University of Canberra

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

To wszystko o tobie

Uniwersytet w Canberra to tętniący życiem uniwersytet rządowy, w którym najważniejsza jest twoja przyszłość. Jesteśmy uznawani na arenie międzynarodowej, zajmując pierwsze miejsce w 100 największych uczelniach na świecie i mamy duże plany na przyszłość.

Nie skupiamy się tylko na teorii rzeczy, lubimy nauczyć naszych uczniów tak, jak będą działać. To, co nazywamy uczeniem się pracy zintegrowanej, jest dużym powodem, dla którego nasi studenci są wysoko wyczekiwani i pośród najwyżej płaconych i najbardziej zatrudnianych w Australii.

Nasze kursy

Z ponad 300 licencjackich, podyplomowych i badawczych stopni obejmujących 28 obszernych dziedzin nauki, na pewno będzie ścieżką kariery, która pasuje do Ciebie w UC. Nasze obszary badawcze obejmują:

 • Rachunkowość i zarządzanie
 • Zbudowane środowisko i design
 • Komunikacja i media
 • Kreatywna i kulturalna praktyka
 • Edukacja
 • Rząd i polityka
 • Zdrowie i sport
 • Prawo i sprawiedliwość
 • Inżynieria, informatyka i dane
 • Nauka

Trochę o nas

Założony na uniwersytecie w 1990 r. Uniwersytet w Canberra zyskał reputację w zakresie produkcji niektórych spośród najbardziej zatrudnionych absolwentów w kraju. Nasi studenci są w dużym popycie z pracodawcami w całej Australii i na całym świecie.

Mamy do zaoferowania ponad 17.500 studentów, 2.500 pracowników i 78.000 absolwentów w ponad 105 krajach.

Tylko 10 minut od Canberra CBD i zaledwie pięć minut od centrum miasta Belconnen, kampus Bruce jest ustawiony na 120 hektarów malowniczego rodzimej bush ziemi.

Nasz kampus życia kręci się wokół naszych kawiarniach, restauracjach, barach, salonach i trawniki. Istnieje wiele klubów i stowarzyszeń sportowych i społecznych oraz zespołów sportowych, a także regularnych imprez towarzyskich. Jesteśmy również domem ACT Brumbies, Stolicą WNBL Canberra i licznymi profesjonalistami i elity.

Uniwersytet niedawno podpisał kontrakty na inwestycje w kampusie o wartości ponad 2 miliardów dolarów, w tym centrum technologii i okręg zdrowia, z własnym publicznym szpitalem. Więc przyjdź i studiuj w prawdziwie innowacyjnym uniwersytecie, który ma własną historię.

Nie może przyjść do Canberry? Zapoznaj się z kursami oferowanymi przez naszych partnerów w Melbourne, Sydney i Queensland.

Dlaczego UC?

 1. Uniwersytet znajduje się w Canberra, stolicy Australii i siedzibie austriackiego rządu i parlamentu.
 2. Uniwersytet w Canberra został uznany za jeden z najbardziej prestiżowych 100 największych uniwersytetów na świecie w prestiżowym Rankingu Młodych Uniwersytetów 2017 Times Higher Education (THE) Young University.
 3. Uniwersytet w Canberra jest zaliczany do prestiżowych "100 największych uczelni w wieku poniżej 50 lat" w rankingu Młodych Uniwersytetów w 2016-17.
 4. Nasze stopnie koncentrują się na rozwijaniu umiejętności w świecie rzeczywistym, ze szczególnym uwzględnieniem "uczenia się zintegrowanego z pracą" w programie nauczania.
 5. Elastyczne ścieżki są dostępne dla uniwersytetu przez uniwersytet Canberra College.
 6. Ustrój absolwentów UC wynosi 90 procent (powyżej średniej uniwersyteckiej wynosi 89%).
 7. Wynagrodzenie absolwentów wyższych uczelni we wszystkich dziedzinach nauki wynosi średnio 58 000 dolarów rocznie (powyżej średniej uniwersyteckiej wynosi 56 000 dolarów).
 8. UC ma to wszystko - czesne są umiarkowane, niewielkie rozmiary zajęć, standardy akademickie są wysokie, a nasze stopnie są respektowane na całym świecie.
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Zobacz programy magisterskie » Widzieć Licencjat » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister Inżynier

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry January 2019 Australia Canberra

Jesteś absolwentem inżynierii chcąc zyskać zaawansowane kwalifikacje? Stopień nasz mistrz pozwoli Ci się specjalizować w dziedzinach inżynierii sieciowej lub oprogramowania i dostarczyć poświadczenia akredytacji jako zawodowy inżyniera z inżynierami Australii. Z silnym naciskiem na świecie rzeczywistym rozwiązywania problemów, swoje badania będą obejmować zobowiązanie dużego projektu pozwala na wdrożenie systemów informatycznych o wysokiej jakości, co w połączeniu ze swoimi 12 tygodniach doświadczenia zawodowego, dostarczy Ci zdolność do zaspokojenia zawiłe wymagania przemysłu informacyjnych i telekomunikacyjnych. [+]

Akredytacja z Inżynierii Australii na profesjonalnym poziomie Inżyniera jest realizowany.

