University of Technology Sydney

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of Technology Sydney (UTS) to nowoczesny uniwersytet z perspektywy międzynarodowej. UTS jest w rankingu najlepszych na świecie 400 uniwersytetów w rankingu Akademickiego Uniwersytet Jiao Tong Uniwersytetów Świata 2014 oraz w pierwszej 250 w rankingu Times Higher Education Świat University w 2014 roku. UTS jest również umieszczony na 24. w "100 najbardziej międzynarodowych uniwersytetów na świecie" według Times Szkolnictwa Wyższego.

UTS oferuje innowacyjne i istotne dla branży edukacji w sercu miasta globalnego Sydney. Kampus Miasto jest w odległości krótkiego spaceru od głównego dworca kolejowego, głównego dworca autobusowego i kolejowego w Sydney. Z nowych state-of-the-art udogodnienia, UTS zapewnia żywe środowisko kampusu, gdzie uczniowie mogą współpracować, badania i odpocząć. Nowy Inżynieria i IT Building posiada zaawansowany arena danych i oprogramowania studio projektowe. Dr Chau Chak Skrzydło budynku, Australii tylko Frank Gehry zaprojektowany budynek będzie domem dla UTS Business School w 2015 roku, a otwarcie w 2015 roku Nauka i Graduate School of Health budynku znajdą się specjalistyczne zaawansowanych laboratoriów i "super-laboratorium".

Inne udogodnienia NCQ to: Jednym z najbardziej technologicznie stanie bibliotek na półkuli południowej; Hala sportowo uniwersalny, w pełni wyposażone centrum fitness; pomieszczenia studyjne z najnowszych urządzeń technologicznych w celu ułatwienia współpracy nauki; 24 godzinny dostęp do komputera Labs UTS, studenci umieścić swoją wiedzę w kontekście rzeczywistych przez dużych projektów, obszernej pracy grupowej i studia przypadków z życia wziętych. Partnerem ponad 150 przedsiębiorstw z UTS w celu zapewnienia środków, wiedzy i stażu możliwości.

UTS Model Learning to, globalnie istotne i badania ukierunkowane podejście zorientowane na praktyki stosowane w celu opracowania cenionych absolwentów do globalnej pracy. Poparte tym modelu, projektowanie nowych przestrzeni kampusu umożliwić studentom doświadczyć twórczego, współpracy nauki zintegrowanej i wspieranej przez zastosowanie nowoczesnych technologii.

UTS oferuje także kompleksowe usługi wsparcia dla międzynarodowych studentów, z których wiele jest bezpłatne. Należą do nich wsparcie angielskiego języka, wiary multi-sala modlitw, doradztwie zawodowym i usług zdrowotnych i mieszkaniowych.

Ponad 180 studiów podyplomowych są w ofercie, a także programów badawczych w biznesie; Komunikacja; Twórczej inteligencji i innowacji; Projektowanie Wnętrz, Architektura i budownictwo; Edukacja; Inżynieria; Zdrowie; Technologia informacyjna; Badania międzynarodowe; Prawo; Apteka i Nauki.

Badania w UTS

UTS koncentruje się na badaniach stosowanych, napędzane na uderzenia, zapewniając odpowiednie rozwiązania bieżących problemów krajowych i międzynarodowych.

Badania w UTS jest podzielona na sześć obszarów tematycznych: przyszłość usług i przemysłu; Systemy komunikacyjne i inteligentne; Kontrakty zdrowia; Zrównoważony rozwój i środowisko budowlane; Przemysły kreatywne i społeczeństwa obywatelskiego; Innowacji w biznesie.

Uczelnia współpracuje z wieloma partnerami branżowymi, aby zaoferować praktyczne rozwiązania badawcze, dostęp do szerokiego zakresu głównych obiektów, zasobów i umiejętności, wiedzy i potencjału innowacyjnego swoich utalentowanych naukowców. Badania UTS jest porównywana na światowym poziomie lub powyżej przez Doskonałości Badań dla Australii (ERA) 2012.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz programy magisterskie » Widzieć MLS » Widzieć Dyplomy - Lawstudies » Widzieć Kursy - HealthcareStudies » Widzieć Dyplomy - HealthcareStudies » Widzieć Certificates » Widzieć Magisterskie » Widzieć Dyplomy studiów magisterskich » Widzieć Świadectwa studiów magisterskich » Widzieć Doktor edukacji » Widzieć Certyfikaty » Widzieć Doktorat - Lawstudies » Widzieć Kursy - AcademicCourses » Widzieć Doktorat - PhDStudies » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Juris Magister Lekarz Z Administracji Biznesu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat January 2019 Australia Sydney

Juris Doctor Master of Business Administration jest absolwentem prawa i stopień biznesowy opiera się na ustalonych reputacji UTS: Prawo i UTS Business School w celu zapewnienia wysokiej klasy, absolwent poziomu edukacji w zakresie teorii i praktyki prawa i biznesu. Jest to specjalnie zaprojektowany dla absolwentów dyscyplin innych niż prawa. [+]

Kurs ten zapewnia studentom zintegrowanej ekspozycji na praktyki zawodowe w obu kontekstach prawnych i biznesowych.

Możliwości kariery obejmują, ale nie ograniczają się do adwokata w ramach prywatnej firmy, jednostki rządowej lub społeczności centrum prawa, spraw prawnych i doradcy politycznego w sektorze publicznym lub prywatnym lub specjalizacji prawnej związanej z poprzedniego stopnia studentów lub ulepszonych możliwości kariery w ramach istniejącej kula profesjonalny.

[-]

Juris świadectwo Lekarza Absolwent Profesjonalnej Praktyki Prawnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 - 5 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Nowością w roku 2017, UTS jest jedyną uczelnią w Sydney oferować zintegrowaną prawa i program PLT, które mogą zostać zrealizowane w równowartości trzech latach pełnego badania czasu, w tym niektóre badania letnim. Juris Doctor Graduate Certificate in zawodowej praktyki prawnej jest stopień absolwent prawa, który łączy zarówno akademickie i praktyczne elementy szkoleniowe prawnych do przyjęcia jako prawnik do Sądu Najwyższego Nowej Południowej Walii. Jest to specjalnie zaprojektowany dla absolwentów dyscyplin innych niż prawa. Kurs kwalifikuje się jako stopień australijskiego poziomu Ramy Kwalifikacji 9 magisterskiej. Elastyczny charakter oczywiście pozwala studentów do pracy podczas ich studiów i dostosowanie ich do własnych obciążeń zawodowych i osobistych zobowiązań. [+]

Kurs oferuje alternatywną drogę do wykonywania zawodu adwokata dla absolwentów, którzy pomyślnie ukończyli pierwszy stopień. W zglobalizowanym środowisku, kurs jest międzynarodowo uznane jako absolwent poziomu kwalifikacji prawnej. UTS: Prawo integruje elastyczne możliwości uczenia się, w tym dziennych i nocnych klas, blok intensywnych zajęć, nauki on-line i autentycznych ocen.

Możliwości kariery obejmują, ale nie ograniczają się do prawnika, w prywatnej firmie, korporacji, jednostki rządowej lub społeczności centrum prawa, spraw prawnych i doradcy politycznego w sektorze publicznym lub prywatnym lub specjalizacji prawnej związanej z poprzedniego stopnia studentów lub zwiększyć możliwości kariery w obrębie istniejący sfera zawodowa.... [-]


Magister Analityki (badania)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

UTS jest w czołówce analityki edukacji w Australii, która koncentruje się na praktyce, opartych analityki interdyscyplinarnych i decyzyjnych badań. Wielkie dane w dobie internetu jest bardzo złożony i rośnie w postępie geometrycznym, stwarzające większe wyzwania dla organizacji. W trakcie tego kursu, studenci mogą skupić się na rzeczywistych problemów biznesowych w ich organizacjach oraz opracowywania rozwiązań w ramach swoich badań. Kurs ten umożliwia absolwentom rozszerzyć i pogłębić swoją wiedzę w wyspecjalizowany obszar analityki podejmując badania pod nadzorem członka kadry akademickiej. Program podstawowy uzupełnia krótkich kursach, seminariach i projektach. Kursy te dyscypliny akademickiej podczas korzystania z najnowszych technologii. [+]

Kurs oferuje elastyczność w wyborze tematów badawczych tak, że badania są ściśle powiązane z Student 's profesjonalnych wymagań. Studenci mogą podejmować badania w analityce do rozwiązania problemów, które bezpośrednio wpływały ich organizacji: badania z celu. Zaawansowane techniki analityczne i rozwiązania są coraz częściej stosowane w przemyśle do kierowania wydajność, transformacji gospodarczej i zwiększenia konkurencyjności. Zapotrzebowanie na wykwalifikowanych analityki zawodowców z możliwością pracy w branżach tradycyjnych i wschodzących nadal rośnie. Z analityki wysokich kwalifikacji absolwenci są w stanie w znacznym stopniu przyczynić się do ich organizacji. Uczniowie korzystają również z możliwości pracy z wiodących światowych naukowców w tej dziedzinie. ... [-]


Magister Analizy Finansowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1.5 - 3 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Mistrz analizy finansowej zapewnia badania na poziomie zaawansowanym w zakresie współczesnych zagadnień rachunkowości i finansów. [+]

Przedmiotów podstawowych mają do zaoferowania zrównoważony zasięg z rachunkowości, finansów i inwestowania tematów.

Możliwości kariery obejmują stanowiska analityk finansowy i planowania finansowego w sektorze usług finansowych, przemysłu i rządu.

[-]

Magister Animacji I Wizualizacji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok January 2019 Australia Sydney

UTS mistrz animacji i wizualizacji został opracowany we współpracy z Animal Logic i jest oferowany przez UTS Animal Logic Academy. Kurs rozwija współpracy rozwiązywania problemów, umiejętności i kompetencji poprzez twórczą i technicznej pracy współpracy w niestandardowy zbudowany studio z rzeczywistych struktur pracy produkcji i projektów twórczych i technicznych, pod kierunkiem i mentoringu praktyków i kreatywnych liderów z branży, w tym Logika Animal. [+]

Kurs stanowi wyzwania i możliwości, które zachęcają do poszukiwania i umiejętności budowania w całym spektrum ról w produkcji cyfrowych, animacji, efektów wizualnych i powstających dziedzin wizualizacji. Wspólne praktyki robocze kierować rozwój silnych kompetencji w krytycznego myślenia, rozwiązywania problemów, myślenia i projektowania skutecznej komunikacji w środowisku produkcyjnym. Absolwenci są w stanie pracować wydajnie i skutecznie w profesjonalnym środowisku pracy.

Absolwenci zdobyć umiejętności, które mogą być stosowane w wielu różnych rolach, począwszy od animacji i rozwoju oprogramowania do wizualizacji danych, danych i całej nauki nowych technologii. Są one również zdolne do innowacji w tradycyjnych zawodach, jak również stymulować rozwój nowych sektorów przemysłu.... [-]


Magister Architektury

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Master of Architecture jest skupiony, zawodowy i jest niezbędny, aby stać się praktykującym architektem. Jest to drugi z dwóch stopni, podejmowane po pomyślnym ukończeniu Bachelor of Design w Architecture (C10004) lub równoważny. [+]

Ten kurs jest innowacyjne i elastyczne zawodowy. Przez nie-sekwencyjnej struktury, co pozwala studentom, aby wybrać z zakresu przedmiotów podstawowych i wybieranym, daje studentom wyboru w zakresie ich specjalizacji, które najlepiej służyć im w ich przyszłej kariery zawodowej. Projektowanie architektoniczne tematy zwiększenia krytyczne rozumienie architektury zarówno jako dyscypliny z istniejącego zasobu wiedzy i zestaw praktyk, które ciągle wyzwaniem i dodać do tego zasobu wiedzy. Badania są prowadzone jako wstępne do zaprojektowania procesu podejmowania decyzji, podczas projektowania i refleksji nad rozwojem projektu. Architektoniczne tematy praktyczne przygotowanie studentów do rozszerzonej praktyki w mediach i rynków, współczesnej praktyki biznesowej i światowych gospodarek oraz w trudnych społecznych, środowiskowych, politycznych i prawnych kontekstów.Studenci, którzy ukończą Master of Architecture i późniejsze doświadczenia praktyczne kwalifikują się zarejestrowanymi architektów. ... [-]


Magister Architektury Krajobrazu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Jako jedyny podyplomowego architektoniczne zawodowy dostępnych w Sydney, Mistrz Architektury Krajobrazu zapewnia studentom możliwość współpracy obok wybitnych praktyków z nagradzanych międzynarodowych studiach projektowych i czołowych ekspertów w dziedzinie urbanistyki. Uczniowie angażują się w różne projekty, które są oparte na wielkich pytań, które borykają się światowe współczesnych miast i krajobrazów: miejskiej zagęszczenie, zmiany klimatyczne, dostawy spada zasobów (ziemi, żywności i wody) i utraty różnorodności biologicznej poprzez rozdrobnienie ekologicznej oraz niszczenie siedlisk , Korzystanie z najistotniejszych i up-to-date metodologii i technologii, studenci uczestniczą w praktyce opartych na studia do rozwijania złożonych umiejętności rozwiązywania problemów w celu zaradzenia krytycznej roli krajobrazu w miastach przyszłości. [+]

Budując zaawansowanej wiedzy specjalistycznej, UTS absolwentów z zakresu rzecznictwa, biura politycznego i zawodowego, zarządzania projektami i umiejętności finansowych w celu rozwiązania współczesnych problemów w kontekście lokalnym i globalnym. Mistrz Architektury Krajobrazu oferuje możliwość dla studentów do aktywnego i krytycznego rozpatrzenia agencję krajobrazu w przyszłości miasta i stać się aktywnymi w dyskursie przyszłych miasta mogą stać się poprzez zintegrowane podejście projektowania zorientowanych. Absolwenci Mistrza Architektury Krajobrazu są dobrze przygotowani do rozwiązania współczesnych problemów w kontekście lokalnym i / lub globalnych w ramach poszerzonego zrozumienia najbardziej istotne i aktualne metodologii, narzędzi i technologii.... [-]


Magister Cyfrowej Zarządzania Informacją

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1.5 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Master of Arts w Digital Information Management jest częścią przegubowego program przeznaczony do produkcji specjalistów informacyjnych zdolnych do tworzenia informacji, które są w coraz większym stopniu w formatach cyfrowych i zarządzania. Bada również strategie i praktyki w świadczeniu usług dla obu wiedzy organizacji i wspólnot w 21 wieku. [+]

Program wyposaża absolwentów z głęboką, teoretycznie poinformował zrozumienia, jak wiedza i informacje są tworzone, reprezentowana, przekazywane i wykorzystywane przez jednostki i grupy, zarówno online, jak i w świecie fizycznym. Ponadto, uczniowie rozwijają technicznych i projektowych umiejętności zarządzania niezbędne do projektowania, budowania i zarządzania zasobami informacji online, takich jak strony internetowe i repozytoriów cyfrowych. Studenci uzyskać zrozumienie współczesnych zagadnień, trendów, innowacji i siły do ​​zmian w praktyce informacji; praktyki etycznej i zdolność do działania w sposób uczciwy, dyscypliny, samodzielności i współpracy w sytuacjach zawodowych.... [-]


Magister Deweloperskiej I Zarządzania Projektami

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Ten kurs jest przeznaczony dla obu nieruchomości i praktyków zarządzania projektami i absolwentów w dziedzinach pokrewnych, którzy chcą rozszerzyć swoje kwalifikacje i doświadczenie w działalności deweloperskiej i zarządzania projektami. Absolwenci mają zobowiązanie do profesjonalizmu w branży zarządzania nieruchomościami oraz projektami. [+]

Szkolenie przeznaczone jest dla specjalistów z branży nieruchomości i zarządzania projektami, którzy chcą podnosić swoje kwalifikacje lub doświadczenie lub dla tych, którzy chcą wejść do przemysłu własności lub zarządzania projektami. W pierwszym Yeat studenci rozwijać zrozumienie, jak do równowagi interesów publicznych i prywatnych w rozwoju miast, jak stosować zasady zarządzania projektami, a jak ocenić możliwości rozwoju.

Możliwości kariery obejmują stanowiska w rozwój nieruchomości w sektorach publicznym i prywatnym oraz zarządzanie projektami.

[-]

Magister Dobrej Praktyki Produkcyjnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Mistrz Dobrej Praktyki Wytwarzania zapewnia aktualne i dogłębnego dobrej praktyki wytwarzania (GMP) wiedzy w przemyśle farmaceutycznym, biotechnologii i wyrobów medycznych. Kurs stanowi krytyczną wiedzę dotyczącą przepisów dotyczących rejestracji, produkcji, magazynowania i dostaw licencjonowanych towarów terapeutycznych, GxP i zgodności systemów jakości i koncepcji zarządzania jakością, zarządzania ryzykiem, zapewnienia jakości i kontroli jakości w tej branży silnie regulowanym, wszystkie podstawowe składniki dla rozwoju kariery. [+]

Jest to jedyny w swoim rodzaju kurs w regionie Azji i Pacyfiku. Wyrównany w UTS: Apteka, oferuje studentom kształcenie na bazie i praktyki prowadzone badań, pracy z wiodących ekspertów w tej dziedzinie. Kurs zapewnia możliwości rozwoju zawodowego oraz ścieżek kariery dla studentów na wszystkich poziomach organizacji branżowych. Jest idealnym rozwiązaniem dla studentów, którzy chcą rozpocząć lub zwiększenia ich produkcji karierę w branży farmaceutycznej z branży uznawane kwalifikacji. Kurs przeznaczony jest przez wiodących ekspertów w tej dziedzinie.

Możliwości kariery obejmują laboratorium i pracowników produkcyjnych, menedżerów i praktyków w spółkach, w których wymagane są dobrej praktyki wytwarzania.... [-]


Magister Fizjoterapii (badania)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Ten kurs jest przeznaczony dla fizjoterapeutów, lub studentów, którzy ukończyli studia fizjoterapii zarówno na poziomie poziom lub absolwent wjazdu magistra licencjata na wpisaniu do rejestru w Australii, a którzy chcą rozpocząć karierę w dziedzinie badań i uzyskania przewagi konkurencyjnej w swojej karierze poprzez wypełnienie dodatkowym podyplomowe kwalifikacje. Studenci zdobywają umiejętności badawczych i wiedzy w obszarze ich zainteresowań badawczych i wykazania ich wybitne zdolności w nauce i zaangażowanie w fizjoterapii po zakończeniu stopnia. [+]

Kurs ten zapewnia studentom możliwość pracy z czołowych badaczy krajowych i międzynarodowych w obszarze ich zainteresowań, a także opracowania i uzupełnienia oryginalnego projektu badawczego, który przyczynia się do wiedzy. Studenci zdobywają umiejętności w zakresie badań i szkoleń, a także możliwość zdobycia szerokiej wiedzy i doświadczenia w dziedzinie badań naukowych. Studenci są wspierane przez silne i żywe kultury badań, zarówno w szkole i na uniwersytecie, i mieć dostęp do innych naukowców, różnorodnych warsztatach, bibliotekę i badawczych uczelni.

Kurs ten jest doskonałym przygotowaniem do studentów, którzy chcą kontynuować studia doktoranckie badań, karierę naukową lub fizjoterapii stanowiska wyższego szczebla. Możliwości kariery obejmują spotkania akademickie, rozszerzone funkcje doradcze praktyk, pozycje i role w branży.... [-]


Magister Inwestycje W Nieruchomości

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1.5 - 3 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Kurs przygotowuje studentów do zrozumienia mechanizmów inwestycyjnych, rynków kapitałowych, zarządzania finansami i sterowniki bazowe wartości majątkowych. Przedmioty specjalistyczne badania względy inwestycyjne związane handlowych, biurowych, handlowych i innych aktywów. Nieruchomości, fundusze inwestycyjne i zarządzanie funduszami w omawianym w osobnych tematów. Kurs projektowania i rozwoju nauczania odzwierciedla wiedzę czołowych praktyków branży. Profesjonalnie koncentrowały oceny i warsztaty rozwoju umiejętności potrzebnych do prowadzenia badań i analiz, które leży u podstaw rozwijającego się portfela aktywów nieruchomości o zrównoważonym ryzyku, interpretować niestabilne trendy krajowe i światowe, a do oceny poszczególnych składników portfela nieruchomości. [+]

Większość przedmiotów są oferowane w trybie bloku, i to mieszanka gości wykładów z liderów branży, zastosowano warsztaty analityczne i analiza studium przypadku pogłębione. Podczas gdy większość osób z siedzibą w Szkole zabudowane, niektóre pochodzą z Szkoły Finansów. Dostępne dla zapewnienia dalszego rozwoju umiejętności techniczne i analityczne, a możliwość studiowania trendów nieruchomości za granicą są opcje do wyboru.

Kurs ma na celu przygotowanie specjalistów, obecnie ani w nieruchomości lub pól finansowych i inwestycyjnych dla wyspecjalizowanej kariery w inwestycje w nieruchomości.

Możliwości kariery obejmują stanowiska w zakresie zarządzania portfelem, zarządzania inwestycyjnego, analizy inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami, wynajmu i sprzedaży, możliwości i wycenę nieruchomości, nabywanie nieruchomości i unieszkodliwiania.... [-]


Magister Inżynier

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Ten kurs jest okazją na poziomie magisterskim na niedawno ukończył inżynierów i specjalistów technicznych do pogłębienia wiedzy i umiejętności zdobytych w pierwszym stopniu rozszerzając swoją menedżerską i fachową wiedzę inżynierską. Kurs ma na celu umożliwienie studentom zdobywanie wiedzy i umiejętności pogłębionej w szczególności dużych, które podjęli w ramach swoich studiów licencjackich studiów inżynierskich. Tematyka oferowanych realizowania zintegrowanego podejścia do praktyki zawodowej obowiązkowych dyscyplinarnych i zawodowych przedmiotów technicznych, przedmiotów obowiązkowych odpowiednich do wybranego głównego, niezależnego projektu Inżynierska w co najmniej jednej dziedzinie inżynierii, oraz zestaw obieralnych (jakiejkolwiek techniki lub poddaje IT Z niektórych z nich uprzedniej zgody). Studenci mają również możliwość wyboru głównych nie. [+]

Kurs ten pozwala studentom wybrać program studiów, które pogłębia ciało wiedzy zdobytej w pierwszym stopniu, a także rozszerza granice wiedzy w dziedzinach polityki i zarządzania inżynierii. Zapewnia również niepowtarzalną okazję do pogłębienia swojej wiedzy i zdobycia praktycznych umiejętności, podejmując niezależne absolwent inżynierii projektu w danym dur. Studenci mają również możliwość wyboru głównych nie.

Studenci, którzy mają podstawową licencjat inżynierii są w stanie zwiększyć ich zdolności i wiedzy poprzez programów magisterskich w odpowiednich kierunkach, umożliwiając im zdobywanie i przytrzymaj zatrudnienia w swoich dziedzinach inżynierii.... [-]


Magister Inżynier (badania)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Stopień ten może być udzielone kandydatom, którzy ukończyli indywidualny program pracy i nadzorowanego złożonych tezę, zawierający wyniki. Tematy, które obejmują ścisłą współpracę z przemysłem są zachęcani, a większość obecnych kandydatów zajmują się tematami, które są aktywnie wspierane przez swoich pracodawców. [+]

Ten stopień zapewnia praktykujących inżynierów okazję do prowadzenia, w głębi, za rozwiązanie problemu, który wymaga indywidualnego inżynierii wysiłku poza zakresem tytuł licencjata. Zgodnie z ogólną polityką wydziału, akcent jest na badaniach stosowanych i prac rozwojowych, choć podstawowe wnioski badawcze są również mile widziane i wspierane.

Możliwości kariery obejmują stanowiska w uczelniach i innych instytucji wykonujących badania lub inną pracę naukową, w tym nauczania. Szanse obejmujących badania i rozwój występują również z firmami krajowymi i międzynarodowymi.

[-]

Magister Inżynier (zaawansowane)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Ten kurs jest okazją na poziomie magisterskim na profesjonalnie wykwalifikowanych inżynierów do zwiedzania w określonych aspektów technicznych głębokości podejmując znaczny studium badawczego w głównej dziedziny inżynierii. W ramach tego przedmiotu studenci zobowiązują się co najmniej 48 punktów kredytowych zajęć i projektu badawczego 48 punktów kredytowych (w ciągu jednego roku) w ramach indywidualnego nadzoru akademickiego. Badani oferowane w tym oczywiście śledzić zintegrowanego podejścia do praktyki zawodowej obowiązkowych przedmiotów zawodowych technicznych, przedmiotów obowiązkowych odnoszących się do wybranego dużego, niezależnego projektu inżynierii absolwenta w co najmniej jednej dziedzinie inżynierii, oraz zestaw zajęć (dowolnej inżynierii i IT tematy, niektóre z uprzedniej zgody). [+]

Ten kurs ma na celu stworzenie ścieżek dla kwalifikujących się studentów w większym stopniu przez programy badawcze (HDR), takie jak magister inżynierii (badania) i doktor nauk filozoficznych. Studenci, którzy proszą o przyjęcie do programów HDR muszą jeszcze przejść przez właściwego procesu oceny.

Studenci, którzy mają podstawową licencjat inżynierii są w stanie zwiększyć ich zdolności i wiedzy poprzez programów magisterskich w odpowiednich kierunkach, umożliwiając im zdobywanie i przytrzymaj zatrudnienia w swoich dziedzinach inżynierii. Studenci, którzy są obecnie zatrudnieni są w stanie zwiększyć ich szansę na rozwiązanie problemów technicznych, jakie napotykają w swoim zawodzie, a zatem może otrzymać pochwałę za ich osiągnięcia. Nie może być możliwości w dziedzinie badań i rozwoju związanych z ich specyficznej dziedzinie inżynierii. ... [-]


Magister Lingwistyki Stosowanej I TESOL

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1.5 - 3 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

UTS jest wiodącym dostawcą kursów językowych oraz umiejętności czytania i pisania podyplomowych, z naukowcami, którzy są publikowane autorów i międzynarodowo uznanych ekspertów w tej dziedzinie. Kurs spełnia profesjonalne potrzeby rozwojowe wielu nauczycieli języka angielskiego w Australii i na całym świecie i nauczania dzieci, młodzieży i dorosłych. Kurs skupia się na współczesnych modelach z nauki języków obcych i nauczania, a także przedmiotów, które koncentruje się w szczególności na temat języka i językoznawstwa. Jest przeznaczony dla osób poszukujących kwalifikacji wstępnej nauczyciela w nauczaniu języka angielskiego do dorosłych osób mówiących innymi językami, z praktyki zawodowe praktyki w Australii lub wybranych instytucji zagranicznych. Jest również dobrze nadaje się do wnioskodawców, którzy już posiadają dyplomu nauczycielskiego i chcą zdobyć tytuł specjalisty w tej dziedzinie. Kurs składa się z przedmiotów, które wyposażyć nauczycieli w umiejętności i dogłębnej wiedzy w zakresie praktyk pedagogicznych, gramatyk pedagogicznych, Englishes globalnej analizy dyskursu,, fonologii i wymowę, technologii, rozwoju nauczania języków obcych, języka języka dla określonych celów, i więcej. [+]

Ten kurs jest przeznaczony do spełnienia koniecznych wymogów zawodowych TESOL i pól Lingwistyki Stosowanej. Jest przeznaczony do potrzeb uczestników i bez kwalifikacji dydaktycznych i doświadczenia. Oczywiście oferuje elastyczne opcje studiów, z zajęć prowadzonych w godzinach odpowiednich dla studentów pracujących standardowych godzin w pełnym wymiarze czasu. Wybrane tematy są oferowane poprzez trybie na odległość. Oczywiście wyraźnie zaspokaja potrzeby studentów pracujących lub chcących pracować w następujących kontekstach: pracy z migrantami i tubylczych studentów na wszystkich poziomach kształcenia nauczycieli, którzy chcą zmienić obszarów dyscypliny nauczania języka angielskiego poza Australią międzynarodowych studentów, którzy chcą studiować TESOL na poziomie magisterskim. ... [-]


Magister Marketingu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1.5 - 3 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Mistrz marketingu daje możliwość studentom poszerzyć swoją wiedzę w zakresie komunikacji, zarządzania sprzedażą, rozwojem i wprowadzaniem nowych produktów, marketingu business-to-business, technologii i marketingu, a także ograniczeń i prawnych w etyczne implikacje marketingu w Australii. [+]

Program gospodarczy zapewnia współczesnej wiedzy marketingowej teoretycznej i umiejętności praktycznych niezbędnych do najwyższej wydajności na rynkach australijskich i międzynarodowych.

Możliwości kariery obejmują zarządzanie na poziomie pozycji w przemyśle lub rząd.

[-]

Magister Marketingu (rozszerzenie)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Mistrz marketingu (Extension) daje możliwość studentom poszerzyć swoją wiedzę w zakresie komunikacji, zarządzania sprzedażą, rozwojem i wprowadzaniem nowych produktów, marketingu business-to-business, technologii i marketingu, a także ograniczeń prawnych na i etyczne implikacje marketingu w Australii. [+]

Program gospodarczy zapewnia współczesnej wiedzy marketingowej teoretycznej i umiejętności praktycznych niezbędnych do najwyższej wydajności na rynkach australijskich i międzynarodowych. Dodatkowe fakultatywne wybory podlegające zapewnić możliwość specjalizacji głębiej w dyscypliny marketingu i dalszego pogłębiania umiejętności studentów, praktyki zawodowej, specjalistycznej wiedzy i możliwości.

Możliwości kariery obejmują zarządzanie na poziomie pozycji w przemyśle lub rząd.

[-]

Magister Mistrza Inżynierii Zarządzania Inżynierskiego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Ten program pozwala studentom do ukończenia Master of Engineering (ME) i Master of Inżynierii Zarządzania (MEM) w ciągu dwóch lat studiów w pełnym wymiarze godzin. Badani oferowane w tym oczywiście śledzić zintegrowanego podejścia do praktyki zawodowej poprzez obowiązkowych przedmiotów zawodowych technicznych, przedmiotów obowiązkowych odnoszących się do głównych (w ramach Master of Engineering), niezależnego projektu inżynierii absolwenta w głównych i zestaw obieralnych (dowolnej techniki lub obłożyć). [+]

Kurs przeznaczony jest dla studentów, którzy mają licencjat kwalifikacji w zakresie inżynierii i którzy chcą połączyć magistra inżyniera z określonym dur z Mistrza Inżynierii Zarządzania. To pozwala studentom na zdobycie konkretnych umiejętności technicznych, umiejętności zarządzania i inżynierii w przyspieszony sposób i pełne dwa kursy w ciągu dwóch lat a nie trzy lata indywidualnie.

Studenci, którzy mają podstawowe stopień technika studiów są w stanie zwiększyć ich zdolności i wiedzy poprzez programów magisterskich w swoich kierunkach, i zdobyć wiedzę i umiejętności, które zwiększają ich zdolność do postępu na stanowiskach kierowniczych inżynierii.... [-]


Magister Mistrza Zarządzania Technika Administracji Biznesu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Wydział Inżynierii i Technologii Informacyjnych oraz Wydział Biznesu opracowali stopień tego pana, który zapewnia wszystkie zalety w ogólnodostępnych Master of Business Administration z koncentruje programu zarządzania inżynierii. Tematyka oferowanych w tej oczywiście przyjmie zintegrowane podejście do obowiązkowej praktyki zawodowej poprzez zarządzanie inżynieria / przedmiotów zawodowych technicznych, obowiązkowych przedmiotów związanych z administracji biznesu i niezależnego projektu inżynierii absolwent zarządzania inżynierskiego. [+]

Program ten umożliwia studentom do ukończenia Mistrza Inżynierii Zarządzania i Master of Business Administration w dwóch latach studiów w pełnym wymiarze godzin. Ten wyjątkowy kurs jest dla studentów, którzy mają licencjat z inżynierii i którzy chcą połączyć magistra Inżynierii Zarządzania z Master of Business Administration.

Ten kurs jest przeznaczony dla profesjonalnych inżynierów, którzy chcą opanować umiejętności w zarządzaniu i inżynierii zarządzania. Nadaje się do uprawiania inżynierów, którzy chcą podjąć wyzwanie i przywódcze role w ich organizacji lub kariery.

[-]

Magister Nauczania W Szkołach średnich

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Nauczyciel wychowania to przygotowanie Kurs zapewnia studentom magistra kwalifikacji do nauczania w australijskich szkołach średnich. Studenci, którzy mają zarówno wymagany licencjat oraz przedmioty specjalizacyjne mogą ukończyć kurs w ciągu dwóch lat nauki w pełnym wymiarze godzin. Kurs oferowany jest w wielu dziedzinach specjalistycznych. Podstawowy składnik zapewnia studiów badawczych opartych na teorii i praktyce edukacyjnej jako podstawa do podejmowania decyzji zawodowej w kontekście szkoły średniej, głównym składnikiem zapewnia metody nauczania oraz doświadczenie zawodowe obejmuje zarówno składnik na bazie kampusu oparte terenowych i doświadczeń, i jest dostępny w każdym z obszarów specjalizacji. [+]

Ten kurs jest australijski wtórny dydaktycznych przygotowanie kursu. To jest odpowiedni dla studentów kończących studia z tytułem licencjata i dla dojrzałych wieku absolwentów, którzy chcą zmiany zawodu i kwalifikacji do nauczania. Obejmuje intensywny profesjonalny program doświadczenia, gdzie uczniowie spędzają 60 dni doświadczenia praktycznego nauczania, i oferuje bogate, strukturyzowanych i ściśle obsługiwane doświadczenia wtórnego nauczania szkolnego w różnych ustawieniach. Oczywiście ma możliwość, aby umożliwić studentom, którzy ukończyli większość, ale nie wszystkie z wymaganych przedmiotów specjalizacyjnych studiów do podjęcia dodatkowych wymaganych przedmiotów w ramach stopnia.... [-]


Magister Nie Dla Zysku I Zarządzania Przedsiębiorstwem Społecznym

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1.5 - 3 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Kurs ten odzwierciedla najlepsze praktyki, aktualne problemy i nowe trendy w nie-for-profit i przedsiębiorstwa społecznego, a został zaprojektowany dla osób, które są pasjonatami innowacji społecznej i sprawiedliwości społecznej, umożliwiając im rozwój innowacyjnych rozwiązań, które mają wpływ społeczny. Kurs jest szczególnie istotne dla decydentów, menedżerów i prezesów ekonomii społecznej, wspólnoty, społeczeństwa i / lub organizacji trzeciego sektora. Dotyczy to również tych, którzy chcą stosować zasady działalności gospodarczej i zarządzania, aby pomóc w szerszym zakresie organizacji - rządów, firm i przedsięwzięć społecznych - w ten sposób tworzenia wartości ekonomicznej i społecznej jednocześnie. [+]

Kurs ten oferuje zaawansowane wgląd w przedsiębiorczości społecznej i innowacji społecznych jak kierowców nie-for-profit, przedsiębiorstw społecznych zorientowanych.

Kurs koncentruje się na jak zarządzanie może przyczynić się do społeczeństwa i środowiska naturalnego w innowacyjnych i zrównoważonych sposobów, przy jednoczesnym uwzględnieniu podstawowych umiejętności i wiedzy niezbędnych do pomyślnego prowadzenia kariery w coraz większej ekonomii społecznej, w tym piśmie o dotację, pozyskiwania funduszy, zarządzania wolontariuszy, społeczne projektu programu i umiejętności do pomiaru wpływu społecznego. Studenci również rozwijać zrozumienie ekonomii społecznej i jej sytuacji gospodarczej i politycznej, i są wprowadzone do sposobów myślenia systematycznie o wyzwaniach, przed którymi stoi społeczeństwo, jak i rozwijających się innowacyjnych rozwiązań, aby sprostać tym wyzwaniom.... [-]


Magister Ortoptyka

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat January 2019 Australia Sydney

Mistrz Pielęgniarstwo jest profesjonalnym studia podyplomowe zajęć. Wybrani absolwenci są uprawnione do rejestracji jako ortoptysta. Oczywiście zapewnia wymaganą w dogłębną wiedzę, umiejętności i doświadczenie niezbędne do pracy jako ortoptysta w oko wielodyscyplinarnych sektorze opieki zdrowotnej. Kurs rozwija doskonałość w praktyce klinicznej i zachęca do wysokiego poziomu klinicznego uzasadnienia dla optymalnej opieki nad pacjentem skoncentrowane. [+]

Ten kurs jest dostarczane w sposób skoncentrowany studenta, który integruje wiedzę teoretyczną z praktyką zawodową, opierając się na silnych powiązań z orthoptic zawodu, a także innych grup zawodowych zaangażowanych w pielęgnacji oczu i wzroku oraz z przemysłu. Podczas kursu studenci podejmują staże kliniczne w różnych miejscach, w tym szpitali, praktyk prywatnych i ustawień rehabilitacyjnych. Uczniowie zachęcani są do podjęcia staże kliniczne w obszarach wiejskich i regionalnych oraz rdzennej ludności Australii, a tam jest również okazją do podjęcia zatwierdzonych staży międzynarodowych. Studenci mają okazję do podniesienia swoich umiejętności przywódcze podczas nauki z uznanymi międzynarodowo nauczycieli i naukowców, i praktyków, którzy są w czołówce wdrażania nowej wiedzy i technologii w praktyce klinicznej.... [-]


Magister Planowania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1.5 - 3 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Master of Planning zapewnia nową ścieżkę kariery dla projektantów, planistów i specjalistów zajmujących się nieruchomościami, wyposażając absolwentów w szerokie rozumienie zagadnień związanych z planowaniem, a także umiejętności negocjacyjne i kreatywne myślenie, które są konieczne, aby je rozwiązać. [+]

Planowanie często było postrzegane jako proces zatwierdzania, ale UTS zbliża się do dyscypliny jako zadanie kluczowe, które łączy społeczności z rządami, instytucjami i programistami. UTS wierzy, że najlepsi planiści nie stosują już obowiązujących przepisów. Absolwenci UTS są kreatywnymi solverami i negocjatorami, zdolnymi do efektywnego współdziałania w zespołach i zainteresowanymi stronami, dostarczając użyteczne rozwiązania problemów kompleksowego zamieszkania, handlu i infrastruktury.

W tym kursie uczniowie aktywnie angażują się w ramy polityki, środowiska i demografii, aby zrozumieć, w jaki sposób decyzje planistyczne kształtują środowisko miejskie w perspektywie długoterminowej. ... [-]


Magister Plastycznych (badania)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Master of Creative Arts (badania) przeznaczony jest głównie dla osób z doświadczeniem w branży mediów i sztuk kreatywnych, którzy chcą podjąć twórczy badania dotyczące przygotowania i złożenia poważnej twórczości i teza o 10,000-15,000 słów. Kandydaci mogą również uczestniczyć w klasie lub seminariach internetowych na przygotowanie pracy dyplomowej w pierwszym półroczu do badania. [+]

Kurs stanowi okazję dla osób poszukujących pogłębiania specyficznej wiedzy, badań naukowych i twórczych umiejętności istotnych dla przemysłów kreatywnych, które są pojawiające lokalnym i międzynarodowym.

Możliwości kariery obejmują stanowiska w branży twórczej.

[-]

Magister Polityki Stosowanej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Mistrz Polityki Stosowanej, oferowanych przez Instytut UTS Polityki Publicznej i rządów (UTS: IPPG), jest przeznaczony dla średniego szczebla i specjaliści i praktycy w sektorze publicznym, prywatnym i non-profit sektorach pragnących poszerzać swoją wiedzę, umiejętności bazowe i kariera. Stanowi on podstawę do zrozumienia transdyscyplinarnej politykę w poprzek tych sektorach. Kurs analizuje rozwój i wdrażanie polityki w praktyce; polityka umiejętności badawcze i metodologie; Wykonywanie i ocena polityki; i wdrożenie programu i zarządzanie. Kurs jest informowany przez stosowanej polityki i doświadczenia badawczego społecznej UTS: IPPG z rządu, przemysłu i społeczności w kontekście australijskich i za granicą. [+]

Kurs przeznaczony jest mieć zastosowane ostrości, która jest teoretycznie wsparcie. Kurs oferuje studentom możliwość pracy w różnych sektorach przemysłu na rzeczywistych problemów i krytycznego zastosowania ich uczenia się do studiów przypadków zaczerpniętych z UTS: program badawczy IPPG i swoje miejsca pracy do innowacji rozwiązań. Zawiera aktywne podejście do uczenia się, w tym debaty, studia przypadków, odgrywania ról, dyskusje w grupach, prezentacje i prelegentów. Wszyscy uczniowie zobowiązują indywidualny projekt badawczy i zdobyć niezbędną wiedzę i doświadczenie do prowadzenia skutecznej polityki rozwoju, wdrażania i oceny. Kurs oferuje ogólny strumień polityki nakierowanej na praktyki zawodowej, a także głównych strumieni w lokalnych badań rządowych; miejskich i polityka regionalna; i badań społecznych. Podstawowymi tematami kursu bada współczesne wyzwania polityki; Polityka w praktyce; politycznych i zasobów, a dowody i podejmowania decyzji. Dostosowanie ich kursu, studenci mogą wybrać ich fakultatywnymi z wielu przedmiotów z UTS: IPPG, Wydział Wzornictwa, Architektury i Budownictwa oraz UTS Business School. Kurs oferuje również sub-dur w zarządzaniu projektami. Kurs wykorzystuje wiele formatów, w tym trybie nauczania blokowego intensywnej i usług online, zaprojektowany przez naukowców, praktyków i liderów branży. Większość przedmiotów są oferowane w trybie elastycznym i dostarczane w blokach lub online dla bardziej skutecznej integracji nauki i pracy zobowiązań.... [-]


Magister Profesjonalnej Rachunkowości

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1.5 - 3 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Master of Professional Accounting ma na celu zapewnienie absolwentów z małym lub bez narażenia rachunkowości z niezbędnych umiejętności i wiedzy niezbędnych do rozpoczęcia kariery zawodowej rachunkowości. Kurs spełnia akademickich wymogów wejścia do profesjonalnych programów CPA Australia i Instytutu Biegłych Rewidentów w Australii (ICAA). [+]

Kurs ten stanowi idealną podstawę do akademicką karierę w księgowości, z tematami zapewnienie niezbędnej wiedzy, zrozumienia i wiedzy niezbędnej do pracy w zawodzie księgowego. Ponadto, uznanie zawodu oczywiście przez CPA Australia i ICAA zapewnia studentom z uznanymi kwalifikacjami, które zwiększają zarówno ich możliwości zatrudnienia i awansu.

Kurs ma na celu zapewnienie lokalnej i międzynarodowej absolwentom niezbędną wiedzę w zakresie rachunkowości i księgowości rolę odgrywa w dostarczaniu informacji do wspierania działalności gospodarczej. Oprócz zapewnienia profesjonalnie uznane kwalifikacje, kurs obejmuje mieszankę księgowych, finansowych, prawnych i podmiotów ekonomicznych, które łącznie zapewniają zakres podstawowych umiejętności biznesowych oraz wiedzy, które są niezbędne do pracy w dzisiejszych 's dynamicznym środowisku biznesowym.... [-]


Magister Projektowania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1.5 - 3 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Unikalne w Australii, Master of Design jest żywe intelektualnie, społecznie zaangażowana, wizjoner, praktyki ukierunkowane i aktywnie związane z przemysłem. Kurs koncentruje się wokół budowy sieci wzoru wspólnotowego. Kurs składa się z dwóch głównych elementów: specjalistycznych kursach mistrzowskich prowadzonych przez lidera studio i partnerami branżowymi i teorii i technologii przedmiotów nauczanych w całym programie. [+]

Program koncentruje się na i integruje badań, współpracy przemysłu, internacjonalizacji i kultury projektowania przez dostawę specjalistycznych, rdzenia i tematy trans-dyscyplinarnych. Zapewnia Kształcenia Podyplomowego, który jest elastyczny, zarówno w orientacji praktyki i badań integration.With naciskiem na rozwój projektu innowacyjnego integracji nowych technologii, praktyk i doświadczeń studentów, w tym Mistrz Projektowania dostarczany jest przez doświadczonych liderów studio, którzy uznanych liderów w konkretne branże i zawody.

Przeznaczony do uzyskania równowagi pomiędzy wysokim poziomem specjalizacji i myślenia lateralnego, program umożliwia studentom zbadać projektowania z perspective.It trans-dyscyplinarnych umożliwia studentom do zbadania zagadnień projektowych pod nadzorem lidera praktyce, nauczyć się nowych strategii i aplikacji badań i teorii. Obsługuje najlepszych praktyk w zakresie kształcenia podyplomowego projektowania poprzez naukę i strategii badawczych, które krytycznie ocenić practice.Graduates Projekt kursu są liderami w projektowaniu i branż pokrewnych poprzez swoje doświadczenie w zakresie rozwoju produktów i usług. Są one w stanie wykorzystać procesy strategiczne, narzędzia twórcze i umiejętności badawcze w zakresie innowacji w design.The Program zawiera zestaw przedmiotów dla studiów podyplomowych projektantów w zakresie interakcji, strategii i przedsiębiorstw, projektowanie oświetlenia, technotextiles i tekstu i obrazu. Wspólne tematy koncepcyjne związane z odkrywania wyzwań i pytania ekspresji wizualnej w dążeniu do rozwoju przydatnych, wzorów użytkowych i rezonansowych. Należą do nich zrozumienia i artykulacji znaczenie "user experience", roli wzornictwa w humanizacji informacje, estetyczne i koncepcyjne dynamiki skutecznej komunikacji, myślenia strategicznego, zarządzania i aspekty projektowania, marki i komunikacji.... [-]


Magister Projektu (badania)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Ten tytuł jest dla absolwentów, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę i praktyczne umiejętności w obu badaniach na zaprojektowaniu i badania po projektu jako sposób określenia przyszłości zawodu projektowania. [+]

Wyzwania projektowe stają się coraz bardziej złożone: digitalizacja, globalizacja, rosnące znaczenie usług i przejście do kulturowo i społecznie inteligentnego projektu oznacza, że ​​profil i rola projektanta zmieniają. Badania dla projektowania i badania poprzez eksperymenty projektowe stają się częścią nowej praktyki projektowej. W trakcie tego kursu studenci mają za zadanie rozwijać głębokie zrozumienie, co to oznacza dla nich ćwiczenia projektantów. Są przeszkoleni w spostrzeżeń i praktycznych umiejętności do zrobienia z różnych rodzajów badań, które stają się niezwykle ważne w nowoczesnej praktyce projektowej.

Absolwenci są nowe straży akademickiej wykwalifikowanych projektantów, którzy pogłębiają wgląd w którym projekt będzie, i może zaoferować pracodawcom połączenie projektowych i badawczych umiejętności potrzebne im do ich trwałego dobrobytu. Jest też jasne, droga od tego stopnia kierunku bardziej skoncentrowane na badaniach kariery, zarówno w przemyśle lub w środowisku akademickim.... [-]


Magister Rozwoju I Planowania Nieruchomości

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Ten kurs jest przeznaczony dla obu nieruchomości i planowania lekarzy i absolwentów w dziedzinach pokrewnych, którzy chcą rozszerzyć swoje kwalifikacje i doświadczenie w rozwoju i planowania nieruchomości. Absolwenci mają zobowiązanie do profesjonalizmu w branży nieruchomości i planowania. [+]

Ten kurs jest dla nieruchomości i planowania profesjonalistów, którzy chcą podnosić swoje kwalifikacje lub doświadczenie lub dla tych, którzy chcą wejść do przemysłu własności i planowania. W pierwszym roku studenci rozwijać zrozumienie, jak do równowagi interesów publicznych i prywatnych w rozwoju miast, jak działa gospodarka miejskich, jak zasady projektowania i zrównoważonego rozwoju miejskiego są stosowane i jak wykonalności rozwoju ocenia.

Możliwości kariery obejmują stanowiska w planowaniu na szczeblu lokalnym, metropolii, jak i regionalnym oraz rozwój nieruchomości w sektorach prywatnym i publicznym.

[-]

Magister Rozwoju Nieruchomości I Inwestycji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Ten kurs jest przeznaczony zarówno dla nieruchomości i nieruchomości inwestycyjnych oraz praktyków absolwentów w dziedzinach pokrewnych, którzy chcą rozszerzyć swoje kwalifikacje i doświadczenie w rozwoju nieruchomości i inwestycji. Absolwenci mają zobowiązanie do profesjonalizmu w sektorze nieruchomości i inwestycji na rynku nieruchomości. [+]

Ten kurs jest dla własności i inwestycyjnych profesjonalistów, którzy chcą podnosić swoje kwalifikacje lub doświadczenie lub dla tych, którzy chcą wejść do przemysłu majątkowe i inwestycyjne nieruchomości. W pierwszym roku studenci rozwijać zrozumienie, jak do równowagi interesów publicznych i prywatnych w rozwoju miast, jak ocenić aktywa nieruchomościowe i jak ocenić możliwości rozwoju.

Możliwości kariery obejmują stanowiska w rządowych narzędzi bankowości i finansów nieruchomości, Real, zarządzanie nieruchomościami i rozwój oraz inwestycje w nieruchomości.

[-]

Magister Samorządu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1.5 - 3 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Mistrz Samorządu zapewnia specjalistów, menedżerów i liderów w samorządzie lokalnym z zaawansowanym zasobu wiedzy i umiejętności krytycznej refleksji na temat teorii i praktyki. Umożliwia to zastosowanie tej wiedzy w ich roli w myśleniu strategicznym, planowania i kształtowania społeczności lokalnych. [+]

Kurs ten stanowi interdyscyplinarny program o zajęcia dydaktyczne, edukacyjne, badawcze i rozwojowe w zakresie w Europie i poza wydziału. Komisja jest informowana o działalności badawczej i budowania zdolności zarówno UTS Centrum Samorządu Terytorialnego i australijskiego Centrum Doskonałości dla Samorządu Terytorialnego. Program edukacyjny został opracowany, aby dopasować wymagania indywidualnych potrzeb każdego uczestnika, a mogą być badane podmioty w miejscu pracy, poprzez intensywne uwalnianie bloku, lub w niektórych przypadkach za pośrednictwem trybu dostarczania online. Program zapewnia absolwentom z podejściem uczenia się w oparciu o dowody na budowę wysokiego poziomu wpływów i przywództwa w lokalnym miejscu pracy rządu.... [-]


Magister Sportu I ćwiczeń Fizycznych (badania)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Mistrz Sportu i program ćwiczeń (badania) jest dla absolwentów, którzy chcą zwiększyć swoją wiedzę o zagadnienia strefy, polityki adres lub zarządzania, lub kontynuować karierę naukową / akademicki. [+]

Program ten jest przeznaczony dla studentów, którzy ukończyli studia zajęć i chcą rozwijać się w sposób bardziej ukierunkowanego poprzez badania. Uczniowie rozwijają krytyczne i analityczne umiejętności i zaawansowanych umiejętności badawczych, które umożliwią pogłębioną analizę ich wybranym obszarze.

Opcje kariery obejmują zarządzanie na poziomie pozycji w przemyśle lub rząd, i stanowisk akademickich.

[-]

Magister Strategicznego Zarządzania łańcuchem Dostaw

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1.5 - 3 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Rosnące zainteresowanie menedżerów biznesowych i akademików w łańcuchach dostaw, pojawienie się zaawansowanych usług, połączone systemy informatyczne, w tym technologie niszczące, przetwarzanie w chmurze i analiza danych, nowe praktyki i podejścia do zarządzania oraz presja na globalną konkurencję, na tych, którzy mają szerokie rozumienie planowania i zarządzania złożonymi operacjami biznesowymi i powiązanymi procesami. Ponadto w dzisiejszym zmiennym środowisku, ryzyko i złożoność łańcuchów dostaw były główne problemy napotykane przez przemysł, który zachęca firmy do wzbudzić bardziej organiczny zdolność do radzenia sobie z nieoczekiwanych zakłóceń. Master of Strategic Supply Chain Management jest przeznaczony dla tych, którzy chcą zdobyć znaczną wiedzę i umiejętności w tych dziedzinach. [+]

Kurs przeznaczony jest do zaspokajania potrzeb osób zatrudnionych we wszystkich sektorach biznesu i poszukujących zaawansowanej wiedzy o sieciach sieci dostaw, strategiach zakupów, operacjach i zarządzaniu logistyką.

Kurs stanowi profesjonalistów z zaawansowanych umiejętności zarządzania łańcuchem wartości i wiedzy w celu zwiększenia ich wiedzy na temat przyrody, kontekstu i wkładu funkcji zarządzania operacji, zarządzania łańcuchem dostaw, zamówień i logistyki na poziomie zawodowym.

Opcje kariery obejmują pozycje w zarządzaniu operacyjnym, zarządzaniu operacjami serwisowymi, zarządzaniu łańcuchem dostaw, zarządzaniu ryzykiem i złożonością oraz strategicznych zamówieniach.... [-]


Magister Sztuki I Produkcji Mediów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1.5 - 2.5 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Ten kurs jest przeznaczony dla absolwentów w produkcji medialnej, lub tych z dużym doświadczeniem w tej dziedzinie, w celu umożliwienia im realizacji swoich umiejętności i teoretyczną wiedzę na temat konsumpcji i produkcji produktów multimedialnych. Kurs rozwija profesjonalnych, specjalistycznych umiejętności i wiedzy w co najmniej jednym obszarze produkcji mediów cyfrowych mediów:, dźwięk, interakcji i ruchomego obrazu. Pod kierunkiem ekspertów, wykładowców, studenci mogą również tworzyć poważne dzieło produkcji w filmie, wideo, dźwięku, radio, mediów cyfrowych, wydajności lub instalacji. [+]

Kurs ten ma na celu zapewnienie studentom możliwości rozwoju zaawansowanej produkcji i umiejętności koncepcyjne w produkcji medialnej. Poprzez badania i produkcji twórczego projektu, studenci zwiększyć ich zdolność do rozwoju niezależnych, kreatywnych i innowacyjnych projektów. Oczywiście daje studentom możliwość poznania twórczego i technicznego rozwoju znaczącej produkcji lub skupić swoje umiejętności w jednym z kluczowych obszarów w sektorze mediów.

Możliwości kariery obejmują udział w kreatywnym zespole jako scenarzysta, producent, reżyser, lub pracujących w poszczególnych ról w produkcji i postprodukcji ruchomych obrazów, dźwięku, mediów cyfrowych i interakcji. Absolwenci mają zdolności i doświadczenie w zakresie opracowywania, inicjowania i produkować własne projekty multimedialne.... [-]


Magister Technologii Informatycznych (zaawansowane)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Kurs ten ma na celu umożliwienie studentom do osiągnięcia kompleksowego i lepsze zrozumienie technologii informatycznych w wyspecjalizowanych dziedzinach technicznych lub zarządzania dla specjalistów IT. Szeroki zakres specjalizacji pozwala studentom na dostosowanie kursu do spełnienia i poszerzania swoich potrzeb w zakresie rozwoju kariery. [+]

Istotne jest, aby zachować wiedzę i umiejętności IT na bieżąco. Ten kurs zapewnia studentom lepsze zrozumienie kontekstu biznesowego i rozwoju technicznego kształtującego współczesną technologię informacyjno-komunikacyjną (TIK) i wyposaży je w wyzwania związane z pracą w przemyśle informatycznym w celu zapewnienia w większym stopniu drogi Badania.

Kurs zapewnia studentom zrozumienie zaawansowanych koncepcji technologii informacyjnych, które rozwijają się dalej poprzez realizację projektu badawczego. Projekt badawczy daje studentom możliwość wykazania się zdolnością do podejmowania w wyższym stopniu badań w przyszłości.

Opcje kariery obejmują szeroki zakres stanowisk w branży IT, w tym eksperta z zakresu business intelligence, twórcy oprogramowania, programista gier, menedżer systemów informacyjnych, analityk bezpieczeństwa IT, menedżer ds. Bezpieczeństwa IT, analityk ds. Bezpieczeństwa ICT, konsultant ds. Bezpieczeństwa IT, test na pióro, IT menedżer projektu, animator filmów, architekt programista, specjalista ds. jakości / testowania oprogramowania i analityk systemów.... [-]


Magister Usług Zdrowotnych (badania)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Stopień ten jest przeznaczony dla profesjonalistów służby zdrowia, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności badania, które mają praktyczne zastosowanie dla innowacji i polityki w sektorze opieki zdrowotnej i naukowe zrozumienie świadczenia usług zdrowotnych. Umożliwia świadomego uczestnictwa w prace badawcze i usług zdrowotnych, innowacji i ulepszeń. Studenci rozszerzyć i pogłębić swoją wiedzę z zakresu specjalistycznej dziedzinie usług zdrowotnych poprzez program nadzorowanych badań. [+]

Kurs pomaga studentom do ukończenia oryginalnych badań, które przyczynia się do wiedzy w swojej dziedzinie w kontekście międzynarodowym. Badania w UTS odbywa się w dynamicznym i efektach zorientowane środowisko. Uniwersytet przyciąga studentów, którzy chcą rozwijać swoją wiedzę i doświadczenie w profesjonalnym i stymulującym ramy. Studenci są częścią żywej i energicznej kultury badań w ścisłej współpracy z pracownikami i partnerami branżowymi zdrowia akademickich.

Ten stopień oferuje stałe kształcenia naukowców do specjalistów służby zdrowia, które są zobowiązane do podjęcia badań w ich obecnej pracy lub którzy aspirują do takich stanowisk.... [-]


Magister Własności Intelektualnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1.5 - 2.5 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

UTS wykazała wiedzę w i reputację dostarczenie odpowiednich kursów do potrzeb patentu i zawodów znaków towarowych. Mistrz UTS własności intelektualnej jest pierwszym na australijskim uniwersytecie, który spełnia wymagania edukacyjne dla całych rejestracji jako zarejestrowanego pełnomocnika znaki towarowe i rzecznik patentowy w Australii, zgodnie z odpowiednimi przepisami. [+]

Unikalną cechą tego kursu jest to, że może on być podejmowane całkowicie online, eliminując potrzebę dla studentów do udziału face-to-face lekcje.

Kurs ten zapewnia absolwentom możliwość zrozumienia zasad systemu zarejestrowanych znaków towarowych, ochrony niezarejestrowanych znaków i pokrewnych form ochrony przed wprowadzającą w błąd lub nieuczciwe zachowanie notowań w Australii. Ponadto absolwenci zrozumienia treści i wpływu opisu patentowego, umożliwiając im doradzać na możliwe pytania naruszenia, ważności i zgodności.

W zależności od podejmowanych tematów, absolwenci mogą ubiegać się o rejestrację jako znaku towarowego adwokata i / lub rzecznika patentowego w Australii. Administratorzy i specjaliści, Sztuka mediów może zwiększyć możliwości kariery poprzez budowanie wiedzy w komercjalizacji i zarządzaniu własność intelektualną.Inne opcje obejmują kariery patent i znaki towarowe, adwokat, prawnik, IP IP Portfolio Manager, decydent i regulator rządu.... [-]


Magister Zaawansowanej Dziennikarstwa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1.5 - 2.5 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Master of Advanced Dziennikarstwa wyposaża uczniów w umiejętności, głębokiej wiedzy i zdolności adaptacyjnych do budowania kariery w dzisiejszym szybko zmieniającym się i często bardzo zakłócone mediów. [+]

Studenci zdobywają praktyczne doświadczenie w raportowaniu, edycji i pokrewnych umiejętności produkcyjne i projektowe w szerokim tekstu, dźwięku i mediów wizualnych. Mają możliwość korzystania, doświadczenie i pomyśleć o nowych obszarów praktyki dziennikarskiej, w tym trutni, wirtualnej rzeczywistości i raportowania wspomaganego komputerowo i pracować z najlepszymi praktykami w zakresie prowadzenia dochodzeń, sportu i dziennikarstwa przedsiębiorczości. Nadrzędnym celem jest rozwijanie sprawności i innowacyjności na poziomie lokalnym, regionalnym i globalnym mediów. Kurs ten jest częścią przegubowego programu studiów i jest odpowiedni dla wszystkich zainteresowanych poznawaniem, jak w pełni wykorzystać moc dziennikarstwa, z dotychczasowych pracowników mediów i absolwentów dziennikarstwa konieczności podnoszenia umiejętności i próbować nowych rzeczy do osób zainteresowanych w realizacji pełnego potencjału zakłócenia cyfrowego.... [-]


Magister Zarządzania Inżynierii środowiska

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Kurs ten ma na celu umożliwienie inżynierów i innych specjalistów technicznych do podjęcia roli lidera w dziedzinie inżynierii środowiska i gospodarki. Kurs obejmuje ogólnych aspektów zarządzania środowiskowego odpowiednich do uprawiania specjalistów w nauk inżynieryjnych, planowania, architektury, prawa, geodezji, zdrowia i budynku. Inżynierowie, naukowcy, urbanistów i innych specjalistów pracujących w tej dziedzinie istnieje ważny obowiązek zapewnienia, że ​​negatywne skutki rozwoju na łączną środowiska jest zminimalizowane. Czas trwania kursu jest jeden i pół roku, jednak kandydaci z dyplomem licencjata w uznanej inżynierii kwalifikują się do uznania kredytu do czterech osób, a zatem są w stanie ukończyć kurs w ciągu jednego roku w pełnym wymiarze godzin. [+]

Kurs łączy szereg kluczowych zagadnień, które zawierają informacje na temat charakteru problemów ochrony środowiska wraz z technik inżynierii ich rozwiązania. To jest uzupełniony przez podmioty zarządzania i polityki upoważnić inżyniera lub specjalisty technicznego, prowadzić wielodyscyplinarne zespoły pracujące w dziedzinie inżynierii środowiska i gospodarki. Tematyka oferowanych w tej oczywiście przyjmie zintegrowane podejście do praktyki zawodowej poprzez obowiązkowych przedmiotów zawodowych technicznych, obowiązkowych przedmiotów mających znaczenie dla zarządzania inżynierii środowiska dur, niezależny projekt studiów podyplomowych oraz zestaw obieralnych (dowolnego inżynierii lub przedmiotem, to i za zgodą).... [-]


Magister Zarządzania Inżynierskiego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Magister Inżynierii Zarządzania (MEM) jest okazją dla inżynierów, specjalistów technicznych i nietechnicznych specjalistów budowy i rozciągnąć swoje umiejętności kierownicze i integrują ich działalności i wiedzy technicznej. [+]

MEM został specjalnie zaprojektowany, aby podkreślić łączność między inżynierii, technologii i zarządzania. Integracja starannie dostosowane zajęć oraz niezależnego projektu zapewnia absolwentom, którzy rozumieją zawodowe, społeczne i środowiskowe kontekst i opracowali szereg możliwości zarządzania i inżynierii na nią odpowiedzieć.

Program MEM jest okazją dla tych, którzy dążą do doskonałości, aby wyzywać się na poziomie mistrza, pogłębiać swoje umiejętności i wiedzę i zdobyć przewagę konkurencyjną w branży.

[-]

Magister Zarządzania Projektami

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1.5 - 3 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Dzięki ścisłej współpracy branży, kurs jest dostarczane w formie warsztatów grupowych przeznaczonych do emulowania środowiska projektu, dając studentom możliwość bezpośredniego rozwijania zdolności zarządzania rzeczywistych projektów. Program jest rygorystyczne, i jest uznawane na całym świecie z tradycji doskonałości. Program UTS pierwszy australijski program jest akredytowane przez Project Management Institute 's (PMI) Globalne Centrum Akredytacji. Badani fundamentowe są zgodne ze strukturami używanych przez PMI i Australijskiego Instytutu Zarządzania Projektami (AIPM) poświadczyć praktykujących. [+]

Program ten przewiduje praktyki oparte wiedzy, umiejętności i narzędzi do realizacji różnych typów i rozmiarów projektów i programów we wszystkich sektorach przemysłu, opartymi na teorii i badań. Na czele trendów w branży, program zawiera UTS złożoność projektu, zarządzanie programem, zarządzanie, refleksyjnej praktyki i leadership.Drawing na obszarach doskonałości z całej UTS, studenci mogą wybrać sub-Major w biznesie, IT, inżynierii lub budowy (od 2013), lub podjęcia czystego zarządzania projektem stopnia podyplomowych.

Wybrani absolwenci oczywiście można: wybrać i zastosować odpowiednie krytycznie teorię practicedevelop i zastosowania odpowiednich metod zarządzania projektami, do różnych projektów i organizacyjną contextsdemonstrate stosowania odblaskowej practicecommunicate w różnych formach przez projektu zróżnicowane kulturowo i organizacyjne contextsdemonstrate zdolności do zajęcia pozycji lidera rola w projekcie, program i portfolio managementdemonstrate zaawansowanym poziomie umiejętności w zarządzaniu relacjami między głównymi zainteresowanymi stronami w różnych kontekstach, zarówno w Australii i internationallyexhibit zrozumienie stosowania etyki zawodowej do projektu zarządzania w różnych ustawień zarówno w Australii i internationallyselect i stosuje twórcze umiejętności rozwiązywania problemów na wszystkich etapach życia projektu cycleapply krytycznego myślenia, umiejętności analityczne i badawcze w zakresie projektu i contextsunderstand zarządzania programem, użyj i zastosować szereg systemów thodbarwiania podchodzi do różnych projektów i aspektów organizacyjnych. ... [-]


Magister Zarządzania Sportowego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1.5 - 3 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Master of Sport Management ma na celu opracowanie krytyczne, interpretacyjne i umiejętności rozwiązywania problemów, a także stanowić znaczący przegląd branży sportowej. [+]

Kurs rozwija zaawansowane zestawy umiejętności potrzebne do menedżerów do pracy w branży sportowej.

Kurs zapewnia teorie, modele i studia przypadków, aby zrozumieć złożoną naturę branży sportowej.

Absolwenci mogą kontynuować karierę w takich dziedzinach, jak: sport, marketing sportowy miejscem imprez sportowych i rozwój zarządzania operacjami administracji sport zarządzanie obiektem.

[-]

Magister Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1.5 - 3 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Master of Human Resource Management skupia się na rozwijaniu umiejętności w współczesnych problemów zarządzania zasobami ludzkimi. Kurs przeznaczony jest dla obecnych i potencjalnych specjalistów HR, którzy szukają wiedzy i umiejętności pogłębionej niezbędnych do uczestniczenia w podejmowaniu decyzji na wyższych szczeblach w organizacji. [+]

Master of Human Resource Management skupia się na rozwijaniu lepszego zrozumienia zarządzania zasobami ludzkimi, stosunki pracy i zachowań organizacyjnych. Zapewnia uczestnikom dogłębnego zrozumienia zagadnień biznesowych i wyzwania wokół HRM i IR, i wyposaża uczestników w umiejętności niezbędne do zwiększenia wartości organizacji.

Kurs ma na celu dostarczyć najnowocześniejsze koncepcyjne i praktyczne rozumienie zarządzania zasobami ludzkimi w skomplikowanych i nieznanych sytuacji w miejscu pracy, w celu ułatwienia zarządzania, podejmowania decyzji.

