Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego warto wybrać VU

Na Victoria University (VU) chcemy, abyś podążał za swoją pasją i osiągnął sukces w branży, o której zawsze marzyłeś.

Jesteśmy jedną z najbardziej powiązanych branż w Australii i jesteśmy jednym z 2% najlepszych uniwersytetów na świecie.

Nauczysz się od wiodących profesjonalistów z branży, którzy łączą teorię z praktyką, aby przygotować Cię do kariery od samego początku.

Poznaj nasz model pierwszego roku

Zmieniliśmy sposób, w jaki uczymy naszych kursów, aby przeżyć pierwszy rok, jak żaden inny - skoncentrowany na Tobie i Twoim sukcesie.

Osiągnij wczesne zwycięstwa i pewność siebie, dzięki którym osiągniesz sukcesy na uniwersytecie, dzięki indywidualnym szkoleniom i wielu poziomom wsparcia.

Blokowy tryb nauczania zostanie rozszerzony na przedmioty drugiego roku w 2019 r. Oraz przedmioty trzeciego i czwartego roku w roku 2020.

Studenci, którzy rozpoczęli naukę w VU w 2018 roku, podejmą wszystkie swoje studia w trybie blokowym w swoich stopniach.

Odkryj wiodące kursy w branży

Rozumiemy, że najważniejszym powodem badania jest osiągnięcie wybranej kariery. Dlatego nasze kursy są projektowane wspólnie z przemysłem, aby zapewnić, że poznasz umiejętności, jakich poszukują pracodawcy - teraz i w przyszłości.

Ponieważ nasze kursy są tak istotne dla miejsca pracy, wiele z nich zostało uznanych przez wiodące organizacje za standard branżowy. Oto niektóre z naszych wielu organizacji akredytujących:

  • Australijski Instytut Marketingu
  • Australijska Rada Akredytacji Pielęgniarstwa i Położnictwa
  • Australijska Rada Akredytacji Psychologii
  • CPA Australia
  • Chartered Institute of Logistics and Transport Australia
  • Instytut Biegłych Księgowych Australia
  • Wiktoriański Instytut Nauczania.

Elastyczne opcje badania

Możliwość wyboru sposobu studiowania jest ważna dla osiągnięcia Twoich celów. Dlatego oferujemy szeroki zakres elastycznych opcji studiów.

Niezależnie od tego, czy łączysz studia z pracą na pełen etat, równoważąc życie rodzinne, czy też chcesz poszerzyć swoją edukację, aby osiągnąć cele zawodowe, możemy pomóc Ci w pracy naukowej.

Usługi wsparcia, które działają dla Ciebie

Oferujemy studentom szeroki zakres usług wsparcia - od stypendiów i wsparcia finansowego, poprzez wsparcie akademickie, opiekę nad dziećmi, opiekę zdrowotną i dobre samopoczucie.

Rozumiemy, że zbilansowanie nauki z pracą i zobowiązaniami życiowymi nie zawsze jest łatwe. Dlatego nasze kursy i programy wsparcia mają na celu zaoferowanie uczniom z różnych środowisk możliwości realizacji ich celów.

Niezależnie od Twojego doświadczenia, wykształcenia i wykształcenia, chcemy, abyś odniósł sukces.

Przyjazna społeczność

Doświadcz różnorodności kultur, religii i języków na Victoria University (VU).

Kiedy uczysz się u nas, będziesz dzielić się zajęciami, rozmowami i przyjaźnią ze studentami z ponad 175 różnych krajów.

Ponieważ nasi studenci dołączają do nas z tak wielu różnych lokalizacji, mamy również ponad 240 000 absolwentów VU żyjących i pracujących na całym świecie.

W 2018 r. Wygraliśmy wielokulturową nagrodę rządu wiktoriańskiego (link zewnętrzny) za wyjątkową obsługę wielokulturowych społeczności.

