WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Ekonomiczny w Wiedniu - WU Executive Academy Wiodąca europejska uczelnia biznesu

Uniwersytet Ekonomiczny w Wiedniu (WU) jest jedną z wiodących na świecie uczelni i zawiera pakiet programów w sektorze edukacji menedżerskiej w WU Executive Academy . Obejmują one programy MBA i Master of Laws, wyższe wykształcenie w zakresie administracji biznesowej, programy uniwersyteckie, programy niestandardowe i otwarte programy. WU Executive Academy jest dziś jednym z wiodących dostawców usług edukacyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej.

Doskonała jakość

W ramach WU WU Executive Academy akredytowana przy AACSB (Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business) i EQUIS (European Quality Improvement System). Ponadto jakość programów MBA została przyznana przez AMBA (Association of MBAs) Seal of Approval. Oprócz WU mniej niż 75 szkół biznesu na całym świecie i tylko dwie w świecie niemieckojęzycznym spełniają wysokie wymagania jakości wszystkich trzech jednostek akredytujących.

Znakomici wykładowcy

Programy kształcenia WU Executive Academy w WU Executive Academy wyłącznie nauczają uznanych na całym świecie profesorów i najlepszych menedżerów z tej dziedziny. Przekazują najnowsze odkrycia naukowe i rozbudowane narzędzia zarządzania związane z praktyką. Dla naszych programów udało nam się przyciągnąć ekspertów z całego świata jako prelegentów.

Kierownictwo i wysoki potencjał z ponad 85 krajów

Ponad 2200 dyrektorów, specjalistów i wysoki potencjał z ponad 85 krajów są szkoleni i wykształceni każdego roku w programach. Podróże studyjne i kursy odbywają się obecnie w ponad 15 krajach i na 3 kontynentach.

WU Executive Club - Klub Alumni

Nasi absolwenci żyją zgodnie z zasadą "uczenia się przez całe życie" i wiedzą, jak ważne jest, aby zawsze być na czasie. Mają także rozległą wiedzę techniczną i doskonałe umiejętności przywódcze.

Optymalna infrastruktura

Kampus WU oferuje 23 000 studentów i 1500 pracowników do pracy, badań, nauki i nauczania, a także optymalne warunki ramowe dla nauczania i badań. Hotel szczyci się centralną lokalizacją z doskonałymi połączeniami komunikacyjnymi i graniczy z jednym z największych terenów rekreacyjnych w Wiedniu.

Jako uczestnik naszych programów kształcenia ustawicznego, korzystasz z najnowszych metod nauczania i technologii oraz infrastruktury zaprojektowanej specjalnie dla edukacji menedżerskiej.

Lokalizacje

Leopoldstadt

Address
Welthandelspl. 1, Gebäude EA
1020 Leopoldstadt, Wiedeń, Austria

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje