The University of Western Australia

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uzyskaj wgląd w to, jak wygląda życie w UWA i dowiedz się, co nasi uczniowie najbardziej lubią.

Z dumą zajmujemy pierwsze miejsce w Australii Zachodniej i zajmujemy miejsce w pierwszej setce uniwersytetów na świecie.

5 gwiazdek dla ucznia:

  • Wskaźnik nauczyciela i popyt na studentów (GUG 2018)
  • Siedem z naszych podmiotów znajduje się w rankingu Top 50 na świecie (QS 2018)
  • 91. miejsce w pierwszej setce uniwersytetów na całym świecie (ARWU 2017)

Wibrujące doświadczenie studentów

Przylegający do rzeki Swan, nasz kampus Perth jest jednym z najbardziej malowniczych w Australii z charakterystycznymi budynkami z piaskowca, które mieszczą się w zabytkowych ogrodach. Jesteśmy zaledwie 10 minut od głównej dzielnicy handlowej i biznesowej w Perth, w pobliżu wielu wspaniałych plaż w mieście.

Na terenie kampusu będziesz miał do dyspozycji szereg niezbędnych udogodnień, w tym kawiarnie, biblioteki, księgarnie, tętniące życiem dzielnice kulturalne i mnóstwo klubów i stowarzyszeń, aby w pełni doświadczyć życia studenckiego. Nasza wspierająca gildia studencka oznacza, że ​​możesz spróbować swoich sił w wolontariacie, uzyskać niezależną poradę w różnych sprawach lub uczestniczyć w jednym z wielu różnych wydarzeń na terenie kampusu i poza nim.

Innowacyjna struktura kursu

Niezależnie od tego, jakie masz cele, dyplom UWA tworzy świat możliwości. Około 40 procent dzisiejszych miejsc pracy nie będzie istnieć za 20 lat (CEDA, 2015), więc wierzymy w lepsze przygotowanie do kariery w przyszłości.

Nasza innowacyjna struktura kursów jest jedyna w swoim rodzaju w WA i opiera się na modelu globalnym. Oznacza to, że możesz realizować swoje zainteresowania i jednocześnie maksymalizować możliwości rozwoju zawodowego. Ta elastyczność odróżnia Cię od tłumu i jest kluczem do przyszłej ochrony Twojej kariery.

Rankingi i oceny

Otrzymaliśmy pięciogwiazdkowe rankingi na żądanie studentów i studentów: wskaźnik zatrudnienia w przewodniku Good Universities Guide 2018. UWA zajmuje pierwsze miejsce w Australii Zachodniej i jest uznawany na całym świecie jako Top 100 uniwersytetu. Siedem z naszych obszarów tematycznych znajduje się w pierwszej 50 na świecie, według rankingu QS World University według tematu 2018.

  • Rolnictwo i leśnictwo
  • Anatomia i fizjologia (13.)
  • Inżynieria lądowa i strukturalna
  • Nauki o ziemi i morzu
  • Inżynieria minerałów i górnictwa (11.)
  • Performing Arts
  • Obiekty sportowe

Absolwent

Twój stopień UWA to inwestycja w twoją przyszłość. Nasi absolwenci stale przekraczają średnie krajowe wynagrodzenia początkowe i wskaźniki zatrudnienia absolwentów państwowych. Świętujemy silne partnerstwo branżowe, oferując praktyczne, rzeczywiste doświadczenia oraz cenne możliwości nawiązywania kontaktów zawodowych. To praktyczne podejście do uczenia się jest wysoko cenione przez pracodawców i zapewnia przygotowanie do kariery. Nasi absolwenci nadal inspirują i przynoszą pozytywny wpływ na społeczeństwo.

Zmienianie świata poprzez badania

Jako uniwersytet intensywnie zajmujący się badaniami, należymy do grupy ośmiu (koalicja najlepszych uniwersytetów badawczych w kraju) i jednego z dwóch australijskich członków światowej sieci uniwersytetów. Jesteśmy również członkiem Fundacji Matariki Network wysokiej jakości, intensywnie zaangażowanych w badania uniwersytetów, ze szczególnym uwzględnieniem doświadczenia studentów.

Z biegiem lat nadal przyciągamy wysoko wykwalifikowanych, uznanych na całym świecie pracowników, naukowców i studentów, w tym naszego laureata Nagrody Nobla, profesora Barry'ego Marshalla, i otrzymujemy około 80 procent wszystkich funduszy na badania na uniwersytetach WA rocznie.

Lokalizacje

Crawley

Address
Stirling Highway, 35
6009 Crawley, Zachodnia australia, Australia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium