FH Kufstein Tirol - University of Applied Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test FH Kufstein obecnie ma 2000 studentów z ponad 50 krajów, którzy tworzą międzynarodowy, wielokulturowy klimat. Fakt, że mamy ponad 180 uczelni partnerskich na całym świecie oznacza, że ​​200 międzynarodowych przychodzących studentów są prowadzone przez FH Kufstein rocznie, a jeszcze większa liczba naszych studentów wyjść na semestr lub rok studiów za granicą. Co więcej, z około 450 zakontraktowanych wykładowców, FH Kufstein odgrywa znaczącą rolę w gospodarce regionalnej.

Zakres programy studiów licencjackich i magisterskich - Oferowane w obu formatach w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy - zostały stworzone, aby sprostać wymaganiom zawodowych poszczególnych branżach. FH Kufstein opracowała również studia podyplomowe we współpracy z wieloma renomowanymi uczelniami partnerskimi. Absolwenci naszych studiów mają więc znakomite perspektywy wypełniania trudnych pozycji w swojej dziedzinie i do postępu swoją karierę.

Atrakcyjne kampus w uroczej okolicy

Test FH Kufstein znajduje się w budynku, który zawiera nowoczesnych sal wykładowych i pomieszczeń pracy, biblioteka i kawiarnia. Na terenie kampusu znajduje się na zielonym terenie parku, hojnym, który leży w sąsiedztwie centrum miasta. Wiele możliwości sportu i spędzania czasu wolnego, jak również w pobliżu centrów kulturalnych i regionalnych stolic generują ekscytujące, międzynarodowy charakter.

Badania Concept

Wyjątkowa wydajność w badania i rozwój jest niezbędny dla efektywnego nauczania i uczenia się, opartego na naukowej. Tak więc, FH Kufstein firma ugruntowała programu R & D, którego celem jest promowanie kompetencji instytucjonalnych i indywidualnych, a także przyczynić się do wysokiego poziomu uznania i integracji środowisk naukowych i biznesowych.

Zgodnie z mandatem prawnej austriackich uniwersytetach nauk stosowanych, koncepcja badania i rozwój FH Kufstein jest wyrównany z zastosowanej metody badawczej. Celem jest tworzenie naukowych wyników badań i rozwoju, które przyczyniają się do rozwijania bazy naukowej, jak również trwale zwiększające konkurencyjność i atrakcyjność gospodarki lokalnej.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

International Business Badania Ft

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry September 2018 Austria Kufstein

Ten kompleksowy stopień nowy mistrz 's, z jego międzynarodowej orientacji, pozwala uczniom wybrać jedną z dwóch specjalności, jednocześnie oferując szeroką gamę obieralnych. [+]

International Business Studies FT

&nbsp

Jest dzisiaj truizm, że przyspieszenie globalizacji sprawia, że ​​świat międzynarodowego biznesu wymagających i trudnych miejsce. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że zmiana była zawsze częścią sposób żyjemy. Historycznie rzecz biorąc, ludzie, którzy są najbardziej udanych na obsługę zmiany były osoby, które zajmują się szkolnictwem wyższym w pewnym momencie w ich życiu.

Wybrani ludzie są na ogół ci, którzy mają postawę nie tylko dostosowania się do zmieniających się okoliczności, ale kto przewidywać kierunek zmian i kto może rozwijać się w dynamicznym środowisku.

Badając działalność międzynarodową w FH Kufstein można mieć pewność, że otrzymasz prawdziwie nowoczesny szkolnictwa wyższego w biznesie, które pomogą Ci osiągnąć sukces.... [-]


Magister Sportu, Kultury I Wydarzenia Zarządzania Ft

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry September 2018 Austria Kufstein

Master Degree Program ten został opracowany jako stopień zarządzania w synergicznych dziedzinach sportu, kultury, a także zarządzania wydarzeń z silną międzynarodową ostrości. [+]

Master Degree Program ten został opracowany jako stopień zarządzania w synergicznych dziedzinach sportu, kultury, a także zarządzania wydarzeń z silną międzynarodową ostrości. Program jest w całości w języku angielskim z native speakerami pochodzących z Anglii, Irlandii, Kanadzie i Australii, między innymi z obu uczelni, jak i na polu biznesowym. Główny nacisk położony jest na rozwój umiejętności strategicznych i przywództwa. Kluczowe znaczenie dla tego programu są analizy i koncepcji, a także orientacji badania. Z uwzględnieniem aktualnych dyskusjach naukowych, gwarantuje jedność badań i tematyki. Prowadzi to do unikalne podejście interdyscyplinarne do opanowania elementy i przepisów strukturalnych zaangażowanych w zarządzanie sportu, kultury i imprez przedsiębiorstw. ... [-]


Master in Bio Inspired Engineering

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 4 semestry March 2018 Austria Kufstein

[+]

Poprzez 16 indywidualnych modułów kursu, które mają łącznie 120 punktów ECTS (European Credit Transfer System), studenci kończą uznany tytuł naukowy magistra naukowego.

[-]

Kontakt

Fachhochschule Kufstein Tirol

Adres FH Kufstein Andreas Hofer-Straße 7
6330 Kufstein, Austria
Strona internetowa https://www.fh-kufstein.ac.at/
Telefon +43 5372 71819