Możliwości kariery obejmują stanowiska w zarządzaniu zmianą i ogólnego zarządzania, zasobów ludzkich, organizacyjnych i szkoleń i rozwoju.... [-]


Magister Zarządzania Zasobami Ludzkimi (rozszerzenie)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Master of Human Resource Management (Extension) zapewnia studentom pogłębionej wiedzy i umiejętności niezbędnych do udzielania się na wyższym poziomie zasobów ludzkich i stosunków przemysłowych funkcji ich organizacji. [+]

Kurs przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które są obecnie zatrudnieni, lub pokazać możliwości wykorzystania, na wyższych szczeblach decyzyjnych w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, stosunki przemysłowe, BHP i pozytywnych działań. Dodatkowe fakultatywne wybory podlegające zapewnić możliwość specjalizacji głębiej w ludzkiej dyscypliny zarządzania zasobami oraz dalszego pogłębiania umiejętności studentów, praktyki zawodowej, specjalistycznej wiedzy i możliwości.

Kurs ma na celu dostarczyć najnowocześniejsze koncepcyjne i praktyczne rozumienie zarządzania zasobami ludzkimi w skomplikowanych i nieznanych sytuacji w miejscu pracy, w celu ułatwienia zarządzania, podejmowania decyzji.... [-]


Magister Zarządzania Zdarzeniami

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1.5 - 3 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Master of Management Wydarzenie ma na celu rozwijanie umiejętności w zakresie zarządzania na wysokim szczeblu i wiedzę wystarczającą, aby wyposażyć studentów do stanowisk kierowniczych w szeroki i wieloaspektowy branży eventowej. [+]

Kurs ma na celu budowanie kompetencji zawodowych w dziedzinie zarządzania zdarzenia, wraz z przyłożonym zrozumienia procesów i praktyk związanych z ogólnego zarządzania przedsiębiorstwem. Dzięki tej intencji w umyśle, kurs obejmuje zagadnienia, które mają na celu rozwijać zrozumienie tworzenia zdarzeń, planowania i realizacji procesu oraz ogólnych zagadnień biznesowych, które służą do budowy uznanie kierownictwa organizacji i zarządzania. Dodatkowo kurs oferuje studentom możliwość podjęcia trzech przedmiotów z całej UTS Business School w celu dalszego rozwijania swoich umiejętności i wiedzy w swoich dziedzinach procentowych.

Celem kursu jest rozwijanie u studentów zarówno umiejętności zawodowych i wiedzy związanych z menedżerem zdarzeń pozycji, a także wysokiego poziomu kompetencji ogólnego zarządzania przedsiębiorstwem wystarczającej do opracowania lub zarządzać organizacji zaangażowanych w produkcję publicznej, osób prawnych i innych typy zdarzeń.... [-]


Magister Zrównoważonych Futures (badania)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Stopień ten obejmuje okres studiów i badań nadzorowanych, zakończone złożeniem pracy dyplomowej. Oferowany jest zarówno do studentów krajowych i zagranicznych. [+]

Absolwenci magisterskich konsekwentnie osiągnąć raporty doskonała egzaminatorów przeprowadzających egzaminy z międzynarodowych liderów w swoich dziedzinach. Wiele z nich było prawo do nagrody UTS kanclerza, a kilka zostało umieszczone na liście kanclerza.

Instytut ma na celu wsparcie studentów biorących podejście interdyscyplinarnej lub interdyscyplinarne badania podczas budowania na ich istniejącej wiedzy.

[-]

Master of Architecture (Research)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

A limited number of places are offered each year to suitably qualified students to follow a program of study leading to this award. This degree is for graduates seeking to extend and deepen their knowledge by undertaking an appropriate research investigation under professional supervision by UTS: Design, Architecture and Building academic staff. [+]

[-]

Master Of Arts (badania) W Badaniach Międzynarodowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Stopień ten jest okazją dla absolwentów do rozwijania swoich umiejętności badawczych, aby pogłębić swoją wiedzę w jakiejś dziedzinie międzynarodowych badań i podjąć jakieś oryginalne, niezależne badania. [+]

Wydział Sztuk i Nauk Społecznych ma duże doświadczenie w badaniach Chiny. Zasady University pozwalają na złożenie pracy w innym języku niż angielski zapewnienie, że określone warunki zostały spełnione.

Stopnie naukowe oferowane przez UTS: International Studies są szczególnie cenne dla tych, którzy chcą kontynuować kariery akademickiej lub kariery naukowej.

[-]

Master Of Arts (badania) W Dziedzinie Nauk Społecznych I Humanistycznych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Master of Arts w Nauk Humanistycznych i Społecznych (badania) stanowi szansę dla absolwentów do rozwijania swoich umiejętności badawczych, pogłębić swoją wiedzę w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych, a także do podjęcia jakieś oryginalne badania. [+]

Stopnie naukowe oferowane przez UTS: Komunikacja są szczególnie cenne dla tych, którzy chcą kontynuować kariery akademickiej, karierę naukową lub wysoki poziom praktyki zawodowej.

[-]

Master Of Arts W Kreatywnego Pisania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1.5 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Master of Arts w Creative Writing jest przeznaczony dla doświadczonych twórców, którzy chcą rozwijać swoją wiedzę teoretyczną i umiejętności. Studenci uczą się cenne umiejętności i dążyć do stworzenia dużego projektu pod kierunkiem członka wydziału akademickiego z doświadczeniem w twórczym pisaniu. [+]

Studenci studiów jeden gatunek w głębi lub zbadania szeregu gatunków i mediów.

Absolwenci tego kursu rozwoju: ogólne i szczególne umiejętności pisania w wielu genresan zdolności rozwijania i krytycznego przeglądu własnego rozumienia workan z relacji piśmie praktyki i publikacja w wielu mediach i współczesnej kultury formsa krytycznej znajomości kulturowe i estetyczne debaty, zdolność andan myśleć twórczo i krytycznie o, i przyczynić się do rozwoju przemysłów kultury.

Możliwości kariery zawierać reklamy, informatyki, creative writing, pisanie freelance i edycji, dziennikarstwo, badania mediów, publikowanie lub scenariuszy i edycji w organizacjach społecznych lub instytucji rządowych.... [-]


Master Of Arts W Zarządzaniu Komunikacji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1.5 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Master of Arts w Communication Management zapewnia zaawansowaną współczesną naukę i praktykę w profesjonalnym zarządzaniu komunikacji. Jest odpowiedni dla obecnych i potencjalnych praktyków, którzy chcą osiągnąć odpowiednią wiedzę, aby osiągnąć swoje cele zawodowe. Studenci mogą głównych w zakresie Public Relations, Komunikacja Integrated lub Zmiany organizacyjne i Komunikacji. Alternatywnie, studenci mogą wybrać, aby zakończyć studia Uniwersalny, które dostarczają podstaw dla szerokiego zakresu praktyki komunikacyjnej zarządzania. [+]

Pracownicy naukowi zaangażowani w trakcie posiadają znaczne doświadczenie w branży i podjęli badania w tej dziedzinie.

Absolwenci tego kursu mają: zaawansowanej komunikacji i zrozumienia jego managementthe zdolność do syntezy teorii komunikacji i practicethe zdolność do analizowania, projektowania, kosztować i oceniać czułość komunikacji strategya do etycznych i prawnych zagadnień związanych z pojemności communicationa do refleksji na temat roli i odpowiedzialności communicatorsthe umiejętność zastosowania perspektywy, które są międzykulturowej i globalnej, wrażliwość anda do kwestii wykluczenia, sprawiedliwość i justice.A pełna lista cech absolwentów kursu jest dostępny z UTS: Komunikacja.... [-]


Master of Built Environment (Research)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

A limited number of places are offered each year to suitably qualified students to follow a program of study leading to this award. This degree is for graduates seeking to extend and deepen their knowledge by undertaking an appropriate research investigation under professional supervision by UTS: Design, Architecture and Building academic staff. [+]

[-]

Master Of Business Administration

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

UTS MBA jest odróżnić od konkurencji przez jego praktycznego, orientacji zawodowej oraz otwartej architekturze projektowania kursu. Wszystkie przedmioty MBA są zatwierdzone przez komisję przemysłu, który kładzie nacisk na "znaczenie dla pracy" jako najznakomitszy zasady projektowania przedmiotem. MBA zapewnia wiedzę i umiejętności, które są niezbędne dla najwyższej wydajności zarządzania. [+]

Kurs zapewnia niezrównaną elastyczność programu. Studenci projektowania MBA, aby dopasować swoje aspiracje zatrudnienia. Szeroka gama specjalistycznych umiejętności wprowadzana jest poprzez wybór kierunków i sub-kierunkach. Pracownicy dydaktyczni są pobierane z jednym z najlepszych naukowców i nauczycieli akademickich na całym świecie, zachowując studentów na bieżąco z aktualnymi trendami, a skupiając się na ogólny obraz.

Umiejętności zarządzania Ogólne rozwoju wiedzy w myśleniu strategicznym, krytycznej analizy, opracowania i realizacji planów biznesowych, podejmowanie decyzji w warunkach niepewności, zrozumienie dynamiki organizacyjnych, motywowanie innych, skutecznej komunikacji, przywództwa i promowanie zmian w dynamicznym środowisku. Funkcjonalnych umiejętności rozwoju kompetencji w szeregu kluczowych dziedzin, w tym rachunkowości, finansów, marketingu i zarządzania zasobami ludzkimi. Specjalistyczne umiejętności są wprowadzane w takich dziedzinach jak: marketing międzynarodowy; zarządzanie zasobami ludzkimi; zarządzanie w sferach publicznych, prywatnych i zagranicznych; turystyki; sportu; zarządzania sztuką; Zarządzanie inżynierii; i technologii informacyjnej. ... [-]


Master Of Education (kształcenie I Przywództwo)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1.5 - 3 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Szkolenie przeznaczone jest dla nauczycieli i rozwoju nauki i profesjonalistów, którzy chcą poprawić swoje praktyki i przyszłe możliwości rozwoju kariery zawodowej. Koncentruje się na innowacje, prowadząc, nauka i badania - wszystkie istotne dla współczesnej praktyki zawodowej. Wykorzystuje oparte na praktyce nowatorskich rozwiązań, które zapewniają wysoki poziom personalizacji. Studenci z różnych środowisk korzystać z pracy interakcji z rówieśnikami z różnych kontekstach przemysłu, koncentrując swoją pracę w sprawach istotnych dla nich i ich praktyki. Kurs jest specjalnie zaprojektowany, aby wnieść najpóźniej w nauczaniu wspomaganym technologią do zapracowanych profesjonalistów przy użyciu metody blended learning. [+]

Kurs ten oferuje wysoki poziom personalizacji. Studenci mogą dostosować ich przebieg, efekty uczenia się i oceny do własnej praktyki w miejscu pracy i rozwój kariery poprzez innowacyjne Capability Wrap. Kurs opiera się na znanej podejścia UTS na Learning.Futures, specjalnie zaprojektowany dla zapracowanych profesjonalistów. Podejście nauczania badania inspirowane zawiera UTS: silne międzynarodową reputację edukacji w dziedzinie badań w nauce i pracy zawodowej.

Możliwości kariery obejmują stanowiska w kierownictwie; Polityka; edukacyjnych, uczenia się i rozwoju, a pozycje w szkołach szkolenia; Dostawców VET; wyższa edukacja; uniwersytety; Sektor przedsiębiorstw; służba zdrowia; Rząd; organizacje społeczne i pozarządowe; Organy szczytowe; i stowarzyszenia zawodowe.... [-]


Master of Education (Research)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

The Master of Education (Research) is intended for those who wish to pursue advanced research in one of the areas of faculty expertise. [+]

Career options include management-level positions in industry or government, and academic positions.

[-]

Master of Engineering (Extension)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Ten kurs jest okazją na poziomie magisterskim na wykwalifikowani inżynierowie rozszerzyć w szerokości i głębokości wiedzy i umiejętności zdobytych w licencjackich studiów inżynierii. Studenci mogą ukończyć jeden z głównych w inżynierii, a także wybrać sub-dur w innej dziedzinie inżynierii, technologii informatycznych lub innej dyscypliny. Realizacja tematów i niezależny projekt absolwent w co najmniej jednej dziedzinie inżynierii jest centralny do tego wymogu. Badani oferowane w tym oczywiście śledzić zintegrowanego podejścia do praktyki zawodowej przez profesjonalnych przedmiotów obowiązkowych przedmiotów obowiązkowych inżynierskich, związanych z wybranym głównym i sub-dur, niezależnego projektu inżynierii absolwenta w co najmniej jednej dziedzinie inżynierii, oraz zestaw zajęć ( wszelkie techniczne lub informatyczne przedmioty, niektóre z uprzedniej zgody). [+]

Kurs ten pozwala studentom wybrać program studiów, które pogłębia ciało wiedzy zdobytej w pierwszym stopniu, a także rozszerza granice wiedzy w dziedzinach polityki i zarządzania inżynierii. Zapewnia także wyjątkową okazję do poszerzenia wiedzy w innej dyscypliny poprzez sub-dur, co daje dodatkową korzyść dla studentów, którzy szukają możliwości kariery w obszarach interdyscyplinarnych.

Studenci, którzy mają podstawową licencjat inżynierii są w stanie zwiększyć ich zdolności i wiedzy poprzez programów magisterskich w odpowiednich kierunkach, umożliwiając im zdobywanie i przytrzymaj zatrudnienia w swoich dziedzinach inżynierii.

[-]

Master Of Finance

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1.5 - 3 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Mistrz Finansów zapewnia szeroki zakres umiejętności i wiedzy lekarzy oczekuje z wiodących w sektorze bankowości i finansów. [+]

Program finansów zapewnia uczestnikom możliwość zdobycia wiedzy z zakresu teorii i technik finansowania dla celów praktyki zawodowe wiodących.

Możliwości kariery obejmują zarządzanie na poziomie pozycji w przemyśle lub rząd.

[-]

Master Of Information Technology

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Kurs ten ma na celu umożliwienie studentom do osiągnięcia kompleksowego i lepsze zrozumienie technologii informatycznych w wyspecjalizowanych dziedzinach technicznych i kierowniczych. Szeroki zakres specjalizacji pozwala studentom na dostosowanie kursu do zaspokojenia ich potrzeb rozwoju kariery. Studenci z wyższym wykształceniem w dziedzinie technologii informacyjnych powinni rozważyć magister informatyki (rozszerzenie) (C04296). [+]

Istotne jest, aby zachować wiedzę i umiejętności IT na bieżąco. Kurs ten zapewnia studentom lepsze zrozumienie kontekstu biznesowego i technicznego rozwoju kształtujących współczesną technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) i wyposaża je do sprostania wyzwaniom pracy w branży IT.

Kurs zapewnia studentom zrozumienia zaawansowanych pojęć technologii informatycznej w środowisku komercyjnym dzięki czemu mogą one przyczynić się do rozwoju rozwiązań informatycznych w ich organizacjach.

W zależności od wybranego wyboru kariery obejmują wiele stanowisk w branży IT, w tym ekspertów ds. Wywiadu gospodarczego, twórców e-biznesu, programistów gier, menedżerów systemów informacyjnych, analityków bezpieczeństwa IT, menedżera ds. Bezpieczeństwa IT, analityka bezpieczeństwa ICT, bezpieczeństwa IT konsultant, test pióro, kierownik projektu IT, animator filmów, architekt architektury oprogramowania, specjalista ds. jakości / testowania oprogramowania i analityk systemów.... [-]


Master of Information Technology (Extension)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat January 2019 Australia Sydney

[+]

Kurs ten zapewnia studentom lepsze zrozumienie kontekstu biznesowego i technicznego rozwoju kształtujących współczesną technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) i wyposaża je do sprostania wyzwaniom pracy w branży IT, jak również zapewnić możliwość rozwijania umiejętności w alternatywnym IT dyscyplinuje.

Kurs zapewnia studentom zrozumienia zaawansowanych pojęć technologii informatycznej w środowisku komercyjnym dzięki czemu mogą one przyczynić się do rozwoju rozwiązań informatycznych w ich organizacjach.

W zależności od wybranego wyboru kariery obejmują wiele stanowisk w branży IT, w tym ekspertów ds. Wywiadu gospodarczego, twórców e-biznesu, programistów gier, menedżerów systemów informacyjnych, analityków bezpieczeństwa IT, menedżera ds. Bezpieczeństwa IT, analityka bezpieczeństwa ICT, bezpieczeństwa IT konsultant, test pióro, kierownik projektu IT, animator filmów, architekt architektury oprogramowania, specjalista ds. jakości / testowania oprogramowania i analityk systemów.... [-]


Master Of Laws

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

UTS Master of Laws (LLM) przeznaczony do zmieniających się potrzeb zawodu adwokata. Zapewniając możliwość dla absolwentów prawa do specjalizacji w poszczególnych dziedzinach, które są istotne dla ich dziedzinie praktyki prawnej, UTS LLM jest zawodowo istotne i satysfakcjonujące intelektualnie. [+]

Współzależność między zawodu prawnika i UTS: Prawo gwarantuje bliskie dopasowanie edukacji pierwszej klasy i handlowej kwalifikacji podyplomowych prawnej. Zajęcia prowadzone są przez mieszankę praktykujących specjalistów, w pełnym wymiarze czasu pracowników naukowych i międzynarodowych naukowców odwiedzających i możliwości badania cross-instytucjonalnych, zarówno wewnątrz i na zewnątrz Australii, są zachęcani.

Specjalizacja i rozwój wiedzy prowadzi do kariery w zakresie pożądanych zawodów specjalistycznych w praktyce prawa.

[-]

Master Of Laws (badania)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Master of Laws (badania) stanowi szansę dla absolwentów do rozwijania swoich umiejętności badawczych, pogłębić swoją wiedzę w jakiejś dziedzinie prawa i podejmowania oryginalnych badań. Stopień przyznawany jest kandydatów, którzy wykazują kompetencje w dziedzinie badań, zrozumienie metod badawczych oraz zdolność do podejmowania oryginalny wkład do wiedzy. [+]

Kurs ten jest przeznaczony dla studentów, którzy ukończyli studia zajęć i chcą pogłębić swoją wiedzę w określonej dziedzinie prawnej za pomocą badań. Uczniowie rozwijają krytyczne i analityczne umiejętności i zaawansowanych umiejętności badawczych, które umożliwią pogłębioną analizę ich wybranym obszarze. Stopień ten jest niezwykle cenna dla tych, którzy chcą rozpocząć karierę w badaniach.

Opcje kariery obejmują stanowiska w uczelni, podjęcie badań, wkład do polityki publicznej lub inne prace naukowe, w tym nauczania, grupy interesów i wydawnictwa prawną.

[-]

Master Of Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1.5 - 3 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Master of Management zapewnia wiedzę, umiejętności i ram pojęciowych, aby umożliwić studentom zidentyfikować i rozwiązać szeroki zakres problemów charakteryzujących środowisko pracy menedżerów - czyli w warunkach złożoności i niepewności, w której wyrok i pokrewne obszary odpowiedzialności są określającego możliwości. Studenci zdobywają koncepcyjnych i analitycznych umiejętności niezbędne do skutecznego wykonywania zarządzania w różnych kontekstach, w tym biznesie, sektorze publicznym i non-profit i różnych ustawień profesjonalnych. [+]

Kurs zapewnia studentom wiedzy i doświadczeń w celu zwiększenia ich zawodowe / obowiązki publiczne z wiodących, zarządzania i gospodarowania surowcami i przedsiębiorstw. Innowacyjna, elastyczna struktura zapewnia studentom maksymalną swobodę w wyborze przedmiotów i programów studiów, dostosowanych do ich osobistych i zawodowych potrzeb.

Master of Management jest zaprojektowany w celu zaspokojenia potrzeb poszczególnych osób, organizacji klienta i organizacji zawodowych dla edukacji zarządzania.

Możliwości kariery obejmują zarządzanie na poziomie pozycji w przemyśle lub rząd.

[-]

Master Of Management (rozszerzenie)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Master of Management (Extension) dostarcza wiedzy, umiejętności i ram pojęciowych, aby umożliwić studentom identyfikować i rozwiązywać złożone problemy charakteryzujących środowisko pracy menedżerów w przyszłości. Studenci zdobywają koncepcyjnych i analitycznych umiejętności niezbędne do skutecznego wykonywania zarządzania w różnych kontekstach, w tym biznesie, sektorze publicznym i non-profit i różnych ustawień profesjonalnych. [+]

Kurs zapewnia studentom wiedzy i doświadczeń w celu zwiększenia swoich umiejętności zawodowych i wiedzy na temat zarządzania ludźmi, zasobów i procesów organizacyjnych. Innowacyjna, elastyczna struktura zapewnia studentom maksymalną swobodę w wyborze przedmiotów i programów studiów, dostosowanych do ich osobistych i zawodowych potrzeb. Dodatkowe fakultatywne wybory podlegające zapewnić możliwość specjalizacji głębiej w dyscypliny zarządzania i dalszego pogłębiania umiejętności studentów, praktyki zawodowej, specjalistycznej wiedzy i możliwości.

Kurs ten jest zaprojektowany w celu zaspokojenia potrzeb poszczególnych osób, organizacji klienta i organizacji zawodowych dla edukacji zarządzania.... [-]


Master Of Profesjonalne Techniki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Ten kurs daje szansę na poziomie magistra dla niedawnych inżynierów, którzy ukończyli trzy- lub czteroletnie studia inżynierskie lub technologiczne. Studenci mogą zapisać się na Mistrz Inżynierii Profesjonalnej i kontynuować naukę. Ten kurs pozwala na pogłębienie wiedzy i umiejętności w swojej dziedzinie, i być gotowym do praktyki inżynierskiej. Studenci mogą podejmować duże i uznane dla tej specjalizacji na ich testamur. Mistrz Inżynierii Zawodowej ma na celu włączenie zintegrowanego podejścia do profesjonalnej praktyki inżynierskiej przy użyciu obowiązkowych profesjonalnych przedmiotów inżynierskich, przedmiotów obowiązkowych istotnych dla głównych, niezależnego składu projektu inżyniera inżyniera i obowiązkowego strumienia praktyki inżynierskiej. [+]

Zapewnia również niepowtarzalną okazję do pogłębienia swojej wiedzy i zdobycia praktycznych umiejętności, podejmując niezależne absolwent inżynierii projektu w danym dur.

[-]

Master of Property Development

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1.5 - 3 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

[+]

UTS uznaje również szeroki charakter branży nieruchomości. Studenci mogą dostosowywać swój poziom dzięki bogatemu asortymentowi specjalistów z dziedziny obieralności, w tym finansów, ochrony, urbanistyki, globalnych trendów i własności komercyjnej. Z silnym fundamentem planowania, studenci są również uprawnieni do znacznego kredytu blokowego w programie Master of Planning (C04007).

Stopień zapewnia specjaliści zajmujący się nieruchomościami, tacy jak architekci, inżynierowie, kierownicy budownictwa, rzeczoznawcy, planiści i specjaliści z branży finansów mogą poszerzyć swoją wiedzę i kwalifikacje oraz uzyskać bardziej kompleksowe zrozumienie rozwoju nieruchomości i powiązanych procesów. Pozwala to absolwentom rozszerzać swoją karierę lub wykraczać poza ich pierwotny obszar zawodowy na wyższe lub szersze funkcje w branży deweloperskiej i / lub oferować nowe usługi klientom.... [-]


Master Of Science

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1.5 - 3 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Kurs ten został zaprojektowany z myślą o dwóch różnych grup uczniów: zawodowych naukowców, którzy chcą uaktualnić swoje umiejętności związane z przemysłem dla awansu zawodowego i studentów rozważających stopień badawczy. [+]

Kurs zawiera obowiązkowy rdzeń przedmiotów zawodowych właściwych dla wszystkich dyscyplin naukowych. Badani w rdzeniu stanowią trzon umiejętności ważnych dla profesjonalnego naukowca, czy są zaangażowani w badania, przedsiębiorstwa nauki, przemysłu i organizacji rządowych. Są to umiejętności komunikacji, krytycznej analizy, zarządzania projektami i innowacjami oraz komercjalizacji. Profesjonalny strand uzupełnia wybór obszerne studium w określonej dziedzinie nauki lub dyscypliny matematyki, lub zarządzania nauką. Studenci mają również możliwość podjęcia pracy badawczej, z zastrzeżeniem zatwierdzenia przez wykładowców. Dla studentów z odpowiednich poziomach osiągnięć uwzględniającą stopień badań, kurs ten stanowi drogę do doktora.Studenci w Marine Science i Zarządzania głównych zajęć są narażone na wiele dziedzin i instytucjonalnych, z projektu zwieńczeniem nauczał w Sydney Institute of Marine Science (SIMS) oraz wiele serii wykładów i elementów praktycznych przy użyciu rzeczywistych danych z Australii Zintegrowany system Observatory Marine. ... [-]


Master Of Science (badania)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Ten kurs jest okazją dla absolwentów do nabycia umiejętności badawcze i pogłębić swoją wiedzę w dziedzinie nauki. [+]

Celem programu jest rozwój zawodowy kandydata, zapewniając doświadczenie w definicji problemu, formułowania i testowania hipotez, zbierania danych, analizy i interpretacji oraz prezentacji projektu.

Możliwości kariery obejmują konsultanta medycznego środowiska, naukowca, badacza, menedżer zasobów, naukowiec lub technologa.

[-]

Master Of Science (badania) W Dziedzinie Nauk Matematycznych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Ten kurs daje możliwość zdobycia umiejętności badawczych i do pogłębienia wiedzy w jednej z dziedzin matematyki. Celem programu jest rozwój zawodowy kandydatów poprzez opanowanie obszerny zbiór literatury matematycznej wraz z oryginalnej pracy badawczej pod kierunkiem opiekuna. [+]

Umiejętności w zakresie badań i zdolności myślenia matematycznego są rosnące zapotrzebowanie w przemyśle, finansach i różnych organizacji rządowych. W rezultacie absolwenci tego kursu znacząco poszerzyć swoje wyborów zawodowych, a tematem badań może być wybrany w celu dalszego ułatwienia ich ścieżki kariery, na przykład, na wyższych poziomach badania rynku, zarządzania i finansów ilościowych ilościowych.

[-]

Master Of Science (badania) W Naukach Komputerowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Kurs umożliwia absolwentom rozszerzyć i pogłębić swoją wiedzę w specjalistycznej dziedzinie informatyki poprzez przeprowadzenie badań pod nadzorem pracownika akademickiego. [+]

Kurs umożliwia studentom rozwijać się w ich karierze informatyki i technologii informacyjnej, oraz zapewnia elastyczność w wyborze tematu badawczego, więc mogą być ściśle powiązane z kariery zawodowej uczniów.

