Le Cordon Bleu Australia

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dołącz do nas!

Założona w 1895 roku w Paryżu, Le Cordon Bleu stał się najbardziej cenionym kulinarny, hotelarstwo i turystyka szkoła na świecie. Nasze kwalifikacje są uznawane na całym świecie.

programów Le Cordon Bleu Australia są uznawane w skali międzynarodowej i zostały opracowane wyłącznie przez czołowych ekspertów. Przy kwalifikacji z Le Cordon Bleu będziesz na czele kulinarnej i hotelarstwa wiedzy. Lubimy to nazwać paszport do świata.

Nasze programy studiów

Le Cordon Bleu Australia oferuje szeroką gamę programów zawodowych, magisterskich i podyplomowych w sztuce kulinarnej, gościnność, przedsiębiorczości i turystyki.

Wszystkie nasze programy są zaprojektowane przy udziale przemysłu. Oferują one doskonałe połączenie kształcenia teoretycznego i praktycznego. Prace na bazie zintegrowanego nauczania jest integralną częścią wszystkich programów, będziesz miał możliwość zastosować swoją wiedzę i umiejętności, i budować swoje sieci branżowych.

Koncentracja na rozwoju kariery oznacza, że ​​przy przejściu, jesteś w pełni wyposażony w umiejętności i cech osobistych, aby odnieść sukces w szybko rozwijającej się branży.

Dlaczego Australia?

Studenci decydują się na studia w Australii ze względu na jego cudownie różnorodnej kultury, ludności, klimatu, geografii i historii. Wybierają także Australię, ponieważ jesteśmy jednym z najlepszych krajów na świecie dla studentów w oparciu o mieszanki studenckiej, przystępność, jakość życia i działalności pracodawcy.

Le Cordon Bleu ma historię prawie 25 lat w Australii. Mamy żywe, state-of-the uczelniach artystycznych w Sydney, Melbourne, Adelajdzie i Perth.

Adelaida daje poczucie przestrzeni i wolności. Jest to mały, spokojny i bardzo przystępne miasto z bardzo głośnej jedzenie, wino, produkują i sztuki kultury.

Melbourne jest bardzo kosmopolitycznym i wielokulturowym. Został wybrany najbardziej Powierzchnia od miasta w świecie ze względu na jego dynamicznego stylu życia i wspaniałe jedzenie i wino.

Pert ma niezatłoczone plaże, świeże owoce morza, ciepła pogoda i mnóstwo przestrzeni i przyrody. Jest też miastem kosmopolitycznym i kawiarnia kultura zaspokoić każdy apetyt.

Sydney Jest to miasto, które nigdy nie śpi. Dzięki wspaniałej scenerii Sydney Harbour, jest to perła wielkiej urody. Sydney jest mekką wspaniałych kulturalnych, rekreacyjnych, jedzenie, wino i handlowych doświadczeń.

Campus Lokalizacje - Partnerzy dostawy

Adelajda, Australia Południowa: TAFE SA Regency Międzynarodowe Centrum Turystyki, Hotelarstwo i Nauk o Żywności, Days Road, Regency Park, Australia Południowa.

Melbourne, Victoria: Holmesglen, Moorabbin Campus, 488 South Road Moorabbin, Wiktoria 3189

Sydney, Nowa Południowa Walia: TAFE NSW, Northern Sydney Institute, Ryde College, 250 Blaxland Road, Ryde, Nowa Południowa Walia.

Perth, Australia Zachodnia: Północna Metropolitan TAFE, 16 Aberdeen Street, Northbridge, WA 6003

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz programy magisterskie » Widzieć Zaawansowane dyplomy » Widzieć Certyfikaty » Widzieć Dyplomy » Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Master of International hotelarstwa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat January 2019 Australia Adelaide

Mierzymy wysoko i ustawić się do udanej kariery na poziomie wykonawczym za pomocą tego programu podyplomowego jedyny w swoim rodzaju. [+]

Mistrz Międzynarodowego Zarządzania Szpitalny

Mierzymy wysoko i ustawić się do udanej kariery na poziomie wykonawczym za pomocą tego programu podyplomowego jedyny w swoim rodzaju.

Podczas studiów, objąć możliwości zatrudnienia angażowania się, uczyć i kształtować swoją ścieżkę kariery z genialnego programu Uczenie Le Cordon Bleu w pracy zawodowej, pomaga uczniom zdobyć doświadczenie zawodowe, wiedzę i umiejętności w rzeczywistych warunkach pracy.

Dostarczany w kampusie na Uniwersytecie Południowej Australii przez wydział Szkoły Zarządzania w Mistrz Międzynarodowego Zarządzania Szpitalny korzyści znacznie od wspólnych kompetencji i przemysłu wiedzy naszych stałych partnera.... [-]


Kontakt

Le Cordon Bleu Australia (Adelaide)

Adres Le Cordon Bleu Adelaide Days Road Regency Park ,
5010 Adelaide, South Australia, Australia
Strona internetowa https://www.cordonbleu.edu/adelaide/home/en
Telefon +61 8 8348 3000

Le Cordon Bleu Australia (Melbourne)

Adres Le Cordon Bleu Melbourne 488 South Road Moorabbin , Victoria
3189 Melbourne, Victoria, Australia
Strona internetowa http://www.cordonbleu.edu/melbourne/home/en
Telefon +61 3 9209 5938

Le Cordon Bleu Perth Institute

Adres Le Cordon Bleu Perth 16 Aberdeen Street
6000 Perth, Western Australia, Australia
Strona internetowa https://www.cordonbleu.edu/perth/home/en
Telefon +61 1300 300 822

Le Cordon Bleu Australia (Sydney)

Adres Le Cordon Bleu Sydney 250 Blaxland Road Ryde , New South Wales
2112 Sydney, New South Wales, Australia
Strona internetowa http://www.cordonbleu.edu/sydney
Telefon +61 1800 064 802