Nasz globalny ranking

Wybierając uniwersytet, ważne jest, aby zastanowić się, jak dobrze jest on w rankingu w Australii i na arenie międzynarodowej.

Chociaż jest to stosunkowo nowa instytucja, każdego roku VU zyskuje większe uznanie na całym świecie.

Światowe możliwości badawcze

Na Victoria University (VU) możesz prowadzić wspólne badania dla przemysłu, rządu i społeczności.

Nasi absolwenci prowadzą badania w naszych kolegiach i wyspecjalizowanych centrach badawczych i instytutach, współpracując z renomowanymi pracownikami naukowymi i uczestnicząc w 600 publikowanych artykułach rocznie - z czego ponad połowa pojawia się w najlepszych czasopismach na świecie.

Niedawne badanie naszych absolwentów uzyskało poziom zadowolenia 93% dzięki naszym programom wsparcia i rozwoju umiejętności.

Jesteśmy również jednym z zaledwie siedmiu australijskich uniwersytetów, aby otrzymać pięciogwiazdkową ocenę od Rady Australijskich Podyplomowych Stowarzyszeń dla naszych placówek.

Liderzy w sporcie

Victoria University (VU) zajmuje ogólnoświatowe miejsce w rankingu zajmującym się naukami o sporcie. *

Jako liderzy w sporcie oferujemy ponad 40 kursów związanych ze sportem na poziomie licencjackim, podyplomowym i zawodowym (TAFE). Nasze badania w dziedzinie ruchu ludzkiego i nauki o sporcie mają reputację światowej klasy.

Mamy silne ambicje, aby stać się wiodącym australijskim uniwersytetem sportowym i światowym liderem w sporcie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Victoria University

Zostań liderem w zakresie zmian społecznych, praw człowieka i zrównoważonego rozwoju na poziomie globalnym lub lokalnym, wraz z Master of International Community Developm ... [+]

Przegląd

Zostań liderem w zakresie zmian społecznych, praw człowieka i zrównoważonego rozwoju na poziomie globalnym lub lokalnym, wraz z Master of International Community Development.

Ten wyjątkowy, popularny program oferuje spersonalizowaną edukację. Obejmuje praktyczną naukę na miejscu i głębokie zaangażowanie ze społecznościami i ekspertami w tej dziedzinie. Idealne połączenie nauki i praktycznego doświadczenia sprawi, że będziesz gotowy do kariery.

Kluczowe obszary badań obejmują:

krytyczna świadomość i etyka rozwojuprojektowanie i zarządzanie projektem społecznościowymbadania i ocena uczestniczącaglobalizacja i ruchy społeczneprzywództwo w rozwoju społecznościwpływ Trumpa i Brexitu na zarządzanie organizacjami międzynarodowymirozwiązywanie konfliktów i budowanie pokoju.... [-]
Australia Saint Albans
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Victoria University

Master of Applied Information Technology (NMIT) to elastyczny, akredytowany kurs, zapewniający zaawansowane szkolenie dla studentów z wykształceniem IT. ... [+]

Przegląd

Master of Applied Information Technology (NMIT) to elastyczny, akredytowany kurs, zapewniający zaawansowane szkolenie dla studentów z wykształceniem IT.

Wykorzystasz swoje umiejętności komputerowe, przygotowując się do ról IT. Praktyczne zajęcia praktyczne pozwalają rozwijać i doskonalić umiejętności kształtowane z teorii. Ten kurs zapewnia elastyczność dzięki bezpośredniemu uczeniu się i on-line.

Koncentrujemy się na rozwiązywaniu problemów w świecie rzeczywistym w:

przetwarzanie w chmurze (z praktycznymi usługami Amazon Web Services)bezpieczeństwo cybernetycznezaawansowane programowanieInżynieria oprogramowaniasieci bezprzewodowe i mobilneaplikacje mobilneAnalityka danychzarządzanie projektem.... [-]
Australia Saint Albans Werribee
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Victoria University

Przestudiuj uznany na całym świecie stopień księgowości w Master of Business (Accounting). ... [+]

Przegląd

Przestudiuj uznany na całym świecie stopień księgowości w Master of Business (Accounting).

