University of Southern Queensland (USQ)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of Southern Queensland (USQ) posiada unikalną kulturę, która skupia się na pomocy, elastyczności i jakości kształcenia. Kiedy rozpocząć studia z USQ dołączysz żywe, wielokulturowy i niezwykle wspólnotę uczniów zaangażowanych w tworzenie jasnych futures.

O NAS

W mniej niż pięćdziesiąt lat staliśmy się znanym multi-campus nauczania i badań instytucji edukacyjnej na całym świecie. Ponad 27 000 studentów z około 116 krajów, skorzystaj z naszych elastycznych opcji uczenia się przez badanie:

 • Na terenie kampusu w jednym z naszych trzech australijskich uczelniach
 • Poprzez edukację online i na odległość
 • Za pośrednictwem jednego z naszych USQ Edukacji partnerów na całym świecie

uznanie

 • Uniwersytet No.1 w Australii Graduate zatrudnienia. Dobry przewodnik University, 2017
 • USQ jest nr QLD za 1 dostawcą podyplomowych internetowych - Department of Education, 2015 • USQ posiada 14 pól badań, które oceniane na, lub powyżej, standardowe świecie - doskonałość w zakresie badań dla Australii (ERA) 2015
 • USQ jest w rankingu 5 najlepszych programów MBA w Australii - Financial Review Group, 2015
 • USQ jest w rankingu nr 1 w QLD dla absolwentów inżynierskich w pełnym wymiarze czasu pracy. (95,5%) - Graduate Survey 2012-2016 Kierunki
 • Nasz Bachelor of Communications (Public Relations) stopnia posiada akredytację Instytutu Public Relations Australii
 • Bachelor of Information Technology jest akredytowany z Australian Computer Society (ACS)

Gdzie się znajduje?

Ma trzy kampusy USQ obrębie regionu Southern Queensland w Australii; USQ Toowoomba, USQ Springfield i USQ Ipswich. Każdy kampus znajduje się w odległości 2 godzin jazdy od Brisbane, stolicy stanu Queensland.

Każdy kampus oferuje unikalne i zróżnicowaną kulturę studencką, Małe klasy, łatwy dostęp do wsparcia i bezpieczna i przyjazna atmosfera doświadczyć niefrasobliwe australijskiego stylu życia.

USQ Toowoomba stanowi doskonałe schronienie dla badań, ponieważ oferuje korzyści środowisku miasta w miłej atmosferze wiejskiej. Dystans około dwie godziny jazdy od Brisbane CBD, największego miasta Australii śródlądowej oferuje również wiele do zrobienia po zamknięciu tych ksiąg na dzień i pełne doświadczenie na kampusie College w budynkach mieszkalnych.

USQ Springfield jest ośrodkiem produkcji cyfrowej i wydajności, w tym state-of-the-art studio telewizji, stacji radiowych i prób przestrzeniach, jak również wspólnych sal dydaktycznych i zupełnie nowych laboratoriów do nauki i inżynierii. Położony zaledwie 35 minut od Brisbane CBD.

zieleni kampus USQ Ipswich ma wielkie widoki na miasto i wdzięku mieszankę nowoczesnych i zabytkowych budynków, w tym pięknej biblioteki featuring żywą lasów deszczowych. Kampus jest 55 minut od Brisbane CBD i jest dojechać środkami transportu publicznego. Każdy kampus oferuje unikalne i zróżnicowaną kulturę studencką, Małe klasy, łatwy dostęp do wsparcia i bezpieczna i przyjazna atmosfera doświadczyć niefrasobliwe australijskiego stylu życia.

Wsparcie

USQ wspiera jego uczeń jest każdy krok-of-the-sposób w całej ich drodze uczenia się. Każdy student jest przypisany swój własny Student związku Officer (SRO) od pierwszego dnia, aby pomóc zwiększyć ich indywidualne doświadczenie uniwersyteckie i dać im najlepsze możliwości, aby odnieść sukces w szkolnictwie badania, niezależnie od tego, w jaki sposób wybrać, aby studiować.

Nasz profesjonalnie akredytowane pracownicy również usługi wsparcia dla na terenie kampusu i internetowych studentów od spotkania na lotnisku aż do pomocy online.

Gdzie się zatrzymać?

Jeśli planujesz studiować na terenie kampusu z USQ istnieje wiele możliwości zakwaterowania dostępnych na każdą kieszeń, wszystkie w bezpośrednim sąsiedztwie każdego z naszych uczelniach.

