Przeczytaj oficjalny opis

Drodzy uczniowie!

Witamy na Uniwersytecie Paris Salzburga, idealne badaniu! Salzburg jest jednym ze względu na jego piękny krajobraz na północno-zachodnich Alpach, wiele zabytków i Festiwalu z najpiękniejszych i najciekawszych miast na świecie. Uniwersytet osadza bezproblemowo z jego ciekawych architektonicznie budynków w otoczeniu miasta. Salzburg jest miastem uniwersyteckim z tradycją. Książę arcybiskup Paris Lodron, imiennik uniwersytet, założony w 1622. Obecnie składa się ona z czterech wydziałów, z około 18.000 studentów i 2.800 pracowników. Jest to ośrodek dla innowacyjnych badań i ściśle zintegrowany z życia kulturalnego i gospodarczego Salzburga. Dzięki sieci krajowej i międzynarodowej, jest to nowoczesny piasta wiedza w samym sercu Europy. The University of Salzburg oferuje studentom szeroki wachlarz kursów z wyważony stosunek nauczycieli do uczniów. To postawiła sobie jasnych priorytetów badawczych, stworzył plan rozwoju na przyszłość i jest teraz pod znakiem ciągłego rozwoju, który obsługuje coraz to nowych żądań.

Reinhard Heinisch, szef Politologii, w imieniu rektora, prof Heinrich Schmidinger.

Organizacja i struktura

Uniwersytet jest jednym z największych pracodawców w kraju i znaczącego bodźca ekonomicznego dla lokalizacji biznesu w Salzburgu. Jest kierowany przez rektora, rektora Uniwersytetu, Rady i Senatu. Uniwersytet jest podzielony na wydziały, departamenty, Szkoły Edukacji skupia, innych instytucji w dziedzinie badań i nauczania oraz obiektów administracyjnych, zgodnie z jej planem organizacyjnym.

Wydział Teologiczny

Wydział Teologiczny jest najstarszym z czterech wydziałów Uniwersytetu w Salzburgu i sięga roku 1622nd Obecnie składa się z czterech działów. Jest oferowany obecnie siedem studiów. Wydział jest między innymi ustalonymi przez interdyscyplinarność, co jest szczególnie zaangażowana w nauczaniu i badaniach. Nowością jest przedmiotem międzykulturowy i Studium Teologii Religii, która uwzględnia zmiany społeczno-polityczne.

Wydział Prawa

Na Wydziale Prawa pięciu badaniach można przypisać. Od 2004 roku kierunek studiów Prawa i Biznesu jest oferowana w samym centrum uwagi, teraz to badanie obejmuje prawie jak wielu studentów jak jurysprudencji analitycznej. Prawo sieć wiedza, biznes a miejsce pracy jest kontakt dla gospodarki.

Kulturowe i Nauk Społecznych Wydział

Kulturowego i Wydział Nauk Społecznych to największy wydział w Salzburgu. Składa się z dwunastu wydziałów i oferuje ponad 30 studiów. nauczyciele studentów dziesięć przedmiotów do wyboru, w tym wielu języków lub dyscyplin historycznych. 2012, były nauczyciel i nauczyciel szkolenie zostało zjednoczone w nowoutworzonej Szkole Edukacji i professionalized go i rozszerzony. Cechą szczególną jest programem interdyscyplinarnego studia magisterskie Unia Europejska, która obejmuje również prawne, politologię i ekonomię w uzupełnieniu do humanistyki.

Wydział Nauk

Nauk przyrodniczych jest drugim co do wielkości wydział uniwersytecki. Ze względu na ich orientację wielokrotnego naukowej, ma najwyższy odsetek w części do zewnętrznego finansowania na uniwersytecie. Na Wydziale istnieje osiem działów, które oferują siedem kierunków studiów. Może on być zapisany, w tym dwóch badaniach technicznych, badanie Engineering jest oferowane jako podwójne studiów z Politechniki w Monachium. Szczególnie ważne jest kształcenie nauczycieli w naukach przyrodniczych.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Niemiecki

Ta szkoła oferuje również:

MA

University of Salzburg

Nauki polityczne Magister Program przygotowuje studentów do kariery naukowej wcześniej, ale otworzył absolwentów również wiele możliwości w sektorze non-uniwersyteckiej d ... [+]

rozwój zdolności

Że Magistra politologii przygotowuje studentów do kariery naukowej wcześniej, ale otworzył absolwentów również wiele możliwości w sektorze non-uniwersyteckiej do podjęcia działań. Stopień ten kwalifikuje zwłaszcza dla odpowiedzialnych działań w administracji publicznej, grup interesu, organizacji międzynarodowych i organizacji pozarządowych (NGO) w zakresie Public Relations i Zagranicznego kategorii Professional.

wymagania wstępne

Warunkiem dopuszczenia do Politologii Mistrz Program jest ukończenie odpowiedniego Bachelor stopni, stopień Fachhochschule licencjata lub innego równoważnego programu na uznanej krajowej lub zagranicznej policealnym instytucji edukacyjnej.... [-]

Austria Salzburg
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku