Przeczytaj oficjalny opis

RMIT to globalny uniwersytet technologii, projektowania i przedsiębiorczości.

Jedna z pierwszych australijskich instytucji szkolnictwa wyższego, Uniwersytet RMIT cieszy się międzynarodową renomą w zakresie doskonałości w kształceniu zawodowym i zawodowym, badaniach stosowanych i zaangażowaniu w potrzeby przemysłu i społeczności.

RMIT jest światowym liderem w dziedzinie sztuki i projektowania; Architektura; Edukacja; Inżynieria; Rozwój; Informatyka i systemy informacyjne; Biznes i zarządzanie; oraz badania komunikacyjne i medialne.

Nasze dziedzictwo

RMIT został założony w 1887 r. Jako Kolegium Pracy w celu wniesienia edukacji do ludu pracującego w Melbourne.

Nasze lokalizacje i udogodnienia

Nasze kampusy w Melbourne i Wietnamie to wielokrotnie nagradzane budynki i jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie obiektów na świecie.

Nasza edukacja

RMIT zmienia życie naszych studentów, naszych pracowników i naszej społeczności dzięki naszym programom edukacyjnym.

Zarządzanie i zarządzanie

Rzetelne zarządzanie i zarządzanie są niezbędne, aby zapewnić sukces i trwałość Uczelni.

Nasze kolegia

Uniwersytet RMIT oferuje programy studiów w 17 szkołach w trzech akademickich szkołach wyższych.

Jedna z oryginalnych australijskich instytucji edukacyjnych założona w 1887 roku, Uniwersytet RMIT jest obecnie największą instytucją szkolnictwa wyższego w kraju, z ponad 84 000 studentami, w tym 13 000 na studiach podyplomowych.

Nasze rankingi

Rankingi QS

RMIT ma ranking 5-Star QS pod względem doskonałości w szkolnictwie wyższym.

15. najwyżej sklasyfikowany uniwersytet w Australii i 250. na świecie *

21 miejsce na świecie i 5 miejsce w Australii na uniwersytetach w wieku poniżej 50 lat (2019 QS Top 50 Under 50 index)

40. na świecie za międzynarodowy profil kadry akademickiej Uniwersytetu *

108. na świecie pod względem reputacji pracodawcy (8 miejsce w Australii i 3 miejsce w Victorii) *

12 miejsce na świecie dla sztuki i designu (najwyższe miejsce w Australii) ^

22. na świecie w dziedzinie architektury i środowiska zbudowanego (4. miejsce w Australii) ^

95. miejsce na świecie dla absolwentów (8 miejsce w Australii) #

Wśród 100 najlepszych uniwersytetów na świecie w ^:

 • Edukacja
 • Inżynieria (cywilna i strukturalna)
 • Inżynieria (elektryczna i elektroniczna)
 • Informatyka i systemy informacyjne
 • Komunikacja i studia nad mediami
 • Badania rozwojowe
 • Studia biznesowe i zarządzania
 • Księgowość i finanse

Wśród 150 najlepszych uniwersytetów na świecie w ^:

 • Inżynieria (chemiczna)
 • Inżynieria (mechaniczna, lotnicza i produkcja)
 • Geografia
 • Nauki społeczne i zarządzanie

* 2018–19 QS World University Rankings

^ 2019 Rankingi QS World University według tematu

# 2019 Ranking zatrudnienia absolwentów QS

Rankingi QS należą do najbardziej wpływowych i powszechnie obserwowanych międzynarodowych rankingów uniwersytetów.

Inne rankingi

RMIT jest zaliczany do czołowych 400 uniwersytetów na świecie w 2018 r. Uniwersyteckich rankingach światowych uniwersytetów.

RMIT plasuje się również w paśmie 401-500 w rankingu światowych uniwersytetów Times Higher Education 2017-18, a 74 w regionie Azji i Pacyfiku.

RMIT zajmuje 268 pozycję w rankingu Leiden 4 w Lidze 4, rankingu najlepszych uniwersytetów zajmujących się intensywnymi badaniami.

RMIT jest dziewiętnastym na świecie w rankingu Global Fashion School Fashion 2015 oraz dziewiątym w rankingu Top 10 Światowych Fashion Graduate Fashion BoF.

RMIT zajmuje 97. miejsce na świecie i 13 miejsce w regionie Azji i Pacyfiku w rankingu QS Global Executive MBA w 2018 roku; i uplasował się w czołówce światowej 151-200 w Qualitat MBA w 2018 roku.

RMIT plasuje się na 33 miejscu w rankingu Global Executive MBA i 19 na całym świecie w programie Executive MBA w Global Global MBA w 2018 roku ( CEO Magazine ).

Doskonałość w badaniach

Jakość prac badawczych RMIT została potwierdzona przez Australian Research Council.

W najnowszej ekspertyzie "Doskonałość w badaniach dla Australii" RMIT został oceniony jako "znacznie wyższy niż światowy standard" w 13 dziedzinach badawczych i "ponad światowym standardem" w kolejnych dziewięciu dziedzinach.

Nasze badania w 11 dziedzinach nauki (w tym w naukach medycznych), inżynierii i matematyki stosowanej, a także w architekturze, mediach i komunikacji, zostały uznane za jedne z najlepszych na świecie.

Victorian International Education Awards

Podczas inauguracyjnego konkursu Victorian International Education Awards, RMIT otrzymał nagrodę Premier Award dla Międzynarodowego Dostawcy Edukacji Roku oraz nagrodę za doskonałość w edukacji międzynarodowej (uniwersytet).

Absolwenci

Nasza społeczność absolwentów z ponad 300 000 osób rozciąga się na całym świecie i obejmuje liderów takich jak CEO News Corporation, Robert Thomson; Przewodniczący BHP Billiton, Jacques Nasser; wielokrotnie nagradzany fizyk teoretyczny, dr Amanda Barnard; i były Dyrektor Międzynarodowego Festiwalu w Edynburgu, Sir Jonathan Mills AO.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Zostań liderem i innowatorem w praktyce architektury krajobrazu dzięki temu wielokrotnie nagradzanemu kursowi. ... [+]

Przegląd

Architektura krajobrazu to dyscyplina projektowa, która działa na wiele kreatywnych pomysłów, systemów życia, materiałów fizycznych i przyszłych możliwości. Chodzi o przewidywanie, badanie i proponowanie lepszych sposobów życia w złożonym i szybko zmieniającym się świecie.

RMIT oferuje wybitne wykształcenie zawodowe, program Master of Landscape Architecture jest akredytowany przez Australian Institute of Landscape Architects (AILA). Program jest uznawany za światowej klasy obiekt wspierający wiedzę projektową, krytyczne myślenie i propagowanie wzornictwa poprzez innowacyjne nauczanie i badania.

Mistrz Architektury Krajobrazu RMIT przygotuje Cię do zostania liderem i innowatorem w praktyce Architektury Krajobrazu.... [-]

Australia Melbourne
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Dzięki decyzjom opartym na danych, stanowiącym obecnie podstawową część operacji biznesowych, program ten zapewnia platformę do rozwiązywania problemów biznesowych. ... [+]

Przegląd

Analytics to nauka i sztuka analizowania danych, aby podejmować lepsze decyzje.

Opiera się na tradycji badań statystycznych i operacyjnych, łącząc narzędzia i wiedzę z zakresu informatyki, inżynierii i biznesu.

Ta mieszanka dyscyplin sprawia, że analizy są unikatowe w rozwiązywaniu krytycznych problemów w świecie rzeczywistym. Nauczysz się, jak używać danych do podejmowania świadomych decyzji, które wnoszą znaczący wkład w sukces organizacji, co zapewnia satysfakcjonującą i cenną ścieżkę kariery.

Program pozwala wybrać z szerokiej gamy obieralnych w połączeniu z silnym rdzeniem statystyki i badań operacyjnych.

Z siedmioma kursami podstawowymi i dziewięcioma zajęciami, program obejmuje wysoki stopień elastyczności. Możesz specjalizować się w informatyce, ekonomii, finansach, logistyce lub marketingu lub uzyskać szersze zrozumienie wszystkich dziedzin.... [-]

Australia Melbourne
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Koncentrując się na poszukiwaniach projektów opartych na idei, Mistrz Architektury RMIT pomoże ci rozwinąć wyrafinowane zrozumienie architektury, zapewniając jednocześnie ... [+]

Przegląd

RMIT Architecture ma międzynarodową reputację w zakresie doskonałości wzorniczej i przewodzi zarówno w Australii, jak i za granicą, produkując absolwentów, którzy są innowatorami wzornictwa.

Koncentrując się na poszukiwaniach projektów opartych na idei, Mistrz Architektury RMIT pomoże ci rozwinąć wyrafinowane zrozumienie architektury, zapewniając jednocześnie zróżnicowany zestaw zaawansowanych umiejętności i doświadczeń edukacyjnych.

