FH JOANNEUM University of Applied Sciences

Institute of Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Na FH JOANNEUM Institute of Management, otrzymujesz doskonałe know-how, aby być skutecznym graczem na świecie globalnego biznesu.

Instytut Zarządzania skupia się na sprostaniu wyzwaniom globalnej gospodarki.

Programy akademickie oferowane przez Instytut krawca zarządzania do potrzeb rynku i przemysłu, a także pomoże Ci przygotować się do przyszłej roli w zarządzaniu w zróżnicowanym wielokulturowym świecie, niezależnie od tego, czy masz zamiar pracować w międzynarodowych lub krajowych przedsiębiorstw, w sektorze publicznym lub prywatnym, w przedsiębiorstwach i organizacjach non-profit, w sektorach przemysłu lub usług.

Teoria i praktyka: Instytut Gospodarki zarządza projekty regionalne i międzynarodowe we współpracy z firmami i instytucjami w handlu i przemyśle, bankowości i ubezpieczeń, turystyki i zdrowia. W ścisłej współpracy z biznesem i przemysłem, programy magisterskie okazją do wprowadzenia zdobytej wiedzy w praktyce, aby dowiedzieć się i uczestniczyć w rozwoju innowacyjnych rozwiązań dla aktualnych problemów w projektach badawczych stosowanych ci. Myślenia i działania globalne: Institute of International Management sieci partnerów akademickich i korporacyjnych pozwala na zdobycie cennego doświadczenia za granicą, spędzając semestr w uczelni zagranicznej lub zakończenia staż w międzynarodowej firmie. Studia w małych grupach: nauczanie jest prowadzone w małych grupach, co daje pewność, dostosowane wsparcie ze strony naszych doświadczonych wykładowców. Interdyscyplinarne: Jak aktywnym graczem na krajowym i międzynarodowym R & D w różnych tematach, Instytut gwarantuje możliwość spotkania i pracy z wybitnych pracowników i specjalistów w wybranych dziedzinach najnowocześniejszych ci. Doskonałe perspektywy pracy: Kształcenie zorientowane na praktykę, wraz z uprawą kompetencji międzykulturowych kwalifikuje się do objęcia wiodącej roli zarządzania - zarówno firm austriackich, a także w centrach handlowych i przyszłych rynków na całym świecie. Nasze Lokalizacje Nasze programy magisterskie oferowane są w Grazu i Bad Gleichenberg Grazu. Graz jest wpisany do światowego dziedzictwa UNESCO jako zabytkowego centrum miasta. Uzupełnieniem jego średniowiecznej atmosfery i gwarnej atmosferze miejskiej, Graz jest drugim co do wielkości miastem w Austrii gospodarzem osiem uniwersytetów i około 50000 studentów. Dobrze znany jako "Eco-City" i "City of Design", Graz jest basen talent liczne for-profit i organizacji non-profit myśleć wysoko.

Bad Gleichenberg: Bad Gleichenberg jest znany jako tradycyjny ośrodek zdrowia w samym sercu Styrii. Błogosławiony z jego bogatych zasobów naturalnych, Bad Gleichenberg opracowała kilka renomowanych ośrodków szkoleniowych dla branży hotelarsko-turystycznej ze szczególnym naciskiem na dobre samopoczucie i leczeniu, co czyni go idealnym miejscem dla badań opieki zdrowotnej i zarządzania. Sprawdź nasze programy i projekty na Facebooku strony: Facebook: FH JOANNEUM- Institute of International Management

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Zaoczne studia MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Filmy

Happy, diverse and international @ FH JOANNEUM