University of Technology Sydney

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

W UTS myślimy inaczej: bierzemy globalne podejście do edukacji, która ma rdzeń innowacji. Co więcej, jesteśmy uniwersytetem dla prawdziwego świata. Wszystkie nasze kursy są ściśle powiązane z potrzebami przemysłu, więc to, czego się nauczysz, przygotuje Cię do przyszłej kariery.

UTS student" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/12/129053_KN2_1473.jpg" alt="A student wearing UTS clothing sits and laughs with a friend." />


Różnica UTS

  • Jesteśmy młodym uniwersytetem w Australii nr 1 i zajmujemy 11 miejsce na świecie (QS Top 50 Under 50 2020 i 13 miejsce w rankingu Times Higher Education (THE) Young University 2019). Jesteśmy również w rankingu w 150 najlepszych uniwersytetach na świecie według QS (2021).
  • Stworzyliśmy kampus światowej klasy o żywych, połączonych ze sobą przestrzeniach studenckich. Skorzystaj z naszych wielokrotnie nagradzanych budynków, najnowocześniejszych urządzeń i zrównoważonego projektowania.
  • Jesteśmy miejskim uniwersytetem w Sydney - mieszkamy w sercu jednego z największych miast świata, w otoczeniu kreatywnych i cyfrowych punktów przemysłu w Sydney.
  • Mamy połączenia, które się liczą. Ponad 150 partnerów branżowych kształtuje nasze treści szkoleniowe i zapewnia staże, stypendia i zasoby.
  • Nasi uczniowie są na pierwszym miejscu - kiedy uczysz się u nas, będziemy wspierać cię po drodze. Usługi studenckie obejmują opiekę zdrowotną i doradczą, pomoc akademicką i językową, wsparcie mieszkaniowe i zawodowe oraz szereg klubów i stowarzyszeń.

Badania, które się liczą
W UTS nasze badania odpowiadają na duże pytania. Cieszymy się coraz większą renomą w zakresie ukierunkowanych na przyszłość badań nad nowymi dyscyplinami, koncentrując się na pięciu obszarach tematycznych: zdrowie, nauka danych, zrównoważony rozwój, przyszła praca oraz przemysł i przyszłość społeczna. Od kwestii zakłóceń technologicznych po przyszłość opieki zdrowotnej, duże zbiory danych i nowe sposoby pracy - zapewniamy prawdziwe rozwiązania wyzwań dnia dzisiejszego i jutra. Współpracujemy również - ściśle współpracujemy z przemysłem i partnerami akademickimi na całym świecie, aby wprowadzać znaczące zmiany w otaczającym nas świecie.

Sukces stypendialny

Przeznaczyliśmy 30 milionów dolarów na zapewnienie stypendiów i stypendiów dla studentów międzynarodowych osiągających wysokie wyniki do 2020 r. - w tym finansowanie uniwersyteckie lub wydziały przeznaczone dla międzynarodowych studentów takich jak Ty.

www.int-stypendia. UTS .edu.au

Lokalizacje

Sydnej

University of Technology, Sydney

Address
15 Broadway
Ultimo, Sydney

2007 Sydnej, Nowa Południowa Walia, Australia
Telefon
+61 3 9627 4816

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

MA
MSc
Magisterskie