Wystrzelił w górę o sieci lub inżynierii oprogramowania?

Jesteś absolwentem inżynierii chcąc zyskać zaawansowane kwalifikacje? Stopień nasz mistrz pozwoli Ci się specjalizować w dziedzinach inżynierii sieciowej lub oprogramowania i dostarczyć poświadczenia akredytacji jako zawodowy inżyniera z inżynierami Australii. Z silnym naciskiem na świecie rzeczywistym rozwiązywania problemów, swoje badania będą obejmować zobowiązanie dużego projektu pozwala na wdrożenie systemów informatycznych o wysokiej jakości, co w połączeniu ze swoimi 12 tygodniach doświadczenia zawodowego, dostarczy Ci zdolność do zaspokojenia zawiłe wymagania przemysłu informacyjnych i telekomunikacyjnych.... [-]


Magister Profesjonalnej Rachunkowości

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry January 2019 Australia Canberra

Rozważmy sobie fasola liczenia nadzwyczajny ale potrzebują dur księgowego? Wtedy ten kurs pomoże Ci wynegocjować, że środki pieniężne drabinie kariery przez co daje solidne podstawy wiedzy teoretycznej, co pozwala na wykonywanie transakcji finansowych na wysokim poziomie i zwinnie poruszać się po coraz bardziej złożonym środowisku globalnego biznesu. [+]

Ponosić odpowiedzialność za własną przyszłość

Rozważmy sobie fasola liczenia nadzwyczajny ale potrzebują dur księgowego? Wtedy ten kurs pomoże Ci wynegocjować, że środki pieniężne drabinie kariery przez co daje solidne podstawy wiedzy teoretycznej, co pozwala na wykonywanie transakcji finansowych na wysokim poziomie i zwinnie poruszać się po coraz bardziej złożonym środowisku globalnego biznesu.

Wybierz z obieralnych w tym planowania finansowego, systemów informatycznych, zarządzania sektora publicznego i prywatnego lub administracji biznesu i swojej przyszłej kariery będzie, po prostu, bardzo proste do rozszyfrowania.

Studia Master of Accounting Zawodowej w UC i będzie: rozwijać zaawansowane i zintegrowane zrozumienie rachunkowości i pokrewnych dyscyplin wymagane do wykonywania zawodu księgowego móc wykonywać transakcje księgowe i finansowe na wysokim poziomie i nawigować w coraz bardziej złożonym środowisku biznesowym, prawnym, gospodarczym i globalnym umieć analizować, syntetyzować i interpretowania złożonych informacji, problemy, koncepcje i teorie finansowe być w stanie dokonać etyczne, społecznie odpowiedzialnych i zrównoważonych decyzji biznesowych jednocześnie wykazując wysoki poziom osobistej autonomii i odpowiedzialności. Możliwości zawodowe ... [-]

Magister Sportu Wysokiej Wydajności

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin 3 semestry January 2019 Australia Canberra

Za każdym rekordowa sportowca jest przemysł wysokiej wydajności napędzany przez uczonych specjalistów, którzy są motywowane sportowych doskonałości. Jeśli już zakończone swoje kwalifikacje undergrad w sporcie i Exercise Science, to jest uruchomiony skok trzeba podjąć, aby ponownie ożywić swoją karierę. Kurs jest dopasowany wokół obszarów specjalizacji, w tym zarządzanie i przywództwo i Nauki oraz Analytics (który można również studiował online) oraz w połączeniu ze wsparciem kluczowymi partnerami branżowymi, daje przewagę konkurencyjną trzeba rozbić go w sektorze sportowym. [+]

Pomaga zachować to, co najlepsze na szczycie swojej gry

Za każdym rekordowa sportowca jest przemysł wysokiej wydajności napędzany przez uczonych specjalistów, którzy są motywowane sportowych doskonałości. Jeśli już zakończone swoje kwalifikacje undergrad w sporcie i Exercise Science, to jest uruchomiony skok trzeba podjąć, aby ponownie ożywić swoją karierę. Kurs jest dopasowany wokół obszarów specjalizacji, w tym zarządzanie i przywództwo i Nauki oraz Analytics (który można również studiował online) oraz w połączeniu ze wsparciem kluczowymi partnerami branżowymi, daje przewagę konkurencyjną trzeba rozbić go w sektorze sportowym.

