Przeczytaj oficjalny opis

Melbourne Polytechnic prowadzi kształcenie zawodowe od 1912 roku i oferuje obecnie różnorodne innowacyjne, praktyczne programy TAFE (VET) i szkolnictwa wyższego (Degree), aby wyposażyć Cię w wiedzę i umiejętności niezbędne do rozwoju na zmieniającym się i wymagającym rynku.

Melbourne Polytechnic kursy są zaprojektowane i opracowane z udziałem przemysłu, aby dać studentom najlepsze wyniki zatrudnienia.

Melbourne Polytechnic ma siedem kampusów metropolitalnych: Preston, Collingwood, Epping, Fairfield, Greensborough Campus i Heidelberg. Każdy kampus zapewnia indywidualne, wyjątkowe i wzbogacające doświadczenie studentów.

Istnieje również sześć ośrodków szkoleniowych , Northern Lodge - Eden Park, Northern Lodge - Yan Yean, Yarra Glen Racing Centre, Northern AMEP (Adult Migrant English Program) Centre w Broadmeadows, Growling Frog Vineyard i Melbourne Polytechnic Kyneton Park.

Z ponad 26 000 zapisów rocznie, Melbourne Polytechnic ma akredytację do dostarczenia około 550 krajowych kursów akredytowanych , z których wiele jest dostępnych w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. Zapewnia również ponad 400 kursów akredytowanych przez instytut.

Melbourne Polytechnic oferuje obecnie trzyletnie (i jedno czteroletnie), specjalistyczne tytuły licencjackie i magisterskie w ramach naszego wyjątkowego praktycznego środowiska nauczania i optymalnej ekspozycji branżowej w:

 • Rachunkowość
 • Rolnictwo
 • Biznes
 • Creative Industries
 • Edukacja (wczesne lata)
 • Studia na początku lat
 • Zarządzanie hotelami
 • Ilustracja
 • Technologia informacyjna
 • Muzyka
 • Przemysł muzyczny

Stale rozwijamy nowe Pathways i stopnie artykulacyjne, aby zwiększyć szanse naszych uczniów. W 2016 roku wprowadziliśmy Master of Professional and Practicing Accounting z akredytacją CPA, która cieszy się dużym zainteresowaniem już jako pierwsze oferowane przez nas studia podyplomowe. Szczegóły dotyczące nowych kursów zamieścimy na naszej stronie zaraz po ich sfinalizowaniu.

Kursy Melbourne Polytechnic oferują transfer punktów i uznanie wcześniejszej nauki dla studentów, którzy ukończyli uznany w kraju dyplom, dyplom ukończenia studiów lub inne kwalifikacje.

Bezpośredniego wejścia stopni Associate (2 lata) osadzone we wszystkich Melbourne Polytechnic studiów oferują wspaniałe Pathway (przelewu i uznawania wcześniejszej nauki) możliwości dalszego kształcenia.

Melbourne Polytechnic zdobyło międzynarodową sławę dzięki ponad 6000 wizytom offshore rocznie i 24 partnerstwom edukacyjnym w całej Azji i jest uznawane przez rząd wiktoriański za doskonałość w edukacji międzynarodowej, zdobywając najlepszego dostawcę w swojej kategorii w 2014 r. I drugie miejsce w 2015 r.

Bliskie związki Melbourne Polytechnic z przemysłem zapewniają uczniom szansę na przyznanie stypendiów naukowych przekazanych przez sponsorów branżowych, a także rozszerzenie ich sieci na przyszłe sukcesy.

Podobnie jak w przypadku wyboru kursu, sytuacja każdego ucznia jest inna, gdy przychodzi czas na opłaty za naukę, a my możemy przeprowadzić Cię przez strukturę opłat. Na każdej stronie kursu zostaną przedstawione szczegółowe opłaty lub odwiedź stronę opłat za międzynarodowe uczelnie, aby uzyskać więcej informacji.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Melbourne Polytechnic

MCI ma na celu budowanie na twoich sieciach twórczych, wzmacnianie twojej wiedzy o stosowanych kreatywnych badaniach, krytycznym myśleniu i poszerzanie swojej praktyki o ... [+]

MCI ma na celu budowanie na twoich sieciach twórczych, wzmacnianie twojej wiedzy o stosowanych kreatywnych badaniach, krytycznym myśleniu i poszerzanie swojej praktyki o wskazówki nadzorcze od ekspertów w twojej dziedzinie. Umiejętności te są niezbędne, aby odnieść sukces w konkurencyjnych branżach kreatywnych - zapisz się z nami, aby iść do przodu i pozostać na czele.

Struktura kursu

Model programowy Master of Creative Industries opiera się na trzech strumieniach tematycznych. Są to (1) przedsiębiorczość i komercjalizacja (2), badania stosowane i (3) praktyka kreatywna

Istnieją trzy wbudowane punkty wyjścia dla MCI, które są:

Certyfikat Graduate of Creative Industries - Entrepreneurship and Commercialization (jeden semester / 48 punktów kredytowych)Dyplom absolwenta kierunków kreatywnych - przedsiębiorczość i komercjalizacja oraz badania stosowane (dwa semestry / 96 punktów kredytowych)Master of Creative Industries - wszystkie strumienie (trzy semestry / 144 punkty kredytowe)Co muszę zrobić, aby się zapisać?... [-]
Australia Melbourne
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Melbourne Polytechnic

Zwiększ swoje umiejętności w zakresie rachunkowości i znajomości biznesu w zakresie badań, dalszej nauki lub praktyki zawodowej dzięki Master of Professional and Practici ... [+]

Zwiększ swoje umiejętności w zakresie rachunkowości i znajomości biznesu w zakresie badań, dalszej nauki lub praktyki zawodowej dzięki Master of Professional and Practicing Accounting (MPPA) Melbourne Polytechnic .

Zaprojektowany dla postępowych, pracowitych, przedsiębiorczych absolwentów i tych, którzy chcą osiągnąć sukces w profesjonalnym obszarze księgowości, MPPA oferuje mnóstwo możliwości zatrudnienia, od pracy jako pracownik naukowy do dyrektora finansowego, w dowolnym zakątku globu!

Trzymaj się, ruszaj i ruszaj naprzód

Globalny świat biznesu ewoluuje w coraz szybszym tempie. Firmy chcą specjalistów, którzy są w stanie zidentyfikować trendy i zaproponować firmowe dostosowania, które zapewnią finansową i operacyjną rentowność.... [-]

Australia Melbourne
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Melbourne Polytechnic
Address
Melbourne, Wiktoria, Australia
Witryna
Telefon
+61 3 9269 1200