Kurs umożliwia absolwentom rozszerzyć i pogłębić swoją wiedzę na specjalistycznej dziedzinie informatyki poprzez przeprowadzenie badań. Kurs umożliwia studentom rozwijać się w ich karierze informatyki i technologii informacyjnej, oraz zapewnia elastyczność w wyborze tematu badawczego, więc mogą być ściśle powiązane z kariery zawodowej uczniów. Możliwości kariery obejmują stanowiska w uczelniach i innych instytucji wykonujących badania lub inną pracę naukową, w tym nauczania. Szanse obejmujących badania i rozwój występują również z firmami krajowymi i międzynarodowymi.... [-]


Master Of Science (rozszerzenie)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Kurs ten ma na celu odnowienie i poszerzenie doświadczeń naukowych i przemysłu uczniów z przenikliwości menedżerskich i biznesowych. To zapewnia studentom wiele możliwości poprzez dodawanie wartości do istniejących kierunków i dostosowanie ich do prędkości na wiedzy i technologii, lub poprzez ekspansję na różnych kierunków zainteresowania do nabycia umiejętności zawodowych i zarządzania. [+]

Oczywiście jest obowiązkowy rdzeń przedmiotów zawodowych właściwych dla wszystkich dyscyplin naukowych. Badani w rdzeniu zapewniają szkielet umiejętności ważne dla profesjonalnego naukowca; być oni zaangażowani w badania, przedsiębiorstwa nauki, przemysłu i organizacji rządowych. Są to umiejętności komunikacji, krytycznej analizy, zarządzania projektami i innowacji i komercjalizacji. Profesjonalny nici uzupełnia wybór głównego badania w określonej dyscypliny naukowej lub matematyka, lub w zarządzaniu nauką. Studenci mają również możliwość podjęcia projektu badawczego, z zastrzeżeniem zatwierdzenia przez wykładowców. Dla uczniów z uwzględnieniem odpowiednich poziomów stopień osiągnięcia badawcze, kurs stanowi drogę do dr. Ostatnim semestrze zajęć pozwala studentom uzupełnić istniejące zestaw umiejętności przy użyciu dostosowanych obiektów z dyscyplin pokrewnych w całym zdrowia, inżynierii i biznesu.... [-]


Master Of Science (z Wyróżnieniem)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat January 2019 Australia Sydney

Kurs ten zapewnia studentom niepowtarzalną okazję do podjęcia oryginalne badania i uzyskania pogłębionej wiedzy w danej dziedzinie naukowej ich. Studenci mają dostęp do pracowników, które prowadzą naukowcy i eksperci w swojej dziedzinie. Podjęcia tego kursu umożliwia uczniom odkrywać ich potencjał badawczy i rozwijać umiejętności badawcze. Kurs ten jest zaprojektowany, aby zapewnić drogę stypendialny do programu studiów doktoranckich. [+]

Oczywiście jest obowiązkowy rdzeń przedmiotów zawodowych właściwych dla wszystkich dyscyplin naukowych. Badani w rdzeniu zapewniają szkielet umiejętności ważne dla profesjonalnego naukowca; być oni zaangażowani w badania, przedsiębiorstwa nauki, przemysłu i organizacji rządowych. Są to umiejętności komunikacji, krytycznej analizy, zarządzania projektami i innowacji i komercjalizacji. Profesjonalny nici uzupełnia wybór głównego badania w określonej dziedzinie nauki lub matematyki dyscypliny. Studenci w Marine Science i Zarządzania-dur, na przykład, są narażone na wielodyscyplinarny i cross-instytucjonalnych zajęć, z projektu zwieńczeniem nauczał w Sydney Institute of Marine Science (SIMS) oraz wielu serii wykładów i praktycznych elementów przy użyciu danych z rzeczywistych Zintegrowany System Obserwatorium Morskie Australii. Druga część kursu obejmuje znaczną część badań, dając studentom możliwość podjęcia oryginalne, nowatorskie badania. Dla studentów z odpowiednich poziomów osiągnięć, zapewnia bezpośredni szlak do doktora, i niesie punktów, które mogą być wykorzystywane w procesie aplikacji stypendialnego.... [-]


Master Of Science W Internetworking

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1.5 - 3 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Ten kurs jest przeznaczony dla informatyki, technologii informacyjnej lub inżynierii absolwentów, z lub bez doświadczenia, którzy chcą nauczyć się lub poszerzyć swoją wiedzę na temat technologii sieciowych i portali sieciowych. Jako studenci pochodzą z różnych środowisk, nie ma możliwości wyboru przedmiotu w programie do indywidualnych potrzeb. [+]

Program Internetworking dostarcza praktycznych, praktyczne doświadczenie za pomocą różnych środków, w tym wsparcia udzielonego przez Cisco Systems dla szerokiej sieci komputerowej i odpowiednich wniosków w tym routing, przełączanie, zabezpieczenia sieci bezprzewodowej oraz VoIP, komputerów przenośnych, system internetowej, cloud computing i systemu operacyjnego nauki , Zaawansowane obieralnych w Internetworking są dostępne. Program obejmuje wszystkie aspekty stosowania organizacyjnej sieci: projektowania, wykonania, bezpieczeństwa, zarządzania, systemy i aplikacje. Kurs pozwala uczniom rozwijać wiele umiejętności w dziedzinie Międzysieciowa i odpowiedniej dziedzinie rozwoju aplikacji, zgodnie z odsetek oraz planowych wyborów, na przykład, przełączania i routingu, systemów i sieci do zarządzania i analizy, bezpieczeństwo sieci, mobilność, cloud computing, sieć komputerowa Rozwój stosowanie i rozwój usług internetowych.... [-]


Master Of Science W środowisku Internetowym (rozszerzenie)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Ten kurs jest przeznaczony dla absolwentów każdej dziedzinie, którzy chcą nauczyć się lub poszerzyć swoją wiedzę na temat technologii sieciowych i sieciowych. Jako studenci pochodzą z różnych środowisk, nie ma możliwości wyboru przedmiotu w programie do indywidualnych potrzeb. [+]

Program Internetworking zapewnia studentom praktycznego, praktycznego doświadczenia uczenia się z wykorzystaniem środków przekazanych przez Cisco Systems dla Międzysieciowa tym routingu, przełączania, bezpieczeństwa i bezprzewodowych. Zaawansowane obieralnych w Internetworking są dostępne. Program obejmuje wszystkie aspekty stosowania organizacyjnej sieci: projektowania, wykonania, bezpieczeństwa, zarządzania, systemy i aplikacje. Kurs przygotowuje studentów licencjackich kwalifikacji, które nie znajdują się w zakresie ICT, na wejściu do załogi jako ICT sieciowym profesjonalny. Studenci, którzy mają kwalifikacje w zakresie ICT może przedłużyć ich naukę. Studenci mogą rozwijać wiele umiejętności w dziedzinie Międzysieciowa, zgodnie z odsetek oraz planowych wyborów, na przykład, przełączania i routingu, systemów i zarządzania siecią i analizy bezpieczeństwa sieci, mobilność i tworzenie stron internetowych. Studenci mają możliwość przygotowania do CCNA i CCNP certyfikacji Cisco w ramach programu.... [-]


Master of Strategic Supply Chain Management (Extension)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Ponadto w dzisiejszym niestabilnym otoczeniu ryzyko i złożoność łańcuchów dostaw to główne kwestie, z którymi boryka się przemysł, które zachęcają przedsiębiorstwa do bardziej ekologicznej zdolności do radzenia sobie z nieoczekiwanymi zakłóceniami. Ten kurs jest przeznaczony do zaspokajania potrzeb osób zatrudnionych we wszystkich sektorach biznesu i poszukujących zaawansowanej wiedzy o sieciach sieci dostaw, strategiach zakupów, operacjach i zarządzaniu logistyką. Mistrz Strategicznego Zarządzania Łańcuchem Dostaw (rozszerzenie) jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą uzyskać znaczną wiedzę i umiejętności w tych dziedzinach. Dodatkowe możliwości wyboru w ramach tego programu obejmują możliwość głębszej specjalizacji w strategicznym i taktycznym aspekcie projektowania sieci i sieci logistycznych oraz systematycznego stosowania metodologii udoskonalania procesów zamówień publicznych i łańcuchów dostaw, które pomagają zmniejszyć różnorodność i niepewność poprzez łańcucha dostaw, umożliwiając lepszą kontrolę jakości produktów i usług. W uzupełnieniu do działań i możliwości zarządzania łańcuchem dostaw, studenci dalszego podnoszenia kwalifikacji, doświadczenia zawodowego specjalistycznej wiedzy i umiejętności poprzez lepsze zrozumienie praktyk organizacyjnych i zarządczych i kontekstach międzynarodowych. [+]

Kurs jest przeznaczony do zaspokojenia potrzeb osób zatrudnionych we wszystkich sektorach biznesu.

[-]

Mistrzem Finansów (rozszerzenie)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Mistrz Finansów (Extension) zapewnia szeroki zakres umiejętności i wiedzy lekarzy oczekuje z wiodących w sektorze bankowości i finansów. [+]

Program finansów zapewnia uczestnikom możliwość zdobycia wiedzy z zakresu teorii i technik finansowania dla celów praktyki zawodowe wiodących. Dodatkowe fakultatywne wybory podlegające zapewnić możliwość specjalizacji głębiej w dyscypliny finansów i dalszego pogłębiania umiejętności studentów, praktyki zawodowej, specjalistycznej wiedzy i możliwości.

Możliwości kariery obejmują zarządzanie na poziomie pozycji w przemyśle lub rząd.

[-]

Mistrzem Psychologii Klinicznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat January 2019 Australia Sydney

Magister Psychologii Klinicznej stanowi piąty i szósty rok stypendium zobowiązany do zarejestrowania się jako psycholog w Australii. Absolwenci są uprawnione, po dwóch latach nadzorowanej praktyki, do zatwierdzenia jako psychologów klinicznych z Zarządu Psychologii Australii oraz członkostwa Kolegium Klinicznego Towarzystwa Psychologicznego australijskiego. [+]

Kurs ten zapewnia studentom praktyki edukacji i badań opartych na prowadzone w psychologii klinicznej, obejmującym nauki na kampusie, na terenie kampusu i umieszczenie poza kampusem i badań klinicznych. Oczywiście, jest wydana w niestandardowych wybudowany, state-of-the-art udogodnienia, w tym na terenie kampusu klinik.

Możliwości kariery obejmują psychologię kliniczną, doradztwo, doradztwo i psychologii sądowej.

[-]

Mistrzem Psychologii Klinicznej (badania)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Kurs jest przeznaczony dla zarejestrowanych psychologów klinicznych, lub studentów, którzy ukończyli studia z psychologii, rejestracyjną którzy chcą rozpocząć karierę naukową lub uzyskać przewagę konkurencyjną w ich karierze, wypełniając dodatkowe podyplomowe kwalifikacje. Studenci zdobywają umiejętności badawczych i wiedzy w obszarze ich zainteresowań badawczych i wykazać się wyjątkową zdolność akademickiej i zaangażowanie w psychologii klinicznej po zakończeniu stopnia. [+]

Kurs ten zapewnia studentom możliwość pracy z czołowych naukowców krajowych i międzynarodowych w obszarze ich zainteresowania rozwijać i zakończyć projekt badawczy jest oryginalna, co przyczynia się do wiedzy. Studenci zdobywają szkolenia badawcze i umiejętności, a także rozwija szeroką wiedzę i doświadczenie w obszarze badań. Studenci są wspierane przez silne i żywe kultury badań, zarówno w szkole i na uniwersytecie i mieć dostęp do innych naukowców, różnorodnych warsztatach, biblioteki i badawczych uczelni.

Kurs ten jest doskonałym przygotowaniem do tych studentów, którzy chcą kontynuować studia doktoranckie badań, karierę naukową lub wyższe stanowiska psychologii poziom. Możliwości kariery obejmują spotkania akademickie, rozszerzone funkcje doradcze praktyk, pozycje i role w branży. ... [-]


Mistrzem Zawodowej Rachunkowości (rozszerzenie)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Master of Professional rachunkowości (Extension), ma na celu zapewnienie absolwentów nie-księgowych w niezbędne umiejętności i wiedzę niezbędne do kariery w profesjonalnej księgowości. Ukończenie kursu spełnia akademickich wymogów wejścia do profesjonalnych programów CPA Australia i Instytutu Biegłych Rewidentów w Australii (ICAA). [+]

Kurs ten stanowi idealną podstawę naukową do kontynuowania kariery w księgowości. Zapewnia wiedzy, zrozumienia i wiedzy niezbędnej do pracy w zawodzie księgowego. Ponadto, uznawania kwalifikacji zawodowych kursu przez CPA Australia i ICAA zapewnia studentom z międzynarodowo uznanymi kwalifikacji, które zwiększają zarówno ich możliwości zatrudnienia i awansu.

Kurs ma na celu zapewnienie lokalnej i międzynarodowej absolwentów z niezbędną wiedzę w dziedzinie rachunkowości i dramatów rachunkowości rolę w dostarczaniu produktów informacyjnych wspierających wszystkie obszary działalności gospodarczej. Ponadto, aby zapewnić profesjonalnie uznane kwalifikacje, kurs składa się z mieszanki rachunkowości, finansów, prawa, ekonomii i komunikacji osób, które wspólnie zapewniają szeroki zakres podstawowych umiejętności biznesowych oraz wiedzy, które są niezbędne do zatrudnienia w dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym.... [-]


Filmy

UTS: Future Students

UTS: Postgraduate

UTS International Student: Barsha Karki, Nepal

UTS International Student: Haris Kamal, Pakistan

Kontakt

University of Technology, Sydney

Adres 15 Broadway Ultimo, Sydney
2007 Sydney, Nowa Południowa Walia, Australia
Strona internetowa http://www.uts.edu.au/international
Telefon +61 3 9627 4816