Będziesz miał możliwość na terenie kampusu, poza kampusem i kwaterach prywatnych, a nasz przyjazny zespół chętnie pomoże w znalezieniu odpowiedniej opcji dla Ciebie.

Co studiować?

Programy USQ są zaprojektowane z myślą o przygotowywaniu gotowych, przemysł międzynarodowo wykwalifikowanych absolwentów. Możesz uczyć się USQ na dyplomie, poziomie studiów licencjackich, podyplomowych i badań naukowych, a także może skorzystać z naszych Rozwoju Zawodowego pojedynczych kursów, programów szlaku i kursy języka angielskiego w celu zwiększenia swojej kariery.

USQ oferuje kursy w następujących obszarach dyscypliny:

 • Biznesu i handlu
 • Sztuki piękne i media
 • Edukacja
 • Inżynieria i Środowisko Wbudowany
 • Zdrowie i Społeczność
 • Nauki humanistyczne i komunikacja
 • technologia informacyjna
 • Prawo i Sprawiedliwość
 • Nauki
 • Język angielski

Studiuje na uczelni w Australii

Decydując się na studia na uczelni w Australii daje do wyboru trzy kampusy, wszystko znajduje się w Southern Queensland w Toowoomba, Ipswich i Springfield. Wybór lokalizacji będzie w dużej mierze zależeć od stopnia chcesz studiować. Jako student USQ na terenie kampusu można zanurzyć się w bezpiecznej, przyjaznej i wielokulturowym środowisku. Znajdziesz tu pomocny i przystępny personel i zakwaterowanie, które jest wygodne i niedrogie.

Studiowanie według odległości od edukacji (online)

Decydując się na studia poprzez kształcenie na odległość, daje możliwość kontynuowania pracy podczas nauki i pozostać blisko rodziny i przyjaciół. Stopień otrzymasz jest dokładnie taka sama jak studenci, którzy studiują na terenie kampusu. Główną różnicą jest sposób, w jaki można wchodzić w interakcje z wykładów i kolegów. To wszystko odbywa się online.

Gotowy do zastosowania do USQ?

Zastosowanie do badania z USQ jest proste! USQ przyjmuje wnioski przez cały rok. USQ otrzymuje tysiące zastosowań każdego roku, tak ważne jest, aby zastosować wcześnie, aby upewnić się, zabezpieczyć miejsce i dać czas na swoje, aby dokonać niezbędnych ustaleń badania (tj wizy, zorganizowanie rodzinnego z pracą).

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć MSc » Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister Badań Gospodarczych (MBSR)

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 - 6 semestry February 2018 Australia Toowoomba + 1 więcej

Celem Master of Business Research jest szkolić się w badaniach biznesowych na wysokim poziomie, zarówno dla celów akademickich lub wyższego szczebla. [+]

Zabierz swoje umiejętności badawczych na zupełnie nowy poziom Celem mistrz badań biznesu jest szkolić się w badaniach biznesowych na wysokim poziomie, zarówno dla celów akademickich lub wyższego szczebla. Będziesz podjąć istotną część badań w danym obszarze zainteresowania, wykorzystując swoją wiedzę specjalistyczną i zaawansowanych technik badawczych w celu zbadania rozdzielczość problem zarządzania. Oczekuje się, że badania przeprowadzić w ciągu kilku lat będzie stanowić ważny wkład w rozwój nowej wiedzy, rozwoju społecznego i rozwiązań dla przemysłu i rządu. Efekty karierze Master of Business Research wzmocni swoją rolę kierownictwa lub przygotować się do kariery w środowisku akademickim. Jest to również odskocznią do dalszych stopni naukowych, takich jak dr. Wymagania kwalifikacyjne 3-letnie studia I stopnia w odpowiedniej dla biznesu, handlu lub pokrewnej dziedzinie z uznanych uczelni Minimalna GPA 5,0 w skali 7,0 punktu w studiach stopniu, lub minimalny 5,5 do 2. i 3. lat stopniu Wnioskodawcy zamierzający przeprowadzić rozprawę w systemach informatycznych musi mieć wcześniejsze studia w systemach informacyjnych lub informatyki. Na wniosek, kandydaci muszą być w stanie przedstawić zarys tematu pracy doktorskiej, które zamierzają realizować Wymagania Język angielski Wszyscy studenci są zobowiązani do spełnienia obowiązujących wymogów języku angielskim. Ten program wymaga minimum IELTS 6.5 lub równoważne. Jeśli nie spełnia wymogów języka angielskiego można stosować do badania University-zatwierdzony program języka angielskiego. [-]

Magister Inżynierii (męskie)

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 lat January 2018 Australia Toowoomba + 1 więcej

Jeśli chcesz zostać zawodowym inżyniera i posiada tytuł inżyniera trzyletni, ale bez doświadczenia zawodowego, Mistrz Inżynierii dostanie się tam. [+]

Uzyskać doświadczenie w branży Jeśli chcesz zostać zawodowym inżyniera i posiada tytuł inżyniera trzyletni, ale bez doświadczenia zawodowego, tym Magister inżynier będzie Ci tam. W takim stopniu, będzie: zdobyć praktyczne w laboratorium i praktycznym doświadczeniem w branży, aby przygotować się do pracy w zawodzie inżynierskiej zastosować swoją wiedzę studyjną problemów świata rzeczywistego w projekcie badawczym - wielki odskoczni do kolejnych stopni naukowych, w tym swoim doktoratem. Majors inżynieria rolnicza Telekomunikacja Stosowanej Inżynieria lądowa i wodna Elektrotechnika oraz elektroniczna inżynieria środowiska Geograficzne systemy informacyjne inżynierii mechanicznej Energetyka inżynierii budowlanej Mierniczych. Profesjonalne akredytacji Główne firmy Inżynierii Rolniczej, Inżynierii Lądowej, Elektrotechniki i Elektroniki, Inżynierii Środowiska, Mechaniczny, Energetyki i Techniki Budowlanej zostały przyznane pełną akredytację na poziomie Zawodowej Inżyniera przez inżynierów Australii i absolwenci są uprawnione do członkostwa Graduate na profesjonalnym poziomie , Główne firmy systemów informacji geograficznej i Geodezji zostały przyznane tymczasową akredytację na poziomie Zawodowej Inżyniera przez inżynierów Australii. Tymczasowa akredytacja zostanie poddane przeglądowi przez inżynierów Australii do pełnej akredytacji wraz z pojawieniem się pierwszego reprezentatywnej grupie absolwentów. USQ poszukuje tymczasowej akredytacji przez inżynierów Australii dla nowego Telekomunikacyjnego Applied dur. Wymagania kwalifikacyjne 3 lub 4 letnie studia inżynieryjne w odpowiedniej specjalności lub równoważne lub odpowiednio 4 lata stopień w inżynierii bez specjalizacji pokrewnej lub równoważny Wymagania Język angielski Wszyscy studenci są zobowiązani do spełnienia obowiązujących wymogów języku angielskim. Ten program wymaga minimum IELTS 6.5 lub równoważne. Jeśli nie spełnia wymogów języka angielskiego można stosować do badania University-zatwierdzony program języka angielskiego. [-]

Magister Profesjonalnej Rachunkowości (MPAC)

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 12 lat February 2018 Australia Toowoomba Springfield + 2 więcej

Jeśli chcesz stać księgowego i mają już tytuł licencjata lub non-księgowego magistra 8-jednostkowej, Master of Professional Accounting dostanie się tam. Nacisk kładziony jest na praktyczne doświadczenia i przygotowywaniu się dokładnie do zawodu księgowego poprzez program konwersji tego pana. [+]

Księgowość jest krytyczny Księgowość jest kluczowym elementem każdej firmy czy instytucji. Rachunkowość jako zawód odnotowano znaczącą zmianę w ostatnich dziesięcioleciach, z uwzględnieniem ściśle finansowej odpowiedzialności gospodarczej do bardziej złożonej roli w organizacjach biznesowych i zarządzania. Zawodu księgowego również poszerzona o takie dziedziny, jak systemy informatyczne, niewypłacalności i badań kryminalistycznych. Zmiana do kariery w księgowości Jeśli chcesz stać księgowego i mają już tytuł licencjata lub non-księgowego magistra 8-jednostki, Master of Professional Accounting będzie Ci tam. Nacisk kładziony jest na praktyczne doświadczenia i przygotowywaniu się dokładnie do zawodu księgowego poprzez program konwersji tego pana. Profesjonalne akredytacji Absolwenci Master of Professional Accounting będą spełniać wymagania edukacyjne wejściowe zarówno CPA Australia i Chartered Accountants Australii i Nowej Zelandii (CAANZ), tak długo, jak pewna lista tematów są badane. Zapewnia to Associate członkostwa CPA Australia, kwalifikowania do badania CPA Australia egzaminów zawodowych oraz kwalifikowania do badania CAANZ zawodowe egzaminy. Pomyślne zakończenie Master of Professional Accounting mogą kwalifikować uczniów do zwolnień z poziomu podstawowych (9) papierów z Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) egzaminów. Dalsze szczegóły można znaleźć na stronie internetowej ACCA. Efekty karierze Jako absolwent, swoje możliwości rozwoju zawodowego mogą obejmować księgowy, biegłego księgowego, księgowy firmy, sekretarza spółki, administrator finansowy, doradca inwestycyjny, kryminalistycznych księgowego, w rządzie (w dziale podatkowym, urząd kontroli, skarbiec i samorządowych), albo w instytucji finansowych, w tym banków i towarzystw budowlanych. Wymagania kwalifikacyjne 3-letnie studia licencjackie lub równoważne z uznanych instytucji. Wymagania Język angielski Wszyscy studenci są zobowiązani do spełnienia obowiązujących wymogów języku angielskim. Ten program wymaga minimum IELTS 6.0 lub równoważne. Jeśli... [-]

Magister Systemów Informacyjnych (misp)

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 - 8 lat February 2018 Australia Toowoomba + 1 więcej

Mistrz USQ za Systemów Informacyjnych daje umiejętności, aby odnieść sukces w coraz bardziej połączonym świecie, w którym prezentowane są nowe wyzwania każdego dnia. [+]

Wyrusz w dynamicznej karierze USQ użytkownika Magister systemów informatycznych daje umiejętności, aby odnieść sukces w coraz bardziej połączonym świecie, w którym prezentowane są nowe wyzwania każdego dnia. Ten stopień daje niezbędne umiejętności i wiedzę do wykorzystania potencjału istniejących technologii w celu wykorzystania nowych możliwości i nowych technologii, aby pomóc organizacjom uzyskanie korzyści biznesowych z wykorzystaniem technologii i systemów informatycznych. Sektor IT zostało zidentyfikowane jako posiadające znaczny niedobór wykwalifikowanych specjalistów. Teraz jest dobry moment, aby rozpocząć karierę, która będzie dynamiczny, globalny i popyt. Studiowanie Master of Information Systems jest idealnym rozwiązaniem dla specjalistów posiadających kwalifikacje w dziedzinach innych niż informatyka. Profesjonalne akredytacji Master of Information Systems programu jest tymczasowo akredytowanych na profesjonalnym poziomie przez Australian Computer Society. Efekty karierze Wdrożenie swoją wiedzę i umiejętności specjalistów IT i rozpocząć swoją karierę w wielu dziedzinach, takich jak: analityk biznesowy, analityk systemów, architekt danych, procesu biznesowego / modelowania danych, planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP), analityk, trener komputer / support, help desk wsparcia, kierownik działu IT, sprzedaży IT oraz specjalista ds marketingu, kierownik zmiany, inżynier procesów biznesowych, IT projekt manager, konsultant, ciągłością działania (BCM) specjalista, specjalista od bezpieczeństwa IT lub usługi zarządzania. Wymagania kwalifikacyjne 3-letnie studia licencjackie lub równoważne kwalifikacje z uznanych uczelni Wymagania Język angielski Wszyscy studenci są zobowiązani do spełnienia obowiązujących wymogów języku angielskim. Ten program wymaga minimum IELTS 6.0 lub równoważne. Jeśli nie spełnia wymogów języka angielskiego można stosować do badania University-zatwierdzony program języka angielskiego. [-]

Magister Uczenia Się I Nauczania (wylinka)

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 lat February 2018 Australia Toowoomba + 1 więcej

Jeśli masz stopień licencjata w każdej dziedzinie innej niż edukację i chcą stać się nauczycielem, Mistrz USQ za uczenia się i nauczania dostanie się tam. Poziom tego stopnia wszystkich nowych magisterska dadzą Ci zaawansowany i kompleksowy zrozumienia edukacji i dokładnie przygotować się do nowej kariery. [+]

Zostań pierwotne lub wtórne nauczycielka Jeśli masz stopień licencjata w każdej dziedzinie innej niż edukację i chcą stać się nauczycielem, Mistrz USQ za uczenia się i nauczania będzie Ci tam. Poziom tego stopnia wszystkich nowych magisterska dadzą Ci zaawansowany i kompleksowy zrozumienia edukacji i dokładnie przygotować się do nowej kariery. Majors Podstawowa WTÓRNY Doświadczenie zawodowe Istnieje 60 dni nadzorowanych praktyki zawodowe doświadczenie i 20 dni nienadzorowanej stażu w centa pensum dydaktycznego 50 w szkole lub innym zatwierdzonym kontekście edukacyjnym. Masz również możliwość podjęcia trochę swojego doświadczenia zawodowego za granicą. Profesjonalne akredytacji Absolwenci Master of Learning and Teaching (podstawowe) mogą ubiegać się w Queensland College of Teachers do rejestracji nauczycieli. Efekty karierze Jako absolwent, będzie uprawnione do rejestracji nauczycieli. Nasi absolwenci edukacyjne okazały się skuteczne w znalezieniu zatrudnienia w całej Queensland i na świecie. Wymagania kwalifikacyjne 3-letnie studia licencjackie lub równowartość w innej dyscyplinie niż edukacja o minimalnej GPA 4.5 na 7.0. Wnioskodawcy muszą wykazać, w jaki sposób ich wcześniejsze badania spełniają te wymagania, których autorem jest złożenie wypełnionego nauczania Area - Formularz G z ich stosowania. Wymagania Język angielski Wszyscy studenci są zobowiązani do spełnienia obowiązujących wymogów języku angielskim. Ten program wymaga minimum IELTS 7.5 lub równoważne. Jeśli nie spełnia wymogów języka angielskiego można stosować do badania University-zatwierdzony program języka angielskiego. [-]

Magister Zarządzania Projektami (mppm)

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry February 2018 Australia Springfield Toowoomba + 2 więcej

Chcesz dostarczać innowacyjne rozwiązania przy użyciu zaawansowanych umiejętności w zarządzaniu projektami? Opracowany we współpracy z przemysłem, Australian Institute of Project Management i Project Management Institute, Mistrz USQ za Zarządzania Projektami dostarczy Ci wiedzy i umiejętności, aby stać się liderem w dziedzinie zarządzania projektami. [+]

Opanować sztukę zarządzania projektami Chcesz dostarczać innowacyjne rozwiązania przy użyciu zaawansowanych umiejętności w zarządzaniu projektami? Opracowany we współpracy z przemysłem, Australian Institute of Project Management i Project Management Institute, Mistrz USQ za Zarządzania Projektami dostarczy Ci wiedzy i umiejętności, aby stać się liderem w dziedzinie zarządzania projektami. Oprócz tematów, takich jak przywództwo w zespole, realizacji projektów, zarządzania projektami i zarządzania opartego na ryzyku, będzie w stanie dostosować swój stopień poprzez wybór przedmiotów z naszego MBA lub Master of Business and Innovation stopni, aby dopasować swoją karierę. Jeden z naszych absolwentów otrzymała Australian Institute of Management Projektu 2015 Queensland Project Manager roku. Można specjalizować swoje studia w: agrobiznes Big Data i wizualizacja zarządzanie kryzysowe transformacja cyfrowy Przywództwo Enterprise finanse Globalne zarządzanie przedsiębiorstwem International Business projekt Leadership Profesjonalna komunikacja Rozwój i zarządzanie nieruchomościami Strategiczne Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Marketing strategiczny lub Sustainable Business. Studium zarządzania projektami na terenie kampusu lub w trybie online i skorzystaj z naszej trybu intensywnego warsztatu Masz możliwość studiowania Project Management na miejscu lub on-line i decyduje się na studia za pośrednictwem naszego trybu intensywnego warsztatu. Dzięki tej opcji, kompleksowe badania materiałów są wysyłane do Ciebie, a program jest prowadzony poprzez intensywnych bloków nauczania, w których zajęcia danego pełnego semestru są skondensowane w dwóch warsztatach 2-dniowych. Podczas tych warsztatów, które odbyły się na terenie kampusu w USQ Springfield, będzie przejrzenie materiałów, bada case studies i uczyć się od czołowych praktyków branży. Można skorzystać z nauki peer-to-peer, przy jednoczesnym utrzymaniu elastyczności, aby zrównoważyć swoje nauki, pracy i życia. Profesjonalne akredytacji... [-]

Master Of Business I Innowacji (mbsi)

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry February 2018 Australia Toowoomba + 1 więcej

