SP Jain Global School of Management Sydney

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Sydney

Sydney jest stolicą stanu Nowej Południowej Walii i najbardziej zamieszkane miasto w Australii. Zbudowany jest na wzgórzach otaczających Port Jackson, który jest powszechnie znany jako Sydney Harbour, gdzie kultowego Sydney Opera House i Harbour Bridge zajmują poczesne miejsce.

Miasto jest wysoko w rankingu na całym świecie i jest gospodarzem wielu ważnych międzynarodowych imprez sportowych, w tym 1938 Commonwealth Games i Lato Olympics.The życie kulturalne 2000 to dynamiczny, zróżnicowany i wieloetnicznego.

Wiele z tych kultur, które tworzą składankę Sydney skupiają się na społeczności, kultury, sztuki, etnicznych, językowych i religijnych tworzonych przez wpływy imigracji. Sydney jest głównym światowym miastem z tętniącej życiem sceny muzycznych, teatralnych, plastycznych, literackich i innych działań artystycznych. Robi zaliczane są światowymi najlepsze miasto dla połączenia biznesu, kultury, sportu i żywności i rekreacji. To przyciąga ponad 150.000 studentów zagranicznych rocznie i jest domem dla 48% najlepszych Australia's 100 firm. Oferuje on zatem wyjątkową scenerię dla programu studiów za granicą. Doświadczenie może być życie zmienia się, tak jak większość ludzi, którzy studiowali tam wskazywałoby.

SYDNEY CAMPUS

Nowa Południowa Walia Premier, Honorowy Barry O'Farrell MP cięcia taśmy i otwarty SP Jain kampusu Szkoły Global Management Sydney w sobotę, 01 grudnia 2012. Kampus znajduje się w centrum miasta Sydney w zabytkowym Sydney Olympic Park. Ma wyjątkowe zaplecze do uprawiania sportów i rekreacji Poza tym jest nowo rozwijających dzielnicy biznesowej. Sam campus jest 75.000 mkw. ft. w 12 salach audytoryjnych stylu Breakout pokoje, kawiarni z własnej kuchni, salonów i innych obiektów na terenie kampusu oczekuje premii Business School. Obudowa jest w odległości 35-minutowego. Oraz programy prowadzone w Sydney kampusu są Globalny MBA, BBA, MGB i Executive MBA.

Studenci są własnej przestrzeni i spokoju do nauki, a jednocześnie mają możliwość wziąć udział w ekscytującej kultury Sydney doświadczyć prawdziwej istoty globalnej nauki.

Dostępne kursy

Bachelor of Business Administration (BBA) Master of Global Business (MGB) Globalny Master of Business Administration (GMBA) Wykonawczy Master of Business Administration (EMBA) Executive Education (CEE)

Ranking i uznanie

Forbes rankingu SP Jain Global MBA nr 10 na świecie: Najlepszy Międzynarodowy jednoroczną MBA 2015-2016.

The Economist zajmuje obecnie w pełnym wymiarze czasu MBA SP Jain jako # 95.

SP Jain Szkoła (SP Jain) globalny program MBA Global Management został zaliczana 20 najlepszych programów MBA na świecie w Forbes najlepszych szkół biznesu (International) ocenami 2013.

SP Jain został Nr 11 na świecie w kategorii "Best International 1 rok programów MBA 'i # 19 na świecie w kategorii" Najlepszy programów International MBA ", który plasuje obu programów MBA jednego roku i dwóch lat.

Nasz ranking w regionach działamy:

Asia nr 5 Indie # 1 (Jesteśmy jedyną szkołą pochodzenia indyjskiego, aby być na liście) ZEA # 1 (jesteśmy jedyną szkołą być na liście) Singapur nr 3 (INSEAD i National University of Singapore są przed nami) Australia # 1 (University of New South Wales, tylko inna szkoła australijski jest na # 24 na liście)

Ponadto, jesteśmy najmłodszym być umieszczone wśród najlepszych na świecie szkół biznesu 20 szkół biznesu, osiągnięcie przypisujemy wybitne sukcesy naszych absolwentów.

Podobne wskaźniki akademickim i jakości sytuacji wzmocnienia szybki wzrost SP Jain jest wśród najlepszych na świecie szkół biznesu. Przez dwa kolejne lata w 2011 i 2012 roku, SP Jain odbyło się upragnioną miejsce w rankingu Financial Times Top 100 globalne MBA. programów biznesowych SP Jain są również akredytację ABEST21, Japonii, wskazując, że przestrzega standardów jakości światowej klasy.

Financial Times, Wielka Brytania zajmuje SP Jain w 100 najlepszych szkół biznesu na całym świecie - 2012 *

FT Rankingi globalne MBA na celu zapewnienie kompleksowej oceny programów MBA na całym świecie poprzez badania szkół biznesu i alumni.To udział w rankingu, szkoły muszą spełniać surowe kryteria. Większość szczególnie, szkoły muszą być akredytowani na arenie międzynarodowej i program musi działać przez co najmniej cztery kolejne lata. Uczestniczyło 150 szkół biznesu w Wielkiej Brytanii Financial Times, globalnych MBA 2012 ocenami.

SP Jain pozostaje najmłodszym szkoły biznesu mają być wg Financial Times za 2 rok z rzędu. SP Jain jest jednym z tylko dwóch szkół biznesu w Dubaju, trzy w Indiach, a cztery w Singapurze, aby być na tej prestiżowej liście.

  • Ranking Financial Times UK Globalny MBA 2012

SP Jain wygrywa nagrodę dla najlepszego upragnionego Azji B-school w dniu 23 lipca 2010 o wspaniałej ceremonii w Suntec City, Singapur - Najlepsze nagrody w Azji B-szkolne zostały przedstawione. Nagrody te zostały przyznane przez CMO Azji pod przewodnictwem Andrew Kelly i gwiazd Industry Awards pod przewodnictwem Jonathana Petersa.

SP Jain wygrał najbardziej pożądane trofeum bycia Najlepszy B-Szkoła w Azji. Dr Bhatia, zwołujący, podkreślił, "multi-model SP Jain kampus jest najbardziej imponujący i to bogato zasługuje na tę nagrodę". SP Jain zdobył także nagrodę Najlepszy interfejsu Przemysł, kolejną prestiżową nagrodę ceremonii. Dodatkowo, Prof. John Davis, dziekan programu MBA SP Jain globalne, w nagrodę otrzymał prof Najlepszy Marketing.

Inni odbiorcy zawarte profesorów z Nanyang Technological University, Singapore Management University, Zamiast Australijska Szkoła Biznesu, Melbourne Business School, University, Zayed amerykańskiego University of Sharjah, British University w Dubaju, IIM Bangalore, IIM Kalkuty, IIT Bombay, Universiti Sains Malezji, Georgia State University i kilka innych szkół renomowanych.

Akredytacja

Szkolnictwo wyższe normy jakości i Agencja, Australia

SP Jain jest akredytowany przez wyższym wykształceniem jakość i standardy Agencji (TEQSA), Australia. Pod koniec programu, uczniowie są przyznane z australijskiego stopnia. To znacznie zwiększa międzynarodowej akceptacji stopnia, dając tym samym impuls do szkolnictwa wyższego i kariery, na całym świecie.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister światowego Biznesu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 16 miesięcy January 2018 Australia Sydney Indie Mumbai Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai + 4 więcej

Master of Global Business (MGB) jest 16-miesięcy *, oczywiście w pełnym wymiarze godzin na celu zapewnienie absolwentów dogłębnej cross-funkcjonalny wiedzę z zakresu biznesu i dogłębnego zrozumienia, jak działają przedsiębiorstwa w środowisku globalnym. [+]

Master of Global Business (MGB) jest 16-miesięcy *, oczywiście w pełnym wymiarze godzin na celu zapewnienie absolwentów dogłębnej cross-funkcjonalny wiedzę z zakresu biznesu i dogłębnego zrozumienia, jak działają przedsiębiorstwa w środowisku globalnym. Kurs korzysta z mieszanego modelu nauczania, który zawiera symulacje, pracę grupową, studia przypadków w świecie rzeczywistym, dzięki czemu studenci mogą dotyczyć teoretyczne aspekty działalności do praktycznych wyzwań stojących przed dzisiejszym globalnym menedżerom. * 16-miesięczny kurs obejmuje 12 miesięcy studiów akademickich, a następnie przez 4 miesięcy obowiązkowego stażu. Najważniejsze Programu MGB Edukacja Program Business 2.0 Gotowość Corporate Training Australijska stopnia [-]

Filmy

Arun Jaitley speech on