Przeczytaj oficjalny opis

Czy myślisz o studiowaniu w Australii? University of Southern Queensland (USQ) szczyci się tym, że zapewnia najlepsze wsparcie, które pomoże ci osiągnąć cel nauki i kariery. Uczniowie USQ cieszą się niewielkimi rozmiarami, grupowymi przestrzeniami do nauki i zestawem usług pomocniczych, które poprawią twoje doświadczenie w nauce. Z uczniami z ponad 80 krajów i międzynarodowymi akredytowanymi stopniami i programami możesz wybrać studia na uczelni, zewnętrzne lub online.

O nas

University of Southern Queensland to dynamiczny uniwersytet, którego celem jest dostarczanie wysokiej jakości stopni naukowych i programów w elastycznym i wspierającym środowisku. W ciągu ponad 50 lat USQ stał się znaną instytucją naukowo-badawczą, zapewniającą edukację na całym świecie z trzech regionalnych lokalizacji: Toowoomba, Springfield i Ipswich. Posiadamy również centrum informacyjne znajdujące się w Stanthorpe.
Nasi uczniowie są wykładani przez wykładowców, którzy są liderami w swoich dziedzinach, którzy, podobnie jak nasze programy, są na bieżąco z ciągle zmieniającym się obliczem branży. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy numerem 1 w Queensland dla absolwentów w pełnym wymiarze czasu pracy (Graduate Destinations Survey, 2014-2016). Niezależnie od tego, czy nasi studenci studiują online, czy w kampusie, skupiamy się na zapewnieniu im spersonalizowanego wsparcia.
Każdy uczeń ma dostęp do oficerów relacji studenckich USQ (SRO), którzy mogą je wspierać w trakcie swojej podróży edukacyjnej.

Kursy

Programy oferowane w USQ mają na celu przygotowanie gotowych do pracy w branży, uznanych na arenie międzynarodowej i posiadających kwalifikacje absolwentów. W USQ możesz uczyć się na poziomie dyplomowym, licencjackim, podyplomowym i badawczym. Możesz również skorzystać z naszych kursów rozwoju zawodowego, programów Pathway i kursów języka angielskiego, aby poprawić swoją karierę.

Blisko 28 000 studentów z całej Australii i całego świata wybiera studia w USQ w zakresie:

 • Biznes i handel
 • Sztuka kreatywna i media
 • Edukacja
 • Inżynieria i środowisko zbudowane
 • Zdrowie i społeczność
 • Humanistyka i komunikacja
 • Technologia informacyjna
 • Prawo i Sprawiedliwość
 • Nauki
 • Badania
 • Programy języka angielskiego i Pathway
 • Rozwój zawodowy.

USQ Toowoomba

USQ Toowoomba to oryginalny kampus uniwersytecki i jest dobrze wyposażony w szeroki wachlarz udogodnień spełniających szeroki wachlarz potrzeb studentów. Największy z trzech kampusów USQ w swojej wielkości, USQ Toowoomba oferuje pełne doświadczenie w kampusie z zakwaterowaniem w akademikach i ogromnym zakresem zajęć studenckich uzupełniających program akademicki.

USQ Toowoomba znajduje się w jednym z największych śródlądowych miast Australii, zaledwie godzinę jazdy samochodem na zachód od Brisbane, w pobliżu lotniska Toowoomba Wellcamp.

USQ oferuje również bezpłatny autobus wahadłowy między USQ Toowoomba, USQ Springfield i USQ Ipswich, co daje uczniom więcej możliwości i elastyczności w uczęszczaniu na zajęcia w zależności od ich potrzeb.

USQ Springfield

USQ Springfield to świeży, nowoczesny kampus położony w sercu jednego z najszybciej rozwijających się regionów Queensland.

USQ Springfield oferuje szeroką gamę opcji studiów licencjackich i podyplomowych w tętniącej życiem okolicy zaledwie 25 minut od Ipswich CBD, 45 minut od Brisbane i godzinę od Gold Coast.