Będziesz nadal rozwijać podstawowe umiejętności projektowania architektonicznego uczonego w stopniu do poziomu zaawansowanego. Będziesz lepiej rozumiał architekturę i badania oparte na projektowaniu, nabywał różnorodne umiejętności, podejmował różnorodne doświadczenia edukacyjne i zyskał krytyczną świadomość własnej pracy.... [-]

Australia Melbourne
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Będziesz rozwijać zdolności techniczne i zdolności przywódcze, aby przygotować Cię na wymagające stanowiska w organizacjach biznesowych i rządowych. Nasz program produkuj ... [+]

Przegląd

Przenieś swoją karierę na wyższy poziom

Zdobądź najnowocześniejszą wiedzę biznesową i dowiedz się, jak tworzyć skuteczne rozwiązania systemów informatycznych.

Dlaczego warto studiować technologię informacji biznesowych?

Będziesz rozwijać zdolności techniczne i zdolności przywódcze, aby przygotować Cię na wymagające stanowiska w organizacjach biznesowych i rządowych. Nasz program produkuje etycznie i społecznie odpowiedzialnych profesjonalistów, gotowych do wprowadzania innowacji i prowadzenia w zmieniającym się środowisku informatycznym biznesu.

Doskonalić swoje umiejętności

Dzięki połączeniu studiów biznesowych i informatycznych program ten ma na celu tworzenie etycznie i społecznie odpowiedzialnych profesjonalistów, którzy mogą korzystać z umiejętności technicznych i przywódczych, skutecznych umiejętności komunikacyjnych, innowacyjnych praktyk zawodowych oraz umiejętności strategicznych i organizacyjnych.... [-]

Australia Melbourne
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Niezależnie od tego, czy szukasz zmiany kariery zawodowej, czy chcesz lepiej zrozumieć podstawowe funkcje biznesowe, ten program masters został opracowany z uwzględnienie ... [+]

Przegląd

Twoja kariera po Master of Commerce

Niezależnie od tego, czy szukasz zmiany kariery zawodowej, czy chcesz lepiej zrozumieć podstawowe funkcje biznesowe, ten program masters został opracowany z uwzględnieniem zmieniających się, globalnych miejsc pracy.

Dlaczego warto studiować w handlu?

RMIT znajduje się wśród 100 najlepszych instytucji na świecie w zakresie nauczania programów biznesowych i zarządzania. Studiowanie Master of Commerce za pośrednictwem RMIT oferuje następujące korzyści:

Awansuj do kariery

Master of Commerce RMIT ma na celu wypełnienie luki między klasą a miejscem pracy poprzez wyposażenie absolwentów w umiejętności potrzebne do osiągnięcia doskonałych funkcji kierowniczych i doradczych w dowolnym miejscu na świecie. Zrób kolejny krok w swojej karierze, rozwijając umiejętności potrzebne do osiągnięcia wiodącej roli w wybranej branży.... [-]

Australia Melbourne
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Master of Cyber Security zapewni ci szereg umiejętności wymaganych w coraz bardziej połączonym świecie, w którym bezpieczeństwo informacji jest kluczowe. ... [+]

Przegląd

Master of Cyber Security zapewni ci szereg umiejętności wymaganych w coraz bardziej połączonym świecie, w którym bezpieczeństwo informacji jest kluczowe.

Program ma na celu wyposażenie użytkownika w narzędzia matematyczne, techniczne i biznesowe w celu zabezpieczenia systemów informatycznych organizacji.

Cyberbezpieczeństwo jest podstawowym obowiązkiem organizacji różnej wielkości, a we współczesnym świecie sieciowym jest to ważniejsze niż kiedykolwiek.

Od ostatniego robaka internetowego po kradzież tożsamości, niebezpieczeństwo jest tylko jednym kliknięciem.

Dowiesz się o bezpieczeństwie sieci lokalnej, kryptografii, standardach Advanced Encryption Standard, RSA, kartach inteligentnych, biometrii, etycznym hakowaniu i systemach informatycznych.... [-]

Australia Melbourne
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Ten program przygotowuje Cię do roli lidera w zarządzaniu organizacjami inżynieryjnymi i technologicznymi dzięki programowi dostosowanemu do twoich indywidualnych potrzeb ... [+]

Przegląd

Będziesz rozwijać umiejętności i wiedzę w szerokim zakresie praktyk zarządzania inżynierii.

Dzięki temu programowi zyskasz ważne zalety, takie jak:

myśląc strategicznierozwiązywanie problemów z nowego punktu widzeniakwestionowanie ustalonych praktyk i normopracowywanie innowacyjnych podejśćzrozumienie, jak zarządzać stale zmieniającą się bazą technologicznąopracowanie podejścia systemowego do definicji problemu i / lub możliwości

Będziesz narażony na rzeczywiste problemy w obszarach:

ryzyko i wykonalnośćzarządzanie innowacjąrozwijanie podejść do myślenia systemowegozarządzanie jakościąsystemy zarządzania środowiskiemczystsza produkcjaplanowanie strategicznezarządzanie finansamizarządzanie wydajnościąproblemy międzynarodowezarządzanie technologiąDetale... [-]
Australia Melbourne
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Zdobądź umiejętności informatyczne, których potrzebujesz, bez względu na to, jakie masz przygotowanie programistyczne. ... [+]

Twoja kariera w technologii informacyjnej

W związku z ciągłymi niedoborami umiejętności ICT i zapotrzebowaniem na absolwentów wzrastających z roku na rok, będziesz w stanie zapewnić satysfakcjonujące role na całym świecie, bez względu na specjalizację technologiczną.

Dlaczego warto studiować w RMIT?

W związku z ciągłymi niedoborami w zakresie umiejętności informatycznych i wzrostem zatrudnienia, potrzebni są wykwalifikowani technicznie pracownicy, jak nigdy dotąd. Wybierz jedną ze specjalizacji IT i zakreśl swoją karierę, by odnieść sukces.

Umiejętności ukierunkowane na przemysł w kluczowych obszarach IT

Zaprojektowany z udziałem partnerów branżowych program zapewnia niezbędne umiejętności techniczne dostosowane do wybranej specjalizacji: zarządzanie dużymi danymi, przetwarzanie w chmurze, przetwarzanie mobilne, bezpieczeństwo, architektura oprogramowania lub systemy internetowe i technologia wyszukiwania.... [-]

Australia Melbourne
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 4 znajdź program juris doctor
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Przenieś swoją karierę na wyższy poziom! Studiując MPA, inwestujesz długoterminowo w rozwój kariery zawodowej i rozwój zawodu księgowego na całym świecie. ... [+]

Przegląd

Przenieś swoją karierę na wyższy poziom

Studiując MPA, inwestujesz długoterminowo w rozwój kariery zawodowej i rozwój zawodu księgowego na całym świecie.

Po co studiować profesjonalną księgowość?

Mistrz Rachunkowości Zawodowej RMIT jest przeznaczony przede wszystkim dla studentów spoza księgowości, którzy chcą zrozumieć aspekty techniczne i społeczne w księgowości i biznesie.

Doskonalić swoje umiejętności Międzynarodowa Federacja Księgowych (IFAC), CPA Australia i dyplomowani księgowi Australia i Nowa Zelandia pomogły zaprojektować profesjonalne studia rachunkowości podyplomowe RMIT, aby upewnić się, że jesteśmy w trakcie realizacji przyszłych potrzeb organizacji zawodowych i pracodawców.Poszerz swoje wybory zawodowe MPA zapewnia szerokie kwalifikacje księgowe i biznesowe dla kariery w wielu branżach i sektorach. Jest przeznaczony dla absolwentów z dowolnej dyscypliny, którzy rozważają karierę w rachunkowości po raz pierwszy, zapewniając wiele możliwości dla przemysłu, praktycznej nauki.Sieć z podobnie myślącymi profesjonalistami Jeśli obecnie jesteś w roli wymagającej wiedzy księgowej, zapewnimy Ci szybkość w zakresie najnowszych praktyk i standardów branżowych. Jeśli zastanawiasz się nad samodzielnym wyjściem, Wybranie Umiejętności Biznesowych dla Startupów pomoże ci postawić jak najwięcej.... [-]
Australia Melbourne
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
18 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Zwiększ swoje umiejętności, aby skutecznie realizować złożone projekty w wielu branżach. ... [+]

Przegląd

Rozwijaj swoją karierę w zarządzaniu projektami z kwalifikacjami, które są pożądane w różnych branżach.

Mistrz Zarządzania Projektami RMIT wyposaży Cię w zarządzanie na żądanie i umiejętności przywódcze, które są niezbędne dla firm we wszystkich branżach.

Ten program jest przeznaczony dla profesjonalistów aktualnie pracujących lub poszukujących pracy w dziedzinie zarządzania projektami. Jest to szczególnie istotne dla profesjonalistów, którzy chcą zrobić kolejny krok w swojej karierze.

Program ten kładzie nacisk na praktyczne zastosowanie teorii w celu rozwijania zdolności reagowania na bieżące i pojawiające się problemy i trendy. Będziesz krytycznie angażować się w teorię zarządzania projektami i zasady najlepszej praktyki oraz oceniasz i wdrażasz strategie zarządzania projektami przy użyciu rzeczywistych przykładów opartych na projektach.... [-]

Australia Melbourne
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
124 La Trobe Street
3000 Melbourne, Victoria, Australia