University of Wollongong

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O uniwersytecie

W ciągu zaledwie 40 lat University of Wollongong stał się punktem odniesienia dla nowej generacji uniwersytetów w Australii; dynamiczny, zwinny, innowacyjny i wyróżniający się w krajowych i międzynarodowych rankingach jakości nauczania i badań.

Uniwersytet rozpoczął działalność jako instytut ówczesnej Politechniki Nowej Południowej Walii w Sydney, w jednym miejscu w Wollongong. Od uzyskania niepodległości w 1975 r. UOW przekształcił się w międzynarodowy uniwersytet wielomiejscowy, obejmując dwa kampusy w Sydney i pięć kampusów regionalnych, a także lokalizacje w Hongkongu i Dubaju.

Z ponad 36 000 studentów, ponad 2400 pracownikami i wpływem gospodarczym około 2 miliardów dolarów rocznie, UOW jest wpływową częścią społeczności i katalizatorem przemiany Wollongong w miasto uniwersyteckie.

Nasi studenci i pracownicy pochodzą z różnych środowisk i co roku witamy wielu studentów na naszych kampusach. Dzielą kulturę, która szanuje otwartość, otwartość, kolegialność i różnorodność.

Naszym celem jest dostosowanie naszej społeczności akademickiej i absolwentów do priorytetów krajowych i skupiamy się na tworzeniu wybitnych badań, które zajmują się złożonymi wyzwaniami społecznymi, środowiskowymi i gospodarczymi, przed którymi stoimy obecnie iw przyszłości.

Przewidując charakter wschodzących gałęzi przemysłu i miejsc pracy w przyszłości, staramy się rozwijać absolwentów, którzy są etyczni, mobilni, umieją czytać i są gotowi na wielokulturowe miejsca pracy. Zachęcamy do kreatywnego i krytycznego myślenia oraz zachęcamy naszych studentów i pracowników do przekraczania granic tradycyjnych dyscyplin i tworzenia prawdziwie interdyscyplinarnych partnerstw.

Skoncentrowaliśmy nasze wysiłki, aby zapewnić, że program nauczania UOW jest intelektualnie trudny, modeluje krytyczne badania i rzeczywistą praktykę oraz jest dostarczany w bogatych w technologię i wciągające środowiska.115192_pexels-photo-864994.jpeg

Nasz cel

University of Wollongong jest uniwersytetem intensywnie prowadzącym badania, cieszącym się znakomitą reputacją ze względu na swoje środowisko edukacyjne w szerokim zakresie dyscyplin.

Nasze zaangażowanie w naszych studentów jest oczywiste u naszych absolwentów, którzy są uznani za ich możliwości, jakość i sukces w globalnym miejscu pracy.

UOW to międzynarodowa sieć kampusów i regionalnych centrów edukacyjnych. Wraz z naszymi partnerami tworzymy silną i połączoną obecność w naszych społecznościach.

Jesteśmy młodym i tętniącym życiem uniwersytetem z niesłabnącymi ambicjami. Cenimy naszą zdolność badawczą do pracy nad złożonymi problemami interdyscyplinarnymi. Nasz duch poszukiwań napędza nasze środowiska badawcze i edukacyjne.

Pozostając wierni tym wartościom i naszym celem, aby przyczynić się do poprawy społeczeństwa, zdobyliśmy nasze miejsce wśród 250 najlepszych uniwersytetów na świecie.

Uniwersytety nigdy nie były ważniejsze dla naszej przyszłości. W świecie stojącym przed bardzo dużymi i złożonymi wyzwaniami społecznymi, środowiskowymi i gospodarczymi nasze uniwersytety odegrają kluczową rolę w utrzymaniu konkurencyjności Australii pod względem gospodarczym i spójności społecznej. Sektor szkolnictwa wyższego będzie liderem w kształtowaniu współczesnej polityki i nowoczesnego społeczeństwa.

Na University of Wollongong (UOW) będziemy nadal koncentrować się na oferowaniu spersonalizowanych doświadczeń i wyjątkowych środowisk edukacyjnych. Rozwiniemy bardzo poszukiwanych absolwentów, którzy doświadczyli uniwersytetu intensywnie prowadzącego badania, a także wymagającego intelektualnie programu nauczania.

Dążymy do generowania doskonałych badań i wyników światowej klasy. Nasz cel, jakim jest zdobycie miejsca w pierwszym 1% światowych uniwersytetów, daje szansę na odnowienie i odświeżenie.

Najbliższy okres daje duże możliwości:

  • Kontynuacja dążenia do stworzenia doskonałego środowiska badawczego, silnej szkoły podyplomowej i wyraźnych zachęt do ukierunkowania badań i produktywności;
  • Zakończenie transformacji naszego programu nauczania związanego z popytem studentów, wynikami absolwentów i wykorzystaniem nowych technologii;
  • Zainwestuj w naszych ludzi, aby współpracowali wewnętrznie i zewnętrznie, aby osiągnąć wspaniałe rzeczy;
  • Wzmocnij nasze kampusy i dostosuj nasze obiekty do zmian w centrach ludności, systemie opartym na popycie i pojawiających się priorytetach badawczych; Wykorzystaj naszą reputację globalnego uniwersytetu obejmującego wiele kampusów, rozwijając nasz międzynarodowy program i portfolio off-shore;
  • Współpracuj z naszymi partnerami, aby zwiększyć poziom innowacyjności i wpływu oraz przyczynić się do tworzenia nowych przedsiębiorstw;
  • Współpracuj z naszymi absolwentami, aby zbudować sieć na całe życie;
  • Utrzymanie sprawnej i produktywnej uczelni wyższej skupionej na zdolnościach adaptacyjnych i stabilności finansowej;
  • Postaraj się uczynić z UOW docelowy uniwersytet i Wollongong miasto uniwersyteckie.

Lokalizacje

Wollongong

Address
Northfields Ave
2522 Wollongong, Nowa Południowa Walia, Australia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium