University of Applied Sciences Wiener Neustadt

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Brama do udanej kariery!

Test Uniwersytet Nauk Stosowanych Wiener Neustadt była i będzie nadal oferuje doskonałości w nauczaniu i badaniach i edukacji najwyższej klasy dla uczniów, którzy potem kończą jako wysoko wykwalifikowanych specjalistów z 32 programów studiów na kierunkach biznesu, inżynierii, zdrowia, bezpieczeństwa i Sportu.

Ciągłe wsparcie i rozwój naszej ok. 3.550 studentów z ponad 50 krajów, a także 1.200 pracowników i wykładowców jest podstawą udanej i zrównoważony przyszłości zorientowanych szkoły wyższej.

Dzięki doskonałej sieci firm, obowiązkowych praktyk biznesowych i projektów, kontakt z przyszłymi pracodawcami są dostępne od samego początku studiów. 81% studentów są bardzo zadowoleni z Uniwersytetu Nauk Stosowanych Wiener Neustadt (poziom Średnia satysfakcji studentów w Austrii: 73%).

Jako znak zaufania mamy kolejny została przegłosowana przez pracodawców w aktualnym rankingu FH 2012, jako jeden z 3 najlepszych uniwersytetów nauki stosowane w Austrii.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MA » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

Ma W Biznesie Doradztwo Międzynarodowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Austria Wiener Neustadt

Doradztwo biznesowe International (BCI) jest wysokiej jakości i trudne studia biznesowe na poziomie magistra uczy się w całości w języku angielskim. [+]

Doradztwo biznesowe International (BCI) Jest to wysokiej jakości i trudne studia biznesowe na poziomie magistra uczy się w całości w języku angielskim.

Program zapewnia znaczną przewagę, gdy zaczynają swoją karierę, zwłaszcza w zawodach zarządzania i doradztwa. Jako absolwent BCI będzie w stanie spełnić wymagania środowiska biznesu poprzez doskonałe umiejętności komunikacyjne w języku angielskim, zrozumienia międzykulturowego i globalnego biznesu doświadczenia, know-how i wiedzy o uniwersalnych standardów. Program czterech semestrów, stacjonarne magisterskie zapewnia szczególnie stymulujące środowisko, w którym studenci z wielu różnych narodów i kultur współpracy z międzynarodowym wydziału. W czwartym semestrze zachęcamy do studiowania za granicą w jednym z naszych partnerskich uczelni na całym świecie.... [-]


Kontakt
Adres lokalizacji
Fachhochschule Wiener Neustadt
Johannes Gutenberg-Straße 3

Wiener Neustadt, 2700 AT