James Cook University Brisbane Campus

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

James Cook University (JCU) jest drugim najstarszym uniwersytetem w Queensland i wiodącym australijskim uniwersytetem w tropikach. JCU jest doskonałym uniwersyteckim ośrodkiem edukacyjnym, którego główne miejsca znajdują się w tropikalnych miastach Queensland w Townsville i Cairns oraz w nowoczesnych kampusach miejskich w Singapurze i Brisbane.

JCU jest rozpoznawany na całym świecie dzięki swojemu doświadczeniu w biologii morskiej, badaniach środowiskowych, zdrowiu tropikalnym i turystyce. Nasze profesjonalne programy zajęć są akredytowane przez branżę i stowarzyszenia zawodowe, a wielu specjalistów jest gościnnymi wykładowcami naszych programów podyplomowych. W ciągu ostatnich pięciu lat naukowcy JCU zdobyli 31 krajowych nagród za osiągnięcia w nauczaniu doskonałości od Australian Teacher and Learning Council - więcej niż wiele większych uniwersytetów.

  • JCU jest liderem w nauczaniu i badaniach zajmujących się najważniejszymi wyzwaniami, przed którymi stoi tropik, na całym świecie.
  • JCU znajduje się w czołówce 2% uniwersytetów w znakomitym systemie globalnych rankingów, Academic Ranking Uniwersytetów Świata (ARWU, 2017).
  • Niedawno uhonorowany przez Times Higher Education (THE) w "Top 150 uniwersytetów poniżej 50" (2016).
  • Pierwsze na świecie cytaty z dziedziny ekologii raf koralowych i znajduje się w pierwszej trójce w swoich dziedzinach badań naukowych w zakresie ekologii i środowiska, nauk roślinnych i zwierzęcych oraz nauk o Ziemi.
  • JCU ma międzynarodowe uznanie dzięki swojej wiodącej roli w nauczaniu i badaniach w turystyce.

Lokalizacje

Brisbane City

Address
4000 Brisbane City, Queensland, Australia