University of Salzburg

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Panie i Panowie, drodzy studenci!

Jako rektor paryskiego Lodron Uniwersytetu w Salzburgu, Ja każę ci bardzo ciepłe powitanie. Salzburg jest jednym ze względu na swoje piękne krajobrazy, wiele zabytków i festiwali do najpiękniejszych i najciekawszych miast na świecie. A: Salzburg jest miastem z tradycjami. Książę arcybiskup Paris Lodron, imiennik Uniwersytetu założyła 1622-cie Obecnie składa się z czterech wydziałów, z około 18.000 studentów i 2800 pracowników. Jest ośrodkiem nowatorskich badań i mocno zintegrowany z życia kulturalnego i gospodarczego w Salzburgu. Z krajowej i międzynarodowej sieci jest nowoczesnym centrum wiedzy w samym sercu Europy. Możemy być dumni z tej uczelni, które płynnie osadza się z jego ciekawych architektonicznie budynków w pięknym otoczeniu miasta. Uniwersytet Salzburg oferuje studentom szeroki wachlarz kursów ze zrównoważonym stosunku nauczycieli do uczniów. Pozycjonowanie Uniwersytecie w Salzburgu dla bezpiecznej przyszłości leży szczególnie bliskie mojemu sercu. To postawiła sobie jasnych priorytetów badawczych, stworzył plan rozwoju na przyszłość i jest obecnie znakiem ciągłego rozwoju, który nosi się zawsze nowe wymagania zostały uwzględnione.

Twój Heinrich Schmidinger, rektor Uniwersytetu w Salzburgu i przewodniczący Konferencji austriackiego Uniwersytetu

Organizacja i struktura

Uniwersytet jest jednym z największych pracodawców w kraju i główną siłą napędową gospodarczego dla lokalizacji biznesu w Salzburgu. Projekt jest koordynowany przez Rektora, Rektor, Rady University i Senat. Uniwersytet jest zgodnie z jej struktury organizacyjnej podzielony na wydziały, departamenty, Wychowania, skupia, inne urządzenia do badań i nauczania, a organami administracyjnymi.

Wydział Teologiczny

Wydział Teologii Katolickiej jest najstarszym z czterech wydziałów Uniwersytetu w Salzburgu, sięga 1622. Obecnie składa się z czterech działów. Obecnie oferowane są siedem studia. Wydział jest między innymi ustalonymi przez interdyscyplinarność, co jest szczególnie zaangażowana w nauczaniu i badaniach. Został wprowadzony przedmiot międzykulturowe studium teologii i religii, biorąc pod uwagę zmiany społeczno-polityczne.

Wydział Prawa

Na Wydziale Prawa pięć badań może być zapisany. Od 2004 roku, kierunku studiów Prawa i Biznesu jest oferowana w tym samym naciskiem, teraz obejmuje to badanie prawie taka sama, jak liczba studentów orzecznictwo badania. Prawo sieci wiedzy, biznesu i pracy jest kontakt dla gospodarki.

Nauki społeczne i kulturalne

Kulturowe i społeczne Nauki Wydział jest największy wydział w Salzburgu. Składa się z dwunastu wydziałów i oferuje ponad 30 studiów. Student ma dziesięć nauczyciele przedmiotów do wyboru, w tym wielu językach lub dyscyplin historycznych. 2012, były nauczyciel wychowania i nauczyciel był zjednoczony w Szkole Edukacji nowo powstały i profesjonalizacji tak i rozszerzony. Szczególną cechą programu jest pana Interdyscyplinarnych Studiów Unii Europejskiej, który obejmuje również prawne, nauki polityczne i ekonomia obejmuje oprócz humanistycznych.

Wydział Nauk Przyrodniczych

Nauk przyrodniczych, jest drugim co do wielkości wydział Uniwersytetu. Ze względu na ich orientacji zawodowej naukowej, ma najwyższy odsetek w części do zewnętrznego finansowania na uniwersytecie. Na wydziale jest osiem działów, które oferują siedem kierunków studiów. Może obejmować dwa badania techniczne są zapisani, studium nauk technicznych oferowany jest jako podwójne studia z Uniwersytetu w Monachium. Szczególnie ważne jest szkolenie nauczycieli w naukach przyrodniczych.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Niemiecki

Widzieć MA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

Master Degree Politologia

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry October 2018 Austria Salzburg

Nauki polityczne Magister Program przygotowuje studentów do kariery naukowej wcześniej, ale otworzył absolwentów również wiele możliwości w sektorze non-uniwersyteckiej do podjęcia działań. [+]

rozwój zdolności Że Magistra politologii przygotowuje studentów do kariery naukowej wcześniej, ale otworzył absolwentów również wiele możliwości w sektorze non-uniwersyteckiej do podjęcia działań. Stopień ten kwalifikuje zwłaszcza dla odpowiedzialnych działań w administracji publicznej, grup interesu, organizacji międzynarodowych i organizacji pozarządowych (NGO) w zakresie Public Relations i Zagranicznego kategorii Professional. wymagania wstępne Warunkiem dopuszczenia do Politologii Mistrz Program jest ukończenie odpowiedniego Bachelor stopni, stopień Fachhochschule licencjata lub innego równoważnego programu na uznanej krajowej lub zagranicznej policealnym instytucji edukacyjnej. Opłaty za studia spaść do Politologii Mistrz Programowej bez czesnego, o ile okres czterech semestrów nie zostanie przekroczona. Jednak za niewielką opłatą (obecnie 18,70 €) do austriackiego Związku Studentów wynika za semestr. Wyjątki mają zastosowanie do obywateli państw trzecich, tu czesne wynosi 745,42 € za semestr. Cele i treści Study Studia MA Politologia skierowany jest do absolwentów licencjackich, którzy chcą poprawić swoje umiejętności akademickich, jak również specjalistów, którzy są zainteresowani wykwalifikowanego szkolenia. Oprócz przekazywania wysoko wyspecjalizowane materiały i wiedzę metodologiczną, deklarowany cel kursu, aby umożliwić studentom do samodzielnego opracowania innowacyjnych pytań badawczych tę teorię napisać jak metodologicznie poprawne prace pisemne oraz przedstawienia go doustnie przekonujące. Ponadto absolwenci studiów powinien posiadać umiejętność analizy złożonych problemów politycznych niezależnie i krytycznie i osądzania i na podstawie ich szerokiej wiedzy praktycznej działania lub nazywania rozwiązań i uzasadnione. Dlaczego Salzburg? Istnieją dobre powody studiować nauki polityczne MA w Salzburgu: Wysoki poziom i orientacja międzynarodowa nauczania i badań naukowych Elastyczny, indywidualny projekt badania Małe grupy seminaryjne intensywna terapia Współpraca z Salzburg Centrum Badań Unii Europejskiej (SCEUS) Wymiana z głównie... [-]

Kontakt
Adres lokalizacji
Kapitelgasse 4-6
Salzburg, 5020 AT