MCI MANAGEMENT CENTER INNSBRUCK

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited
MCI

Przedsiębiorczych School®

Zarząd Centrum Innsbruck łączy ze sobą najlepsze z nauki, gospodarki i konsultacji z unikalnej koncepcji międzynarodowego Przedsiębiorczej School® Założona w latach 1995/96 jako ostoję unikalnej koncepcji Innsbruck Open University Management Center Innsbruck zdobyła czołową pozycję w międzynarodowy krajobraz szkolnictwa wyższego. Dziś, ponad 3000 studentów, 1000 nauczycieli, 220 partnerskich uczelni z całego świata, a także niezliczone absolwenci i pracodawcy dużej wartości co Przedsiębiorcza School® ma do zaoferowania.

W ramach projektu "Kompleksowa Uniwersytet w Innsbrucku" koncepcji MCI dąży do mentora zmotywowanych ludzi, którzy chcą budować swoją przyszłość za pośrednictwem celowego kształcenia ustawicznego, w ich rozwoju osobistego i zawodowego.

MCI oferuje absolwent non doktoranci oraz podyplomowych programów edukacyjnych o najwyższym standardzie dla starszych i młodszych menedżerów wszystkich szczebli zarządzania i oddziałów. Programy MCI skupić się na wszystkich poziomach osobowości i obejmują obszary state-of-the sztuki wiedzy z nauki i praktyki istotne dla biznesu i społeczeństwa. Jako zorientowanych międzynarodowo centrum informacji i komunikacji, MCI jest otwarta na nowe perspektywy, metod i projektów. konstruktywny dialog i rozwój spółdzielni kompetencji interdyscyplinarnych to dwa filary nauczania i uczenia się w MCI.

MCI wspiera konkurencyjność organizacji i wpływa na profesjonalizację biznesu, administracji, polityki i kultury. Badania i rozwój Stosowane są szczególnie cenione w MCI do wzmocnienia innowacyjności w lokalnych przedsiębiorstw oraz zapewnienie jakości nauczania zorientowanego.

Osadzony w szerokiej sieci patronów, sponsorów i partnerów, MCI jest ważnym silnik pozycjonowanie Innsbruck, Tyrol i Austria jako ośrodek spotkań naukowych i międzynarodowych. Nasza sąsiedzka współpraca z Uniwersytetu w Innsbrucku, bliskość tętniącego życiem Starego Miasta w Innsbrucku potężna architektura lokalizacji są wyrazem filozofii i misji tej przykładowej międzynarodowym centrum szkolnictwa wyższego.

Kompleksowe Uniwersytet

Management Center Innsbruck (MCI) jest integralną częścią unikalnego "Kompleksowa Uniwersytet w Innsbrucku" koncepcji w Austrii i osiągnęła wiodącą pozycję w międzynarodowym szkolnictwa wyższego w wyniku swojej orientacji jakości i obsługi klienta w toku. Koncepcja kompleksowego Uniwersytetu w Innsbrucku jest zbudowana na trzech filarach synergicznych.

Leopold-Franzens-Uniwersytet Innsbruck

Uniwersytet w Innsbrucku jest publiczną uczelnią. Uniwersytet został założony w 1669 roku, z 16 wydziałów, 27.500 studentów i 4500 pracowników i członków wydziału.

Management Center Innsbruck

"Jako łodzi uniwersytetu prędkości MCI komplementy Alma Mater Oenipontana oraz centrum usług University w innowacyjny sposób." Univ.-Prof. Manfried Gantner, były rektor Leopold-Franzens-University Innsbruck

Instytucje i usługi związane z uniwersyteckim

Kampusów Uniwersytetu w Innsbrucku i MCI osadzone są w szerokim kręgu instytucji i usług związanych z uniwersyteckich za pomocą połączeń do ich działalności (centrum transferu takich jak transidee, start-upy, takie jak obsada) oraz związanych z nimi usług (banki, księgarnie , skopiuj ośrodków, restauracje i kawiarnie itp)

Nasza misja

MCI Management Center Innsbruck następująco koncepcję Przedsiębiorczej School®. MCI upoważnia zmotywowanych ludzi, aby osiągnąć znakomitą wydajność, zapewnia głęboką kompetencji akademickiej i tworzy innowacyjne transferu know-how w silnej międzynarodowej sieci.