Zdobądź mocne podstawy i wiedzę koncepcyjną na temat najnowszych osiągnięć w zakresie zrównoważonego rozwoju i globalnych trendów w księgowości. Rozwiniesz specjalistyczną wiedzę z zakresu rachunkowości, ekonomii i finansów oraz poznasz umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu na stanowisku starszego księgowego w różnych branżach.

Po ukończeniu tego kursu będziesz kwalifikował się do ubiegania się o akredytację z CPA Australia i / lub Charted Accountants - Australia i Nowa Zelandia (CA ANZ).... [-]

Australia Melbourne Werribee
Listopad 2019
Język angielski
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Victoria University

W tym kursie Master of Business Enterprise Resource Planning Systems dowiesz się, jak zastosować trendy biznesowe i technologiczne w rzeczywistych problemach, ucząc się o ... [+]

Przegląd

W tym kursie Master of Business Enterprise Resource Planning Systems dowiesz się, jak zastosować trendy biznesowe i technologiczne w rzeczywistych problemach, ucząc się od nauczycieli, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie.

W tym światowej klasy kursie rozwijasz umiejętności komputerowe i biznesowe, aby wdrażać i utrzymywać systemy planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP). Co ważne, ten kurs pozwoli ci zrozumieć wpływ, jaki te systemy mają na biznes.

Dowiesz się o najnowszych modułach SAP, dzięki czemu możesz pracować w terenie w roli ERP / SAP.

Zdobądź pogłębioną wiedzę na temat aplikacji systemów i produktów (SAP) dzięki praktycznym doświadczeniom i całodobowemu dostępowi online. Nauczysz się ważnych umiejętności, w tym:... [-]

Australia Melbourne Werribee
Listopad 2019
Język angielski
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Victoria University

Zostań liderem branży systemów planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) i SAP z Master of Business Analytics (Professional) VU. ... [+]

Przegląd

Zostań liderem branży systemów planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) i SAP z Master of Business Analytics (Professional) VU.

Programy Master Business VU są światowej klasy i wysoko cenione w branży. Mamy silne powiązania branżowe, oferując rzeczywiste doświadczenie i możliwości nawiązywania kontaktów.

Podczas studiów będziesz rozwijać praktyczną, aktualną wiedzę na temat oprogramowania SAP. Oferujemy praktyczne doświadczenie i dostęp online do kompleksowego pakietu aplikacji i technologii SAP Business Intelligence / Business Analytics (BI / BA).

Zwiększ swoje szanse zawodowe w dziedzinach związanych z SAP z dyplomem absolwenta. Nasz kurs obejmuje umiejętności zarządzania i organizacyjne niezbędne do prowadzenia programów analitycznych.... [-]

Australia Melbourne
Listopad 2019
Język angielski
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Victoria University

Rozwijaj wiedzę na temat teorii i praktyki doradztwa w Master of Counselling na VU. ... [+]

Przegląd

Rozwijaj wiedzę na temat teorii i praktyki doradztwa w Master of Counselling na VU.

Zdobędziesz doświadczenie w poradnictwie dla dorosłych, dzieci i młodzieży, koncentrując się na:

poradnictwo i teoria psychologicznainterwencje doradcze i terapie psychologiczne (dla dorosłych, dzieci, młodzieży i rodzin)praktyczne umiejętności poprzez uczenie się i umiejscawianie w branży.

Akredytowany przez Australijskie Stowarzyszenie Doradców (ACA), Master of Counselling obejmuje:

wgląd w szereg zagadnień, w tym depresję, lęk, smutek, utratę i nałogizrozumienie etyki doradztwaukończenie mniejszej pracy opartej na praktyce.

Uwaga: nie jest to kurs psychologiczny akredytowany przez Australian Psychological Society.... [-]

Australia Melbourne Footscray
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku