Swinburne Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Swinburne online oferty Swinburne University of Technology stopni w Internecie, zapewniając studentom bardzo wciągające doświadczenie uczenia się, gdziekolwiek są na świecie.

Znajduje się w Melbourne w Australii, Swinburne zapewnia studentom nowego podejścia do edukacji online, koncentrując się na wyposażenie studentów z branży gotowe kwalifikacji.

Swinburne studenci Online otrzymać Swinburne University of Technology kwalifikacje, tak samo jak studentów studiujących na uczelni w Australii. Zagraniczni studenci mogą przejść z szanowanej australijskiej kwalifikacji, bez opuszczania swojego kraju.

Swinburne University of Technology posiada trzy kampusy w Australii i międzynarodową kampusie w Malezji, z ponad 30.000 studentów obecnie studiuje.

Z dumnym 100-letniej historii, Swinburne jest obecnie w rankingu 400 największych uniwersytetów na świecie, w ocenie Akademickiego Rankingu Uniwersytetów Świata.

Elastyczna struktura Internecie Swinburne internetowego, w połączeniu z interaktywnej nauki i siedem dni w tygodniu wsparcia, zapewnia studentom obsługiwanym doświadczenia edukacji online.

Kampus w Internecie daje dostęp do wykładowców ekspertów, zasobów edukacyjnych i zachęca opinie i współpracy z rówieśnikami, przy jednoczesnym zapewnieniu kariery jesteś gotów, gdy absolwent.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć BBAs » Widzieć MBA » Widzieć Świadectwa studiów magisterskich » Widzieć Licencjat » Widzieć Magisterskie »

Filmy

Swinburne University of Technology

Swinburne Online - Assignment Assistance

Swinburne Online - Dedicated Tutors

Kontakt
Media społecznościowe