Nasze czynniki sukcesu:

Jakość nauczania: wysoka jakość nauczania zabezpiecza naszą pozycję wśród wiodących ośrodków akademickich w świecie języka niemieckiego

Wkład intelektualnej: nasz wkład intelektualny jest stosowana, biznesu i istotne rozwiązania zorientowane

orientacja międzynarodowa: Nasza silna orientacja międzynarodowa generuje know-how, prestiż i wartość dodaną dla naszych klientów

Orientacja na klienta i usługi: nasza orientacja na klienta, a obsługa jest wzorowa

Ludzie i kultura: Nasza kultura korporacyjna rozwija się na wzajemnym zaufaniu, zaangażowaniu naszych pracowników, ducha przedsiębiorczości i odpowiedzialności wobec społeczeństwa

Marka: Marka MCI jest znany na całym świecie i stoi na wydajność, profesjonalizmu, wiedzy i kompetencji

Sieć: Nasza międzynarodowa sieć tworzy przewagę konkurencyjną oraz wartość dodaną dla naszych interesariuszy

Innowacja: trwają innowacyjność stanowi podstawę naszej pozycji na rynku i zapewnia naszą konkurencyjność

Infrastruktura: Nasza doskonała infrastruktura tworzy atrakcyjny i stymulujące środowisko

FAKTY I LICZBY

MCI Management Center Innsbruck oferuje 24 programów licencjackich i magisterskich oraz 5 executive programy magisterskie z zakresu Zarządzania i Nauk Społecznych als oraz Technology & Life Sciences.

MCI fakty i liczby

Z ponad 3200 studentów, 1000 nauczycieli, 220 partnerskich uczelni i ponad 8000 absolwentów, jak i pracodawców na całym świecie, Przedsiębiorcza School® nieprzerwanie zajmuje czołowe miejsca w rankingach i sondażach i jest poszukiwanym międzynarodowym odniesienia i partnera do badań, nauczania oraz szkolenie w zakresie zarządzania.

AACSB Accredidation

Zarząd wykonawczy Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) z siedzibą w Tampa, USA zatwierdził światową AACSB accredidation MCI jako pierwszej klasy szkoły biznesu. AACSB powstała w 1916 roku jako "assosciation z najlepszych 'i renownded uczelnie jak Harvard, Yale, Columbia, Berkeley, Cornell i Chicago spośród swoich członków założycieli.

Podwójne FIBAA Premium Seal

Poziom odniesienia został ustalony przez MCI z podwójnym FIBAA Seal Premium przyznane we wrześniu 2015 r. Zamówienia udziela się wyłącznie do uczelni o wysokich standardów doskonałości w zakresie badań, nauczania, zarządzania i usług. Fakt, że MCI został wyróżniony dwa Premium Seals to unikalne osiągnięcie na poziomie międzynarodowym.

2016: MCI rankingi najlepiej austriackiego uniwersytetu

W rankingu Universum 2016, MCI ponownie został zwycięzcą wśród uniwersytetów austriackich: 1 miejsce dla najlepszego serwisu kariera, 1 miejsce dla Strongest Focus on zatrudnienia, 2. miejsce za najbardziej zadowoleni Studentów. MCI jest jedynym austriackiego uniwersytetu w górnej 3 we wszystkich kategoriach. Ten doskonały wynik jest kontynuacją imponujących wyników MCI w rankingu Universum na przestrzeni lat: Najwyżej uniwersyteckiej 2014, 2015 najbardziej zadowolonych studentów 2009, 2010 i 2011.

W prestiżowej Graduate Barometer Europe trendence 2016, oceniony przez MCI 2,1 znowu najwyższym wynikiem, znacznie powyżej średniej austriackiego 2,5 i średniej europejskiej wynoszącej 2,9. Management Center Innsbruck jest również konsekwentnie jeden z najlepszych w rankingu opublikowanym przez Centrum Techniki Hochschulentwicklung (Szwaj), o 70 miejsc w górę grup udzielanych studiów MCI w ostatnim rankingu. Liczne międzynarodowe nagrody i akredytacje osiągnięte w ciągu ostatnich kilku lat, i członkostwo w prestiżowych organizacjach akademickich są potwierdzeniem wyjątkowej jakości i wysokiej pozycji w Przedsiębiorczej School® i źródłem orientacji dla przyszłych studentów na coraz bardziej złożonym rynku szkolnictwa wyższego.

