University of Applied Sciences Wiener Neustadt

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Brama do udanej kariery!

University of Applied Sciences Wiener Neustadt został założony jako pierwszy tego rodzaju w 1994 roku i zalicza się do czołowych instytucji edukacyjnych w Austrii. Obecnie ponad 3600 studentów jest zapisanych na studia licencjackie lub magisterskie w jednym z naszych kampusów: Wiener Neustadt, Wieselburg, Tulln i Wiedniu. Ponad 10000 naszych absolwentów prowadzi obecnie udaną karierę zarówno w Austrii, jak i za granicą.

FHWN międzynarodowo połączona siecią, jak również mocno zakotwiczona na poziomie regionalnym, zapewnia szerokie i zorientowane na przyszłość programy edukacyjne i badawcze. Obecnie oferujemy 34 programy licencjackie i magisterskie * na pięciu wydziałach: biznes, inżynieria, nauki o zdrowiu, bezpieczeństwo i sport. Ponad 300 pracowników i 1300 wykładowców zapewnia nowoczesną i efektywną edukację zorientowaną na praktykę.

Działamy zgodnie z naszym credo: perspektywy poprzez uczenie się . Poprzez naszą zorientowaną na praktykę koncepcję edukacyjną, nasi absolwenci mają szeroki wachlarz perspektyw na udaną karierę zawodową. W studium Universum Talent Research 2015 znakomite perspektywy pracy zostały potwierdzone przez naszych studentów, którzy głosowali na FHWN najpierw jako uniwersytet o największej "zdolności do zatrudnienia" - kompetencji do stosowania nabytych umiejętności bezpośrednio w miejscu pracy.

Oprócz dużego znaczenia praktycznego skupiamy się na badaniach stosowanych . Nasze liczne laboratoria badawcze, przestrzenie funkcjonalne i sale seminaryjne są wyposażone w nowoczesną technologię gwarantującą wykształcenie na najwyższym poziomie. Ponadto nasze programy inżynieryjne i naukowe w projektach badawczo-rozwojowych są wspierane przez FOTEC, własną firmę badawczą FHWN .

Innym ważnym punktem w FHWN jest nasza międzynarodowość. Z obecnymi 95 uniwersytetami partnerskimi na całym świecie nasi uczniowie mają wiele okazji do spędzenia semestru za granicą, aby kontynuować studia lub odbyć staż. W FHWN interakcja i współpraca z międzynarodowymi partnerami w biznesie, przemyśle i badaniach zapewnia cenne kontakty podczas rozpoczęcia kariery zawodowej.

Lokalizacje

Wiener Neustadt

Address
Fachhochschule Wiener Neustadt City Campus, Schlögelgasse 22-26
2700 Wiener Neustadt, Dolna Austria, Austria