Jest to centrum cyfrowej produkcji i osiągów Uniwersytetu, w kampusie znajduje się standardowy nadawany przez przemysł telewizyjny i radiowy zakład produkcyjny oraz sale prób, a także wspólne sale dydaktyczne, zupełnie nowe laboratoria.

Symulator lotu USQ Springfield jest pierwszym tego typu w Queensland. Symulator USQ to wąski dysz, gdzie studenci lotnictwa mogą replikować cały lot, zarówno regularne, jak i nienormalne, podczas wykonywania kontroli i procedur.

USQ Ipswich

Kampus Ipswich USQ znajduje się na terenie dziedzictwa w jednym z najstarszych australijskich miast. Jesteśmy częścią Ipswich od 2006 roku, a wraz z rozwojem regionu zwiększamy nasze zaangażowanie w regionie.

Zielony kampus USQ Ipswich ma wspaniałe widoki na miasto, a także wspaniałą bibliotekę z żywym lasem deszczowym. Kampus znajduje się 55 minut od miasta Brisbane, godzinę i 15 minut od Złotego Wybrzeża i można do niego dojechać środkami transportu publicznego. Strona USQ's School of Health and Wellbeing, USQ Ipswich obejmuje zbudowane na zamówienie, paramedyczne obiekty szkoleniowe i nowe kliniczne laboratoria pielęgniarskie, boiska sportowe, kawiarnię i siłownię.

online

Dzięki badaniu online w USQ łatwiejsze niż kiedykolwiek studia pasują do Twojego życia. Koncentrujemy się na sukcesie studentów, dlatego ułatwiamy Ci dostosowanie się do twoich pełnych kariery, w pełni akredytowanych stopni do twojego intensywnego życia. W rzeczywistości jesteśmy numerem jeden uniwersytet w Queensland dla absolwentów w pełnym wymiarze czasu pracy (Graduate Destinations Survey, 2014-2016). Możesz studiować w niepełnym wymiarze godzin lub w pełnym wymiarze godzin lub zmienić obciążenie studium w miarę zmian w życiu - Twoja sala lekcyjna jest tak blisko, jak komputer.

Nasi studenci, którzy zdecydują się na naukę w Internecie, są bardzo częścią naszych społeczności na terenie kampusu i są mile widziane, aby być z nami w kampusie, a także korzystać z szerokiej gamy udogodnień i usług wsparcia, które mamy do zaoferowania.

Studenci online mogą uzyskać dostęp do elastycznej internetowej klasy, która pozwala im wybrać miejsce, w którym się uczą, gdy się uczyć, a nawet jak się uczyć. Nic dziwnego, że ponad 75% naszych studentów decyduje się na naukę w tym trybie.

Międzynarodowe wsparcie dla studentów

 • Bezpłatny odbiór z lotniska i transfer do miejsca zakwaterowania dla nowo przybyłych studentów
 • Uczelnie i mieszkania poza kampusem
 • Międzynarodowy Student Workgroup w USQ Career Hub
 • Dobro studentów, zdrowie, doradztwo i dobre samopoczucie
 • Wsparcie i usługi wielowyznaniowe
 • Regularne wydarzenia i działania studenckie
 • Zasoby niepełnosprawności.

Dowiedz się więcej o usługach USQ International.

Gdzie się zatrzymać?

Jeśli planujesz studiować w kampusie z USQ, istnieje wiele opcji zakwaterowania dostępnych dla każdego budżetu - wszystko w bliskiej odległości od każdego z kampusów USQ. Dowiedz się więcej o zakwaterowaniu w USQ.

Czy jesteś gotowy do złożenia wniosku w USQ?

Ubieganie się o studia z USQ jest łatwe! Dowiedz się więcej o naszym procesie aplikacyjnym i uruchom aplikację. Pamiętaj, że nie ma opłaty za złożenie wniosku w USQ.

Badania

USQ angażuje się w prowadzenie badań, które mają nie tylko znaczenie akademickie, ale angażują się w branżę i naszych interesariuszy oraz przyczyniają się do innowacji, które przynoszą korzyści naszym społecznościom, narodowi i nie tylko.

Kluczem do naszej kultury badawczej jest współpraca z przemysłem, aby zrozumieć problemy stojące przed sektorem i wspólnie opracowywać nowe pomysły i technologie, które mają realny wpływ na wymierne korzyści. Posiadamy znaczne możliwości badawcze i wiedzę specjalistyczną w następujących obszarach;

 • Rolnictwo i agrobiznes
 • Astrofizyka
 • Dziedzictwo kulturowe i archeologia
 • Cyfrowe życie
 • Nauki o środowisku
 • Zdrowie i nauki behawioralne
 • Nauki matematyczne i hipersoniczne
 • Inżynieria materiałowa i technologia inżynieryjna
 • Społeczność regionalna i rozwój gospodarczy

Jesteśmy międzynarodowo uznawani za naszą pracę w przyszłych materiałach i materiałach kompozytowych, ściśle współpracując z międzynarodowymi partnerami branżowymi i innymi instytucjami badawczymi, w celu określenia rentownych, przyjaznych dla środowiska rozwiązań dla niektórych z największych na świecie towarów.

USQ szybko staje się światowym liderem w dziedzinie badań w dziedzinie systemów rolniczych i zarządzania zrównoważonymi krajobrazami wiejskimi, prowadząc badania w dziedzinie nauk o środowisku, informatyki i nauk matematycznych, nauk rolniczych i inżynierii. Międzynarodowe projekty badawcze w Azji pomagają między innymi w polepszaniu nawadniania, produkcji warzyw i handlu kawą.

Od pożywienia po regionalne przeżycie raka, nasi naukowcy pracują nad poprawą jakości życia dla wszystkich dzięki naszym badaniom w zakresie zdrowia. Projekty obejmują zaspokojenie wyjątkowych potrzeb społeczności regionalnych i wiejskich poprzez badania obejmujące systemy opieki zdrowotnej, nauki i technologii, dostęp i opiekę, infrastrukturę i innowacje. Naukowcy z projektu USQ badają również potencjał żywności funkcjonalnej, która odwraca otyłość u ludzi i przewlekłe choroby zapalne, zapewniając podstawy do uzyskania optymalnych korzyści zdrowotnych w celu zmniejszenia ryzyka związanego z przewlekłymi zaburzeniami stylu życia.

Studenci studiów podyplomowych w USQ mają dostęp do szerokiej gamy udogodnień i są wspierani przez naszych naukowców i partnerów, aby wspierać dynamiczne i satysfakcjonujące środowisko. Innowacyjne programy USQ w zakresie wyższego stopnia poprzez badania (HDR) poszerzają horyzonty uczniów i przygotowują je do podejmowania trudnych wyzwań w wybranych przez nich dziedzinach, aby zwiększyć ich szanse na zatrudnienie i innowacyjność.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

University of Southern Queensland (USQ)

Master of Science (badania) daje umiejętności i możliwości potrzebne do dalszej kariery w wybranej dziedzinie badań naukowych. ... [+]

Popraw swoją naukową karierę naukową

Test Master of Science (badania) daje umiejętności i możliwości potrzebne do dalszej kariery w wybranej dziedzinie badań naukowych. W takim stopniu, zmotywowani i wysoko wykwalifikowani studenci zobowiązują Advanced Study produkować rozprawę oparte na badaniach, które pomogą Ci rozwinąć swoje umiejętności badawcze w zakresie specjalistycznej wiedzy i postępować dalej w swojej karierze badawczej nauki.

W tym stopniu będziesz miał do wyboru trzy specjalności ", aby skoncentrować swoje badania naukowe. Są to:

Badania stosowane advanced Research Badania psychologiczne

W takim stopniu, znajdziesz się nacisk na rozwój wiedzy i umiejętności, które pozwalają na podejmowanie niezależnych badań i praktyki zawodowej w wybranej dziedzinie. Master of Science (badania) (Applied Research) daje narzędzia i możliwości potrzebne do dalszej kariery w wybranej dziedzinie badań nauki. W takim stopniu, zmotywowani i wysoko wykwalifikowani studenci zobowiązują Advanced Study produkować rozprawę oparte na badaniach, które pomogą Ci rozwinąć swoje umiejętności badawcze w specjalistycznej dziedzinie wiedzy i postępować dalej w swojej karierze.... [-]

