University of Salzburg

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Drodzy uczniowie!

Witamy na Uniwersytecie Paris Salzburga, idealne badaniu! Salzburg jest jednym ze względu na jego piękny krajobraz na północno-zachodnich Alpach, wiele zabytków i Festiwalu z najpiękniejszych i najciekawszych miast na świecie. Uniwersytet osadza bezproblemowo z jego ciekawych architektonicznie budynków w otoczeniu miasta. Salzburg jest miastem uniwersyteckim z tradycją. Książę arcybiskup Paris Lodron, imiennik uniwersytet, założony w 1622. Obecnie składa się ona z czterech wydziałów, z około 18.000 studentów i 2.800 pracowników. Jest to ośrodek dla innowacyjnych badań i ściśle zintegrowany z życia kulturalnego i gospodarczego Salzburga. Dzięki sieci krajowej i międzynarodowej, jest to nowoczesny piasta wiedza w samym sercu Europy. The University of Salzburg oferuje studentom szeroki wachlarz kursów z wyważony stosunek nauczycieli do uczniów. To postawiła sobie jasnych priorytetów badawczych, stworzył plan rozwoju na przyszłość i jest teraz pod znakiem ciągłego rozwoju, który obsługuje coraz to nowych żądań.

Reinhard Heinisch, szef Politologii, w imieniu rektora, prof Heinrich Schmidinger.

Organizacja i struktura

Uniwersytet jest jednym z największych pracodawców w kraju i znaczącego bodźca ekonomicznego dla lokalizacji biznesu w Salzburgu. Jest kierowany przez rektora, rektora Uniwersytetu, Rady i Senatu. Uniwersytet jest podzielony na wydziały, departamenty, Szkoły Edukacji skupia, innych instytucji w dziedzinie badań i nauczania oraz obiektów administracyjnych, zgodnie z jej planem organizacyjnym.

Wydział Teologiczny

Wydział Teologiczny jest najstarszym z czterech wydziałów Uniwersytetu w Salzburgu i sięga roku 1622nd Obecnie składa się z czterech działów. Jest oferowany obecnie siedem studiów. Wydział jest między innymi ustalonymi przez interdyscyplinarność, co jest szczególnie zaangażowana w nauczaniu i badaniach. Nowością jest przedmiotem międzykulturowy i Studium Teologii Religii, która uwzględnia zmiany społeczno-polityczne.

Wydział Prawa

Na Wydziale Prawa pięciu badaniach można przypisać. Od 2004 roku kierunek studiów Prawa i Biznesu jest oferowana w samym centrum uwagi, teraz to badanie obejmuje prawie jak wielu studentów jak jurysprudencji analitycznej. Prawo sieć wiedza, biznes a miejsce pracy jest kontakt dla gospodarki.

Kulturowe i Nauk Społecznych Wydział

Kulturowego i Wydział Nauk Społecznych to największy wydział w Salzburgu. Składa się z dwunastu wydziałów i oferuje ponad 30 studiów. nauczyciele studentów dziesięć przedmiotów do wyboru, w tym wielu języków lub dyscyplin historycznych. 2012, były nauczyciel i nauczyciel szkolenie zostało zjednoczone w nowoutworzonej Szkole Edukacji i professionalized go i rozszerzony. Cechą szczególną jest programem interdyscyplinarnego studia magisterskie Unia Europejska, która obejmuje również prawne, politologię i ekonomię w uzupełnieniu do humanistyki.

Wydział Nauk

Nauk przyrodniczych jest drugim co do wielkości wydział uniwersytecki. Ze względu na ich orientację wielokrotnego naukowej, ma najwyższy odsetek w części do zewnętrznego finansowania na uniwersytecie. Na Wydziale istnieje osiem działów, które oferują siedem kierunków studiów. Może on być zapisany, w tym dwóch badaniach technicznych, badanie Engineering jest oferowane jako podwójne studiów z Politechniki w Monachium. Szczególnie ważne jest kształcenie nauczycieli w naukach przyrodniczych.

Lokalizacje

Salzburg

Address
Kapitelgasse 4-6
5020 Salzburg, Salzburg, Austria

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium