Przeczytaj oficjalny opis

Brama do udanej kariery!

University of Applied Sciences Wiener Neustadt został założony jako pierwszy tego rodzaju w 1994 roku i zalicza się do czołowych instytucji edukacyjnych w Austrii. Obecnie ponad 3600 studentów jest zapisanych na studia licencjackie lub magisterskie w jednym z naszych kampusów: Wiener Neustadt, Wieselburg, Tulln i Wiedniu. Ponad 10000 naszych absolwentów prowadzi obecnie udaną karierę zarówno w Austrii, jak i za granicą.

FHWN międzynarodowo połączona siecią, jak również mocno zakotwiczona na poziomie regionalnym, zapewnia szerokie i zorientowane na przyszłość programy edukacyjne i badawcze. Obecnie oferujemy 34 programy licencjackie i magisterskie * na pięciu wydziałach: biznes, inżynieria, nauki o zdrowiu, bezpieczeństwo i sport. Ponad 300 pracowników i 1300 wykładowców zapewnia nowoczesną i efektywną edukację zorientowaną na praktykę.

Działamy zgodnie z naszym credo: perspektywy poprzez uczenie się . Poprzez naszą zorientowaną na praktykę koncepcję edukacyjną, nasi absolwenci mają szeroki wachlarz perspektyw na udaną karierę zawodową. W studium Universum Talent Research 2015 znakomite perspektywy pracy zostały potwierdzone przez naszych studentów, którzy głosowali na FHWN najpierw jako uniwersytet o największej "zdolności do zatrudnienia" - kompetencji do stosowania nabytych umiejętności bezpośrednio w miejscu pracy.

Oprócz dużego znaczenia praktycznego skupiamy się na badaniach stosowanych . Nasze liczne laboratoria badawcze, przestrzenie funkcjonalne i sale seminaryjne są wyposażone w nowoczesną technologię gwarantującą wykształcenie na najwyższym poziomie. Ponadto nasze programy inżynieryjne i naukowe w projektach badawczo-rozwojowych są wspierane przez FOTEC, własną firmę badawczą FHWN .

Innym ważnym punktem w FHWN jest nasza międzynarodowość. Z obecnymi 95 uniwersytetami partnerskimi na całym świecie nasi uczniowie mają wiele okazji do spędzenia semestru za granicą, aby kontynuować studia lub odbyć staż. W FHWN interakcja i współpraca z międzynarodowymi partnerami w biznesie, przemyśle i badaniach zapewnia cenne kontakty podczas rozpoczęcia kariery zawodowej.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

University of Applied Sciences Wiener Neustadt

Business Consultancy International (BCi) to wysokiej jakości i wymagający program studiów na poziomie magisterskim prowadzony wyłącznie w języku angielskim. ... [+]

Twoja brama do przywództwa w biznesie międzynarodowym

Międzynarodowy program MBA (Business Consultancy International Master's Degree Program) to międzynarodowy program nauczany w całości w języku angielskim. Zapewnia szczególnie stymulujące środowisko, w którym ty i twoi koledzy z różnych narodów i środowisk kulturowych współpracujesz z wydziałem międzynarodowym.

Opierając się na pierwszym stopniu w biznesie, dwuletni program przygotowuje Cię do przyszłych pozycji lidera w globalnych firmach. W programie MBCi możesz wybrać specjalizację w jednej z dwóch specjalizacji:

Analityka marketingowaSkarbiec

W ramach programu uzyskasz szereg umiejętności zarządzania i doradztwa oprócz specjalizacji w zakresie zarządzania finansami i analizy inwestycji lub w marketingu i analizie danych. Przewiduje się, że kursy te będą opierać się na wcześniejszej wiedzy.... [-]

Austria Wiener Neustadt
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Location address
Fachhochschule Wiener Neustadt
City Campus, Schlögelgasse 22-26

Wiener Neustadt, Dolna Austria, 2700 AT
Social Media