Złóż swój kolejny wielki krok w karierze z Mistrzem USQ za przedsiębiorczość i innowacyjność. Będziesz mógł wybrać dwie specjalizacje, które poszerzą swoją wiedzę, zwiększyć swoją wiedzę i uzupełniać swoje ambicje zawodowe. [+]

Czy jesteś gotowy do przyszłej kariery? Złóż swój kolejny wielki krok w karierze z Mistrz USQ za Biznesu i Innowacji, Będziesz mógł wybrać dwie specjalizacje, które poszerzą swoją wiedzę, zwiększyć swoją wiedzę i uzupełniać swoje ambicje zawodowe. Majors agrobiznes Big Data i wizualizacja zarządzanie kryzysowe transformacja cyfrowy Przywództwo Enterprise finanse Ogólny International Business Profesjonalna komunikacja Sustainable Business Trzecim elementem studiów będzie projekt badawczy, który będzie poszerzyć swoją wiedzę w zakresie innowacyjnego biznesu i przedsiębiorczości. Dokonać wyboru między badaniami stosowanymi lub zabrania Advanced Research. Zastosowana Badawcze posiada praktyczny nacisk na innowacyjne i kreatywne podejście do aktualnych problemów w środowisku biznesowym. Można korzystać z własnych doświadczeń jako tło do swoich badań i opracowanie projektu badawczego na podstawie bieżącej pracy. Specjalizacja Advanced Research pozwoli Ci uzyskać dogłębne zrozumienie swoich interesów gospodarczych. Korzystanie z metod badawczych, będzie badać różne podejścia do rozwiązywania problemów biznesowych, jak i przedsiębiorcy. Specjalizacja ta oferuje również ścieżkę opartą na badawczego pod tytułem doktora. Ten stopień podkreśla współpraca z innymi specjalizacjami przygotować się do podejmowania decyzji w przyszłości - zapewnienie jesteś dobrze przygotowany do tej ery innowacji. Semestr 3 spożycie jest dostępna tylko poprzez kształcenie na odległość. Wymagania kwalifikacyjne Tytuł licencjata lub równoważny w zakresie dyscypliny związane z biznesem * USQ Graduate Certificate of Business stanowi drogę do Master of Business and Innovation dla studentów, którzy spełniają wymagania doświadczenia zawodowego, ale nie posiadają Graduate Certificate na AQF poziomie 8 lub równoważny. Wymagania Język angielski Wszyscy studenci są zobowiązani do spełnienia obowiązujących wymogów języku angielskim. Ten program wymaga minimum IELTS 6.5... [-]

Master Of Education (lingwistyki Stosowanej)

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry February 2018 Australia Toowoomba + 1 więcej

Master of Education (Lingwistyki Stosowanej) jest idealnym rozwiązaniem w przypadku pracy z głośnikami drugiego języka i ich wspólnot, czy w dziedzinie terapii mowy i patologii, sprzymierzonego zdrowia, psychologii lub szkolenia w różnych ustawieniach, które wymagają umiejętności w zakresie zarządzania komunikacją i krzyż -cultural interakcji. [+]

Popraw swoje umiejętności zarządzania, komunikacji ? Master of Education (Lingwistyki Stosowanej) jest idealnym rozwiązaniem, jeśli pracujesz z głośnikami drugiego języka i ich wspólnot, czy w dziedzinie terapii mowy i patologii, sprzymierzonego zdrowia, psychologii lub szkolenia w różnych ustawieniach, które wymagają umiejętności w zakresie zarządzania komunikacji i interakcji międzykulturowej. elastyczność Study Jeżeli nie jesteś pewien, czy chcesz, aby zakończyć cały tytuł magistra, stosuje się uczyć Graduate Certificate USQ w edukacji, Graduate Diploma of Education (Wspólnota wspiera miejsce) lub Graduate Diploma of Education (pełna opłata płacąc) i wziąć kredyt ze swojego badania kapitanowi Edukacji jeśli zdecydujesz się kontynuować naukę. Rozwijanie umiejętności badawczych Istotnym elementem studiów będą kursy badawcze mające na celu poszerzyć swoją wiedzę na temat roli edukacji w społeczeństwie, a także wyzwania stojące przed wychowawcami w szybko zmieniających się, wielokulturowych społecznościach. Wybierz między projektu badań stosowanych lub zaawansowanych badań. Test Badania stosowane posiada praktyczny nacisk na innowacyjne i kreatywne podejście do rozwiązywania bieżących problemów w środowisku edukacyjnym. Można korzystać z własnych doświadczeń jako tło do swoich badań i opracowanie projektu badawczego na podstawie bieżącej pracy. Test specjalizacja Advanced Research pozwoli Ci uzyskać dogłębne zrozumienie swoich zainteresowań edukacyjnych. Korzystanie z metod badawczych, będzie badać różne podejścia do współczesnej edukacji i rozwijanie umiejętności zawodowych niezbędnych do podjęcia badań dalszą naukę. Specjalizacja ta oferuje ścieżkę badań opartych do doktora, z zastrzeżeniem spełnienia wszystkich warunków wjazdu. Efekty karierze Możliwości zatrudnienia istnieją również za granicą z międzynarodowych organizacji, które zatrudniają absolwentów z umiejętnościami w stosunkach międzynarodowych z użytkowników języka drugiego w miejscu pracy. Istnieje również zapotrzebowanie... [-]

Master Of Education (medf)

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry February 2018 Australia Toowoomba + 1 więcej

Wychowawcy odgrywają istotną rolę w rozwijaniu zdolności obywateli do korzystania z wiedzy, aby dowiedzieć się, rozwijać i brać udział w naszym współczesnym świecie. Mistrz Edukacji zamierza rozszerzyć swoją wiedzę, pomaga, aby stać się liderem w dziedzinie edukacji. [+]

Pełna opłata płacąc Dalsze swoją karierę pedagogiczną Wychowawcy odgrywają istotną rolę w rozwijaniu zdolności obywateli do korzystania z wiedzy, aby dowiedzieć się, rozwijać i brać udział w naszym współczesnym świecie. Master of Education zamierza rozszerzyć swoją wiedzę, pomaga, aby stać się liderem w dziedzinie edukacji. Jest również oferowane całkowicie on-line, co daje elastyczność studiować w dowolnym miejscu i czasie. Majors Dorosły, Professional i Workplace Learning LINGWISTYKA STOSOWANA Rozwój kariery Programy i Pedagogiczne Przywództwo Organizacje zarządzający wiodących i edukacyjne edukacja wielokulturowa Online i Distributed Learning Pozostałe specjalizacje są dostępne w ciągu Masters of Education (Wspólnota wspiera miejsce) programu. Istotnym elementem studiów będą kursy badawcze mające na celu poszerzyć swoją wiedzę na temat roli edukacji w społeczeństwie, a także wyzwania stojące przed wychowawcami w szybko zmieniających się, wielokulturowych społecznościach. Wybierz między projektu badań stosowanych lub zaawansowanych badań. Zastosowana Badawcze posiada praktyczny nacisk na innowacyjne i kreatywne podejście do rozwiązywania bieżących problemów w środowisku edukacyjnym. Można korzystać z własnych doświadczeń jako tło do swoich badań i opracowanie projektu badawczego na podstawie bieżącej pracy. Specjalizacja Advanced Research pozwoli Ci uzyskać dogłębne zrozumienie swoich zainteresowań edukacyjnych. Korzystanie z metod badawczych, będzie badać różne podejścia do współczesnej edukacji i rozwijanie umiejętności zawodowych niezbędnych do podjęcia badań dalszą naukę. Specjalizacja ta oferuje ścieżkę badań opartych do doktora, z zastrzeżeniem spełnienia wszystkich warunków wjazdu. Wymagania kwalifikacyjne Zatwierdzony stopień licencjata lub równoważny, w edukacji. Kandydaci z dyplomem licencjata lub równoważnym, w pokrewnej dyscypliny nie mogą kwalifikować się do wejścia w Graduate Certificate USQ w Edukacji. Po zakończeniu i osiągnięcia... [-]

Master Of Education (medf)

Online W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry February 2018 Australia Toowoomba + 1 więcej

Wychowawcy odgrywają istotną rolę w rozwijaniu zdolności obywateli do korzystania z wiedzy, aby dowiedzieć się, rozwijać i brać udział w naszym współczesnym świecie. [+]