Management Center Innsbruck jest również konsekwentnie jeden z najlepszych w rankingu opublikowanym przez Centrum Techniki Hochschulentwicklung (Szwaj), o 70 miejsc w górę grup udzielanych studiów MCI w ostatnim rankingu. Liczne międzynarodowe nagrody i akredytacje osiągnięte w ciągu ostatnich kilku lat, i członkostwo w prestiżowych organizacjach akademickich są potwierdzeniem wyjątkowej jakości i wysokiej pozycji w Przedsiębiorczej School® i źródłem orientacji dla przyszłych studentów na coraz bardziej złożonym rynku szkolnictwa wyższego.

prawdziwie międzynarodowe

Wnioskodawcy z 70 i studenci z 47 krajów i wykładowców i pracowników z około 34 krajów sprawiają, że MCI prawdziwie międzynarodowy. W roku 2015/16 sama MCI miał jakieś 350 wymianę studentów z całego świata na studia w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości. W MCI 9 studia są w pełni prowadzone w języku angielskim. Ponadto 220 uczelni partnerskich oraz atrakcyjne programy podwójnych i wspólny tytuł wzbogacić program studiów na Przedsiębiorczej School®.

MCI

Dlaczego warto studiować w MCI?

Dziesięć powodów, dla których studia w Przedsiębiorczej School®

1. Studia gdzie inni spędzają urlop

Dzięki centralnemu położeniu miasta pomiędzy Włoszech, Szwajcarii i Niemczech, w pięknej górskiej scenerii Tyrolu, bliskości MCI do tętniącego życiem Starego Miasta w Innsbrucku, jej synergiczne powiązania z Uniwersytetu w Innsbrucku i imponującą architekturą kampusu, MCI mentorów motywowane w sposób wyjątkowa sytuacja dla nauki i wypoczynku.

2. Żywa miasto uniwersyteckie

Dzięki 35.000 studentów, The universitiy, konferencji i Olympic Innsbrucku jest jednym z najbardziej popularnych miejsc uniwersyteckich w Europie, z bogatą tradycją nauki, doskonałości akademickiej i dynamicznej sceny studentów w zakresie kultury i życia obiektów, dyskursu i spotkania ,

3. Znakomite warunki do nauki

Wymagające procedury przyjmowania tworzą podstawę dla badań o wysokim standardzie zespół pracujący w małych grupach, szybkiego postępu i niskich stóp opadanie. Programy nauczania z silną orientację praktyczną, intensywnego wsparcia i przysłowiowy orientacji usługowej MCI gwarantują wysoką jakość usługi edukacyjne, osobiste samopoczucie oraz optymalne szanse na rynku pracy.

4. Doskonałość w nauczaniu

Z mieszanym wydział zawierające własnych profesorów MCI, odwiedzając wykładowców z wielu różnych krajów, a także uznanych menedżerów i ekspertów z dziedziny biznesu, badań i doradztwa, MCI oferuje synergiczne połączenie teorii i praktyki, który tworzy wartość dodaną dla studentów i zachęca ich do wprowadzenia ich nowo odkrytą wiedzę na próbę.

5. Usługa jest naszym sukcesem

Profesjonalne Centrum Językowe dla głównych językach świata, doskonałe wyposażenie bibliotek i narożniki studyjne, nowoczesne platformy e-learning, skuteczna Kariera Center z ofertami pracy, staży i międzykulturowych programów szkoleniowych, skuteczna Startup-Center, szeroko zakrojonych programów sportowych i bardzo zaangażowana absolwentów i Przyjaciół Klub dodatkowo wzbogacić programy studiów MCI oraz zwiększenia perspektyw kariery studentów i absolwentów MCI.

6. Chodźmy międzynarodowa

Studenci i wykładowcy z całego świata, semestr studiów za granicą i moduły na prestiżowych uczelniach partnerskich, opcji podwójnego stopnia, staży z globalnych graczy i różnorodność działań międzynarodowych otworzyć drzwi do międzynarodowych perspektyw, kompetencji międzykulturowej i rozwoju zawodowego.

7. Wibrujący sieci

Na MCI bieżąca współpraca z uczelniami, władz publicznych i różnych branż są kluczem do kombinacji stabilności i ducha przedsiębiorczości. Promuje ona również kontakty, zapewnia dostęp do sieci i generuje międzynarodowej akceptacji z korzyścią dla studentów. Silne związki z czołowymi przedstawicielami świata biznesu, nauki, polityki, społeczeństwa i sztuki, a także licznych przyjaciół i mecenasów MCI są odbiciem, a siłą napędową tej przykładowej otwartości na świat.

8. Wybrani absolwenci

W licznych badaniach i referencje pracownika, studenci MCI zdobyć bardzo praktycznego know-how, międzynarodowej myślenia, podejścia zorientowanego osiągnięć i poczuciem odpowiedzialności i motywacji, które wykraczają daleko poza ich bezpośrednich obowiązków. To czyni z nich ludzi, aby zwrócić w trudnych sytuacjach i wyjaśnia ich pozycję w handlu i przemyśle, o czym świadczą sukcesy kariery tak wielu absolwentów MCI.

9. Silna marka

Jako Przedsiębiorczej School®, MCI został celowo umieszczony w przeciwieństwie do tradycyjnych uniwersytetów, prywatnych uczelni i uniwersytetów nauk stosowanych, oferując połączenie topquality programów studiów zorientowanych na praktykę, kształcenia na poziomie uniwersyteckim, właściwe badania, ukierunkowane przekazywanie wiedzy i innowacyjnych firmach, a wszystko to pod jednym silny, ochrony międzynarodowej marki.

10. brak miejsca. 1

Jasne, pozycjonowanie, wiarygodna marka i górę rankingu miejsc pomóc uczniom w ich trudnym wyborem uczelni i programu studiów. Ciąg wybitnych wyników w procedurach accrediation, sondaże i rankingi są potwierdzeniem wysokiej jakości i poziomu akceptacji osiągniętego przez MCI. Są one wzmocnić swoją reputację i budować zaufanie w coraz bardziej złożonym rynku szkolnictwa wyższego.

Jakość i doskonałość

standardy akademickie, praktyczne znaczenie, zobowiązanie do osiągnięcia, orientacja międzynarodowa, usługi profesjonalne i zgodne zapewnienia jakości umożliwiły MCI pozycjonować się na międzynarodowym rynku uniwersyteckiej w ciągu ostatnich kilku lat. Konsekwentnie imponujące wyniki w akredytacji procesów, sondaży i rankingów jest potwierdzeniem wysokich standardów jakościowych MCI i poziom akceptacji i źródłem międzynarodowej reputacji i zaufania.

Akredytacje i Filie

Przedsiębiorczych School® zawsze była zobowiązana do ciągłego rozwoju i wyznaczania standardów i szybko uznają znaczenie przynależności do krajowych i międzynarodowych stowarzyszeń naukowych, programów akredytacji i certyfikacji oraz rozbudowaną sieć uczelni partnerskich.

Rankingi i Sondaże

Co bardziej niezawodny sposób może istnieć w celu oceny jakości uczelni, niż za pomocą badań naukowych, niezależnych mediów, decydentów i zewnętrznych klientów? Wyniki zapewnienie obiektywizmu i przejrzystości i jako takie są źródłem orientacji w dzisiejszym coraz bardziej złożonym rynku szkolnictwa wyższego. Udział w programach uniwersyteckich benchmarkingu, rankingów i sondaży generuje kontaktu, dialogu i porównania z innymi uczelniami, a tym samym stwarza podstawę do ciągłego rozwoju, optymalizacji i innowacji.

Hołdy i nagrody

Liczne komentarzami nagrody dokonane MCI studentów, wykładowców i pracowników są jasnym dowodem wysokich standardów jakości w Przedsiębiorczej School®. Nagrody i wyróżnienia z kraju i zagranicy są odzwierciedleniem wybitnych osiągnięć, wiedzy i innowacyjnych pomysłów dostępnych w MCI. Więcej szczegółów

Zarządzanie jakością

System zarządzania jakością procesów zorientowanych na MCI odnosi się do realizacji celów jakościowych i parametrów określonych w deklaracji misji i czynników sukcesu. To gwarantuje spełnienie wymogu prawnego do wdrożenia systemu zarządzania jakością jako głównego narzędzia kierownicy z jednej strony, a do osiągnięcia celów jakościowych uniwersytetu, jak określono w jego misji na drugą. Uwzględnia się również wziąć pod uwagę standardy europejskie, zewnętrznych wymagań akredytacyjnych oraz wyników sondaży i rankingów.

Włączenie wszystkich zainteresowanych stron, orientacji procesowej i zobowiązanie do ciągłego doskonalenia są podstawowe zasady dotyczące wdrożenia i dalszego rozwoju zapewniania jakości koncepcji MCI.

