Victorian College of the Arts

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Victorian College of the Arts Victorian College of the Arts łączy szeroką gamę kreatywnych dziedzin, w tym sztuki, tańca, teatru, filmu i telewizji, Muzyki Współczesnej, Teatr Muzyczny, Produkcja, Wspólnoty Rozwoju Kultury i Pozyskanie Arts Management. Oferujemy szeroki wachlarz studiów licencjackich i magisterskich możliwości studiowania, a także krótkie programy oczywiście w następujących szkołach i ośrodkach:

School of Art School of Performing Arts (taniec, teatr, Produkcja) Szkoły Filmowej i Telewizyjnej Szkoła Muzyki Współczesnej (w tym Teatru Muzycznego) W Centrum Idei W Centrum Partnerstwa Kulturalnych

Szkoła Filmu i Telewizji W najstarszych i najbardziej szanowanych uniwersyteckich filmowej szkoły Australii, Filmu i Telewizji w VCA przyciąga i wyzwania zróżnicowaną kohorty studentów. Dołączając do nas, będzie wciśnięty do zbadania swój potencjał twórczy, podczas tworzenia relacji, które okażą się bezcenne w całej swojej karierze. Nasz etos praktyki oparte stawia kreatywności i opowiadanie w sercu wszystkiego, co robimy. Mamy równowagi krytycznej trening z intensywnych małych klas i praktyki opartej studio - który zapewnia wyjątkowe rezultaty. Nasi absolwenci zdobyli kilkadziesiąt międzynarodowych nagród w Cannes, Sundance, Toronto, Berlinie, Nowym Jorku Tribecca i festiwalach. Nasza szeroka gama programów jest prowadzone przez niektóre z czołowych australijskich filmowców i guru branży i obejmują:

⋅ dla nagrody i 12-letnie programy miesiąc (otwarte dla wszystkich chętnych) ⋅ Trzy lata Bachelor of Fine Art (Filmu i Telewizji) ⋅ Trzy lata Bachelor of Fine Art (Animacja) ⋅ Trzy lata Bachelor of Fine Art (Screenwriting) ⋅ programy Specjalista Masters ⋅ Badania wyższe stopnie na poziomie doktora

W każdym czasie i na każdym etapie, my pomożemy Ci się filmem myślenie. Będziesz miał okazję pracować najlepszy sprzęt wysokiej rozdzielczości w biznesie. Co ważniejsze, na studia filmowe i telewizyjne w VCA stawia się w gwiezdnej firmy - likeminded, kreatywnych i pełnych pasji ludzi, których filmowej kariery mogą podzielić się własną trajektorię.

Lokalizacje

Melbourne

Address
Victorian College of the Arts
The University of Melbourne
234 St Kilda Rd
Southbank

VIC 3006 Melbourne, Wiktoria, Australia