Australia Toowoomba Springfield
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

University of Southern Queensland (USQ)

Celem Master of Business Research jest szkolić się w badaniach biznesowych na wysokim poziomie, zarówno dla celów akademickich lub wyższego szczebla. ... [+]

Zabierz swoje umiejętności badawczych na zupełnie nowy poziom

Celem mistrz badań biznesu jest szkolić się w badaniach biznesowych na wysokim poziomie, zarówno dla celów akademickich lub wyższego szczebla. Będziesz podjąć istotną część badań w danym obszarze zainteresowania, wykorzystując swoją wiedzę specjalistyczną i zaawansowanych technik badawczych w celu zbadania rozdzielczość problem zarządzania. Oczekuje się, że badania przeprowadzić w ciągu kilku lat będzie stanowić ważny wkład w rozwój nowej wiedzy, rozwoju społecznego i rozwiązań dla przemysłu i rządu.

Efekty karierze

Master of Business Research wzmocni swoją rolę kierownictwa lub przygotować się do kariery w środowisku akademickim. Jest to również odskocznią do dalszych stopni naukowych, takich jak dr.... [-]

Australia Toowoomba Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 6 semestry
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Southern Queensland (USQ)

Jeśli chcesz zostać zawodowym inżyniera i posiada tytuł inżyniera trzyletni, ale bez doświadczenia zawodowego, Mistrz Inżynierii dostanie się tam. ... [+]

Uzyskać doświadczenie w branży

Jeśli chcesz zostać inżynierem zawodowym i posiadać trzyletnie studia inżynierskie, ale bez doświadczenia zawodowego, Mistrz Inżynierii Cię tam zajmie. W tym stopniu będziesz:

zdobyć praktyczne w laboratorium i praktycznym doświadczeniem w branży, aby przygotować się do pracy w zawodzie inżynierskiej zastosować swoją wiedzę studyjną problemów świata rzeczywistego w projekcie badawczym - wielki odskoczni do kolejnych stopni naukowych, w tym swoim doktoratem.

Majors

inżynieria rolnicza Telekomunikacja Stosowanej Inżynieria lądowa i wodna Elektrotechnika oraz elektroniczna inżynieria środowiska Geograficzne systemy informacyjne inżynierii mechanicznej Energetyka inżynierii budowlanej Mierniczych. ... [-]
Australia Toowoomba Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Southern Queensland (USQ)

Jeśli chcesz stać księgowego i mają już tytuł licencjata lub non-księgowego magistra 8-jednostkowej, Master of Professional Accounting dostanie się tam. Nacisk kładziony ... [+]

Księgowość jest krytyczny

Księgowość jest kluczowym elementem każdej firmy czy instytucji. Rachunkowość jako zawód odnotowano znaczącą zmianę w ostatnich dziesięcioleciach, z uwzględnieniem ściśle finansowej odpowiedzialności gospodarczej do bardziej złożonej roli w organizacjach biznesowych i zarządzania. Zawodu księgowego również poszerzona o takie dziedziny, jak systemy informatyczne, niewypłacalności i badań kryminalistycznych.

Zmiana do kariery w księgowości

Jeśli chcesz zostać księgowym, a już licencjat licencjata lub 8-osobowy nie-księgowy stopień magistra, Master of Professional Accounting przyniesie Ci tam. Nacisk kładziony jest na praktyczne doświadczenia i przygotowywaniu się dokładnie do zawodu księgowego poprzez program konwersji tego pana.... [-]

Australia Toowoomba Springfield Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 6 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Southern Queensland (USQ)

Mistrz USQ za Systemów Informacyjnych daje umiejętności, aby odnieść sukces w coraz bardziej połączonym świecie, w którym prezentowane są nowe wyzwania każdego dnia. Ten ... [+]

Wyrusz w dynamicznej karierze

Mistrz USQ za Systemów Informacyjnych daje umiejętności, aby odnieść sukces w coraz bardziej połączonym świecie, w którym prezentowane są nowe wyzwania każdego dnia. Ten stopień daje niezbędne umiejętności i wiedzę do wykorzystania potencjału istniejących technologii w celu wykorzystania nowych możliwości i nowych technologii, aby pomóc organizacjom uzyskanie korzyści biznesowych z wykorzystaniem technologii i systemów informatycznych.

