Przeczytaj oficjalny opis

James Cook University (JCU) jest drugim najstarszym uniwersytetem w Queensland i wiodącym australijskim uniwersytetem w tropikach. JCU jest doskonałym uniwersyteckim ośrodkiem edukacyjnym, którego główne miejsca znajdują się w tropikalnych miastach Queensland w Townsville i Cairns oraz w nowoczesnych kampusach miejskich w Singapurze i Brisbane.

JCU jest rozpoznawany na całym świecie dzięki swojemu doświadczeniu w biologii morskiej, badaniach środowiskowych, zdrowiu tropikalnym i turystyce. Nasze profesjonalne programy zajęć są akredytowane przez branżę i stowarzyszenia zawodowe, a wielu specjalistów jest gościnnymi wykładowcami naszych programów podyplomowych. W ciągu ostatnich pięciu lat naukowcy JCU zdobyli 31 krajowych nagród za osiągnięcia w nauczaniu doskonałości od Australian Teacher and Learning Council - więcej niż wiele większych uniwersytetów.

  • JCU jest liderem w nauczaniu i badaniach zajmujących się najważniejszymi wyzwaniami, przed którymi stoi tropik, na całym świecie.
  • JCU znajduje się w czołówce 2% uniwersytetów w znakomitym systemie globalnych rankingów, Academic Ranking Uniwersytetów Świata (ARWU, 2017).
  • Niedawno uhonorowany przez Times Higher Education (THE) w "Top 150 uniwersytetów poniżej 50" (2016).
  • Pierwsze na świecie cytaty z dziedziny ekologii raf koralowych i znajduje się w pierwszej trójce w swoich dziedzinach badań naukowych w zakresie ekologii i środowiska, nauk roślinnych i zwierzęcych oraz nauk o Ziemi.
  • JCU ma międzynarodowe uznanie dzięki swojej wiodącej roli w nauczaniu i badaniach w turystyce.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

James Cook University Brisbane Campus

Master of Information Technology, specjalizujący się w informatyce ... [+]

Przegląd

Master of Information Technology, specjalizujący się w informatyce

Program kładzie nacisk na uczenie się zintegrowane w miejscu pracy i rozwija umiejętności związane z zatrudnieniem poprzez praktyczne projekty i opcję stażu zwiększającą szanse na zatrudnienie absolwenta.

Możesz ukończyć Master of Information Technology jako niezależną nagrodę lub połączyć ją z Master of Business Administration (MBA) jako wspólny stopień.

Struktura kursu

MIT, specjalizujący się w informatyce i networkingu, składa się z 16 podmiotów. Uczniowie muszą podjąć cztery (4) przedmioty podstawowe, osiem przedmiotów obowiązkowych i wybór (4) czterech przedmiotów fakultatywnych. Fakultatywne przedmioty składają się z (2) dwóch technologii informatycznych i biznesowych z technologii informatycznych i jednostek biznesowych oferowanych przez JCU Brisbane i dwóch (2) z dowolnych odpowiednich przedmiotów na poziomie magisterskim oferowanych na JCU Brisbane zatwierdzonych przez dyrektora Campus. Studenci, którzy spełniają wymagania tego programu, spełniają wymagania, aby ubiegać się o członkostwo w Australian Computer Society (ACS).... [-]

Australia Brisbane City
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
James Cook University Brisbane Campus

Business Informatics to specjalistyczna dziedzina IT łącząca technologie informacyjne, zarządzanie i biznes. Doskonalenie umiejętności i wiedzy dzięki naszemu Master of I ... [+]

Przegląd

Business Informatics to specjalistyczna dziedzina IT łącząca technologie informacyjne, zarządzanie i biznes. Doskonalenie umiejętności i wiedzy dzięki naszemu Master of Information Technology, specjalizującemu się w programie Business Informatics, da ci przewagę nad innymi absolwentami rozpoczynającymi karierę w tej ekscytującej dziedzinie.

Możliwości absolwentów informatyki (IT) są nieskończone, oferując możliwości zatrudnienia na całym świecie. Umiejętności IT są wymagane przez każdą branżę, a nasz wykwalifikowany personel nauczy Cię zaawansowanych umiejętności potrzebnych, aby nadążyć za szybkim rozwojem technologii. Program kładzie nacisk na uczenie się zintegrowane w miejscu pracy i rozwija umiejętności związane z zatrudnieniem poprzez praktyczne projekty i opcję stażu zwiększającą szanse na zatrudnienie absolwenta.... [-]

Australia Brisbane City
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
James Cook University Brisbane Campus

Decydując się na studia MPA w JCU Brisbane, będziesz podejmować zaawansowane nauczanie zarówno w teorii, jak i praktyce zawodowej, jednocześnie ucząc się rozwiązywania pr ... [+]

Przegląd

Decydując się na studia MPA w JCU Brisbane, będziesz podejmować zaawansowane nauczanie zarówno w teorii, jak i praktyce zawodowej, jednocześnie ucząc się rozwiązywania problemów księgowych i biznesowych w innowacyjny sposób. Studenci będą wyposażeni w umiejętności doradzania firmom w zakresie bieżących i przyszłych kwestii finansowych, umożliwiając osiągnięcie strategicznych celów.

Studenci kończący studia MPA są w doskonałej pozycji, aby odnieść sukces na stanowiskach kierowniczych w szeregu instytucji rządowych i komercyjnych. Absolwenci MPA z JCU są dobrze przygotowani do pracy w organizacjach takich jak górnictwo, produkcja, sprzedaż detaliczna, doradztwo, zasoby ludzkie i marketing.... [-]

Australia Brisbane City
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Campus Tour - Welcome to James Cook Universtiy Brisbane