La Trobe Online

Online Course

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Namiętny o różnicach

Didasko jest pasjonatem robienia dla ciebie różnicy. W pełni sprawdzone i zgodne z wymogami rządu, koncentrujemy się w pełni na dostarczaniu jak najlepszego doświadczenia w zakresie uczenia się online.

Możesz nawet zacząć swoją karierę podczas ukończenia Bachelor of Applied Business Degree!

Nasze Centrum Wsparcia Kariery zapewnia online poszukiwanie pracy i coaching osobisty. Oznacza to, że możesz mieć nową klatkę piersiową z aplikacjami i umiejętnościami wywiadu, aby wykorzystać i nowo wyrafinowane wzornictwo uzupełniające kwalifikacje biznesowe. To jest część naszej usługi, która pomoże Ci rozpocząć swoją karierę.

Wspierając się będziesz naszym zespołem zaangażowania studentów i pracownikami akademickimi. Wszyscy oni są zaangażowani w Twoje pomyślne wyniki zatrudnienia i pracują w biurze Melbourne CBD.

Możesz rozpocząć kurs w dowolnym miesiącu roku. Oznacza to, że kiedy jesteś najbardziej zmotywowany, możesz zacząć. Nie czekaj na tradycyjne uniwersytety roczne lub w połowie roku. Uruchamianie szybciej oznacza, że ​​możesz też zakończyć szybciej. Nasza metodologia uczenia pozwala studiować online przez nasz e-Campus i utworzyć harmonogram studiów, aby dostosować się do Twojego stylu życia. Może to być studia stacjonarne lub niestacjonarne.

Jeśli kwalifikujesz się do otrzymania finansowania z HECS, możesz zapłacić za kwalifikacje.

58595_LTU_Brand_Dom_sec_hor_rgb_hld-wht_v1.png

Partnerstwo, które po raz pierwszy stawia Twoją szanse na zatrudnienie

Uniwersytet w La Trobe rozpoczął się w 1967 roku, w tym roku wzięło udział 552 studentów. Uniwersytet powiększył się, aby pomieścić ponad 36 000 studentów z ponad 7000 studentów z 110 krajów.

Uniwersytet La Trobe ma sieć kampusów z ponad 26 000 studentów z kampusu w Melbourne i ponad 7,500 osób w swoich kampusach w Albury-Wodonga, Bendigo, Mildura, Melbourne City (ul. Collins i Franklin Street), Shepparton i Sydney.

2017 oznacza 50 lat Uniwersytetu La Trobe, a my, w Didasko, z radością chodzimy z nimi. Didasko i La Trobe University - nowe i innowacyjne rozwiązanie edukacyjne.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Licencjat » Widzieć Studia licencjackie »

Kontakt