Ferdinand Porsche Fern FH

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Studia uniwersyteckie w FernFH: nowoczesny, w niepełnym wymiarze godzin i elastyczne

Badanie na zdalnym college'u Ferdinanda Porsche daje możliwie najlepsze możliwości dalszej kariery. W niepełnym wymiarze czasu, będzie rozwijać licencjata lub magistra w dziedzinie informatyki lub Business Economics & Economics Psychologii.

"Blended Learning": Efektywne uczenie się online i offline

Będziesz ukończyć studia w dużej mierze na "wirtualnego kampusu" z domu. Oznacza to dużą elastyczność dla Ciebie. Oprócz indywidualnej wizyty nauczania on-line zablokowane kursy w jednej z najnowocześniejszych uczelni w Austrii w Wiener Neustadt.

Wysoka jakość edukacji, akademickie i praktyczne

Badanie na zdalnym college'u Ferdinanda Porsche spełnia najwyższe standardy jakości i treści nauczania. Otrzymasz praktyczne i przyszłościowe studia wyższe. Wszyscy nauczyciele mają doskonałe umiejętności w swoich obszarach tematycznych.

Studia z dochodów

Pomimo badań postępować jak zwykle na swoim zawodzie. Będą badane w czasie wolnym. Pomóc osiągnąć swój dyplom uczelni na pełne wynagrodzenie. Za semestr czesne zapłacić € 363,36 (z wył. Związek Studentów opłatą € 18.70) - Stand: SS +2.015-sze

Studiowania i życia rodzinnego

Badanie na FernFH jest optymalnie zorganizować z życia rodzinnego. Dzięki wysokiej elastyczności kształcenia na odległość w Internecie można głównie dokończyć kursy, jeśli masz czas.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Niemiecki

Widzieć Licencjat - OnlineStudies » Widzieć Magisterskie » Widzieć Licencjat - HealthcareStudies »