MCI
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MA - Magisterskie » Widzieć MSc » Widzieć BAs » Widzieć MA - HealthcareStudies » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

European Master W Dziedzinie Ekonomii Zdrowia I Zarządzania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry October 2018 Austria Innsbruck

Program Master przygotowuje studentów do pracy w sektorze opieki zdrowotnej poprzez rozwój kompetencji i wiedzy w dziedzinie ekonomiki zdrowia i polityki zdrowotnej, zarządzania, prawa ochrony zdrowia i regulacji. [+]

krótkie fakty Stopień akademicki: W Austrii: Master of Arts W Holandii: Master of Science We Włoszech: Laurea Magistrale W Norwegii: Master of Philosophy Czas trwania: 4 semestry zaw. Praca magisterska i końcowe egzaminy Wymagania wstępne: Wyższe wykształcenie licencjackie (w tym specjalizacji / dur) List motywacyjny Międzynarodowo uznany test biegłości języka angielskiego Następny start: Jesień 2017 Język: Angielski European Health Economics i Zarządzanie Europejski Magister Zdrowia Ekonomii i Zarządzania (EU-HEM) to unikalny międzynarodowy program wspólny tytuł, który oferuje interdyscyplinarne studia nad metodami i ekonomii, zarządzania, przywództwa, zarządzania, polityki i prawa w czterech europejskich uniwersytetach. Partnerzy konsorcjum są: Management Center Innsbruck (MCI) Erasmus University Rotterdam (EUR) Uniwersytet w Bolonii (UniBo) Uniwersytet w Oslo (UIO) Program Master przygotowuje studentów do pracy w sektorze opieki zdrowotnej poprzez rozwój kompetencji i wiedzy w dziedzinie ekonomiki zdrowia i polityki zdrowotnej, zarządzania, prawa ochrony zdrowia i regulacji. Eu-HEM jest dwuletni program, 120 punktów, oferując sześć specjalizacji: Zarządzanie instytucjami opieki zdrowotnej Ocena ekonomiczna w ochronie zdrowia Health Economics (Badania Track) Podejmowanie decyzji w ochronie zdrowia ogólne zdrowie Healthcare Finansów i Zarządzania Uczniowie zaczynają ze zharmonizowanymi pierwszych kursów semestralnych w jednym z partnerów konsorcjum oraz w zależności od specjalizacji, będą uczyć się przynajmniej na dwóch uczelniach partnerskich. Na Management Center Innsbruck, Eu-HEM jest połączony z ofertą studiów programu głównego międzynarodowego zdrowia i Gospodarki Społecznej. Edukacja międzynarodowa ma kluczowe znaczenie dla przyszłych liderów w dziedzinie opieki zdrowotnej. Po pomyślnym ukończeniu studenci otrzymają wspólny dyplom European Master in Health Ekonomii i Zarządzania, uznane i podpisane przez wszystkich czterech uczelni partnerskich. Rok... [-]

Magister Przedsiębiorczości I Turystyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 4 semestry September 2018 Austria Innsbruck + 1 więcej

Program Mistrz przedsiębiorczości i turystyki umożliwia uczestnikom rozwijać i skupić się na zastosowanie teorii i umiejętności, które pozwalają im rozpoznać i wykorzystać możliwości rynkowe wewnątrz i na zewnątrz organizacji. [+]

krótkie fakty Stopień akademicki: Master of Arts w Biznes / MA MA lub użytkowania stopnia akademickiego, w połączeniu z marką "MCI" zatwierdzony Czas trwania: 4 semestry zaw. Praca magisterska i końcowe egzaminy Wymagania wstępne: Licencjata lub równorzędny w badaniach biznesowych z minimum 45 punktów ECTS w dziedzinie ekonomii / zarządzania Następny start: Jesień 2017 Język: Niemiecki Przedsiębiorczość i turystyka Program Mistrz przedsiębiorczości i turystyki umożliwia uczestnikom rozwijać i skupić się na zastosowanie teorii i umiejętności, które pozwalają im rozpoznać i wykorzystać możliwości rynkowe wewnątrz i na zewnątrz organizacji. Tak więc są one wyposażone w niezbędne podstawy, aby być innowacyjne i osiągnąć trwały sukces. Podstawowe cele programowe obejmują: do zbierania dźwięku i aplikacji zorientowanych na wiedzę do dalszego rozwijania wiedzy zarządzania i podejścia do przedsiębiorczości w turystyce; refleksja i dyskusja kompetencji kluczowych niezbędnych do rozwoju przedsiębiorczości i międzykulturowych umiejętności przywódczych; studenci nabywają głęboki i praktyk opartych na wiedzy na temat marketingu strategicznego i operacyjnego oraz nauczyć się profesjonalnie stosować tę wiedzę w branży turystyki i wypoczynku; rozwój kluczowych kompetencji i umiejętności potrzebnych do prowadzenia firmy rodzinne w turystyce; rozwój dobrego zrozumienia i teorii trendów rynkowych i ich konsekwencje dla turystyki międzynarodowej; zgromadzić gruntowną wiedzę i know-how do czynienia z kluczowych zagadnień dotyczących zarządzania miejsc i innowacji. W ramach studiów studenci Mistrz "Przedsiębiorczość i turystyka" ma możliwość wyboru pomiędzy dwoma innowacyjnych dziedzinach specjalizacji, a mianowicie Zarządzanie strategiczne i turystyka (odbywają się w języku niemieckim i angielskim) Marketing Management i turystyka (w języku angielskim) Wstęp Aplikacje dla tego programu można składać w dowolnym... [-]

Master Management, Komunikacja I To

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 4 semestry September 2018 Austria Innsbruck + 1 więcej

Znaczenie technologii komunikacyjnych (ICT) oraz w naszym społeczeństwie stale rośnie. Ponadto, internacjonalizacja i elastyczne połączenie firm i ich struktury są kluczowymi czynnikami sukcesu dla nowoczesnych firm. [+]

krótkie fakty Stopień akademicki: Master of Arts w Biznes / MA MA, lub użytkowania stopnia akademickiego, w połączeniu z marką "MCI" zatwierdzony Czas trwania: 4 semestry zaw. Praca magisterska i końcowe egzaminy Następny start: Jesień 2017 Język: Angielski Zarządzanie, Komunikacja & IT Znaczenie technologii komunikacyjnych (ICT) oraz w naszym społeczeństwie stale rośnie. Ponadto, internacjonalizacja i elastyczne połączenie firm i ich struktury są kluczowymi czynnikami sukcesu dla nowoczesnych firm. Innowacyjne rozwiązania IT poprawy konkurencyjności i zdefiniować komunikację między przedsiębiorstwami i klientami. W związku z tym na rynku pracy w coraz większym stopniu wymaga wysoko wykwalifikowanych osobowości zdolne do efektywnego prowadzenia i projektowania firmy na tle silnej edukacji zarządzania łączący komunikacji i Informatyki. Intensywny dialog ze światowych ekspertów biznesowych w ramach projektów badawczych i praktycznych powinien pomóc naszym uczniom lepsze wyniki w ich przyszłej kariery przedsiębiorczości następujące motto: Tworzenie biznes przez ludzi i technologii. Ten unikalny program studiów magisterskich oferuje również możliwość spędzenia termin na jednym z naszych międzynarodowych uczelniach partnerskich i integruje ważnych wizyt studyjnych, takich jak doświadczenie Doliny Krzemowej. Struktura 1. - 3. semestry: podstawa programowa 3 semestr Semestr Międzynarodowy opcjonalnie granicą 4 semestr: Praca magisterska i egzamin oraz badanie końcowe wycieczki Model Czas: Full-time (środa w południe do soboty po południu), praca w niepełnym wymiarze czasu możliwe Rok akademicki Semestr zimowy: wrzesień - luty Semestr letni: połowa marca - lipiec Treść Zarządzanie strategiczne i e-biznes (30%) Management Information Systems (25%) Komunikacja i Ludzie (20%) Applied Research (25%) Warunki przyjęć: Licencjata lub równorzędny w administracji, nauk społecznych, komunikacji i technologii... [-]

Master Strategiczne Zarządzanie I Prawo

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 4 semestry September 2018 Austria Innsbruck + 1 więcej

Na podstawie jego udanej uwzględnieniem międzynarodowego biznesu program oferuje wykształcenia szczegółowo w administracji gospodarczej i zarządzania strategicznego, zwłaszcza w kontekście wielokulturowym, transgranicznych. [+]

krótkie fakty Stopień akademicki: Master of Arts w Biznes / MA MA lub użytkowania stopnia akademickiego, w połączeniu z marką "MCI" zatwierdzony Czas trwania: 4 semestry zaw. Praca magisterska i końcowe egzaminy Wymagania wstępne: Licencjata lub równorzędny w Mngmt. & Prawo, Prawo gospodarcze, Prawo i ekonomia, ekonomia, działalności administracyjnej. lub innych badań obejmujący kursy Strat. Mngmt./Business Admin., Marketingu, rachunkowości i prawa Następny start: Jesień 2017 Język: Angielski Zarządzanie strategiczne i Prawo Na podstawie jego udanej uwzględnieniem międzynarodowego biznesu program oferuje wykształcenia szczegółowo w administracji gospodarczej i zarządzania strategicznego, zwłaszcza w kontekście wielokulturowym, transgranicznych. Duży nacisk kładzie się na międzynarodowym prawie gospodarczym, integralnego zrozumienia globalnych procesów przedsiębiorczości oraz rozwoju głębokich umiejętności zarządzania dla decydentów w międzynarodowych sfer biznesowych. Tworzenie świadomości zagadnień prawnych i kontekstów i interdyscyplinarnego oceny problemów, zarówno z prawnego i ekonomicznego punktu widzenia jest kolejnym celem programu Master. Struktura 1. - 3. semestr: podstawa programowa 3 semestr Semestr Międzynarodowy opcjonalnie granicą 4 semestr: Praca magisterska Model Czas: Formularz Full-time (środa w południe do soboty po południu), praca w niepełnym wymiarze czasu możliwe Rok akademicki Semestr zimowy: Koniec września - luty Semestr letni: marzec - lipiec Treść Stosowane nauki ekonomiczne (50%) Applied Science prawna (25%) Transdyscyplinarne projekty i umiejętności społeczne (15%) Język obcy (10%) Warunki przyjęcia na studia Absolwenci odpowiednich programów licencjackich Absolwenci innych programów licencjackich lub policealnych obejmujących kursy w strategicznych administracji / zarządzania, biznesu międzynarodowego biznesu, marketingu, rachunkowości i kontrolującej / prawo (w sumie co najmniej 120 punktów ECTS) Proces selekcji Kariera w tle (30%) Egzamin wstępny pisemny... [-]

Mistrza Międzynarodowego Zarządzania Przedsiębiorstwem

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 4 semestry September 2018 Austria Innsbruck + 1 więcej

Program Master International Business i Zarządzania zapewnia studentom z zestawem głębokiego zarządzania i przywództwa umiejętności statków, które są niezbędne w dzisiejszym międzynarodowym środowisku biznesowym. [+]

krótkie fakty Stopień akademicki: Master of Arts w Biznes / MA MA lub użytkowania stopnia akademickiego, w połączeniu z marką "MCI" zatwierdzony Czas trwania: 4 semestry zaw. Praca magisterska i końcowe egzaminy Wymagania wstępne: Licencjata lub równorzędny w Business & Management, Business Administration, ekonomii lub nauki o minimum 80 odpowiednich punktów ECTS Następny start: Jesień 2017 Język: Angielski International Business i Zarządzanie Program Master International Business i Zarządzania zapewnia studentom z zestawem głębokiego zarządzania i przywództwa umiejętności statków, które są niezbędne w dzisiejszym międzynarodowym środowisku biznesowym. Praktyka biznesu zorientowanego i zarządzanie dydaktyczne ing połączeniu z solidnym fundamencie metodologicznych i naukowych daje studentom holistyczne spojrzenie który otwiera obiecujące możliwości dla studentów, aby zwiększyć ich kariery. Program oferowany jest w pełnym wymiarze czasu (zajęcia odbywają się w zablokowanym formacie ciągu tygodnia), jak również w modelu w niepełnym wymiarze godzin (wykłady podjęcia miejsce piątki i soboty), co pozwala studentom na większą elastyczność w ich badaniach. Ponadto studenci programu Ten wyjątkowy magisterskiej może skupić się na ich interesy poprzez wybranie dwóch z czterech specjalizacji w 3. semestrze. W 4. semestru studenci mogą wybierać pomiędzy międzynarodowym semestru w MCI, program dwóch tygodni w zagranicznej uczelni partnerskiej, lub całego semestru za granicą, w niektórych przypadkach nawet z możliwością otrzymania podwójnego lub wspólnego stopnia. Struktura 1. - 3. semestry: podstawa programowa i wybór dwóch spośród czterech specjalizacji 4 semestr: International Studies, praca magisterska i egzamin końcowy Model Czas: W niepełnym wymiarze czasu i Stacjonarne Rok akademicki: W niepełnym wymiarze godzin Semestr zimowy: wrzesień - luty Semestr letni:... [-]

MSc

Magister Mechatronika I Inteligentne Technologie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry October 2018 Austria Innsbruck

Program Master in Mechatroniki i inteligentnych technologii generuje wartość dodaną mechatroniczne ponad suma jej części składowych, czyli mechaniki, elektroniki i informatyki. [+]

