniają najwyższe międzynarodowe standardy. AMBA (Association of MBA), założona w Londynie w 1967 roku, jest uszczelnienie zapewniania jakości przyznawany wybranych programach podyplomowych na całym świecie.

Sieć Wu z ponad 240 uczelni partnerskich jest jednym z największych tego typu sieci na całym świecie. Jako jeden z wiodących uczelni biznesowych w krajach niemieckojęzycznych, WU jest także członkiem znanych i szanowanych stowarzyszenia jak CEMS (The CEMS), PIM (Partnerstwo w International Management), GBSN (Global Business School Network), która ma na celu ułatwienie zarządzania edukacji w krajach rozwijających się, a THEMIS (International Network of Excellence prawne).

Campus WU

Kampus UW otwarty w semestrze zimowym 2013/14. Został on zaprojektowany przez wysoko renomowanych architektów i zdobył liczne nagrody i wyróżnienia. Z około 100.000 m2 powierzchni, oferuje mnóstwo miejsca do komunikowania się, dyskutować i wymieniać się pomysłami, studiować, uczyć, zrobić badania, odkrywania, relaks i odpoczynek. Campus WU, usytuowany pomiędzy targowym Messe Wien oraz pięknego parku Prater, jest przestronne kampusu z wielu kompleksów budynków. Jest dogodnie dojechać środkami transportu publicznego i ma bezpośredni dostęp do parku Prater.

Wibrujący Wiedeń

Oprócz doskonałej praktycznie ukierunkowane zawodowo, studiuje na UW oznacza również, że można dostać się do czerpania korzyści z życia w Wiedniu, położony w samym sercu Europy. To tętniące życiem miasto ma wiele do zaoferowania studentom WU, którzy chcą odkrywać życie poza klasie: od wykładów prowadzonych przez światowej sławy ekspertów i dyskusje panelowe z wybitnych uczestników targów i wystaw, imprez i koncertów Campus, Wiedeń ma to wszystko. Oprócz popularnych, znanych na całym świecie zabytków, miasto posiada również szeroki asortyment urządzeń do działań kulturalnych i rekreacyjnych. Gospodarzem światowej klasy muzeów, teatrów i słynnego Vienna State Opera będzie odwołanie do miłośników kultury. Wiele parków i terenów zielonych, takich jak Wyspa Dunaj i parku Prater to idealne miejsca na relaks i cieszyć się na zewnątrz. WU jest łatwy dojazd środkami transportu publicznego i znajduje się zaledwie kilka minut od centrum starego miasta Wiednia i nowoczesnych centrów handlowych, które nie pozostawiają nic do życzenia. Istnieje również wiele kawiarni, barów i restauracji na terenie kampusu UW oraz w jego bezpośrednim sąsiedztwie.

Lokalizacje

Wiedeń

WU (Vienna University of Economics and Business)

Address
WU Vienna University of Economics and Business
Welthandelsplatz 1
1020 Vienna

1020 Wiedeń, Wiedeń, Austria
Telefon
+43 1 313360

Akredytacje

EFMD Equis Accredited