University of Wollongong Faculty of Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nasz cel

University of Wollongong jest uniwersytetem intensywnie prowadzącym badania, cieszącym się znakomitą reputacją ze względu na środowiska edukacyjne w szerokim zakresie dyscyplin.

Nasze zaangażowanie w naszych studentów jest oczywiste u naszych absolwentów, którzy są uznani za ich możliwości, jakość i sukces w globalnym miejscu pracy.

118913_0E6A5290JPG.jpg

UOW to międzynarodowa sieć kampusów i regionalnych centrów edukacyjnych. Wraz z naszymi partnerami tworzymy silną i połączoną obecność w naszych społecznościach.

Jesteśmy młodym i tętniącym życiem uniwersytetem z niesłabnącymi ambicjami. Cenimy naszą zdolność badawczą do pracy nad złożonymi problemami interdyscyplinarnymi. Nasz duch dociekań napędza nasze środowiska badawcze i edukacyjne oraz nasz cel, jakim jest zdobycie miejsca w pierwszym 1% światowych uniwersytetów.

Historia UOW

W powojennej epoce rozwoju i innowacji, ówczesny Uniwersytet Techniczny w Nowej Południowej Walii ustanowił oddział w Wollongong, aby szkolić inżynierów i metalurgów lokalnego przemysłu stalowego. Instytucja ta rozwijała się i ewoluowała, aw 1975 r. Uchwalono ustawodawstwo w parlamencie Nowej Południowej Walii, ustanawiając Uniwersytet Wollongong jako niezależną instytucję.

UOW jest dumny z bogatej historii, która rozwinęła się odkąd te pierwsze zajęcia odbyły się w 1951 roku. Uniwersytet z pewnością przeszedł długą drogę: nadal szkolimy inżynierów i metalurystów, ale teraz szkolimy także artystów, przedsiębiorców, nauczycieli i innowatorów.

118910_0E6A5287JPG.jpg

Badania

W UOW poświęcamy się badaniom, które mają znaczenie. Kładziemy nacisk na partnerstwo i współpracę, aby zapewnić rzeczywisty wpływ. Wykażemy nasze zaangażowanie w innowacyjność, nadając wspaniałym pomysłom prawdziwy Pathway inkubatora przedsiębiorczości. Zapraszamy do dzielenia się naszymi badaniami i partnerem z naszą społecznością. Wspieramy się nawzajem, aby poprawić reputację UOW w zakresie doskonałości badawczej i innowacji.

Nasze miejsce, cel i wartości

Uniwersytety nigdy nie były ważniejsze dla naszej przyszłości. W świecie, który boryka się z bardzo dużymi i złożonymi wyzwaniami społecznymi, środowiskowymi i ekonomicznymi, nasze uniwersytety odegrają kluczową rolę w utrzymaniu konkurencyjności Australii i spójności społecznej. Sektor szkolnictwa wyższego stanie na czele kształtowania współczesnej polityki i nowoczesnego społeczeństwa.

Na University of Wollongong (UOW) będziemy nadal koncentrować się na oferowaniu spersonalizowanych doświadczeń i wyróżniających się środowisk edukacyjnych. Będziemy rozwijać bardzo poszukiwanych absolwentów, którzy doświadczyli intensywnie pracochłonnych studiów uniwersyteckich i ambitnego nauczania intelektualnego.

Dążymy do generowania doskonałych badań i wyników światowej klasy. Nasz cel, jakim jest zdobycie miejsca w pierwszym 1% światowych uniwersytetów, daje szansę na odnowienie i odświeżenie.

118908_IMG_7990JPG.jpg

Najbliższy okres daje duże możliwości:

  • Kontynuacja dążenia do stworzenia doskonałego środowiska badawczego, silnej szkoły podyplomowej i wyraźnych zachęt do ukierunkowania badań i produktywności;
  • Zakończenie transformacji naszego programu nauczania związanego z popytem studentów, wynikami absolwentów i wykorzystaniem nowych technologii;
  • Zainwestuj w naszych ludzi, aby współpracowali wewnętrznie i zewnętrznie, aby osiągnąć wspaniałe rzeczy;
  • Wzmocnij nasze kampusy i dostosuj nasze obiekty do zmian w centrach populacji, systemie opartym na popycie i nowych priorytetach badawczych;
  • Wykorzystaj naszą reputację jako globalnej, wielocentraliowskiej uczelni poprzez rozwój naszego międzynarodowego programu i portfolio;
  • Współpracuj z naszymi partnerami, aby zwiększyć poziom innowacyjności i wpływu oraz przyczynić się do tworzenia nowych przedsiębiorstw;
  • Współpracuj z naszymi absolwentami, aby zbudować sieć na całe życie;
  • Utrzymanie sprawnej i produktywnej uczelni wyższej skupionej na zdolnościach adaptacyjnych i stabilności finansowej;
  • Postaraj się uczynić z UOW docelowy uniwersytet i Wollongong miasto uniwersyteckie.

Profesor Paul Wellings CBE, wicekanclerz.

Lokalizacje

North Wollongong

Address
Northfields Avenue
2522 North Wollongong, Nowa Południowa Walia, Australia

Sydnej

Address
Sydnej, Nowa Południowa Walia, Australia