FH Kufstein Tirol - University of Applied Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

FH Kufstein ma obecnie 2200 studentów z ponad 50 krajów, którzy tworzą międzynarodową, wielokulturową atmosferę. Fakt, że mamy ponad 210 uniwersytetów partnerskich na całym świecie oznacza, że FH Kufstein co roku przyjmuje ponad 200 zagranicznych studentów przyjeżdżających na studia, a jeszcze większa liczba naszych studentów wyjeżdża na semestr lub rok na studia za granicą.

123319_FHKufsteinGehen_10.jpg(c) FH Kufstein Tirol

Co więcej, z około 500 wykładowcami kontraktowymi, FH Kufstein odgrywa znaczącą rolę w regionalnej gospodarce. Zakres studiów licencjackich i magisterskich - oferowanych zarówno w pełnym, jak i niepełnym wymiarze godzin - został opracowany z myślą o spełnieniu profesjonalnych wymagań odpowiednich branż. FH Kufstein opracował również program studiów podyplomowych we współpracy z kilkoma międzynarodowymi uniwersytetami partnerskimi. Absolwenci naszych programów studiów mają zatem doskonałe perspektywy do obsadzenia trudnych stanowisk w swojej dziedzinie i do rozwoju kariery.

123318_FHKufsteinFeatures_188.jpg

(c) FH Kufstein Tirol

Atrakcyjny kampus w uroczym otoczeniu

FH Kufstein mieści się w budynku, który zawiera nowoczesne sale wykładowe i miejsca pracy, bibliotekę i stołówkę. Kampus położony jest na zielonym, obfitym parku, który sąsiaduje z centrum miasta. Wiele atrakcji sportowych i rekreacyjnych, a także pobliskie centra kulturalne i regionalne stolic, tworzą ekscytujący, międzynarodowy styl.

123321_IMG_5524_cmyk.jpg(c) FH Kufstein Tirol

Koncepcja badań

Niezwykła wydajność w badaniach i rozwoju jest konieczna do efektywnego, opartego na nauce nauczania i uczenia się. W związku z tym FH Kufstein ustalił stałe R

123320_FHKufsteinFeatures_146.jpg(c) FH Kufstein Tirol

Lokalizacje

Kufstein

Fachhochschule Kufstein Tirol

Address
FH Kufstein
Andreas Hofer-Straße 7

6330 Kufstein, Tyrol, Austria
Telefon
+43 5372 71819