Sektor IT zostało zidentyfikowane jako posiadające znaczny niedobór wykwalifikowanych specjalistów. Teraz jest dobry moment, aby rozpocząć karierę, która będzie dynamiczny, globalny i popyt. Studiowanie Master of Information Systems jest idealnym rozwiązaniem dla specjalistów posiadających kwalifikacje w dziedzinach innych niż informatyka.... [-]

Australia Toowoomba Springfield Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 6 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Southern Queensland (USQ)

Jeśli ukończyłeś studia w innym zakresie i chcesz przenieść się do IT lub już studiował stopień informatyki i chcesz zwiększyć swoje umiejętności zawodowe, to jest to sto ... [+]

Zwiększ swoje umiejętności obsługi komputera

Jeśli ukończyłeś studia w innym zakresie i chcesz przenieść się do IT lub już studiował stopień informatyki i chcesz zwiększyć swoje umiejętności zawodowe, to jest to stopień dla Ciebie. Master of Computing Technology ma na celu dodanie do aktualnej wiedzy i umiejętności oraz odnieść się do potrzeb Twojego zawodu lub branży.

Specjalizacje w zajęciach

Oprogramowanie i Internet Bezpieczeństwo sieci i systemów Nieokreślona specjalizacja - mają możliwość wybrania dziesięciu zatwierdzonych kursów z Master of Computing Technology w celu ukształtowania stopnia osiągnięcia Twoich celów i ambicji. ... [-]
Australia Toowoomba Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 6 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Southern Queensland (USQ)

Jeśli masz stopień licencjata w każdej dziedzinie innej niż edukację i chcą stać się nauczycielem, Mistrz USQ za uczenia się i nauczania dostanie się tam. Poziom tego sto ... [+]

Zostań pierwotne lub wtórne nauczycielka

Jeśli masz stopień licencjata w każdej dziedzinie innej niż edukację i chcą stać się nauczycielem, Mistrz USQ za uczenia się i nauczania dostanie się tam. Poziom tego stopnia wszystkich nowych magisterska dadzą Ci zaawansowany i kompleksowy zrozumienia edukacji i dokładnie przygotować się do nowej kariery.

Majors

Podstawowa WTÓRNY

Doświadczenie zawodowe

Istnieje 60 dni nadzorowanych praktyki zawodowe doświadczenie i 20 dni nienadzorowanej stażu w centa pensum dydaktycznego 50 w szkole lub innym zatwierdzonym kontekście edukacyjnym. Masz również możliwość podjęcia trochę swojego doświadczenia zawodowego za granicą.... [-]

Australia Toowoomba Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 6 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Southern Queensland (USQ)

Chcesz dostarczać innowacyjne rozwiązania przy użyciu zaawansowanych umiejętności w zarządzaniu projektami? Opracowany we współpracy z przemysłem, Australian Institute of ... [+]

Opanować sztukę zarządzania projektami

Chcesz dostarczać innowacyjne rozwiązania przy użyciu zaawansowanych umiejętności w zarządzaniu projektami? Opracowany we współpracy z przemysłem, Australian Institute of Project Management i Project Management Institute, Mistrz USQ za Zarządzania Projektami dostarczy Ci wiedzy i umiejętności, aby stać się liderem w dziedzinie zarządzania projektami.

Oprócz tematów, takich jak przywództwo w zespole, realizacji projektów, zarządzania projektami i zarządzania opartego na ryzyku, będzie w stanie dostosować swój stopień poprzez wybór przedmiotów z naszego MBA lub Master of Business and Innovation stopni, aby dopasować swoją karierę.... [-]

Australia Springfield Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 72 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Southern Queensland (USQ)

Złóż swój kolejny wielki krok w karierze z Mistrzem USQ za przedsiębiorczość i innowacyjność. Będziesz mógł wybrać dwie specjalizacje, które poszerzą swoją wiedzę, zwięks ... [+]

Czy jesteś gotowy do przyszłej kariery?

Złóż swój kolejny wielki krok w karierze z Mistrzem USQ za przedsiębiorczość i innowacyjność.

Będziesz mógł wybrać dwie specjalizacje, które poszerzą swoją wiedzę, zwiększyć swoją wiedzę i uzupełniać swoje ambicje zawodowe.

Majors

Agrobiznes (nie jest dostępny w 2017) Big Data i wizualizacja Zarządzanie kryzysowe CYFROWY TRANSFORMACJA Przywództwo Enterprise finanse Ogólny International Business Profesjonalna komunikacja Sustainable Business

Trzecim elementem studiów będzie projekt badawczy, który będzie poszerzyć swoją wiedzę w zakresie innowacyjnego biznesu i przedsiębiorczości. Dokonać wyboru między badaniami stosowanymi lub zabrania Advanced Research.... [-]

Australia Toowoomba Springfield Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 72 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Southern Queensland (USQ)

Master of Education (Lingwistyki Stosowanej) jest idealnym rozwiązaniem w przypadku pracy z głośnikami drugiego języka i ich wspólnot, czy w dziedzinie terapii mowy i pat ... [+]

Popraw swoje umiejętności zarządzania, komunikacji

? Master of Education (Lingwistyki Stosowanej) jest idealnym rozwiązaniem, jeśli pracujesz z głośnikami drugiego języka i ich wspólnot, czy w dziedzinie terapii mowy i patologii, sprzymierzonego zdrowia, psychologii lub szkolenia w różnych ustawieniach, które wymagają umiejętności w zakresie zarządzania komunikacji i interakcji międzykulturowej.

elastyczność Study

Jeżeli nie jesteś pewien, czy chcesz, aby zakończyć cały tytuł magistra, stosuje się uczyć Graduate Certificate USQ w edukacji, Graduate Diploma of Education (Wspólnota wspiera miejsce) lub Graduate Diploma of Education (pełna opłata płacąc) i wziąć kredyt ze swojego badania kapitanowi Edukacji jeśli zdecydujesz się kontynuować naukę.... [-]

Australia Toowoomba Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 semestry
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Southern Queensland (USQ)

Wychowawcy odgrywają istotną rolę w rozwijaniu zdolności obywateli do korzystania z wiedzy, aby dowiedzieć się, rozwijać i brać udział w naszym współczesnym świecie. ... [+]

Wspólnota wspiera miejsce

Dalsze swoją karierę pedagogiczną

Wychowawcy odgrywają istotną rolę w rozwijaniu zdolności obywateli do korzystania z wiedzy, aby dowiedzieć się, rozwijać i brać udział w naszym współczesnym świecie. Master of Education:

zamierza rozszerzyć swoją wiedzę, pomaga stać się liderem w edukacji oferowany jest całkowicie on-line, co daje elastyczność studiować w dowolnym miejscu i czasie.

Majors

wczesne dzieciństwo Poradnictwo i doradztwo Specjalna edukacja TESOL

Inne specjalizacje, takie jak ścieżki badawczej oraz szlaku studentów prowadzone umożliwiające wybranie osiem kursów z wielu kursów CMKP pozwala na dostosowanie studiów do swoich osobistych i zawodowych celów, które są dostępne w obrębie Masters kształcenia w pełnym opłata płacąc program.... [-]

Australia Toowoomba Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 semestry
Online
Czytaj więcej po polsku

USQ | You've got this (45 sec)

USQ | You've got this (30 sec)

USQ | You've got this (15 sec)

USQ | Become more (30sec)

USQ International | Become more (45 sec)

University of Southern Queensland
Address
USQ Toowoomba West St
4350 Toowoomba, Queensland, Australia
Witryna
Telefon
+61 74631 5543
Address
USQ Springfield Sinnathamby Boulevard
4300 Springfield, Queensland, Australia
Address
USQ Ipswich 11 Salisbury Road
4305 Brisbane, Queensland, Australia
Address
Australia Online, Australia
Telefon
undefined