krótkie fakty Stopień akademicki: Master of Science w inżynierii / mgr lub mgr Zastosowanie stopień naukowy w połączeniu z marką "MCI" zatwierdzony Czas trwania: 4 semestry zaw. Praca magisterska i końcowe egzaminy Wymagania wstępne: Licencjata lub równorzędny w dziedzinie nauk inżyniera / inżyniera lub nauk przyrodniczych z minimum 75 odpowiednich punktów ECTS Następny start: Jesień 2017 Język: Angielski Mechatronika & SMART Technologies CHE_top_ranked_MediumThe Program Master in Mechatroniki i inteligentnych technologii generuje ponad suma jej części składowych, czyli mechaniki, elektroniki i IT wartość dodaną mechatronicznego. Dalszy rozwój i wzajemne powiązania z trzech podstawowych filarów programu otwiera drzwi do technologii, takich jak elektroniczne przetwarzanie obrazu, inteligentnych robotów, symulacji i szybkiej produkcji. Dzięki wspieraniu zajęcia w takich dziedzinach, jak przywództwo, zarządzania strategicznego, marketingu i administracji biznesu, program jest idealnym przygotowaniem do kariery opartej na wiedzy w sektorze usług i przemysłu na całym świecie. Elektrotechnika Potencjał generowania wartości dodanej w przemyśle wytwa- rzania porusza się ciągle w kierunku elektroniki i oprogramowania. Specjalizacja w dziedzinie inżynierii elektrycznej odpowiednio ma skupić się na elektrodynamiki i symulacji elektromechanicznego oprócz takich dziedzinach jak elektroniki przemysłowej, systemów napędowych i programowania. inżynierii mechanicznej Specjalizacja w Inżynierii Mechanicznej przygotowuje absolwentów do wyzwań współczesnej inżynierii mechanicznej. Skupiamy się tutaj na symulacji, hydrauliki, pneumatyki i nauk materiałowych, a także mechaniki, dynamiki maszyn i techniki manipulacji. Struktura 1. - 3. semestry: Program podstawowy 4 semestr: Praca magisterska Czas Model: Full-time (obowiązkowe uczestnictwo w ciągu dnia od poniedziałku do piątku) Rok akademicki Semestr zimowy: październik - styczeń Semestr letni: marzec - czerwiec Podstawa prawna W... [-]

Opanowania środowiska, Proces I Energetyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 4 semestry October 2018 Austria Innsbruck + 1 więcej

Magister Środowiska Procesu & Engineering Energy oferuje wysokiej jakości szkolenia w zakresie inżynierii i doskonałe możliwości rozwoju zawodowego w dziedzinie technologii ekologicznych. [+]

krótkie fakty Stopień akademicki: Master of Science w inżynierii / mgr inż. Zastosowanie stopień naukowy w połączeniu z marką "MCI" zatwierdzony Czas trwania: 4 semestry zaw. Praca magisterska i końcowe egzaminy Wymagania wstępne: Licencjata lub równorzędny w odpowiednich badań lub badań obejmujących pewien poziom odpowiednich punktów ECTS Następny start: Jesień 2017 Język: Angielski Środowiska, Process & Engineering Energy Magister Środowiska Procesu & Engineering Energy oferuje wysokiej jakości szkolenia w zakresie inżynierii i doskonałe możliwości rozwoju zawodowego w dziedzinie technologii ekologicznych. Zrównoważony rozwój w świecie ograniczonych zasobów staje się coraz bardziej poważny problem w naszej obecnej sytuacji ekonomicznej, co wymaga innowacyjnych procesów i technologii. Studenci inżynierii procesowej w MCI nabycie specjalistycznej wiedzy i umiejętności metodologicznych potrzebnych do zdobycia takich trudnych wyzwań technicznych. Z dodatkowych zajęć z zakresu ekonomii i prawa, Program Master oferuje dobrze uziemiony i międzynarodowym odpowiednie szkolenie uniwersyteckie. NOWOŚĆ: Fakultet Plant Engineering and Operations Budowa instalacji stanowi jeden z głównych dziedzin współczesnej inżynierii procesowej jako całości. Przedmioty, które są objęte m.in. automatyki, logistyki i projektowania instalacji. Moduł zawiera również praktyczne zastosowanie computeraided projektowania instalacji. NOWOŚĆ: Fakultet Chemical Engineering Moduł ten, na styku chemii i inżynierii procesowej, spełnia wymagania współczesnego przemysłu poprzez czynienia z kluczowych kwestii powiększenia skali przemysłowej, chemicznej projektowania produktu, zaawansowanych katalizy i chemii polimerów. NOWOŚĆ: Fakultet Inżynierii Środowiska Moduł ten zajmuje się procesami technicznymi dotyczącymi ochrony środowiska i przywrócenie zniszczonych ekosystemów, jak również rozwój działań środowiskowych opartych na technologii. Nacisk kładzie się na wodzie i kontroli zanieczyszczeń powietrza, oczyszczania ścieków oraz systemów analiz. NOWOŚĆ: Inżynieria Energii obieralne... [-]