Studia Master of High Performance Sport w UC i będzie: wspierać najlepszą wydajność w elitarnym sporcie wzmocnić swoją reputację jako profesjonalnego menadżera trenera i / lub sportowych Sieć szeroko w przemyśle spółdzielczym zbudować kompleksową wiedzę z zakresu teorii i praktyki zarządzania sport zapewnienie osobom i zespoły osiągnąć swój najwyższy potencjał. Możliwości zawodowe ... [-]

Magister Zarządzania Przedsiębiorstwem

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry January 2019 Australia Canberra

Uważa się następny Steve Jobs czy Lorna Jane? Kurs ten zapewnia menedżerów wysokiego szczebla oraz potencjalnych przedsiębiorców o silnej bazy wiedzy biznesowej oraz szereg umiejętności zróżnicowane i ekspert komunikacji, która pozwoli Ci się rozwijać w świecie biznesu - czy to na arenach krajowych, międzynarodowych lub prawnych , [+]

Dokonaj zarządzania firmy

Uważa się następny Steve Jobs czy Lorna Jane? Kurs ten zapewnia menedżerów wysokiego szczebla oraz potencjalnych przedsiębiorców o silnej bazy wiedzy biznesowej oraz szereg umiejętności zróżnicowane i ekspert komunikacji, która pozwoli Ci się rozwijać w świecie biznesu - czy to na arenach krajowych, międzynarodowych lub prawnych , Dowiesz się, jak dostosować swoje umiejętności badania, analizy złożonych problemów i wybrać odpowiednie strategie przy opracowywaniu rozwiązań. Można również dostroić twoje kwalifikacje z zakresu fakultatywnych przedmiotów w zakresie administracji publicznej, marketing, zarządzanie zasobami ludzkimi, International Business, Systemów Informacyjnych i miejskich i Planowania Regionalnego, lub można wybrać, aby zakończyć bardziej ogólnym kwalifikacje wybierając sześć przedmiotów z różnych dziedzin.... [-]


Mistrzem Komunikacji (marketing)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry January 2019 Australia Canberra

Czy jesteś starszy menedżer komunikacji stara się rozwijać swoje umiejętności komunikacyjne? Nasze Master of Communication specjalizuje się w badaniu współczesne teorie komunikacji, planowanie strategiczne, social media i jak skutecznie zastosować je do dużego projektu badawczego. Czy skupić swoją Masters w komunikacji strategicznej i komunikacji marketingowej, będzie przygotowany do efektywnej pracy jako stratedzy w branży, publicznych i non-profit sektorach. [+]

Wniosek będzie składany do Instytutu Public Relations Australii oraz branży reklamowej o akredytację.

Podjąć następny krok, aby doskonalić swoje umiejętności komunikacyjne

Czy jesteś starszy menedżer komunikacji stara się rozwijać swoje umiejętności komunikacyjne? Nasze Master of Communication specjalizuje się w badaniu współczesne teorie komunikacji, planowanie strategiczne, social media i jak skutecznie zastosować je do dużego projektu badawczego. Czy skupić swoją Masters w komunikacji strategicznej i komunikacji marketingowej, będzie przygotowany do efektywnej pracy jako stratedzy w branży, publicznych i non-profit sektorach.

Studia Master of Communication w UC i będzie: wykazać dogłębne zrozumienie ludzkich procesów komunikacyjnych i środowisk stać pewnie w użyciu szeregu metod badań społecznych istotnych dla komunikacji strategicznej i marketingowej rada wyższego szczebla w zakresie komunikacji strategicznej i kierowania zespołami w organizacjach wykazać, krytycznego myślenia i wizję potrzebne do rozwiązania długoterminowych problemów komunikacyjnych strategiczny zastosować rozumienie teorii komunikacji w kierunku dużego projektu badawczego Specjalizujemy się w jednym z następujących kluczowych obszarach komunikacji: Strategic Communication specjalizuje się we współczesnej komunikacji i teorii społecznej, jak i krytyczne problemy rozwijać. Komunikacja marketingowa specjalizuje się w badaniu, jak reklama, public relations, promocja i marketing bezpośredni łączą się opracować skuteczne strategie komunikacji marketingowej. Możliwości zawodowe ... [-]

Kontakt
Adres lokalizacji
Locked Bag 1,
University of Canberra

Canberra, Australijskie Terytorium Stołeczne, 2601 AU