Wspólnota wspiera miejsce Dalsze swoją karierę pedagogiczną Wychowawcy odgrywają istotną rolę w rozwijaniu zdolności obywateli do korzystania z wiedzy, aby dowiedzieć się, rozwijać i brać udział w naszym współczesnym świecie. Master of Education: zamierza rozszerzyć swoją wiedzę, pomaga stać się liderem w edukacji oferowany jest całkowicie on-line, co daje elastyczność studiować w dowolnym miejscu i czasie. Majors wczesne dzieciństwo Poradnictwo i doradztwo Specjalna edukacja TESOL Inne specjalizacje, takie jak ścieżki badawczej oraz szlaku studentów prowadzone umożliwiające wybranie osiem kursów z wielu kursów CMKP pozwala na dostosowanie studiów do swoich osobistych i zawodowych celów, które są dostępne w obrębie Masters kształcenia w pełnym opłata płacąc program. Istotnym elementem studiów będą kursy badawcze mające na celu poszerzyć swoją wiedzę na temat roli edukacji w społeczeństwie, a także wyzwania stojące przed wychowawcami w szybko zmieniających się, wielokulturowych społecznościach. Wybierz między projektu badań stosowanych lub zaawansowanych badań. Zastosowana Badawcze posiada praktyczny nacisk na innowacyjne i kreatywne podejście do rozwiązywania bieżących problemów w środowisku edukacyjnym. Można korzystać z własnych doświadczeń jako tło do swoich badań i opracowanie projektu badawczego na podstawie bieżącej pracy. Specjalizacja Advanced Research pozwoli Ci uzyskać dogłębne zrozumienie swoich zainteresowań edukacyjnych. Korzystanie z metod badawczych, będzie badać różne podejścia do współczesnej edukacji i rozwijanie umiejętności zawodowych niezbędnych do podjęcia badań dalszą naukę. Specjalizacja ta oferuje ścieżkę badań opartych do doktora, z zastrzeżeniem spełnienia wszystkich warunków wjazdu. Wymagania kwalifikacyjne Zatwierdzony stopień licencjata lub równoważny, w edukacji. Kandydaci z dyplomem licencjata lub równoważnym, w pokrewnej dyscypliny nie mogą kwalifikować się do wejścia w Graduate... [-]

MSc

Magister Badań Naukowych (mscr)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry February 2018 Australia Toowoomba Springfield + 2 więcej

Master of Science (badania) daje umiejętności i możliwości potrzebne do dalszej kariery w wybranej dziedzinie badań naukowych. [+]

Popraw swoją naukową karierę naukową Test Master of Science (badania) daje umiejętności i możliwości potrzebne do dalszej kariery w wybranej dziedzinie badań naukowych. W takim stopniu, zmotywowani i wysoko wykwalifikowani studenci zobowiązują Advanced Study produkować rozprawę oparte na badaniach, które pomogą Ci rozwinąć swoje umiejętności badawcze w zakresie specjalistycznej wiedzy i postępować dalej w swojej karierze badawczej nauki. W tym stopniu będziesz miał do wyboru trzy specjalności ", aby skoncentrować swoje badania naukowe. Są to: Badania stosowane advanced Research Badania psychologiczne W takim stopniu, znajdziesz się nacisk na rozwój wiedzy i umiejętności, które pozwalają na podejmowanie niezależnych badań i praktyki zawodowej w wybranej dziedzinie. Master of Science (badania) (Applied Research) daje narzędzia i możliwości potrzebne do dalszej kariery w wybranej dziedzinie badań nauki. W takim stopniu, zmotywowani i wysoko wykwalifikowani studenci zobowiązują Advanced Study produkować rozprawę oparte na badaniach, które pomogą Ci rozwinąć swoje umiejętności badawcze w specjalistycznej dziedzinie wiedzy i postępować dalej w swojej karierze. Test Applied Research główną Łączy badań i zajęć w celu zwiększenia swojej wiedzy w zakresie różnych dyscyplin naukowych podstawach. Przez Master of Science (badania), znajdą się nacisk na rozwój wiedzy i umiejętności, które pozwalają na podejmowanie niezależnych badań i praktyki zawodowej w wybranej specjalności naukowej. Studia w tej specjalności będzie zawierać projekt badawczy, kursy badawcze oraz przedmioty do wyboru specjalizacji skupienie badań naukowych. Dostępne dyscyplin / wykwalifikowani specjalizacje w ramach specjalizacji badań stosowanych należą: Nauki rolnicze Astronomia biologia Nauka danych nauka o środowisku matematyka Położnictwo pielęgniarstwo NAUK FIZYCZNYCH Informacja przestrzenna Sport i Ćwiczenia Statystyka... [-]

Filmy

USQ International - Your future with USQ

Kontakt

University of Southern Queensland

Adres West Street 521-535
4350 Darling Heights, Australia
Strona internetowa http://www.usq.edu.au/international
Telefon +61 74631 5543

Telefon

Telefon